Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez egy ilyen hülye sport/üzlet.
Emlékszem mikor Nnamdi Asomugha-t sirattuk és előtte Woodsont. Nagyon sajnálnám Macket mint ahogy Siot v Reecet stb. Az organizáció a fontosabb vagy a személyiség? Passz. Nyilván lebontva a személyek az emocionális kötődések miatt, de ha nincs egyezség mit csinljunk, szurkolok a csapatnak Silver&Black.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ezzel csak annyiban vitatkoznék, hogy a cap management nem úgy volt felépítve, hogy elköltözik a csapat egy kedvezőbb adózású helyre, így ha valakit lehet okolni, az Mark Davis és az LV project.

Az, hogy a játékos és az ügynöke így akarja összehozni a szerződést, az természetes, de ez csak kommunikáció kérdése kellene, hogy legyen, ebben szerintem mind a 2 fél hibás.

Én abban bízok, hogy minden vezető arra törekszik, hogy egységes jó csapat legyen a Raiders és ezért dolgoznak minden nap. Az, hogy Gruden milyen videókat mutogat, nekem pl. tökmindegy! A Spursnél természetfilmeket mutogattak Duncannek, meg Parkernek, aztán csak nyertek egy-két bajnoki címet. Mondjuk, ha a DB sornak mutogattak 70-es évekből videókat, akkor lesz pusztítás hátul, meg persze zászlóerdő is! 😀

Én nem vagyok Gruden párti, nekem mindegy, hogy a Raiders Las Vegasban, vagy Oaklandben, vagy Los Angelesben, vagy Mexikóvárosban, esetleg Londonban játsza a hazai meccseit. Én szurkoló vagyok, ráadásul európában, szóval annyi beleszólásom sincs, mint az oaklandinek, hogy kimehet a stadion elé és tüntet a költözés ellen, így én azzal a nyugalommal követem a csapatot, hogy az van, amit kapok. Nem tudok okolni vezetőket, játékosokat, szurkolókat.

Persze sok cselekedettel én sem értek egyet, én is sok dolgot másképp csinálnék, más játékosokat draftolnék, más játékosoknak adnék szerződést, de nem ülök ott, ahol ezek a dolgok eldőlnek (lehet jobb is).

Majd minden ligát követek ami amerikában van, a baseball és az egyetemi bajnokságokat eléggé hektikusan, mert nincs a világon annyi idő, amennyit erre kellene szánni. NBA-ben több csapatot is követgetek, NHL-ben is és az NFL-ben sem csak a Raiders az egyetlen amit követek. A lényeg, hogy el kell fogadni azt az amerikai hozzáállást, hogy ez egy üzlet. Ha a csapatvezetés úgy találja, hogy nem tud megegyezni valakivel, akkor azt bizony el kell cserélni. Ha egy játékos menni akar, akkor el kell engedni, bár azt nem tudom, hogy mennyivel lenne jobb Macknek Chicagoban, de az biztos, hogy ott 13% helyett csak 5% lenne az adó. Az, hogy ezért el akar menni, nekem nem szimpatikus, de a pénz beszél és az az ő érdeke, hogy annyit keressen, amennyit csak lehet, abban a pár évben, amíg játszik. Ez van.

Az NBA-ban épp idén volt egy olyan csere, amit 1-2 évvel ezelőtt senki sem tudott volna elképzelni. SA-Raptors, Leonard - DeRozan csere... Leonard menni akart, DeRozan imádta Torontót, de a csere megtörtént, mert Leonard nem hosszabbított volna, így lépni kellett.

Ha Mack nem hajlandó játszani és hosszabbítani, akkor bizony el kell cserélni, nincs mese, ráadásul addig, amíg van értéke!

Mondom ezt úgy, hogy imádom Mack játékát és amikor ledraftoltuk, akkor úgy éreztem, hogy valami elindult a csapat háza táján. De, ha menni akar, akkor menjen.

De nem szórom tovább a karaktereket... mindenkinek jó szurkolást srácok!
peterbadbone
Pont ez a bajom, hogy Mack a csapat arca, egy biztos pont amire építeni lehet, mind mentalitásban, mind teljesítményben egy konstans pont, nem hullámzik (mint pl. Carr). Nem toxic, nem nagyképű teszi a dolgát és példát mutat.
Ha egy ilyen embert nem fizetsz meg, az milyen üzenet már?
"Nem érdemes keményen dolgoznod" ?
"Felesleges hajtanod, a pályán és edzésen kiköpni a tüdődet" ?
"Minek maradsz távol a balhéktól és nem mérgezni az öltözőt"?
Milyen morál lesz, ha Mack-et elküldjük, miután egy személybe volt a védelem az elmúlt években?
Azt meg nem hiszem, hogy Mack nem akar itt játszani.
Ez nem farokméregetés, ez nem kivagyiság. Fizessék meg oszt pont.
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezzel csak annyiban vitatkoznék, hogy a cap management nem úgy volt felépítve, hogy elköltözik a csapat egy kedvezőbb adózású helyre, így ha valakit lehet okolni, az Mark Davis és az LV project.

Az, hogy a játékos és az ügynöke így akarja összehozni a szerződést, az természetes, de ez csak kommunikáció kérdése kellene, hogy legyen, ebben szerintem mind a 2 fél hibás.

Én abban bízok, hogy minden vezető arra törekszik, hogy egységes jó csapat legyen a Raiders és ezért dolgoznak minden nap. Az, hogy Gruden milyen videókat mutogat, nekem pl. tökmindegy! A Spursnél természetfilmeket mutogattak Duncannek, meg Parkernek, aztán csak nyertek egy-két bajnoki címet. Mondjuk, ha a DB sornak mutogattak 70-es évekből videókat, akkor lesz pusztítás hátul, meg persze zászlóerdő is! 😀

Én nem vagyok Gruden párti, nekem mindegy, hogy a Raiders Las Vegasban, vagy Oaklandben, vagy Los Angelesben, vagy Mexikóvárosban, esetleg Londonban játsza a hazai meccseit. Én szurkoló vagyok, ráadásul európában, szóval annyi beleszólásom sincs, mint az oaklandinek, hogy kimehet a stadion elé és tüntet a költözés ellen, így én azzal a nyugalommal követem a csapatot, hogy az van, amit kapok. Nem tudok okolni vezetőket, játékosokat, szurkolókat.

Persze sok cselekedettel én sem értek egyet, én is sok dolgot másképp csinálnék, más játékosokat draftolnék, más játékosoknak adnék szerződést, de nem ülök ott, ahol ezek a dolgok eldőlnek (lehet jobb is).

Majd minden ligát követek ami amerikában van, a baseball és az egyetemi bajnokságokat eléggé hektikusan, mert nincs a világon annyi idő, amennyit erre kellene szánni. NBA-ben több csapatot is követgetek, NHL-ben is és az NFL-ben sem csak a Raiders az egyetlen amit követek. A lényeg, hogy el kell fogadni azt az amerikai hozzáállást, hogy ez egy üzlet. Ha a csapatvezetés úgy találja, hogy nem tud megegyezni valakivel, akkor azt bizony el kell cserélni. Ha egy játékos menni akar, akkor el kell engedni, bár azt nem tudom, hogy mennyivel lenne jobb Macknek Chicagoban, de az biztos, hogy ott 13% helyett csak 5% lenne az adó. Az, hogy ezért el akar menni, nekem nem szimpatikus, de a pénz beszél és az az ő érdeke, hogy annyit keressen, amennyit csak lehet, abban a pár évben, amíg játszik. Ez van.

Az NBA-ban épp idén volt egy olyan csere, amit 1-2 évvel ezelőtt senki sem tudott volna elképzelni. SA-Raptors, Leonard - DeRozan csere... Leonard menni akart, DeRozan imádta Torontót, de a csere megtörtént, mert Leonard nem hosszabbított volna, így lépni kellett.

Ha Mack nem hajlandó játszani és hosszabbítani, akkor bizony el kell cserélni, nincs mese, ráadásul addig, amíg van értéke!

Mondom ezt úgy, hogy imádom Mack játékát és amikor ledraftoltuk, akkor úgy éreztem, hogy valami elindult a csapat háza táján. De, ha menni akar, akkor menjen.

De nem szórom tovább a karaktereket... mindenkinek jó szurkolást srácok!

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ez nem feltétlen Gruden hibája lenne, mert ahogy olvastam, Mack akar olyan szerződést, ahol a nagy pénz arra az időre esne, amikor már LV Raiders lesz, így nem kellene adóznia belőle. Ez a csapat részéről borítaná az eddig felépített cap managementet, ezért nem közelednek az álláspontok.
peterbadbone
Ezzel csak az a baj, hogy ez a költözés megszavazása és Carr szerződése óta köztudott. Szóval vagy RM baszta el, vagy Gruden egy pöcs. De mivel Gruden érkezése óta, kvázi GM szerepében is tetszeleg, így én inkább rá szavaznék.

Napokban olvastam, hogy 70-es évekbeli videókat néztek a camp-be, elhiszem, hogy a nosztalgia jó, de azóta jelentősen megváltozott minden. Fázok Gruden-től.
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez nem feltétlen Gruden hibája lenne, mert ahogy olvastam, Mack akar olyan szerződést, ahol a nagy pénz arra az időre esne, amikor már LV Raiders lesz, így nem kellene adóznia belőle. Ez a csapat részéről borítaná az eddig felépített cap managementet, ezért nem közelednek az álláspontok.

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Azt rebesgetik, hogy tradelni akarjuk Mack-et.
 www.raidersbeat.com/former-nfl-exec-my-gut-tells-me-the-raiders-will-trade-khalil-mack/

A célpont a Bears lehet.
 nflmocks.com/2018/08/01/nfl-trade-machine-chicago-bears-go-after-khalil-mack/

Baszodj meg Gruden, ha ezt összehozod!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 515
 www.cbssports.com/nfl/news/reggie-mckenzie-no-reason-for-fans-to-panic-over-mack-holdout/



több mint 6 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Gruden szerint beszélt vele miután aláírt a csapathoz, és elvileg a csapat mint olyan nem beszélt még vele csak.

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ilyen kaliberű játékost mint Mack nem engedhetünk és sztm nem is fogunk elengedni.
Bízom RM kreativitásában és meg lesz a deal 🤝.
Sok a fake news a témában, volt olyan aki már a KC vizitet híresztelte.
Mack marad és mi aprítunk 😉
Remélem Londonban láthatom, én ott leszek. 😉
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az első fecske, aki lapátra került, az Vadal Alexander. Ugye ő kapott egy 4 meccses büntit, így az első négy forduló végéig nem is mehet csapathoz. Szívás.

Mack és a Raiders álláspontja nem közeledik, mert a csapat letett az asztalra egy szerződést(év elején), ami nem felelt meg Khalilnak, amiből jött a "sztájk", ami azt hozta magával, hogy a csapat még azt az ajánlatot is visszavonta. Rapoport szerint a 2 fél február óta nem ült le a tárgyalóasztalhoz... úgy néz ki, hogy hosszú huza-vona lesz ebből.

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Conley megsérült és heteket kell kihagynia... lassan érik a bust titulus nála.

Nick Nelson viszont úgy tűnik, hogy 100%-os állapotban van és végig fogja tolni a TC-t.

Kelechi Osemele ledobott egy kevés súlyt és 305 fontosan jelentkezett be. Durva dolog ez, mert 330 körül játszott tavaly. Úgy néz ki, hogy van profi mentalitású játékos is a csapatban.

több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Mack hivatalosan is holdout-on van:

Raiders placed DE Khalil Mack on the reserve/did not report list.

Pennről nem tudok semmit, de elvileg a csapat rendelkezésére áll, így nincs fejlemény vagy lezárták az ügyét.

Oday Aboushi érkezett az OL-be, Cable embere... azt hiszem, hogy nem kell többet írni ezzel kapcsolatban.

P.J. Hall kihagyta a pénteki edzést és várhatóan kihagy még párat, de komoly sérülésről nem írtak.
peterbadbone
Penn, Hall és Vanderdoes PUP listán van.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Mack hivatalosan is holdout-on van:

Raiders placed DE Khalil Mack on the reserve/did not report list.

Pennről nem tudok semmit, de elvileg a csapat rendelkezésére áll, így nincs fejlemény vagy lezárták az ügyét.

Oday Aboushi érkezett az OL-be, Cable embere... azt hiszem, hogy nem kell többet írni ezzel kapcsolatban.

P.J. Hall kihagyta a pénteki edzést és várhatóan kihagy még párat, de komoly sérülésről nem írtak.
peterbadbone
Mack kezd sok lenni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mack hivatalosan is holdout-on van:

Raiders placed DE Khalil Mack on the reserve/did not report list.

Pennről nem tudok semmit, de elvileg a csapat rendelkezésére áll, így nincs fejlemény vagy lezárták az ügyét.

Oday Aboushi érkezett az OL-be, Cable embere... azt hiszem, hogy nem kell többet írni ezzel kapcsolatban.

P.J. Hall kihagyta a pénteki edzést és várhatóan kihagy még párat, de komoly sérülésről nem írtak.

több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Tud valaki valami újat Mack-el kapcsolatban? Azonkívül hogy még nem is beszéltek Grudennel?
És valami hír Penn ügyéről?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Mack nem beszélt még Grudennel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Hammertime, indul a camp. (végre)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 youtu.be/hCZOk4JMFZ8

Sparanoval a 3w.
És sok régi kedvencel.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Viszlát.
 youtu.be/rlQhC06eaQg
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Baszki, Tony Sparano meghalt. Számomra nagyon emlékezetes időszakban volt a Raidersnél, így ő is nagyon megmaradt az emlékezetemben.

RIP Tony!
peterbadbone
Ez dúrva.
Lehet tudni h mi történt?
... "Once a Raider, always a Raider." - Al Davis
Surda
Összeesett otthon. Korábban a héten már volt dokinal mert fájt a mellkasa. Szóval ...
De hivatalosat meg senki nem mondott.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Baszki, Tony Sparano meghalt. Számomra nagyon emlékezetes időszakban volt a Raidersnél, így ő is nagyon megmaradt az emlékezetemben.

RIP Tony!
peterbadbone
Ez dúrva.
Lehet tudni h mi történt?
... "Once a Raider, always a Raider." - Al Davis
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Baszki, Tony Sparano meghalt. Számomra nagyon emlékezetes időszakban volt a Raidersnél, így ő is nagyon megmaradt az emlékezetemben.

RIP Tony!

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Greg Papa lelépett
Amadeus
Hiányozni fog a kajabálása...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Greg Papa lelépett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 740
Mack-ről tud valaki valamit? Mostanában nem volt időm bújni a híreket
Cubehead
se kép, se hang

criminal lawyer or criminal lawyer?