A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minden új Jax fan egyben látens Hawks fan is, hiszen köztudott, hogy a Jax a Hawks fiók-csapata : D
Amúgy van nálatok az a Robinson gyerek, előző meccsen is csak egy db 4 yardos elkapása van, odaadnánk érte Kearset, tovább erősítendő a két frencsájz közti kapcsolatot.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
nah felugrottam a bandwagonra... 😀
Josszi
Mikor hozzátok került Gabbert és elkezdett jól játszani én akkor ugrottam le a tietekről. 😀 Azt nem tudod, hogy érte mennyi/milyen picket kapunk?
Giowa
lol, helycserés támadás 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Az amúgy megvan (én nem figyeltem, de többen is állítják a helyi médiából), hogy miután Myers kihagyta az extra pontot, az utána jövő kickoffja a póznák között ment át, tehát kvázi RÚGOTT EGY JÓ 70 YARDOS FGT?!

Mostantól 3 delay of gamet kell csinálnunk az extra pontok előtt. Tényleg túl közel van neki.
iktriad
És nekifutásból kell rúgnia snap nélkül 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy megvan (én nem figyeltem, de többen is állítják a helyi médiából), hogy miután Myers kihagyta az extra pontot, az utána jövő kickoffja a póznák között ment át, tehát kvázi RÚGOTT EGY JÓ 70 YARDOS FGT?!

Mostantól 3 delay of gamet kell csinálnunk az extra pontok előtt. Tényleg túl közel van neki.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurns volt bemikrofonozva a Colts ellen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Allen-Hurns/8f45244e-9d5b-41b2-bb7c-89c83d5c2809
Jerry Sullivan tényleg egy apai figura az elkapóinknak.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gil Brandt tényleg odavan értünk. 😊
 twitter.com/Gil_Brandt/status/676429192695795716
Indoklás:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dr65ddkcfsugvoougtq9
Brandt ranks Bortles first among QBs picked in last two drafts
NFL Media senior analyst Gil Brandt rates Jacksonville Jaguars quarterback Blake Bortles at the top of the quarterbacks from the last two draft classes.


Blake "annyira rossz" volt vasárnap, hogy jelölték a hét AFC támadója címre... LOL
 twitter.com/Tdickman89/status/676534043790454784
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Saint elleni meccsünket a magyar idő szerinti 22 órás idősávba tolta el a CBS, így kvázi kiemelt meccs lesz majd. Kíváncsi vagyok, hogy a sport Tv közvetíteni fogja-e 😀
phylos
Ahhoz nyernünk kell most vasérnap.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A Saint elleni meccsünket a magyar idő szerinti 22 órás idősávba tolta el a CBS, így kvázi kiemelt meccs lesz majd. Kíváncsi vagyok, hogy a sport Tv közvetíteni fogja-e 😀

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
nah felugrottam a bandwagonra... 😀
Josszi
Mikor hozzátok került Gabbert és elkezdett jól játszani én akkor ugrottam le a tietekről. 😀 Azt nem tudod, hogy érte mennyi/milyen picket kapunk?
Giowa
Semmit. Tavaly kellett volna kezdenie.
iktriad
Az a rohadék még ilyenkor is szívat.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nah felugrottam a bandwagonra... 😀
Josszi
Mikor hozzátok került Gabbert és elkezdett jól játszani én akkor ugrottam le a tietekről. 😀 Azt nem tudod, hogy érte mennyi/milyen picket kapunk?
Giowa
Semmit. Tavaly kellett volna kezdenie.
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
nah felugrottam a bandwagonra... 😀
Josszi
Mikor hozzátok került Gabbert és elkezdett jól játszani én akkor ugrottam le a tietekről. 😀 Azt nem tudod, hogy érte mennyi/milyen picket kapunk?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nah felugrottam a bandwagonra... 😀
Josszi
Ez itt még csak egy szekér. De már van rajta 1 gumimedence! 😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 328
nah felugrottam a bandwagonra... 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars egyike annak a 3 csapatnak 95 óta, amely 7 TDt szerzett 7 játékos által. És ez már másodszor sikerül nekünk.
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/16115/seven-tds-by-seven-players-a-rare-feat-but-one-that-jaguars-have-done-before
2007ben a a Raiders ellen (49-11 - a jaguars HCje JDR, aki most Oaklandben góré) már egyszer sikerült ez.

Akkor Fred Taylor, Maurice Jones-Drew, Greg Jones, David Garrard, Matt Jones, Reggie Williams és Richard Angulo(Jesszusom, micsoda névsor, főleg az utolsó 3 név. Ráadásul Angulo már Quinn Gray passzát váltotta TDre, hogy még egy már-már elfeledett nevet bedobjak) szerzett 7 TDt.

Most Andre Branch, Rashad Greene, Allen Hurns, Allen Robinson, Julius Thomas, Denard Robinson és Blake Bortles volt a 7 elkövető.

Ja és mind a 3 korábbi esetben az így 7 TDt szerző csapat (így a Jags is) bejutott később abban az évben a playoffba. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon térdzúzódásáról és Poz kezének állapotáról szerdán lesz konkrét infó. Ryan Davisnek még mindig fáj a térde, Nic Jacobst hamstring problémával küszködik.-
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ilyenek miatt nem tudom komolyan venni a Pro Football Focust. Bortles MINUSZ 5,6os osztályzatot kapott tőlük.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/14/pro-ind-jax-grades-jags-destroy-colts-keep-afc-south-race-tight/
Komolyan ezek mit néztek?

LOL az ESPN is lepontozta:

Kurva jó csapatunk lehet, ha a QB ilyen szarul játszik, miközben franchise rekordot dönt a csapat szerzett pontokban és az 5 offenzív TDből 4ben vagy adott TD passzt, vagy ő szerezte a TDt. Ha közepesre értékelik, egyetértek. De ez? Ez kb olyan, mintha a Sport 2est adna valakinek soccerben, akinek volt 3 gólja, 1 gólpassza, meg vétett 1 öngólt (és a csapata nyert 6-2re)....
iktriad
Gondolom az alacsony dobószázalék miatt hozták ki, de azért vicces egy fossá vert Falcons QB-t feljebb sorolni Blake-nél.
mukijoe
Ezek szerint kb Top 5ös csapatunk lehet, ha ilyen "szar" QB játékkal 34 pontot termelt az offense...Mellesleg Blake a leghosszabb (TD) passzát osztotta ki egész NFL pályafutása során a meccsen...

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Na ilyenek miatt nem tudom komolyan venni a Pro Football Focust. Bortles MINUSZ 5,6os osztályzatot kapott tőlük.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/14/pro-ind-jax-grades-jags-destroy-colts-keep-afc-south-race-tight/
Komolyan ezek mit néztek?

LOL az ESPN is lepontozta:

Kurva jó csapatunk lehet, ha a QB ilyen szarul játszik, miközben franchise rekordot dönt a csapat szerzett pontokban és az 5 offenzív TDből 4ben vagy adott TD passzt, vagy ő szerezte a TDt. Ha közepesre értékelik, egyetértek. De ez? Ez kb olyan, mintha a Sport 2est adna valakinek soccerben, akinek volt 3 gólja, 1 gólpassza, meg vétett 1 öngólt (és a csapata nyert 6-2re)....
iktriad
Gondolom az alacsony dobószázalék miatt hozták ki, de azért vicces egy fossá vert Falcons QB-t feljebb sorolni Blake-nél.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ilyenek miatt nem tudom komolyan venni a Pro Football Focust. Bortles MINUSZ 5,6os osztályzatot kapott tőlük.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/14/pro-ind-jax-grades-jags-destroy-colts-keep-afc-south-race-tight/
Komolyan ezek mit néztek?

LOL az ESPN is lepontozta:

Kurva jó csapatunk lehet, ha a QB ilyen szarul játszik, miközben franchise rekordot dönt a csapat szerzett pontokban és az 5 offenzív TDből 4ben vagy adott TD passzt, vagy ő szerezte a TDt. Ha közepesre értékelik, egyetértek. De ez? Ez kb olyan, mintha a Sport 2est adna valakinek soccerben, akinek volt 3 gólja, 1 gólpassza, meg vétett 1 öngólt (és a csapata nyert 6-2re)....

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai FTU címlap


Snapszámok tegnapról:

OFFENSE (65 snaps)

QB: Blake Bortles 65.

RB: Denard Robinson 34, T.J. Yeldon 31, Tyson Alualu 5.

TE: Julius Thomas 51, Marcedes Lewis 49, Clay Harbor 22.

WR: Allen Robinson 61, Allen Hurns 42, Rashad Greene 15, Marqise Lee 15.

OL: Jermey Parnell 65, Zane Beadles 65, Stefen Wisniewski 65, Luke Joeckel 65, A.J. Cann 65.

A-Robot szépen megfogta azért Vontae Davis és a Colts secondary, ha ő volt fent a legtöbbet, de csak 1 labda ment felé, igaz az TD lett.

DEFENSE (72 snaps)

DL: Jared Odrick 59, Andre Branch 53, Tyson Alualu 37, Chris Clemons 35, Chris Smith 31, Michael Bennett 27, Roy Miller 26, Abry Jones 18.

LB: Jordan Tripp 72, Telvin Smith 70, Dan Skuta 16, Hayes Pullard 2, Thurston Armbrister 1.

DB: Aaron Colvin 72, Johnathan Cyprien 71, Davon House 67, Nick Marshall 55, Sergio Brown 37, Josh Evans 37, Dwayne Gratz 5, Craig Loston 2

Chris Smith 31 snap. Na végre. Tripp volt egyedül fent a front 7ben minden snapben.
Nick Marshall leváltotta Dwayne Gratzt.


Halloren 5 jegyzete, köztük az, hogy Gus megváltotta szerinte a jegyét jövőre is az oldalvonal mellett. és hogy Greene már most impact player lett!
NO COACHING SEARCH NECESSARY
A qualifier: There had been no indication coach Gus Bradley was on thin ice entering Sunday’s game. But the fact: Getting to five wins for the first time in his tenure and finally beating Indianapolis should allow him to punch his ticket for a fourth year in Jacksonville. Had the Jaguars limped home 0-6 after being 4-6 and in the AFC South race, ownership might have — and should have — given serious consideration to major changes. Now at 5-8, the key decisions will be what direction to go with the assistant coaches, free agency and the draft. Shoot, the Jaguars will be favored to beat Atlanta next week so the winning might not be over.

GREENE A DIFFERENCE MAKER

One of general manager Dave Caldwell’s pet phrases through the years has been “difference maker.” The Jaguars team he inherited in January 2013 didn’t have many of them and the current roster needs more of them. But rookie punt returner/receiver Rashad Greene falls into that category. It was surprising he was available in the fifth round of last spring’s draft. Did teams not watch Florida State the last four years when Greene was an effective player in high pressure situations? Greene’s 73-yard punt return for a touchdown was the Jaguars’ first since 2010 (Mike Thomas), pushed the lead to 23-13 and increased his season average to a 20.9 yards. His return against Tennessee three weeks ago set up the winning touchdown; his score against the Colts was just as important.

GIVE CREDIT WHEN IT’S DUE

Much of the local media has been tough on Branch — he has played a lot and not produced a lot. But Branch deserves a hat-tip for his game against the Colts. His two sacks equaled his season total. Branch got his first sack when he was unblocked, made possible when the Colts paid attention to blitzing cornerback Aaron Colvin. But the second sack was all Branch and the momentum turn the Jaguars needed. Branch beat back-up left tackle Denzelle Good to the outside, used his free hand to slap the football away from quarterback Matt Hasselbeck, scooped up the fumble and returned it 58 yards for a touchdown. It started a 48-3 game-ending run by the Jaguars. It was the biggest play of Branch’s four-year Jaguars career.

RED ZONE DEFENSE SHOWS UP

Entering Sunday, the Jaguars’ red zone defense had allowed opponents to score 11 touchdowns on their last 13 red zone possessions and one of the non-touchdown trips was a Tennessee kneel-down last week. But against the Colts, when the offense was flailing away in the first half, the Jaguars — with help from Indianapolis — kept their team in the game. On the Colts’ first drive, Indianapolis stalled at the 7-yard line (partly due to a delay of game penalty). On the Colts’ third drive, they reached the 11-yard line, but the Jaguars stopped the Colts at the 3-yard line. It might not sound like much in a game that ended with a lopsided score, but it was the jolt the maligned defense needed.

WHO NEEDS THIRD-DOWN SUCCESS?

The Jaguars finished 2-of-9 on third down, including an 0-for-6 start. But who needs solid third-down work when the defense and special teams are scoring and the offense is scoring an 80-yard touchdown. The two third down conversions tied a season low — and in that Week 5 loss at Tampa Bay, the Jaguars scored 31 points. It wasn’t the worst third-down game of the Bradley regime — they went 0-for-11 in last year’s finale at Houston.
Branchet Halloren is ki akarta vágni a múlt héten. Windmill most alaposan lecsendesített mindenkit. Még a végén újraigazoljuk (ha nem sokért akar maradni, depthnek elmegy). 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gil Brandt már bízik bennünk jövőre:
 twitter.com/Gil_Brandt/status/676425354865729536

Mike Kaye remek összefoglalója:
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/12/13/jacksonville-jaguars-indianapolis-colts-rapid-reaction-blake-bortles-rashad-greene-andre-branch/77258210/
Egyébként bár Hilton nagyon megégette az elején Nick Marshallt, elég jól játszott utána, kb mint Tripp MLBben. Lehet csak 1 jó cornert kell keresni jövőre?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL (köszi Megyerikrisz)
 twitter.com/MadeByTim/status/676224437868433408

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már az is kurva nagy feat lenne, ha nyernénk hármat zsinórban. A jövő szezonra nézve fasza confidence boostként szolgálna.
Maka
Az is igaz.

Akkor nem értem a kiemelt részt 😀 Vagyis értem, elírtad.
undisputedly
Branchre (=Windmill) vonatkozott az a rész, hogy ilyen jó meccse még nem volt az NFLben. Remélem így érthető már.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az megvan Windmill és Branch ma majdnem behozta az idei összteljesítményüket 1 meccsen? 3 sack jött tőlük. Windmillt ekézem én is bőszen, de talán soha nem volt ilyen jó az NFLben, mint ma.

Jövő heti ellenfelünk, a Falcons 38-0ra kapott ki ma a Pantherstől. Tartok tőle eléggé morcosak lesznek jövő héten.
iktriad
Azért neki elég komoly karrierje volt.. Nálunk kiemelkedően jól játszott pl, szóval azért, mert itt már kifogyott a tank, még ne felejtsük el a korábbi érdemeit.
undisputedly
Windmill =/= Clemons. Windmill az Branch. Neki még nem volt ilyen jó meccse. Clemons beceneve nagypapi, miután ő itt a legöregebb játékos és kb néha olyan hasznos is, mint egy nagypapi a pályán...
iktriad
Akkor nem értem a kiemelt részt 😀 Vagyis értem, elírtad.
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Már az is kurva nagy feat lenne, ha nyernénk hármat zsinórban. A jövő szezonra nézve fasza confidence boostként szolgálna.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nyerhetjük meg idén az AFC Southt. Pofonegyszerű, nem? 😊
• The Jaguars finish 3–0 (including a Week 17 win at Houston)

• Texans beat the Colts in Week 15

• The Titans beat the Texans in Week 16

• The Colts lose to either the Dolphins in Week 16 or the Titans in Week 17
 www.si.com/nfl/2015/12/14/nfl-week-14-jaguars-afc-south-playoff-picture#