NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Ha az Eagles kap Wentzért és azért a szerződésért első körös picket és egy stop fák kezdő QB-t, mi is kaphatunk 2db elsőt Carr-ért 😊
Rolni
Na de akkor ezek alapján mennyit kellene adni Watsonért?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ami fontosabb!!

Charles Woodson first ballot Hall of Fame és végre Tom Flores is bekerült a HOF-ba!

Gratula, tapsvihar!!

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha az Eagles kap Wentzért és azért a szerződésért első körös picket és egy stop fák kezdő QB-t, mi is kaphatunk 2db elsőt Carr-ért 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)
ulpianus
Teljesen egyetértek azzal, h DW túlértékelt, megkockáztatom azt az állítás, hogy annyival van túl, amennyivel Carr alul, közülünk is sokan alul értékelik. Én spec nem, 😉
Surda
És miben túlértékelt Watson? 😀
Egy egyértelműen szarabb csapattal hozott jobb statokat mint Carr.
Levi
Ezt én se értem, sőt szerintem alulértékelt inkább. Minden elképzelhető hátráltató körülmény ellenére évek óta TOP 5 QB teljesítmény egy olyan csapatban.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)
ulpianus
Teljesen egyetértek azzal, h DW túlértékelt, megkockáztatom azt az állítás, hogy annyival van túl, amennyivel Carr alul, közülünk is sokan alul értékelik. Én spec nem, 😉
Surda
És miben túlértékelt Watson? 😀
Egy egyértelműen szarabb csapattal hozott jobb statokat mint Carr.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)
ulpianus
Teljesen egyetértek azzal, h DW túlértékelt, megkockáztatom azt az állítás, hogy annyival van túl, amennyivel Carr alul, közülünk is sokan alul értékelik. Én spec nem, 😉
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy ha Washingtonba menne Carr, annak örülnék. Szimpi az a csapat
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Inkább az a kérdés, hogy Carr megér e 2 első kört bárkinek vagyis inkább hogy megadja e valaki a két első kört.
Ha igen, akkor meg felmerül a kérdés, hogy mi mit csináljunk.
Rámenjünk DW-re vagy a maradjon Mariota és húzogatunk kettőt kettőt a következő két évben a védelembe

Sztem már ott megdől a dolog, hogy Carr-ért (ha egyáltalán áruljuk) kapunk e két első kört.
Bruce
Szerintem se kapunk ennyit Carr-ért, akit elvileg nem árulunk csak felvesszük a telefonokat, ha jönnek.

Mariota nem kezdő opció, őt nyugodtan elfelejthetjük.
Szerintem Carr-t elcserélni csak úgy van értelme Grudennek, ha instant upgrade-t tud intézni a posztra utána, ezért az egyetlen forgatókönyv szerintem Watson.

Szerintem érné nekünk 4 elsőt, ha abból 2 nem a sajátunk, hanem Carr-ért kapjuk. Így az offense kvázi készen is lenne és lehet a védelemre koncentrálni és a két első kör nélkül is lehet azt rendezni, ha Gus és csapata valóban minőségi előrelépés edző fronton.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Inkább az a kérdés, hogy Carr megér e 2 első kört bárkinek vagyis inkább hogy megadja e valaki a két első kört.
Ha igen, akkor meg felmerül a kérdés, hogy mi mit csináljunk.
Rámenjünk DW-re vagy a maradjon Mariota és húzogatunk kettőt kettőt a következő két évben a védelembe

Sztem már ott megdől a dolog, hogy Carr-ért (ha egyáltalán áruljuk) kapunk e két első kört.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
Surda
Tavaly bejutott egy szupercsapat a SBba, nem elit QBval, kiderult mennyire hamar bajba kerulnek, ha nem megy az eron feluli jatek a vegen. A mai NFLben nagyon nehez bajnokka valni elit QB nelkul. Ezert erhet 4 elso koros jatekost a QB. Erre celoztam.

En nem tudom meger-e a Radiersnek 4 elso kort DW. En eleve ot nagyon tulertekeltnek tartom. Mindegy, mert senki mas nem tartja annak. De a kerdes ugy vetodik fel, hogy Gruden szerint SB eselyes lesz a Raiders vele avagy nem? (Igazabol a csoport erossege sem annyira szamit, ha igen a valasz. Ezzel nem fog foglalkozni, mert nem is kell a mostani PO szabalyok miatt. Ha valoban SB eselyes vagy, ott leszel a rajatszasban.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
4 elsőt ér DW?????????????
Surda
Attol fugg mindig, hogy 1/32 vagy 1/1 az az elso. Viszont mivel a varhato (nem az idei, mar fix) elso korok ertekei ismeretlenek, nem szamolhatsz top 5 elsovel.

Kettes pont. Ha valaki megadja, annyit er mindenki amennyit. Ha senki, akkor nem er annyit. A tobbi elmelet.
Erdemes nezegetni melyik QB mennyiert kelt el.

Vegso nezopont. Holnap SB. Ket elit QB csapata jatszik (Mahomes+Brady). Elodontos volt Rodgers es Allen gardaja. Manapsag ennyit er.
ulpianus
Értem a kereslet/kínálat érved és igazából a kérdésem inkább ez:
Ér nekünk 4 elsőt DW? 4x 1-32 ig akárhol?
A D-nk és Carr ez évi teljesítménye tükrében?
Az hogy ki játsza a SB-t csak a qb-k alapján megitélni a csapat többi tagja, része nélkül nem patent. (SZRTM!)
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
4 elsőt ér DW?????????????
Surda
Attol fugg mindig, hogy 1/32 vagy 1/1 az az elso. Viszont mivel a varhato (nem az idei, mar fix) elso korok ertekei ismeretlenek, nem szamolhatsz top 5 elsovel.

Kettes pont. Ha valaki megadja, annyit er mindenki amennyit. Ha senki, akkor nem er annyit. A tobbi elmelet.
Erdemes nezegetni melyik QB mennyiert kelt el.

Vegso nezopont. Holnap SB. Ket elit QB csapata jatszik (Mahomes+Brady). Elodontos volt Rodgers es Allen gardaja. Manapsag ennyit er.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
4 elsőt ér DW?????????????
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
Surda
Csak azt remélem megegyeznek Watsonnal mielőtt eladjak Carr-t 😊
Rolni
amúgy így alá is írnám.

2 első Carr-ért, amihez rakunk még 2 elsőt és akkor összesen 4 első körért jön hozzánk Watson. Azért ez az offense Watsonnal ütne, pont az a pici plusz hiányzott idén - improvizáció, QB scramble -, amit Watson csípőből tud. Trent Brown gondolom újra kedvet kapna a focihoz. Williams cut, Incognito restructure vagy cut, Richard cut, Joyner cut. FA mehet a védelembe ezerrel, mert az offense kész is lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
Surda
Csak azt remélem megegyeznek Watsonnal mielőtt eladjak Carr-t 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A nemzetközi helyzet fokozódik..
de mit szól ehhez Bástya elvtárs?
 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-washington-could-pursue-derek-carr-3-way-deshaun-watson-trade
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 955
Meg van oldva a QB poszt idénre.

iktriad
Ez hihetetlen...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Meg van oldva a QB poszt idénre.

iktriad
Back up poszt lehet bizony!
Ezzel Mariota mehet amerre lát vagy amerről esetleg adnak érte egy marék szotyit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg van oldva a QB poszt idénre.
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.chicagobearshq.com/story/Bears-reportedly-have-interest-in-QB-Derek-Carr-17700?fbclid=IwAR2593227vMcqmozrVuxK-qdVumyqiBu04uJcm2t72PLjHLoPCRHZc_yPZc

Kíváncsi vagyok Carr mikor kéri meg a csapatot, hogy tradeljük Mack után.
Amadeus
Soha
 www.si.com/nfl/raiders/news/las-vegas-raiders-quarterback-derek-carr-deshaun-watson-potential-trade-nfl
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 www.chicagobearshq.com/story/Bears-reportedly-have-interest-in-QB-Derek-Carr-17700?fbclid=IwAR2593227vMcqmozrVuxK-qdVumyqiBu04uJcm2t72PLjHLoPCRHZc_yPZc

Kíváncsi vagyok Carr mikor kéri meg a csapatot, hogy tradeljük Mack után.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Jah azt két év múlva itt is kijelentené, hogy nem játszik.
Egyébként én is örülnék neki, de a nigger Qb nálunk nem teljesen jó ómen.
Bruce
JMR 💩💩💩💩💩💩💩💩🙈
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah azt két év múlva itt is kijelentené, hogy nem játszik.
Egyébként én is örülnék neki, de a nigger Qb nálunk nem teljesen jó ómen.
több mint 3 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
Mondjuk örömömben valszeg én is.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha jönne Watson, pár Broncos drukker elsírná magát.
ulpianus
Mérsékelten lenne szexi egy Mahomes, Watson, | 2020-as, vagy jobb szintet hozó | Herbert QB trióval kétszer találkozni, meg úgy általában, baromi nehéz lenne előttük végezni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'