Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Solomon Thomas csak szerintem lett kurva jó igazolás?
Amadeus
Vannak jó meccsei, de azért néha el-el tűnik.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Solomon Thomas csak szerintem lett kurva jó igazolás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
“Oly really just made everything a little simpler,” Drake said. “We didn’t come into this week with a lot, a lot of dropbacks and different things like that. He reduced the amount of things that we had to worry about and play ball.

“Coach Gruden called his plays how he wants, and Oly calls him how he wants,” Ruggs said. “All we do is we line up and run them, and Derek has the green light to change any play if he doesn’t like it.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Csak a rövidítettet néztem meg - asszonnyal voltam, reggel meg tárgyalás 8:30-kor - de kifejezetten tetszett, amit láttam. Találóan azt írta valaki kint, hogy Gruden playbookját kinyitottuk, most hogy Gruden elment a konzervatív playcalljaival.

Kíváncsi vagyok, hogy Olson mennyit vesz elő abból, amit McVay mellett látott. Drake nagyon komoly fegyver lehet a szezon hátralévő részében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Jimmy Durkin
@Jimmy_Durkin
The Raiders had only used play action on 11.5 percent of their dropbacks in the first five games. They doubled that up to 24.1 percent Sunday.

@VicTafur
on how Greg Olson and Derek Carr got the Raiders offense back on track.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
@deyell, a múlt héten a nagy Gruden botrányban elmaradtak a pff osztályzatok, majd a mostanival együtt kitennéd.

Crosby megint jól nyomta és végre sack-jei is voltak. 😊
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Fun fact: Johnathan Abram now has more career interceptions than Jamal Adams

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Gruden who??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Buldózer! 🙂

Szerkesztette: TST
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Na ez egy lélekgyógyító W volt.
Összeàlltunk és nem szétestünk.

Szerkesztette: Surda
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Elment egy legendás Raider
RIP OAK TOWN PIRATE 🖤

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
The league knew about the Jon Gruden emails no later than June 2021; by waiting to bring the situation to a head in early October, the NFL undermined the Raiders' competitive interests and compromised the integrity of the entire season.
Rolni
ez kinek állt érdekében? ki járt vele jól.
Surda
Hát ugye van aki azt mondja, hogy a szezonunkat akarták megfúrni és bőven Mark Davis ellen megy ez az egész és Gruden elkaszálása akkor szólt volna csak Grudennek, ha már nyáron kinyomják ezeket. Aztán mondogatják, hogy Smith újraválasztását is meg akarták tolni a rasszista vonallal.
Amúgy az is érdekes és nem hinném, h véletlen miszerint Al Davis halálának 10. évfordulóján robbant a bomba...

Mark kapcsán olyat lehet olvasni, h többeknek nem tetszik, h Vegas-ba bejutott és a szerencsejátékon nagyobbat mehet így, mint a többiek. Hát ezt se igazán tudjuk innen megítélni...

Ami tuti, h Gruden hülye volt és egy pöcs, de a liga igen gusztustalan módon járt el az ügyben. Most meg meglátjuk a hátralévő meccseken mennyire volt Ő jó edző...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
The league knew about the Jon Gruden emails no later than June 2021; by waiting to bring the situation to a head in early October, the NFL undermined the Raiders' competitive interests and compromised the integrity of the entire season.
Rolni
ez kinek állt érdekében? ki járt vele jól.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
The league knew about the Jon Gruden emails no later than June 2021; by waiting to bring the situation to a head in early October, the NFL undermined the Raiders' competitive interests and compromised the integrity of the entire season.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Összeesküvés elmélet ON
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/10/16/why-did-the-jon-gruden-situation-come-to-a-head-when-it-did/
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
 raiderswire.usatoday.com/2021/10/16/raiders-rb-josh-jacobs-ranks-among-league-worst-in-yards-per-carry/
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
amúgy vasárnap meccs van
Amadeus
Hogyhogy a főni van kint képnek?

Már nem azért, nagyon sármos úriember, csak meglepett. 😊
roberto23
Eleget váltogattam már, akartam némi állandóságot.
Amadeus
És amúgy is, szereti a focit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kárpótlásként követelem a cheerleaderek topless képeinek nyilvánosságra hozatalát!!!!!
TST
kapás bogi képeivel együtt.

kurva kemény sztori ez, részvét
briareos
Nem tudom, hogy jött-e ide azóta megfejtés (a maradék 4 oldalt nem nézem át), de ügyes kereséssel elég érdekes dolgok találhatók a kisasszonyról

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Érdekes lesz látni mennyi fókuszált vagy éppen szétesett a csapat.

Meg, hogy tökösebb lesz-e a playcalling?!
Szerintem Carr és Olson csak nyerni tud, ha tökösen nyomják

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ezt kurva nehéz innen megmondani. Ugyanúgy okozhat egy hatalmas pluszt a fejekben és össze is zavarhatja a csapatot. Sőt valakire lehet pozitív hatással lesz, valakire pedig negatívval aztán hogy ebből a csapat hogy jön ki, az csak a meccsen derül ki.

Olsen lesz a playcaller, ami Carr-nak azért adhat némi pluszt és talán ez a legfontosabb. A védelem ha a baszós formáját veszi elő, akkor akár győzhetünk is, de az O fal pusztulat gyenge továbbra is Gruden ide vagy oda.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Na kikapunk a lesajnált Denvertől? Vagy felmossuk velük a stadiont?
Pari
Megbasszuk őket, mint Bruce Allen a washingtoni cheerleadereket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Na kikapunk a lesajnált Denvertől? Vagy felmossuk velük a stadiont?

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Az EA sports kiveszi a MAdden-bol Grudent. Ez tenyleg utopisztikus mar. A szekta eltorli a multat is.
-Jon Gruden?
-Sosem hallottunk rola.

sztalin csinalta ezt trockijjal:
undisputedly
Nekem mostanában az tetszett a legjobban, ahogy már a Joe Gibbs-féle Redskinsre is úgy hivatkoztak egy múlt vasárnapi közvetítésben, hogy "Washington Football Team"
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztalin csinalta ezt Trockijjal
undisputedly
Nemcsak vele. Volt olyan fotó, Amin 20 évvel késõbb vagy 5en maradtak 10bõl.
Azt mondta Lenin feleségének, ha nem fejezi abba a túlzott gyászolást ország világ elött, akkor vki más lesz Lenin özvegye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Az EA sports kiveszi a MAdden-bol Grudent. Ez tenyleg utopisztikus mar. A szekta eltorli a multat is.
-Jon Gruden?
-Sosem hallottunk rola.

sztalin csinalta ezt trockijjal:

 www.theverge.com/22725337/ea-removing-former-raiders-coach-jon-gruden-from-madden-email-scandal
undisputedly
hulk hogan-t is kivették anno

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!