Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Van egy olyan érzésem, hogy akik ma jelentős szóhoz jutottak, azokkal a szezonban nem nagyon fogunk találkozni élesben... Ez a meccs gyakorlatilag semmire nem volt jó, mivel szeptember 10-én játszunk újra a Rams ellen.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Chris Warren-t a rosterre, igazi kincs a gyerek/a védelem jó lesz/csereQb fronton nem tudom eldönteni mennyire szar a helyzet

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Pályán vagyunk
LA-ben 🤙
Surda
Hát elég szar eddig a teljesítményünk...
Bruce
a védelem egész korrekt szerintem. Az offenseben meg Kolton Milleren kívül 1 kezdő sincs, szal az nem mérvadó.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pályán vagyunk
LA-ben 🤙
Surda
Hát elég szar eddig a teljesítményünk...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Pályán vagyunk
LA-ben 🤙
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Obi Melifonwu szénája nagyon szarul áll. Valszeg megy IR-re, aztán jövőre cut.
Amadeus
Neki szerintem most megváltás lenne az IR (és a csapatnak is). Jövőre meg bizonyíthat még.
Bruce
újabb kiváló 2. körös pick

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Obi Melifonwu szénája nagyon szarul áll. Valszeg megy IR-re, aztán jövőre cut.
Amadeus
Neki szerintem most megváltás lenne az IR (és a csapatnak is). Jövőre meg bizonyíthat még.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Obi Melifonwu szénája nagyon szarul áll. Valszeg megy IR-re, aztán jövőre cut.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Gruden lenyilatkozta / megerősítette hogy dolgoznak Mack szerződésén. Nem lesz csere.
Cubehead
🙏🙏🙏
Köszi a hírt. 😎
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Gruden lenyilatkozta / megerősítette hogy dolgoznak Mack szerződésén. Nem lesz csere.



több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
Pari
Igen, ezen a szinten már bármelyik váltás nagy visszaesést eredményezhet. Lásd Gabe Jackson tavalyi és tavalyelőtti teljesítménye, pedig a G poszton még kisebb a váltás.

Egyébként Miller is mindig LT volt világ életében, de a tapasztalat azt mondatja velem is hogy inkább legyen egy tuti LT, aki már bevált és néha vessük be Millert is, hogy egyrészt a versenyhelyzetet érezzék, másrészt lássuk, hogy reálisan lehet rá számítani a későbbiekben.
Bruce
Pont az OL az aminek összetételét nem szívesen buzerálja az ember



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
Pari
Igen, ezen a szinten már bármelyik váltás nagy visszaesést eredményezhet. Lásd Gabe Jackson tavalyi és tavalyelőtti teljesítménye, pedig a G poszton még kisebb a váltás.

Egyébként Miller is mindig LT volt világ életében, de a tapasztalat azt mondatja velem is hogy inkább legyen egy tuti LT, aki már bevált és néha vessük be Millert is, hogy egyrészt a versenyhelyzetet érezzék, másrészt lássuk, hogy reálisan lehet rá számítani a későbbiekben.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
Ez csak az első edzésen volt, szerintem öreg hiba lenne, ha így is maradna. Szépen Miller visszamegy a második csapathoz majd és az öreg Penn lesz a kezdő az első héten, aztán ha nem teljesít rendesen, akkor kaphat szerepet Miller a szezon során, ezek alatt majd ki is derül, hogy alkalmas e hosszútávon az LT szerepre. Jövőre meg kibasszuk Penn-t a csapatból dead money nélkül.

Aztán lehet hogy Penn marad RT és ott is fog kezdeni, Miller meg megy a mély vízbe, de mivel mindketten mindig LT-t játszottak örök életükben, így nem kellene megkavarni a dolgokat.

Mondjuk az RT poszt is van olyan fontos mint az LT manapság
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248
deyell
nem vagyok meggyozodve, hogy ez jo move.
Penn egy jó LT (10+ éve), összeszokva a fal többi tagjával, és Carr-al, inkább Millert kellet volna kipróbálni RT-be...egyszer vmelyik OT mondta (talán Joe Thomas),azoknak akik szerint ez nem nagy váltás LT->RT, hogy próbálják ki egyszer, hogy egy idegi másik kézzel törölnek feneket, mert pont annyira más.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Penn -> RT

 twitter.com/VicTafur/status/1029407825779253248

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
Bruce
Teljesen egyetértünk ami a passrush és a secondary munka kapcsolatát illeti. Valamint én is annak örülnék a legjobban ha drc csak smoke lenne és Mack szerződése tető alá kerülne végre.
Cubehead
Egyébként én még akkor sem lennék annyira elszontyolodva, ha Mack-et elengednénk. Persze megfelelő ellenérték fejében, pl egy olyan csapathoz, aki előre láthatóan korai első kört tudna adni nekünk érte + egy következő (2020) évi első kört vagy valami értékes picket.

Na mármost a saját első körünk + a Mack csere keretében kapott első körrel lenne két első körös választásunk a 2019-es drafton és 2020-ban is szintén lenne két első körös cetlink, ami a jövőre nézve nem lenne rossz.
Persze a legjobb az lenne, ha maradna Mack, de azért az látható, hogy hosszú távon bajban lehetünk, mert a falemberek nagyon nagy pénzt keresnek, Carr természetesen megint nagy pénzt keres, ha Mack is gigaszerződést kap, akkor a későbbiekben olyan kicsi mozgástér lesz, hogy egy Coopert pl nem fogunk tudni megtartani.

Biztos megy a matek a háttérben rendesen 😀
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
Bruce
Teljesen egyetértünk ami a passrush és a secondary munka kapcsolatát illeti. Valamint én is annak örülnék a legjobban ha drc csak smoke lenne és Mack szerződése tető alá kerülne végre.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.
Cubehead
Nem tudom, hogy mi a valós ok, de szerintem első körben mindenképpen Mack-el való megállapodást próbálják tető alá hozni, a többi pletyka is ezt hivatott szerintem előkészíteni. Belengetnek egy nagy nevet, hogy hátha beadja már a derekát Mack.

Egyébként azt gondolom, hogy egy erős pass rush, amihez mindenképpen kellene Mack, jobban segítené a sec munkáját, mint DRC.

Aaron Donald megállapodása is közel van, talán Mack lesz a következő...
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 514
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
Bruce
Elképzelhető hogy nem Mack miatt kérték,olvastam olyan pletykát hogy jön vizitre DRC erősíteni a secondaryt.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn belement a paycut-ba, bár ennek elég kevés hatása van Mack szerződésére, úgy fogalmazott az egyik szakíró, hogy olyan ez, mintha lemondanád a Netflix előfizetésedet mielőtt egy új autót veszel.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
Levi
pontosan. Nyilván jó lenne, ha Mack maradna, de az, hogy a legjobban fizetett non-qb játékos legyen/y a ligában, az azért eléggé erős. (azért Von Miller csak egy SB-ig ment egy bitang erős védelem vezéreként) Zárójelben jegyezném meg, hogy nem jött be sem Mario Williamsnek, sem Suhnak, sem Haynesworthnek ez a payday dolog, egyik sem töltötte ki a szerződését, de még PO meccset sem láttak.
Amadeus
Emlékszel mikor Richard Seymourról lemondott a Pats és leigazoltuk?
Ha működik a rendszer, abba illeszkedő elemek kellenek, nem elég csak egy elit. És ez elkezdhet működni. Minden ilyen meccs bizonyítja hogy értékesítsük a legmagasabb áron. Iszonyat sajnálnám az embert, demégis csak Raiders fan vk és ami jó a csapatnak.......... 💪
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.youtube.com/watch?v=vrgYVHXRf8g

 twitter.com/PFF_Raiders/status/1028389144689602561

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
Levi
pontosan. Nyilván jó lenne, ha Mack maradna, de az, hogy a legjobban fizetett non-qb játékos legyen/y a ligában, az azért eléggé erős. (azért Von Miller csak egy SB-ig ment egy bitang erős védelem vezéreként) Zárójelben jegyezném meg, hogy nem jött be sem Mario Williamsnek, sem Suhnak, sem Haynesworthnek ez a payday dolog, egyik sem töltötte ki a szerződését, de még PO meccset sem láttak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy én is erre gondoltam. Hiába csak egy preseason meccs, azért ez a védelmi teljesítmény jobb alkupozícióba teszi a csapatot.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
őszintén kellemes volt látni a JDR éra után valami védelemre emlékeztetőt. Látszik PG keze munkája, jó lesz ez a védelem még Mack nélkül is, ha összeérnek az emberek. Végre van coaching a csapatnál emberek, szóhoz sem jutok!
Amadeus
Mack for sale? 😀
Surda
nem, de emberelje meg magát, mert most már nem csak őbelőle áll egyedül ez a védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?