Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Paranoia vagy valóság:

Plenty of people around Raiders owner Mark Davis believe that the NFL is trying to find a way to get rid of him … and they have told Davis that.
Rolni
nincs rá garancia, hogy jobb tulaj jön, de sokkal szarabb nem lehet...
Levi
Sokkal szarabb lenne!
Al - Mark Raiders history
Minden más már egy teljesen új történet.
Így is van identitás gondunk LVal
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Az EA sports kiveszi a MAdden-bol Grudent. Ez tenyleg utopisztikus mar. A szekta eltorli a multat is.
-Jon Gruden?
-Sosem hallottunk rola.

sztalin csinalta ezt trockijjal:

 www.theverge.com/22725337/ea-removing-former-raiders-coach-jon-gruden-from-madden-email-scandal
undisputedly
Mire nem jó a reddit:

 www.reddit.com/r/Madden/comments/hf0c2b/ea_madden_celebrate_a_racist_player_and_include/

Itt nem zavarta őket a rasszizmus, mert őket promózta...
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az EA sports kiveszi a MAdden-bol Grudent. Ez tenyleg utopisztikus mar. A szekta eltorli a multat is.
-Jon Gruden?
-Sosem hallottunk rola.

sztalin csinalta ezt trockijjal:

 www.theverge.com/22725337/ea-removing-former-raiders-coach-jon-gruden-from-madden-email-scandal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"
While his comments on Gruden were short, Davis did reveal that general manager Mike Mayock will have 51 percent of decision-making power on personnel moves moving forward, while interim coach Rich Bisaccia will have 49 percent. Gruden held 51 percent of decision-making power to Mayock's 49 percent during his three-plus years as the Raiders' coach."
Amadeus
Ez tök jó, csak semmi értelme 😄
Lehet hívni 51-49-nek, de igazából két beleszóló esetén ez valójában 100-0. Ha mindketten ugyanazt mondják, fasza, ha meg egyik át mond, a másik meg bét, akkor meg az lesz, amit az 51-es akar 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
"
While his comments on Gruden were short, Davis did reveal that general manager Mike Mayock will have 51 percent of decision-making power on personnel moves moving forward, while interim coach Rich Bisaccia will have 49 percent. Gruden held 51 percent of decision-making power to Mayock's 49 percent during his three-plus years as the Raiders' coach."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Paranoia vagy valóság:

Plenty of people around Raiders owner Mark Davis believe that the NFL is trying to find a way to get rid of him … and they have told Davis that.
Rolni
nincs rá garancia, hogy jobb tulaj jön, de sokkal szarabb nem lehet...
Levi
Kicsit indokolatlan a fika.

Lebizniszelte a Vegast Jerry Jones gyámsága alatt, a franchise többet ér cashben, mint bármikor korábban, legmodernebb infrastruktúra, stb. 30 évet léptünk előre a költözéssel mindenben. Én még emlékszem a régi képekre, ahol Tuck és Woodley a pókhálós, rozsdás szarokkal edzettek és még ki is tettük a honlapra.

A Gruden dologban pedig az értékelendő MD javára, hogy tényleg beleállt a proejctbe és nem rúgta ki 1-2 év után, értsd: stabilitást mutatott.

Nem tökéletes owner, messze nem. De nem is legrosszabb.
Amadeus
Én ezt el tudom fogadni. Nem zavar ha más jobb véleménnyel van róla. Ettől függetlenül szerintem nem jó tulaj és Gruden szerződtetése eleve szar döntés volt.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Paranoia vagy valóság:

Plenty of people around Raiders owner Mark Davis believe that the NFL is trying to find a way to get rid of him … and they have told Davis that.
Rolni
nincs rá garancia, hogy jobb tulaj jön, de sokkal szarabb nem lehet...
Levi
Kicsit indokolatlan a fika.

Lebizniszelte a Vegast Jerry Jones gyámsága alatt, a franchise többet ér cashben, mint bármikor korábban, legmodernebb infrastruktúra, stb. 30 évet léptünk előre a költözéssel mindenben. Én még emlékszem a régi képekre, ahol Tuck és Woodley a pókhálós, rozsdás szarokkal edzettek és még ki is tettük a honlapra.

A Gruden dologban pedig az értékelendő MD javára, hogy tényleg beleállt a proejctbe és nem rúgta ki 1-2 év után, értsd: stabilitást mutatott.

Nem tökéletes owner, messze nem. De nem is legrosszabb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Paranoia vagy valóság:

Plenty of people around Raiders owner Mark Davis believe that the NFL is trying to find a way to get rid of him … and they have told Davis that.
Rolni
nincs rá garancia, hogy jobb tulaj jön, de sokkal szarabb nem lehet...
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amúgy arra kíváncsi leszek, hogy ez az egész most a béka segge alá taszítja a csapatot vagy felszívják magukat és mindenki buldózer lesz. Reméljük az utóbbi.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Paranoia vagy valóság:

Plenty of people around Raiders owner Mark Davis believe that the NFL is trying to find a way to get rid of him … and they have told Davis that.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Kíváncsi leszek mikor húzza meg Mayock vagy Bisaccia az Andre James padra ültetést. Nem létezik, hogy nem látják mennyire borzalmasan játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Raiders’ DE Carl Nassib requested and was granted a personal day today because he has “a lot to process” in the wake of Jon Gruden’s email situation, per GM Mike Mayock.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem úgy van h ami Vegasban történik, az Vegasban is marad?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Nem bírom őket túlzottan, de ez ül szerintem
 youtu.be/mMq0coyeGPk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.
KeyG
úgy hogy most vizsgálják a washingtont toxic workplace miatt
Negritis
Nálunk minden zsír és tiszta, Gruden viszont egy szemétlada, szerencse hogy minden tisztázódott.

🙂😊😉
warr_b
Lehet, hogy holnap után black friday (érted black) alkalmából lemond 25 vezetőedző, és 32GM a madarék 6 vezetőedző akkor még asszisztens (vagy az se) volt + Urban Meyer, meg már kipontozódott. 😊
Helmut Zimmer
Azért erre nem tennék nagy összeget 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 155 — én ezt meguntam
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.
KeyG
úgy hogy most vizsgálják a washingtont toxic workplace miatt
Negritis
Nálunk minden zsír és tiszta, Gruden viszont egy szemétlada, szerencse hogy minden tisztázódott.

🙂😊😉
warr_b
Lehet, hogy holnap után black friday (érted black) alkalmából lemond 25 vezetőedző, és 32GM a madarék 6 vezetőedző akkor még asszisztens (vagy az se) volt + Urban Meyer, meg már kipontozódott. 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.
KeyG
Mondjuk, ahogy nézem most már Scheftert akarják bemártani, de persze az is megérne egy kérdést jogilag, hogy egy WFT-vel kapcsolatos nyomozás során, egy teljesen már ügyben szivárogtat az NFL privát doksikat...
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Megvan az új HC! Tiszta lap!

TST
Azért csak óvatosan. Ez kind of racist 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.
KeyG
úgy hogy most vizsgálják a washingtont toxic workplace miatt
Negritis
Nálunk minden zsír és tiszta, Gruden viszont egy szemétlada, szerencse hogy minden tisztázódott.

🙂😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.
KeyG
úgy hogy most vizsgálják a washingtont toxic workplace miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Megvan az új HC! Tiszta lap!


Szerkesztette: TST
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 167
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
Ha valaki alá tett az Roger Goodell , nekem gyanús , hogy pont akkor derülnek ki dolgok amikor a Raidersnek jól megy. Nem tudom , hogy 10 évvel ezelőtti emailek , hogy kerülnek ki egy munkahelyi szerverről….. Sok kérdést felvett ez még.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
KURVA NAGY POÉN VOLT
Amadeus
gyúrjad ezt még, mert ez nagyon gagyi
Surda
adok is neki rá egy szánalomlájkot.
Amadeus
nee legyél PC, még ha @morék is
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
azert mentek Vegasba mert Davis jatekfuggo, most meg szepen elverte Gruden szerzodesere valot is ezert alavagott.
szegeny AB penzet verte el a leghamarabb itt a piros hol a pirosban.
mayet
KURVA NAGY POÉN VOLT
Amadeus
gyúrjad ezt még, mert ez nagyon gagyi
Surda
adok is neki rá egy szánalomlájkot.

criminal lawyer or criminal lawyer?