Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
pedig 8 millióról suttognak és 5 évről
bízzunk benne, hogy Fisher jobban ért a dolgokhoz mint mi (meg Spags) (meg Linehan)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Cook 8 misije nem férne be a sapka alá én szerintem, és nem is ér annyit.. ha annyit kapott hiba, ennyiből már Pitta is jöhetett volna..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Adam Caplan ‏@caplannfl
TE Jared Cook has agreed to terms with the Rams, per source.Beki
(egy mondatot írj már magyarul)

Jó TE, de nagy az arca, és állítolag 8millát kap évente... nem ér ennyit...braxa88
annyit sztem nem adtunk neki..
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Adam Caplan ‏@caplannfl
TE Jared Cook has agreed to terms with the Rams, per source.Beki
(egy mondatot írj már magyarul)

Jó TE, de nagy az arca, és állítolag 8millát kap évente... nem ér ennyit...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
TE Jared Cook has agreed to terms with the Rams, per source.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én örülnék ha Cook-ot és Delmas-t is elhoznánk. 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Dolphins left tackle Jake Long is scheduling a visit to St. Louis for tonight. The Eagles, Bears and Dolphins also are interested.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hayes marad, enne örülünk! 😀Pizsama
nem vagy egyedül

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Hayes marad, enne örülünk! 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Antoine Winfield-et elküldte a Vikings, felmerült nálunk is..
Jackson Atlantába, Amendola a Patshez mehet..Washingtont el akarja küldeni a S'hawks..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Vaccaro szerintem jó lehet..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Louis Delmas-t is szóbahozták velünk, de nem látok nagy esélyt rá, mert szeretne Detroitban maradni.Pizsama
Én amúgy inkább a WR FA-ról, S draftról opció híve vagyok, mint fordítva. Van elég újonc elkapónk, nem kell még egy!Pizsama
Csakhogy jelenleg egyetlen kezdő kaliberű safety sincs a rosteren. Snead egy nyilatkozatából arra következtetek, hogy legkésőbb a 2. körben jön majd egy újonc erre a posztra, de mellé még kéne egy veterán (aki jobb mint Darian Stewart). Főleg most, hogy az ellenség Seattle és San Francisco felől erőteljes légicsapásokra készül.Amador
Oké, de mégis melyik Safety-t hoznád el FA-ról? Delmas-ra kevés az esély.

Közben állítólag érdeklődünk Jared Cook iránt! Bajusz révén talán még van is esélyünk elhozni. 😊
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Louis Delmas-t is szóbahozták velünk, de nem látok nagy esélyt rá, mert szeretne Detroitban maradni.Pizsama
Én amúgy inkább a WR FA-ról, S draftról opció híve vagyok, mint fordítva. Van elég újonc elkapónk, nem kell még egy!Pizsama
Csakhogy jelenleg egyetlen kezdő kaliberű safety sincs a rosteren. Snead egy nyilatkozatából arra következtetek, hogy legkésőbb a 2. körben jön majd egy újonc erre a posztra, de mellé még kéne egy veterán (aki jobb mint Darian Stewart). Főleg most, hogy az ellenség Seattle és San Francisco felől erőteljes légicsapásokra készül.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Louis Delmas-t is szóbahozták velünk, de nem látok nagy esélyt rá, mert szeretne Detroitban maradni.Pizsama
Én amúgy inkább a WR FA-ról, S draftról opció híve vagyok, mint fordítva. Van elég újonc elkapónk, nem kell még egy!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Louis Delmas-t is szóbahozták velünk, de nem látok nagy esélyt rá, mert szeretne Detroitban maradni.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
14,831,165 dolcsink van a sapka alatt. az idei draft kb. 9 misit visz el. max. 1 jó nevet tudunk hozni az FA-ról.DiamondsHead44
én reménykedem Cruzban..Carmeloman
Nem is nagyon vannak nevek akik után érdeklődnénk. Boldint lett feldobva, meg Jake Long, de utána meg ki nem érdeklődne... Kíváncsi leszek mit fogunk így alkotni, hogy több kulcsjátékos is távozott.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
14,831,165 dolcsink van a sapka alatt. az idei draft kb. 9 misit visz el. max. 1 jó nevet tudunk hozni az FA-ról.DiamondsHead44
én reménykedem Cruzban..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jermelle Cudjo (DT) marad. 2 éves szerződést kötöttünk vele.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
14,831,165 dolcsink van a sapka alatt. az idei draft kb. 9 misit visz el. max. 1 jó nevet tudunk hozni az FA-ról.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
nem tudom volt-e már..ők voltak személyes interjún a draftolandók közül nálunk..
St. Louis Rams:
Ezekiel Ansah, DL, BYU (SR)
Xavier Brewer, CB, Clemson (EW)
Aaron Dobson, WR, Marshall (SR)
Jack Doyle, TE, Western Kentucky (SR)
Andre Ellington, RB, Clemson (SR)
D.J. Fluker, OT, Alabama (COM)
Micah Hyde, CB, Iowa (EW)
Josh Johnson, CB, Purdue (EW)
Lane Johnson, OT, Oklahoma (COM)
Jarvis Jones, OLB, Georgia (COM)
Travis Kelce, TE, Cincinnati (COM)
Robert Lester, DB, Alabama (SR#)
Vance McDonald, TE, Rice (SR)
Xavier Nixon, OL, Florida (SR)
Will Pericak, DL, Colorado (EW)
Bacarri Rambo, DB, Georgia (SR)
Kevin Reddick, LB, North Carolina (SR)
Sheldon Richardson, DT, Missouri (COM)
Desmond Trufant, DB, Washington (SR)
Conner Vernon, WR, Duke (SR#)
Earl Watford, OL, James Madison (EW)
Menelik Watson, OT, Florida State (COM)
Melvin White, CB, Louisiana Lafayette (EW)
Nathan Williams, LB, Ohio State (EW)
Sylvester Williams, DL, North Carolina (SR)
Blidi Wreh-Wilson, DB, Connecticut (SR)
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
mostani drafton rengeteg a jó safety..szerintem inenn töltünk fel..Carmeloman
Vaccaro !!!

Egyébként ma azt álmodtam, hogy elengedtünk még pár jó játékost, az FA, és a Draft szarul sikerült, és immáron együtt skandáljuk a "Bajusz takarodj"-ot. 😮 Remélem nem most kezdtem el látni a jövőt. 😐süti
én remélem nem.. és maradni is fog.. szerintem tudja mit csinál 😊
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bakker, Harvin a Seahawks-ban? Tényleg kell egy Safety (meg egy CB)! 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mostani drafton rengeteg a jó safety..szerintem inenn töltünk fel..Carmeloman
Vaccaro !!!

Egyébként ma azt álmodtam, hogy elengedtünk még pár jó játékost, az FA, és a Draft szarul sikerült, és immáron együtt skandáljuk a "Bajusz takarodj"-ot. 😮 Remélem nem most kezdtem el látni a jövőt. 😐
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a hírek szerint ma Quintin Mikell is megy a csapattól. ezzel további 3 millióval növeltük a sapkásűrt, viszont 6 miilió dead money marad erre az évre.
mostmár 2 safety kell.
 twitter.com/AdamSchefter/status/310945280201744384DiamondsHead44
Ezt a lépést viszont nem nagyon értem. Szerintem az a 3 milkó nem segít annyit a csapaton, mint amennyi gondot okoz, hogy +1 safety need van! 😕Pizsama
mostani drafton rengeteg a jó safety..szerintem inenn töltünk fel..
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Azért már megkopott a sebessége, 108-as ratinggel dobáltak felé az irányítók (36 elkapás 464 yard).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes