Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1168240714268008448?s=19

Ekeler fantasy tulajok dorzsolhetik a kezuket

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McCoynak mar tavaly lefott a kave, egyaltalan ne band. Mondjuk en Gordont sem bannam, ha ennyit akar maganak

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/eric_d_williams/status/1167917094567964675

Chargers roster cuts: Released -- DE Patrick Afriyie, OL Larry Allen Jr., OL Chris Brown, OL Blake Camper, DE Thomas Costigan, FB Jeremy Cox, OL Spencer Drango, WR Malachi Dupree, RB Derrick Gore, DB Kemon Hall, DT Reggie Howard, TE Ben Johnson, QB Cardale Jones, DE Anthony Lanier, CB Bradford Lemmons, WR Justin Liggins, TE Vince Mayle, DT TY McGill, OL Jamar McGoster, WR Jason Moore, RB Detrez Newsome, P Tyler Newsome, WR Andre Patton, S Adarius Pickett, DB Rodney Randle, CB Jeff Richards, WR Artavis Scott, WR Jordan Smallwood, DB Arrion Springs, OL Tanner Volson, S Jalen Watkins, OL Brant Weiss, LB Kyle Wilson, LB Elijah Zeise.

Aki talán meglepő lehet, hogy lemaradt: Artavis Scott, Spencer Drango.
8 LB-t nem tudom értelmezni, pláne amikor 5-6 DBel állunk fel. Egbule és Dzubnar kettősből mind2 meglepő nekem, bár utóbbi ST vezér. Trevor Williamsról azt híresztelték, hogy IRen is kezdheti a szezont, az, hogy most itt van nem tudom, hogy jó vagy rossz jel. És hát a 3 NT is soknak tűnik, Square tavaly is bőven átlag alatti volt.

Szerkesztette: Sixo

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.
Chargers LT
Hát ahogy tavaly játszott én maradnék a keretben lévő futóknál. Amúgy mind Justin Jackson mind Troymaine Pope nagyon jól teljesített az offseasonben. Ott van Ekeler is, szerintem nem a futókon fog elmenni a dolog.
Sixo
Ezzel egyet is értek. De semmi ilyennek nem örülök.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.
Chargers LT
Hát ahogy tavaly játszott én maradnék a keretben lévő futóknál. Amúgy mind Justin Jackson mind Troymaine Pope nagyon jól teljesített az offseasonben. Ott van Ekeler is, szerintem nem a futókon fog elmenni a dolog.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Jobban idegesít, hogy Shady nálunk is elfért volna 3 millióért, erre hol köt ki, persze, hogy KC... Fuck.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446


Az összes cut.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gordont mégis cserélnénk. Éppen időben...
empty taxi
A Texans meg nem várt, és tradelt Hydeért. Lehet megkaphattátok volna érte Wattot, Watsont vagy legalább Mercilust vagy Gipsont Derwin James pótléknak.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.
Sixo
Okungnál nagyobb a baj, 6 hétig nem lesz elvileg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Gordont mégis cserélnénk. Éppen időben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1167835836445913088
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1167876729752281091

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
 twitter.com/AdamSchefter/status/1167830532295725062

Óigen!

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.
Sixo
Vannak kétségeim afelől h Okung fog-e még valaha futballozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Okung nem lesz ott az első héten már fix. A kezdő tackle páros minden bizonnyal a Trent Scott, Sam Tevi, Trey Pipkins hármasból kerül ki, hacsak az 53as cutok során nem szerzünk valakit.

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nagyon tartottam az első Colts meccsről, mert hiába 1. forduló, sima PO harc lesz a Coltsszal ... Gondoltam tegnap.
Most meg csak veszíthetünk rajta. Mert Brissett ellen azért muszáj lenne nyerni. Ez nem nagyképűseg, mert SBra hajtunk vagy mi.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
D. Inman régi cimbora a fedélzeten 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ez valszeg anno nektek jobban fájt, mint nekünk Painter

 www.youtube.com/watch?v=UAL5X3TRA2A
JSanyo

Láttam Twitteren délután, nem akartam elrontani a wellnesezésemet, úgyhogy görgettem tovább.

több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez valszeg anno nektek jobban fájt, mint nekünk Painter


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap Stick nem nagyon tetszett. de legalább Troymaine Pope megmentette az FCS becsületét azzal a remek punt return TD-vel.
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem volt ez rossz tegnap, viszont az O-line borzalom.
Cardale Jones meg TT még elszaladgált ott jobbra balra, de Rivers gyanúsan nem fog tudni mit csinálni, ha 1 másodperc alatt odaérnek hozzá.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Csak a szokásos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint december végére vagy ha lesz playoffra visszajöhet majd szegény Derwin James.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1162767149909323777
több mint 4 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hiányzott már egy jóféle IR.

 twitter.com/alexmarvez/status/1162435674538225670

Szerkesztette: Gabesz92

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
DJ csizmában...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!