Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart IRre rakása, Clemons és Beadles gyenge teljesítménye a végső szögek azzal kapcsolatban, hogy tavalyi nagybevásárlás leganlább annyira rossz volt, mint amennyire remek az az évi draft class. Köszi Chris Polian...

Szerencsére még Beadles, Tobyás és Clemons jövő évi kirakása nem fog rosszat tenni a cap spacünknek. De Caldwellnek ez egy jó lecke volt, hogy okosabban kell Shao pénzét elköltenie a jövőben.

Clemons, Gerhart és Beadles kirakása 12,5 milliónyi extra cap spacet biztosít jövőre a Jagsnek. Ha Beadles netán marad (nem kéne), akkor is extra 8 milliónk lesz másokra.

Jaguars Analysis: Free agents from 2014 class mostly disappointing

At least the Jaguars’ salary cap won’t be crippled by the disappointing Free Agent Signing Class of 2014.
That’s the lone positive from general manager Dave Caldwell’s initial big foray into free agency. Armed with money and some momentum after a 4-4 finish to 2013 and needs galore, the Jaguars got busy.

But as the Jaguars enter the final quarter of this year, only unproductive defensive end Chris Clemons and solid-but-not-spectacular left guard Zane Beadles remain on the roster after running back Toby Gerhart was placed on injured reserve last weekend.

Long gone are defensive end Red Bryant, linebacker Dekoda Watson and defensive tackle Ziggy Hood.

Saving the Jaguars was the structure of the contracts — no dead money after year two.

In alphabetical order, here is a rundown of the 2014 class (including Clemons and Bryant, who were signed after their release from Seattle):

ZANE BEADLES

Previous team: Denver.

Contract: Five years, $30 million.

Why he was signed: The Jaguars had a revolving door at left guard and couldn’t count on the injury-plagued Will Rackley.

Did it work out: Yes. The Jaguars probably overpaid for Beadles, who the Broncos deemed as expendable even with immobile quarterback Peyton Manning. But Beadles hasn’t missed snap in 28 games with the team (more than 1,800 snaps). He started slow last year but has played more consistently since.

Ripple effect move: The Jaguars drafted guard A.J. Cann in the third round this year, the anticipation being he would push for a starting spot this year or replace Beadles in 2016. Cann, though, is the starting right guard because of Brandon Linder’s shoulder injury. If released after this year, Beadles will create $5.5 million in cap space. Don’t automatically think Beadles will be cut, though.

RED BRYANT

Position: Defensive end.

Previous team: Seattle.

Contract: Four years, $17 million.

Why was he signed: The Jaguars ranked 29th against the run in 2013, and the coaching staff wanted a bigger body to play the strong-side defensive end spot and move Tyson Alualu into a back-up role.

Did it work out: No. Bryant started all 16 games and played 519 snaps, and we can’t remember one play he made (he was credited with 23 tackles). He provided no pass rush on early downs and wasn’t athletic enough to pursue plays away from his side. He was cut in March, freeing up $4.5 million in cap space.

Ripple effect move: The Jaguars signed Jared Odrick from Miami to take Bryant’s starting spot and re-signed Alualu to be a key reserve.


CHRIS CLEMONS

Position: Defensive end.

Previous teams: Washington, Oakland, Philadelphia and Seattle.

Contract: Four years, $17.5 million.

Why was he signed: The Jaguars’ 31 sacks in 2013 were tied for the league’s fewest, Andre Branch was coming off groin surgery and Jason Babin was 33 years old. Although Clemons was 32 years old and 15 months post-ACL injury, the Jaguars’ desperation equaled his arrival.

Did it work out: No. Clemons had eight sacks in 790 snaps last year but had streaks of three, three and four games without a sack. Had Dante Fowler not been injured in early May, Clemons might not have made the team this year. He has 10 tackles, two sacks and four penalties in 503 snaps but, as a favorite of coach Gus Bradley, continues to see the field.

Ripple effect move: None. The Jaguars looked at Clemons as a two-year rental so they would have drafted Fowler regardless. If Clemons is cut after the season, he will create $4 million in cap space.

TOBY GERHART

Position: Running back.

Previous team: Minnesota.

Contract: Three years, $10.5 million.

Why was he signed: The Jaguars opted to let Maurice Jones-Drew walk in free agency and cut Justin Forsett.

Did it work out: No. Gerhart’s stay here was derailed in his first regular-season game when he was horse-collar tackled by Philadelphia’s Fletcher Cox. That leg injury neutralized him last year (101 carries, 326 yards, two touchdowns in 14 games). Penciled in for a short-yardage role this year, Gerhart infamously couldn’t score on four shots from the Buffalo 1-yard line in Week 7 and was slowed by a sports hernia that eventually ended his year.

Ripple effect move: The Jaguars drafted T.J. Yeldon in the second round this year and made him the immediate every-down back. If released, Gerhart will free up $3.5 million of cap space.

ZIGGY HOOD

Position: Defensive tackle.

Previous team: Pittsburgh.

Contract: Four years, $16 million.

Why was he signed: The Jaguars wanted to add depth to their interior defensive line.

Did it work out: No. Hood played every game last year as a reserve and made 24 tackles in 416 snaps. He was on the roster bubble this preseason until he was placed on injured reserve (foot).

Once healthy, he was waived and signed by Chicago.

Ripple effect move: The Jaguars decided to use Alualu as a swing end-tackle and also drafted Michael Bennett in the sixth round. Hood’s departure freed up $3.475 million cap space next year.

DEKODA WATSON

Position: Outside linebacker.

Previous team: Tampa Bay.

Contract: Three years, $6 million.

Why was he signed: The Jaguars created the Otto (strong-side) linebacker spot, a player they wanted to play the run and also rush the quarterback.

Did it work out: No. Watson arrived with an abdominal injury that required two surgeries. He played only 93 snaps last year, was awful in his one start and was released after 10 games.

Ripple effect move: The Jaguars went into free agency again this year and signed Dan Skuta to play the Otto.
Az amúgy megvan, hogy A J Cann még nem engedett sacket idén?! Na ezért remélem, hogy jövőre ő és Linder lesz a 2 kezdő G és Shatley valamint Bowanko lesz a csere, Beadles meg mehet, ahol lesz rá igény.



Hol van ilyenkor Kovács (LA-nek két csapata lesz ebből az egyik a jaguars) Sanyi?
Giowa
Azóta már remélhetőleg frissítette ő is a szoftvert ez ügyben. Szerencsére Shao érkezése óta fel sem merül már a jags neve LAvel kapcsolatban, és ez a mostani döntés kb be is betonoz minket egy jó időre Jacksonvilleben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Újabb practice squad változás, újabb ember jött a Falconsból. Mivel 3 RB van kereten (TJ, Denard és Banyard) jött Jahwan Edwards, egy UDFA rookie, aki a Ball Staten a legtöbb futott yarddal és futott TD csúcsát is magénak mondhatja. A Chargersben és az Atlantában próbált eddig pályára kerüli, kevés sikerrel. Jeff Tuelnak kellett mennie, hogy helye legyen.

"A jacksonville-i városvezetés 90 millió dollárt szavazott meg a Jaguars-stadion, vagyis az EverBank Field felújítására, plusz kapnak egy új fedett edzőközpontot is. A csapattulajdonos Shad Khan beszáll a költségek felébe, és a munkálatok már januárban elkezdődnek."
Van itt pézz skacok.
Coolearie
Akkor az utolsó akadály is elhárult. És igen, Khan nem sajnálja a pénzt a várostól és a Jaguarstól. Úgy tűnik a város is rájött erre, hogy inkább érdemes együttműködni vele. Teljesen meg fog ennek hatására változni a belváros.

Shao reakciója erre:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/674394944744890368

A város tanácsa 19-0 arányban szavazta meg a dolgot!
iktriad
Hol van ilyenkor Kovács (LA-nek két csapata lesz ebből az egyik a jaguars) Sanyi?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb practice squad változás, újabb ember jött a Falconsból. Mivel 3 RB van kereten (TJ, Denard és Banyard) jött Jahwan Edwards, egy UDFA rookie, aki a Ball Staten a legtöbb futott yarddal és futott TD csúcsát is magénak mondhatja. A Chargersben és az Atlantában próbált eddig pályára kerüli, kevés sikerrel. Jeff Tuelnak kellett mennie, hogy helye legyen.

"A jacksonville-i városvezetés 90 millió dollárt szavazott meg a Jaguars-stadion, vagyis az EverBank Field felújítására, plusz kapnak egy új fedett edzőközpontot is. A csapattulajdonos Shad Khan beszáll a költségek felébe, és a munkálatok már januárban elkezdődnek."
Van itt pézz skacok.
Coolearie
Akkor az utolsó akadály is elhárult. És igen, Khan nem sajnálja a pénzt a várostól és a Jaguarstól. Úgy tűnik a város is rájött erre, hogy inkább érdemes együttműködni vele. Teljesen meg fog ennek hatására változni a belváros.

Shao reakciója erre:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/674394944744890368

A város tanácsa 19-0 arányban szavazta meg a dolgot!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"A jacksonville-i városvezetés 90 millió dollárt szavazott meg a Jaguars-stadion, vagyis az EverBank Field felújítására, plusz kapnak egy új fedett edzőközpontot is. A csapattulajdonos Shad Khan beszáll a költségek felébe, és a munkálatok már januárban elkezdődnek."
Van itt pézz skacok.
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nfl.com powerrankingjéből a vicces rész:
"Who has a better QB-WR relationship than Bortles and Allen Robinson right now? Roethlisberger to Brown? Any QB walking upright and DeAndre Hopkins? Call Gus Bradley "Gus Coryell" if this keeps up. #AirGus #Greatestshowingoldandteal #Allentown"
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fő védelmi statisztikák az elmúlt 3 évben 12 meccs után. Nem sok javulás látható, igaz mint ma arra utaltam, ebben a bevethető játékosok tehetsége is vastagon benne van. De a védelmi edzői stáb is.
 twitter.com/ryanohalloran/status/674219991336665088
A practice squadba is jött egy LB, a Bengals 2013as 4. körös pickje, Sean Porter.

iktriad
Oda is való, de az eddigi storyja alapján ott is meg fog sérülni. Kár érte, tehetséges játékosnak mondták.
megyerikrisz
Ez esetben remélem nem fog kelleni az 53ba.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A practice squadba is jött egy LB, a Bengals 2013as 4. körös pickje, Sean Porter.

iktriad
Oda is való, de az eddigi storyja alapján ott is meg fog sérülni. Kár érte, tehetséges játékosnak mondták.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a Jags idén több pontot szerzett 12 meccsen (275), mint az előző 4 évben ('14 - 249, '13 - 247, '12 - 255, '11 - 243) 16 meccsen bármikor?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem Skuta pozitív csalódás. Nem láttam az utolsó meccset, de előtte néztem derekasan a meccseket és nem voltak vele kapcsolatban rossz érzéseim. Főleg a szezon elején tetszett. A Carolina meccsen kimondottan sokat láttam akcióban, onnan maradt szerintem az érzés, hogy jó lesz Ő itt. Aztán a yahoo jóvoltából HD-ban néztem a Buffalo meccset és ott is jónak láttam. Amikor kásás szaggató szart nézek, akkor kevésbé tudok odakoncentrálni rá. Mondjuk ezt az OTTO posztot nem annyira tudom hova tenni, de ez inkább az én bajom. Mivel nem sok OTTO rohangál a ligában, nehéz is Őt összehasonlítani másokkal.

LEO poszt tényleg gyalázat.

Alu2x feltűnik támadóoldalon is, lehet, hogy megvan a csere RB, ha Poenak összejött... Tóbiás számait tutira hozni fogja 😊

Nálam a Telvin-Marks-Poz egy stabil háromszög, lehet építeni köréjük.
Húsrágó
Skuta 2 meccs óta sérült, szóval alapból nem láthattad, de egyébként osztom a véleményedet vele kapcsolatban.

Alualu inkább FB, szóval a csere RB poszt még mindig nyitott, bár Denard az elmúlt 2 heti játékával kezd emlékeztetni a tavalyi 100 yardokat futó RBre.

És nem hiszem, hogy Poz 2 év múlva még itt lesz. Vasárnap borzalmas volt a sok szerelése ellenére. És el is tört a keze, bár lehet ennek ellenére játszani fog a Colts ellen!


Plusz Fowler is lesz jövőre.
undisputedly
Fowlert írtam, de még vele is kell 2 új pass rusher (irvin pl. tőletek és mondjuk valaki a draftról) az első 3 körben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Plusz Fowler is lesz jövőre.
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Érdekes beszélgetések vannak érthetően a védelemmel kapcsolatban Jacksonvilleben, és nem csak a stáb felelőssége merül fel, hanem a védelem keretének minősége is.

Épp belegondoltam, a mostani védelemből, aki még nincs IRen(Sample, Fowler, Marks), kinek van betonbiztos helye 2 év múlva innen? Én csak EGY nevet tudnék mondani (természetesen Telvin), és ez elég beszédes... Talán Colvin és House az, aki még közel van ehhez a státuszhoz.

Odrick, Skuta és Miller illetve a cserék közül Ryan Davis, Bennett és Abry Jones az, akik talán itt lehetnek, de kb ennyi. Cypet szerintem Sample leváltja SSben, mert egyszerűen az nem megy, hogy Cyp egyszer megcsinál minden szerelést, aztán utána produkál egy olyan meccset, mint vasárnap.

Marks hiányát egyébként nagyon megérzi a D-line. Tavaly miatta ment szekér nekik, idén, mivel nincs senki aki megcsinálja általában a playeket ott alig van produktum, főleg a LEOktól. És ez mindent elárul arról, milyen jó LEOink vannak.
És ennek ellenére 14.-ek vagyunk idén sackekben a ligában. Ennyire félrevezető stat ez. Ahogy a tavaly 6. hely is az volt, tudván, hogy utolsók voltunk QB pressureben.

Na azért megy majd szinte minden erősítés(FA + draft) az offseasonban a védelemre (egy csere RB és esetleg Mack mellett Cben).
iktriad
Nekem Skuta pozitív csalódás. Nem láttam az utolsó meccset, de előtte néztem derekasan a meccseket és nem voltak vele kapcsolatban rossz érzéseim. Főleg a szezon elején tetszett. A Carolina meccsen kimondottan sokat láttam akcióban, onnan maradt szerintem az érzés, hogy jó lesz Ő itt. Aztán a yahoo jóvoltából HD-ban néztem a Buffalo meccset és ott is jónak láttam. Amikor kásás szaggató szart nézek, akkor kevésbé tudok odakoncentrálni rá. Mondjuk ezt az OTTO posztot nem annyira tudom hova tenni, de ez inkább az én bajom. Mivel nem sok OTTO rohangál a ligában, nehéz is Őt összehasonlítani másokkal.

LEO poszt tényleg gyalázat.

Alu2x feltűnik támadóoldalon is, lehet, hogy megvan a csere RB, ha Poenak összejött... Tóbiás számait tutira hozni fogja 😊

Nálam a Telvin-Marks-Poz egy stabil háromszög, lehet építeni köréjük.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes beszélgetések vannak érthetően a védelemmel kapcsolatban Jacksonvilleben, és nem csak a stáb felelőssége merül fel, hanem a védelem keretének minősége is.

Épp belegondoltam, a mostani védelemből, aki még nincs IRen(Sample, Fowler, Marks), kinek van betonbiztos helye 2 év múlva innen? Én csak EGY nevet tudnék mondani (természetesen Telvin), és ez elég beszédes... Talán Colvin és House az, aki még közel van ehhez a státuszhoz.

Odrick, Skuta és Miller illetve a cserék közül Ryan Davis, Bennett és Abry Jones az, akik talán itt lehetnek, de kb ennyi. Cypet szerintem Sample leváltja SSben, mert egyszerűen az nem megy, hogy Cyp egyszer megcsinál minden szerelést, aztán utána produkál egy olyan meccset, mint vasárnap.

Marks hiányát egyébként nagyon megérzi a D-line. Tavaly miatta ment szekér nekik, idén, mivel nincs senki aki megcsinálja általában a playeket ott alig van produktum, főleg a LEOktól. És ez mindent elárul arról, milyen jó LEOink vannak.
És ennek ellenére 14.-ek vagyunk idén sackekben a ligában. Ennyire félrevezető stat ez. Ahogy a tavaly 6. hely is az volt, tudván, hogy utolsók voltunk QB pressureben.

Na azért megy majd szinte minden erősítés(FA + draft) az offseasonban a védelemre (egy csere RB és esetleg Mack mellett Cben).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Normant biztos nem engedik el Carolinából, de a másik kettőre kinyithatjuk a pénztárcánkat. Weddle a nagyobb prioritás, mert nagyon kellene egy jó FS. és ha jól tudom a safety draft class jövőre sem lesz túl erős, legalábbis Empty valami ilyesmit mondott az egyik War Roomban nem olyan rég.
iktriad
szerintem Norman sem elérhetetlen célpont, hamarosan 28 éves lesz, ha nyerne egy gyűrűt akkor biztos rámenne élete egyetlen gigaszerződésre, amit itt nagyobb eséllyel kaphat meg. a másik két delikvens szintén nem fiatal, az ő beválásuk szintén kétséges, nekem egyik játékos sem tűnik kihagyhatatlannak az FA piacon, a free safety meg talán a leginkább elhanyagolható poszt a mai fociban, inkább máshol/másokkal kezdenék erősíteni. ettől még persze benne van, hogy valamelyik (vagy mindegyik 😀) itt köt ki, de meglepő, hogy egyelőre ők tűnnek prioritásnak.
markny
nézve Normant a pályán sztem biztos a pénzre megy, annyira elvan most szállva magátol, hogy nem hiszem h éri be ha nem kap min top3 CB fizut.
szal sztem nem az fog dönteni nála h nyer e gyűrűt v nem.
(persze lehet pályán kívűl tök normális)
braxa88
Norman esetében meglepne, ha idén elpályázna, ha nem sikerül a hosszútávú szerződés, franchise taggel idén még megtartható (én ezt a verziót tartom a legvalószínűbbnek). Más fontos ember nem lesz UFA, így gyakorlatilag csak őt kell megtartani. Lesz rá több, mint 20 misi capspace. Mondjuk ettől még nem fogjuk odaadni neki a teljes kincstárat, Gmannek sztem ennél több esze van, ezért hiszem, hogy idén a tag lesz a megoldás. Nagy garantált összegtől egy kicsit fázom, viszont egy nagy összegű teljesítményorientált szerződés benne van a pakliban.
gabokocka
igaz, a franchise taget hirtelen elfelejtettem
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gerhart után Pierce is IRen van. Jött helyette Joplo Bartu, aki 28 meccsen kezdett a Falconsban LBben az utóbbi 3 évben, és 178 szerelése van. Idén 7 mecset játszott az Atlantában.
A practice squadba is jött egy LB, a Bengals 2013as 4. körös pickje, Sean Porter.
Norman esetében meglepne, ha idén elpályázna, ha nem sikerül a hosszútávú szerződés, franchise taggel idén még megtartható (én ezt a verziót tartom a legvalószínűbbnek). Más fontos ember nem lesz UFA, így gyakorlatilag csak őt kell megtartani. Lesz rá több, mint 20 misi capspace. Mondjuk ettől még nem fogjuk odaadni neki a teljes kincstárat, Gmannek sztem ennél több esze van, ezért hiszem, hogy idén a tag lesz a megoldás. Nagy garantált összegtől egy kicsit fázom, viszont egy nagy összegű teljesítményorientált szerződés benne van a pakliban.
gabokocka
Ezért is írtam, hogy rá minimális az esély, hogy el tudnák hozni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Normant biztos nem engedik el Carolinából, de a másik kettőre kinyithatjuk a pénztárcánkat. Weddle a nagyobb prioritás, mert nagyon kellene egy jó FS. és ha jól tudom a safety draft class jövőre sem lesz túl erős, legalábbis Empty valami ilyesmit mondott az egyik War Roomban nem olyan rég.
iktriad
szerintem Norman sem elérhetetlen célpont, hamarosan 28 éves lesz, ha nyerne egy gyűrűt akkor biztos rámenne élete egyetlen gigaszerződésre, amit itt nagyobb eséllyel kaphat meg. a másik két delikvens szintén nem fiatal, az ő beválásuk szintén kétséges, nekem egyik játékos sem tűnik kihagyhatatlannak az FA piacon, a free safety meg talán a leginkább elhanyagolható poszt a mai fociban, inkább máshol/másokkal kezdenék erősíteni. ettől még persze benne van, hogy valamelyik (vagy mindegyik 😀) itt köt ki, de meglepő, hogy egyelőre ők tűnnek prioritásnak.
markny
nézve Normant a pályán sztem biztos a pénzre megy, annyira elvan most szállva magátol, hogy nem hiszem h éri be ha nem kap min top3 CB fizut.
szal sztem nem az fog dönteni nála h nyer e gyűrűt v nem.
(persze lehet pályán kívűl tök normális)
braxa88
Norman esetében meglepne, ha idén elpályázna, ha nem sikerül a hosszútávú szerződés, franchise taggel idén még megtartható (én ezt a verziót tartom a legvalószínűbbnek). Más fontos ember nem lesz UFA, így gyakorlatilag csak őt kell megtartani. Lesz rá több, mint 20 misi capspace. Mondjuk ettől még nem fogjuk odaadni neki a teljes kincstárat, Gmannek sztem ennél több esze van, ezért hiszem, hogy idén a tag lesz a megoldás. Nagy garantált összegtől egy kicsit fázom, viszont egy nagy összegű teljesítményorientált szerződés benne van a pakliban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clipboard Jesus Time? Ha tőle is kikapnánk, az tényleg edzőbuktató lenne....
iktriad
Itt már csak valami komoly pálfordulás segíthet Bradleyn szerintem. (mondjuk a 2 vagy 3 win a hátralévő 4 meccsen)
mustaine
2 W elég lenne neki szerintem, főleg ha a másik 2 L is szoros vereség lesz. Akkor elmondhatná, hogy 16ból 15 meccsen a találkozók legvégéig volt esélyünk nyerni, ami az egyik fő célkitűzés volt idén.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Clipboard Jesus Time? Ha tőle is kikapnánk, az tényleg edzőbuktató lenne....
iktriad
Itt már csak valami komoly pálfordulás segíthet Bradleyn szerintem. (mondjuk a 2 vagy 3 win a hátralévő 4 meccsen)

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurns azt mondta nem emlékszik a playre, amin az agyrázkódást szerezte.

“I remember the third quarter and after that, I remember being in the ambulance,” he said. “I had a headache that night but I didn’t have any symptoms since then. I’ve felt fine every day since [last] Monday.”
Azt is mondta, hogy nem fogja ez a baleset megváltoztatni a játékstílusát.
“Not at all,” he said. “It’s part of the game. It’s unfortunate things like that happen, but I’m feeling fine now. Anytime I step on the field, I won’t be thinking about that. I play with no fear.”
Még 252 yard kéne neki az 1000 yardhoz, Az 63 /meccs. Megoldható, ha Blake észreveszi.
Nem biztos hogy játszhat Hassie.
mustaine
Clipboard Jesus Time? Ha tőle is kikapnánk, az tényleg edzőbuktató lenne....
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
A világ legjobb játékosa játszhat a Colts ellen vasárnap.
mustaine
Jó a siged. 😊
És kell is az erősítés vasárnapra, mert ha Poz nem lesz, akkor a run Dnk úgy fog kinézni, mint vasárnap. A secondaryt meg Hassie szétszedi majd.
iktriad
Nem biztos hogy játszhat Hassie.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A világ legjobb játékosa játszhat a Colts ellen vasárnap.
mustaine
Jó a siged. 😊
És kell is az erősítés vasárnapra, mert ha Poz nem lesz, akkor a run Dnk úgy fog kinézni, mint vasárnap. A secondaryt meg Hassie szétszedi majd.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Normant biztos nem engedik el Carolinából, de a másik kettőre kinyithatjuk a pénztárcánkat. Weddle a nagyobb prioritás, mert nagyon kellene egy jó FS. és ha jól tudom a safety draft class jövőre sem lesz túl erős, legalábbis Empty valami ilyesmit mondott az egyik War Roomban nem olyan rég.
iktriad
szerintem Norman sem elérhetetlen célpont, hamarosan 28 éves lesz, ha nyerne egy gyűrűt akkor biztos rámenne élete egyetlen gigaszerződésre, amit itt nagyobb eséllyel kaphat meg. a másik két delikvens szintén nem fiatal, az ő beválásuk szintén kétséges, nekem egyik játékos sem tűnik kihagyhatatlannak az FA piacon, a free safety meg talán a leginkább elhanyagolható poszt a mai fociban, inkább máshol/másokkal kezdenék erősíteni. ettől még persze benne van, hogy valamelyik (vagy mindegyik 😀) itt köt ki, de meglepő, hogy egyelőre ők tűnnek prioritásnak.
markny
nézve Normant a pályán sztem biztos a pénzre megy, annyira elvan most szállva magátol, hogy nem hiszem h éri be ha nem kap min top3 CB fizut.
szal sztem nem az fog dönteni nála h nyer e gyűrűt v nem.
(persze lehet pályán kívűl tök normális)
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
A világ legjobb játékosa játszhat a Colts ellen vasárnap.

több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Normant biztos nem engedik el Carolinából, de a másik kettőre kinyithatjuk a pénztárcánkat. Weddle a nagyobb prioritás, mert nagyon kellene egy jó FS. és ha jól tudom a safety draft class jövőre sem lesz túl erős, legalábbis Empty valami ilyesmit mondott az egyik War Roomban nem olyan rég.
iktriad
szerintem Norman sem elérhetetlen célpont, hamarosan 28 éves lesz, ha nyerne egy gyűrűt akkor biztos rámenne élete egyetlen gigaszerződésre, amit itt nagyobb eséllyel kaphat meg. a másik két delikvens szintén nem fiatal, az ő beválásuk szintén kétséges, nekem egyik játékos sem tűnik kihagyhatatlannak az FA piacon, a free safety meg talán a leginkább elhanyagolható poszt a mai fociban, inkább máshol/másokkal kezdenék erősíteni. ettől még persze benne van, hogy valamelyik (vagy mindegyik 😀) itt köt ki, de meglepő, hogy egyelőre ők tűnnek prioritásnak.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz eltörte a jobb kezét. Még kérdéses mi lesz vele, az orvosi stáb még mérlegeli a lehetőségeket vele kapcsolatban.
Hurns még mindig az agyrázkódás programban van.
Greene vállzúzódással bajlódik.
Ryan Davisnek a térde zúzódott meg tegnap.
Skuta ágyéka még mindig nem gyógyult meg.
Jordan Tripp lehet az új MLB Poz helyett, ha ő nem vállalja a játékot (mert lehet, hogy törött kézzel is játszani akar).

Úgy tűnik Myers marad még minimum egy hetet nálunk. Vele kapcsolatban azt mondta Gus, az FG sikeressége nem rossz (26/22 - 85%), de az extra pontjai őt is aggasztják(no shit!).

A D play calling kérdést Gus elhárította, hogy közösen tervezi meg a védelmi stáb a playeket. Úgy tűnik marad Babich kezében ez a funkció... A kérdező Washt vagy Walker ajánlotta fel, mint esetleges új play callert, nem Gust.

A LEO posztot majd megpróbálja Gus rostálással jobbá tenni. Asszem Chris Smith aktív lesz vasárnap. Kapta a sarat Bradley rendesen Branchért és Clemonsért(teljes joggal), hogy miért nem lett már az egyik leültetve. Mark Long odáig ment, hogy mit bajlódunk még velük, mert úgyse lesz itt egyik se jövőre. Erre Gus azt mondta, hogy a sorsukról nem ő dönt majd... Egyébként a mai sajtótájékoztató után nem tudom mit kell valakinek csinálnia a játékosok közül, hogy Gus nyíltan kiakadjon rá. Ma is bevédte Gratzt, és főleg a 2 semmitevő LEOt. Lehet a színfalak mögött vannak nagy lebaszások, de Bradley ebből semmit sem mutat a nyilvánosság felé, sőt.


Más:
Prisco bedobott 3 nevet az offseasonra a kis cikkében rólunk.
The Jaguars have the makings of a special offense in the next four or five years with Blake Bortles throwing to receivers like Allen Robinson and T.J. Yeldon running the football. If Robinson doesn't get to the Pro Bowl, something is wrong. He has 11 touchdown catches, even when teams double him. He's developed into a star in his second season. Bortles threw five touchdown passes against the Titans, but lost 42-39. Why? The Jacksonville defense is putrid. The front office has to spend big in free agency to fix it. Here's three names who would help in a big way: Carolina corner Josh Norman, San Diego free safety Eric Weddle and Seattle linebacker Bruce Irvin.
Normant biztos nem engedik el Carolinából, de a másik kettőre kinyithatjuk a pénztárcánkat. Weddle a nagyobb prioritás, mert nagyon kellene egy jó FS. és ha jól tudom a safety draft class jövőre sem lesz túl erős, legalábbis Empty valami ilyesmit mondott az egyik War Roomban nem olyan rég.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Snapszámok tegnapról:
OFFENSE (60 snaps)

QB: Blake Bortles 60.

RB: T.J. Yeldon 52, Denard Robinson 9, Tyson Alualu 4.

WR: Allen Robinson 56, Marqise Lee 46, Bryan Walters 19, Rashad Greene 13.

TE: Julius Thomas 43, Marcedes Lewis 35, Clay Harbor 19, Nic Jacobs 4.

OL: Jermey Parnell 60, Zane Beadles 60, Stefen Wisniewski 60, Luke Joeckel 60, A.J. Cann 60.

Hát Lee sokat nem mutatott tegnap, igaz az elején ha Parrish Cox nem üti el éppen csak előle a labdát, akkor Blakenek 6 TDs meccse lett volna.

DEFENSE (70 snaps)

DL: Jared Odrick 66, Andre Branch 46, Roy Miller 43, Tyson Alualu 43, Chris Clemons 35, Abry Jones 22, Ryan Davis 12, Michael Bennett 12.

LB: Telvin Smith 70, Paul Posluszny 65, Thurston Armbrister 21, Jordan Tripp 20.

DB: Johnathan Cyprien 70, Davon House 66, Dwayne Gratz 65, Josh Evans 44, Sergio Brown 35, Aaron Colvin 35.

Ryan Davis 12 snap... Jó tudom megsérült meccs közben, de azért ez gáz. Közben a Branch-Clemons duó 81 snapból csinált 1 tacklet és semmi mást. Ja de, egy büntit.
Armbristert Tripp váltotta a meccs felénél LBben, de sokat ő se tett hozzá. És Demetrius McCray teljesen eltűnt. Nem volt tegnap 1 védelmi snapje se. Pedig tavaly milyen biztató éve volt.. .

Lényegtelen hírek: Gerhartot csütörtökön műtik majd.

Szerkesztette: iktriad