A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérülthelyzet:
Nem edzett: Clemons(veterán pihi), Ryan Davis(térd), Hurns(comb), Yeldon(térd)

Limitált volt Branch (ágyék), Gratz (hamstring), Jacobs (hamstring), Walters (hát)

Teljes értéküen edzett: Posluszny (káz)

Hét híre! Utána azt se fogjátok érteni eddig mért nem játszott.
Toca
Reméljük így lesz. Kelleni fog a segítsége.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Jeremiah és Brooks podcastjében (72.) eléggé szépen összehasonlítják az jövő eljövendő offense sztárjait: Raiders és Jags.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_portrait_mobile/t_lazy/f_png/league/p8kx99jlsjk36e9zqyeu.png
NFL Podcasts - Catch Up On NFL News With Football Podcasts
Our NFL podcasts discuss the latest news around the league, football from the fan's perspective, your latest fantasy analysis, & more. Listen now.

19:40-től.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Yeldon said he sprained MCL. Szintén jó hír.
Béczkó
Nem season ending és T.J. azt mondta, szerinte a Saints meccsre szerinte bevethető lesz.
Viszont így Toca örülhet és dörzsölheti a kezét. Joe Banyard pályára fog kerülni vasárnap.
iktriad
Hét híre! Utána azt se fogjátok érteni eddig mért nem játszott.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fura, hogy december vége felé még van matematikai esély a PO-ra, így pöcögtetni kezdtem a NFL.com Playoff Predictort és az azt mutatja, hogyha
Jags nyer a ATL ellen
Texans nyer a Indy ellen
és
Jags nyer a Saints ellen
Texans nyer a Titans ellen
és az utolsó héten
Jags nyer a Texans ellen, akkor az Indy meccstől függetlenül 8-8-a két csapat mérlege (ha Indy nyer Miamiban, akkor nekik is) és ebből az nfl.com szerint a Jaguars a csoportgyőztes! Lehet ez, vagy valamivel nem számol az nfl.com, amivel kellene?

Szóval, amit beírtam, mint lehetséges végkimenetel:
15. hét
Falcons-JAGS
TEXANS-Indy

16. hét
JAGS-Saints
COLTS-Dolphins
TEXANS-Titans

17. hét
JAGS-Texans
Titans-COLTS

és ez adta a Jags csoportgyőzelmét, 4. kiemelés és Chiefs elleni PO meccset.
Húsrágó
Hogyha az Indy/Houston még kétszer nyer, ők a csoportelsők, mert a diviziómérlegük jobb lenne(4-2), mint a mienk (3-3). Mind a kettőnek ki kell kétszer is kapnia, vagy egyszer X-elnie, hogy mi nyerjük a csoportot. Szóval vasárnap az X lenne nekünk a legjobb eredmény a Colts-Texans meccsen (egy Jags W mellett persze). 😊 Ez esetben elég lenne megverni a Texanst (és persze a Saintst jövő héten) és reménykedni hogy a Phins-Titans duóból valaki elkapja (jelenleg not so) Luckyékat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Így nyerhetjük meg idén az AFC Southt. Pofonegyszerű, nem? 😊
• The Jaguars finish 3–0 (including a Week 17 win at Houston)

• Texans beat the Colts in Week 15

• The Titans beat the Texans in Week 16

• The Colts lose to either the Dolphins in Week 16 or the Titans in Week 17
 www.si.com/nfl/2015/12/14/nfl-week-14-jaguars-afc-south-playoff-picture#
iktriad
Fura, hogy december vége felé még van matematikai esély a PO-ra, így pöcögtetni kezdtem a NFL.com Playoff Predictort és az azt mutatja, hogyha
Jags nyer a ATL ellen
Texans nyer a Indy ellen
és
Jags nyer a Saints ellen
Texans nyer a Titans ellen
és az utolsó héten
Jags nyer a Texans ellen, akkor az Indy meccstől függetlenül 8-8-a két csapat mérlege (ha Indy nyer Miamiban, akkor nekik is) és ebből az nfl.com szerint a Jaguars a csoportgyőztes! Lehet ez, vagy valamivel nem számol az nfl.com, amivel kellene?

Szóval, amit beírtam, mint lehetséges végkimenetel:
15. hét
Falcons-JAGS
TEXANS-Indy

16. hét
JAGS-Saints
COLTS-Dolphins
TEXANS-Titans

17. hét
JAGS-Texans
Titans-COLTS

és ez adta a Jags csoportgyőzelmét, 4. kiemelés és Chiefs elleni PO meccset.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon said he sprained MCL. Szintén jó hír.
Béczkó
Nem season ending és T.J. azt mondta, szerinte a Saints meccsre szerinte bevethető lesz.
Viszont így Toca örülhet és dörzsölheti a kezét. Joe Banyard pályára fog kerülni vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Yeldon said he sprained MCL. Szintén jó hír.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rashad Greene lett a hét AFC ST játékosa. Ő az első Jaguars returner, aki ebben a megtiszteltetésben részesült 2006 óta! Akkor MJD kapta meg ezt a címet, ímikor 44-17re nyertünk a Colts ellen a 14. héten.

Poz mától újra edzhet és fog is!

És van egy NFL Networkös Julius Thomas interjúm is:
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000602216/NFL-Fantasy-Live-Thomas-on-Bortles-He-keeps-everybody-calm?campaign=tw-nn-sf17063803-sf17063803
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Imádom ezt az embert(Blaket, nem Trumpot) - Bortles reakciója a PFF osztályzatára:
 twitter.com/BBortles5/status/676869187105521669
Az megvan, hogy a 80 yardos TDje negatív playként lett elszámolva a PFFnél?

De hogy az ESPN se maradjon ki a szórásból

Szóval szerintük a 3 INTes (amiből 1 picksix volt ) meccsén Blake 45.6 ponttal jobb volt, mint a vasárnapi 0 pickkel és 4 általa szerzett TDvel... Ok...

Daniel Lago a BlackandTealen írt egy remek cikket a témával kapcsolatban! Nagyon ajánlom MINDENKI figyelmébe az írását!
 blackandteal.com/2015/12/15/dear-blake-bortles-critics-your-bias-is-showing/

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sackelemzések vasárnapról:
 www.bigcatcountry.com/2015/12/15/10171732/week-14-sack-analysis-vs-the-colts
13 meccs után így áll a "kinek a hibája volt a sack" táblázat:
Luke Joeckel 3
Zane Beadles 5
Stefan Wisniewski 2
A.J. Cann 0 -> elég komoly guard duónk lehet jövőre vele és Linderrel.
Jermey Parnell 3
Blake Bortles 7
T.J. Yeldon 5
Sam Young 3
Miscellaneous (Coverage sack, free blitzer, etc...) 12

És a Varjú olyat tett, mint régen. Megdicsérte Gust a védelmi változtatásoknál(Marshall, Chris Smith, Tripp), amik egytől egyig bejöttek:
 www.bigcatcountry.com/2015/12/15/10216824/jaguars-defense-made-slew-of-changes-to-help-stop-colts
Jeff Lageman szerint is azt az egy Hilton passzt leszámítva Nick Marshall elképesztően jól játszott nickel CBként.

És az MMQB power rankingjében csak a Jaguars szerepel az AFC Southból. 😊 😊 😊 😊 😊
 mmqb.si.com/mmqb/2015/12/15/nfl-power-rankings-week-15-fine-fifteen

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben kiderült, hogy már szenilis is vagyok. Tényleg 19kor kezdődött a Jaguars-Colts 2006ban, de utána a Titanstől kaptunk ki (köcsög Bajusz megint kicseszett velünk!), nem a Texanstól.
Erről van szó! iktriad hétről hétre írogathatja a triumfáló posztjait, én meg 2007 év vége óta egy betűt nem tudok írni rekordokról. Jöjjön most már neki is a hét szűk esztendő! 😊
tomi-tomi
Az elmúlt 7 év nem volt elég a Jaguars fanoknak?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arra emlékeztek, hogy az a 17-44 melyik idősávban ment?

Vén hülye vagyok de az rémlik hogy Ricsi többször bemondta a részerednényt
Höri
19 órás meccs volt. A CNN teletextjén(!) követem az eredményt 10 perces frissítésekkel.... #otthoninetelőttisötétidők
iktriad
A CNN teletext nekem is nagy barátom volt 😀 a Steelers elleni playoff kiesésünk alatt Milan-Roma ment, örök emlék...

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És én lennék a legboldogabb, ha nem kellene használnunk, mert az azt jelenti, hogy Yeldon tud játszani.
iktriad
Minek? Csak elcsábulnátok, hogy GtG helyzetben középen belerongyoljatok a DL-be nulla yard-ért. Blake megoldja, hadd legyen neki 40+ TD-os szezonja!
tomi-tomi
A cél hogy az idei után képtelenség legyen statisztikailag javulnia Bortlesnek 😀
Höri
Erről van szó! iktriad hétről hétre írogathatja a triumfáló posztjait, én meg 2007 év vége óta egy betűt nem tudok írni rekordokról. Jöjjön most már neki is a hét szűk esztendő! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Arra emlékeztek, hogy az a 17-44 melyik idősávban ment?

Vén hülye vagyok de az rémlik hogy Ricsi többször bemondta a részerednényt
Höri
19 órás meccs volt. A CNN teletextjén(!) követem az eredményt 10 perces frissítésekkel.... #otthoninetelőttisötétidők
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És én lennék a legboldogabb, ha nem kellene használnunk, mert az azt jelenti, hogy Yeldon tud játszani.
iktriad
Minek? Csak elcsábulnátok, hogy GtG helyzetben középen belerongyoljatok a DL-be nulla yard-ért. Blake megoldja, hadd legyen neki 40+ TD-os szezonja!
tomi-tomi
A cél hogy az idei után képtelenség legyen statisztikailag javulnia Bortlesnek 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arra emlékeztek, hogy az a 17-44 melyik idősávban ment?

Vén hülye vagyok de az rémlik hogy Ricsi többször bemondta a részerednényt

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
És én lennék a legboldogabb, ha nem kellene használnunk, mert az azt jelenti, hogy Yeldon tud játszani.
iktriad
Minek? Csak elcsábulnátok, hogy GtG helyzetben középen belerongyoljatok a DL-be nulla yard-ért. Blake megoldja, hadd legyen neki 40+ TD-os szezonja!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jonas Grey (aki tavaly Pats mezben szétfutotta az Indyt - 201 yard, 4 TD) a fedélzeten!
iktriad
Egy héttel korábban érte volna meg, idén nincs több Colts meccs. Vekkert vegyetek neki mindenképpen! (Btw Gray.)
tomi-tomi
Javítva. És én lennék a legboldogabb, ha nem kellene használnunk, mert az azt jelenti, hogy Yeldon tud játszani.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jonas Grey (aki tavaly Pats mezben szétfutotta az Indyt - 201 yard, 4 TD) a fedélzeten!
iktriad
Egy héttel korábban érte volna meg, idén nincs több Colts meccs. Vekkert vegyetek neki mindenképpen! (Btw Gray.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jonas GreyGray (aki tavaly Pats mezben szétfutotta az Indyt - 201 yard, 4 TD) a fedélzeten! Ez mondjuk nem a legjobb jel Yeldonnak kapcsoladban. Rashad Lawrence lett elküldve, hogy helyet csináljunk neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
ma délelőtt megnyitották a Wembley-s meccsekre a bérlet eladásokat.
ugye az nem lehetséges, hogy bérletként értékesítenek minden helyet?
mert nyilván én csak a Jax meccsre mennék...
Tudtok erről valami infót?
köszönöm!
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Még egy ilyen történelmi győzelem után sem érzitek az iróniát... mély nyomokat hagyhatott itt az elmúlt pár meccs 😊
undisputedly
..márminthogy az elmúlt pár év!
itt már annyi seb van az embereken, hogy attól is felszakad valamelyik, ha Betadinnal kenegeti valaki 😀

Szerkesztette: Ppistike
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még egy ilyen történelmi győzelem után sem érzitek az iróniát... mély nyomokat hagyhatott itt az elmúlt pár meccs 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy határozottan tetszik, hogy kvázi levették az 1. számú fegyverünket a meccsen és az offense így is csinált 35 pontot. Ok, az utolsó TDnél Cyp elvégezte a munka dandárját, de abból is TDt csináltunk.

Gus maga mellé állította az embereket azzal, hogy agresszív maradt és ráment a TDre, mert az egész stadion azt kántálta, hogy "We Want Fifty!"
Egyébként tegnap olyan rózsaszín volt a hangulat a Jagses oldalakon, amilyet kb akkor láttam utoljára, mikor Szöszit elcseréltük egy 6. körösért. .)

Amúgy remélem nem ismétlődik meg 2006 utolsó 4 meccse. Akkor is a 13. héten 44-17re gyalultuk le a Coltsot otthon (375 futott yard jött MJDtől és Fredtől, MJDnek volt KR TDje azon a meccsen), majd a következő héten a bűn rossz formában lévő Texans megvert minket. A Falcons tetszeleghet ebben a szerepben idén. És ez a Falcons szerintem jobb, mint az a Texans volt (ez a Jags meg rosszabb, mint az akkori, igaz a QB most talán jobb egy fokkal). Utána karácsonykor játszottunk egy ki-ki meccset a Patsszel (emlékszem a Sport Tv is adta, ahogy utána a Chiefs ellenit is), amin kikaptunk, majd a Kansas ellen jött a teljes összeomlást, Garrard olyan rossz volt, hogy le kellett cserélni, és Quinn Grayjel jobban ment az offensenek(akkor még Lefty is a Jags játékosa, de már rég IRen üdült - as usual).

Szóval remélem nem lépünk ugyanabba a folyóba kétszer (hármat).
Minden új Jax fan egyben látens Hawks fan is, hiszen köztudott, hogy a Jax a Hawks fiók-csapata : D
Amúgy van nálatok az a Robinson gyerek, előző meccsen is csak egy db 4 yardos elkapása van, odaadnánk érte Kearset, tovább erősítendő a két frencsájz közti kapcsolatot.
undisputedly
Köszi, de inkább megtartjuk.

Minden új Jax fan egyben látens Hawks fan is, hiszen köztudott, hogy a Jax a Hawks fiók-csapata : D
undisputedly
...ez majdnem akkora sértés volt mintha Jeff Fisher mondta volna!
ppistike
Ebből is látszik, hogy Bajusz túl régóta van abban a divízióban.
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Minden új Jax fan egyben látens Hawks fan is, hiszen köztudott, hogy a Jax a Hawks fiók-csapata : D
undisputedly
...ez majdnem akkora sértés volt mintha Jeff Fisher mondta volna!