Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
így legyen ötösöm a lottón : "Szerintem ki fogják vágni még a meccs előtt."
pfefe8
Ma talán nincs edzés a Texansnál. Hátha BoB telefonál, hogy tradeljen érte. 😊

 twitter.com/JeffDarlington/status/1170328579349143553
Szerintem ez az egész hacacáré arra megy ki, hogy Vic Fangiot teljesen összezavarják. A Denvernél kb. 6 óránként változik a defensive gameplan attól függően, mit csinál éppen az agybajos.
Komolyan lassan már Donald Trump is unalmas pali lesz hozzá képest.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
így legyen ötösöm a lottón : "Szerintem ki fogják vágni még a meccs előtt."

Steelers fan
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.instagram.com/p/B2HGYq2B2uT/?igshid=yr5bm0kwdjnd
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
És egy újabb fordulat.
Feladom! 😆😆
Good Bye AB.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Csapat uj neve:
Hollywood Comedians.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jon Gruden by the end of the Antonio Brown saga:

több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Én attól félek igazából, hogy ez csak a petting volt, keddtől pedig -miután garantáltá válik a 30 milka- elszabadul a pokol.

Ez kb bármi lehet majd, tippelni nem is merek, de amiben kb biztos vagyok, hogy pl a Carr-Brown vonalon lejátszátok a Wilson-Sherman sztori 2.0-át, ami higyétek el nem lesz pluszos a végén. Tudnánk mesélni.

Én nem ismerem annyira Grudent, de mindenki azt írja hogy különösen keménykezű, na majd meglátjuk, meg amúgy is, teher alatt nő a pálma.
akdestroyer
Szerintem ki fogják vágni még a meccs előtt.

Steelers fan
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 722
Én attól félek igazából, hogy ez csak a petting volt, keddtől pedig -miután garantáltá válik a 30 milka- elszabadul a pokol.

Ez kb bármi lehet majd, tippelni nem is merek, de amiben kb biztos vagyok, hogy pl a Carr-Brown vonalon lejátszátok a Wilson-Sherman sztori 2.0-át, ami higyétek el nem lesz pluszos a végén. Tudnánk mesélni.

Én nem ismerem annyira Grudent, de mindenki azt írja hogy különösen keménykezű, na majd meglátjuk, meg amúgy is, teher alatt nő a pálma.

több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez a video amit AB megosztott most, vér profi nem egy hirtelen felindulásból elkészített hiszti.
Nincs itt gond. AB megszállta a YouTube ot is. Nézettsége kliikk száma az egekben.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Igen de ezt lehet a szerződéskötés előtt kellett volna megnézni.... De ha jogi akadálya van, viszont merülnek fel kétségek, akkor nem kell szerződtetni.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Most akkor megint meg van sértődve ez a bolond? Mit gondolt majd bocsánatot kér és pont, majd jól nem büntetik meg semmivel!? Tényleg nem ártana egy alapos kivizsgálás.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
AB-vel kapcsolatban egy nagy tévedés van szerintem. A sikeresség, de végkép a SB győzelem szempontjából holt mindegy, hogy milyen elkapód van, sőt. Igazából hátrány, ha van egy sztárként fizetett WR-ed (hasonló áll a RB-re is). QB, elit LT, showdown corner és elit pass-rusher, ezekre kell a sok pénz.

Ha megnézzük az elmúlt 20 (!) év SB győzteseit, alig valakinél volt elit, sztárként fizetett elkapó. Pedig pass-happy liga, meg minden, de mégsem ez számít.

Amire tökéletes egy díva WR, hogy csinálja a show-t, meg a balhét, sok néző, mezeladás, médiamegjelenés, stb. Szerintem a Raiders-nél is erre játszanak a költözés előtt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Erre ezt tudom idézni

 twitter.com/JOEL9ONE/status/1170167741099233280
r.baggio
Jaja, trend. Tiszta klímaváltozás ez a téma! 😊 Az is trend, hogy pont a focisták, boxolók, egyéb kontakttal járó sport játékosai produkálják a leglátványosabb hisztiket és nem mondjuk a szinkronúszók vagy tornászok. Van más ismert degeneratív agykárosodás amit agyrázkódás idézhet elő? Nyugodtan behelyettesítheted a rövidítésüket a CTE helyére, én nem ragaszkodom hozzá, a lényeg ugyanaz marad.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...
gyeek
Erre ezt tudom idézni

 twitter.com/JOEL9ONE/status/1170167741099233280


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mi van ha AB a CTE tüneteit mutatja? A műsorai már-már szürreálisak, és nem mindig volt ekkora díva. Volt az a brutális Burfict szerelése néhány éve ugye...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
Helmut Zimmer
Denvert verni mindig öröm, de nem könnyű. Ők is ugyan így készülnek. Csoporton belüli derbi, mindig kemény és fontos.
Surda
és végre részlegesen egyesülhet a Young Money Crew, AB Emanuelle Sanders haverjával, lesz szaladgálás, pénztárca és fogcsattogtatás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
Helmut Zimmer
Denvert verni mindig öröm, de nem könnyű. Ők is ugyan így készülnek. Csoporton belüli derbi, mindig kemény és fontos.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Elmondom, hogy én hogyan látom, beszélgetve pár kinti szurkolóval az amcsi fórumon.
Először is, szerintem AB-t ki kellett volna baszni és Mayock kurva jó munkát végez eddig, mint GM. Azt gondolom, hogy nem csak AB az, akire a social media nincs jó hatással, hanem Gruden pepitában. Elképesztő nyomást rak rá a 100 milliós szerződés, az ezzel járó kritika, bár legyünk őszinték, ez az ember annyira maximalista, hogy gyakornok kora óta hajnali 4-kor kell és 6-tól dolgozik. Playbookot ír, elemez, edzést tart, ergo saját magára is épp elég nyomást helyez. AB egy klasszis elkapó amikor a futballra koncentrál. Az a játékos, akire Grudennek most szüksége van, hogy ez az offense a top5-be menjen idén. Mert az van odaát sok ember fejében - itthon is btw -, hogy a siker elég rendesen legitimál. Lehet, hogy nem megyünk idén PO-ba, de egy kiemelkedő offense teljesítmény a tavalyi 4-12 után egy olyan dolog lenne, amire már lehetne mutatni, hogy "látjátok bazzeg? Del Rio csak állt, mint fasz a lakodalomban, én meg 2 év alatt olyat raktam össze, hogy a Chiefs offense riválisa lettünk". Ez egy érdekházasság, ahol most AB töke meg lett fogva. Egyesek szerint direkt lett behúzva a csőbe ezzel a good cop - bad cop módszerrel, hogy kicsit elguruljon a pöttyös, mert most már fogható a viselkedése. Fasz se tudja. Aztán lehet, hogy a Keyshawn Johnson fiaskóból is tanult Gruden, odaát Tampában ugyanis pont az offensebe kezdett el beletörni a bicskája 1-2 év után.

Egy dolgot ne felejtsetek: a híresen kemény, HoF edző, Bill Parcells, egy karrieren át nézte különösebb retorzió nélkül, hogy minden idők legjobb védője - Lawrence Taylor - szétkokózza és kokszolja az agyát. Senkit nem érdekelt, mert nyertek. Nálunk már csak a nyerés hiányzik.
Amadeus
Pont ezt a konteot írtam le, hogy becsapdázták ABt
És igen, a siker legitimizál.
Erre pont az old school Raiders a példa. AB egy fasz, de legalább nagy.

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
nem raktad magasra a lécet. 😊 😊 😕
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
Surda
Ha jól olvastam, hétfő előtt ki kell baszni hogy a fizu garantált részét ne kapja meg. Utána már késő. Mêg kezelhetetlenebb lesz.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Elmondom, hogy én hogyan látom, beszélgetve pár kinti szurkolóval az amcsi fórumon.
Először is, szerintem AB-t ki kellett volna baszni és Mayock kurva jó munkát végez eddig, mint GM. Azt gondolom, hogy nem csak AB az, akire a social media nincs jó hatással, hanem Gruden pepitában. Elképesztő nyomást rak rá a 100 milliós szerződés, az ezzel járó kritika, bár legyünk őszinték, ez az ember annyira maximalista, hogy gyakornok kora óta hajnali 4-kor kell és 6-tól dolgozik. Playbookot ír, elemez, edzést tart, ergo saját magára is épp elég nyomást helyez. AB egy klasszis elkapó amikor a futballra koncentrál. Az a játékos, akire Grudennek most szüksége van, hogy ez az offense a top5-be menjen idén. Mert az van odaát sok ember fejében - itthon is btw -, hogy a siker elég rendesen legitimál. Lehet, hogy nem megyünk idén PO-ba, de egy kiemelkedő offense teljesítmény a tavalyi 4-12 után egy olyan dolog lenne, amire már lehetne mutatni, hogy "látjátok bazzeg? Del Rio csak állt, mint fasz a lakodalomban, én meg 2 év alatt olyat raktam össze, hogy a Chiefs offense riválisa lettünk". Ez egy érdekházasság, ahol most AB töke meg lett fogva. Egyesek szerint direkt lett behúzva a csőbe ezzel a good cop - bad cop módszerrel, hogy kicsit elguruljon a pöttyös, mert most már fogható a viselkedése. Fasz se tudja. Aztán lehet, hogy a Keyshawn Johnson fiaskóból is tanult Gruden, odaát Tampában ugyanis pont az offensebe kezdett el beletörni a bicskája 1-2 év után.

Egy dolgot ne felejtsetek: a híresen kemény, HoF edző, Bill Parcells, egy karrieren át nézte különösebb retorzió nélkül, hogy minden idők legjobb védője - Lawrence Taylor - szétkokózza és kokszolja az agyát. Senkit nem érdekelt, mert nyertek. Nálunk már csak a nyerés hiányzik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény.
Surda
ez a figura úgy tűnik, hogy teljesen meghibbant, ennek fényében abban sem vagyok biztos, hogy olyan jó játékos már. el tudom képzelni, hogy azt hiszi magáról, hogy ő az isten, és egy fűszálat sem kell keresztbe tennie már. érthetetlen, hogy mi megy itt, szememben nagyot csökkent Gruden és Mayock megítélése is. korábban nem feltételeztem volna róluk, hogy így be fognak csicskulni.

choose life
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
AB-vel Hétfőn betörjük a vadlovakat. Kedden kiváncsi leszek az új szempontokra ☠️
Grden tuti nem csicska, annál nagyobb ego.
Kisiklott egy story, amit helyére raktak, úgy hogy mindenkinek pozitív legyen. AB ligaelit WR ez tény. Kicsit túl gondolják ezt páran. Tavaly lehúztuk a szezont, Mack miatt (+Coop) ez most nem fordulhat elő. Most kell nyernünk.
Just Win Baby. 🖤☠️
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 youtu.be/uCH_NCZ7Ejs
steelwolf
13 hsszel lejjebb (vagy feljebb) szintén megtalálod. 😉 Erről (is) nyomjuk a vakert azóta is.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/uCH_NCZ7Ejs