Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
én továbbra sem hiszek abban, hogy Fisher az első körben OL-t fog húzniDiamondsHead44
Bár ennek leginkább az lesz az oka,hogy nem lesz kit.Mert már mindegyik"nagy név"elment.Az elsö körbe Safty Vaccaro/Cyprien és LB .A.Ogletreere számitok.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphinsAmador
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!Carmeloman
és majd Cruz beáll a falba?Fucu
Persze hogy nem.De szerintem is Cruzzal jobban járnánk.Az idei drafton is vannak tehetséges elkapók,de én eggyiket se húznám be az elsö körbe. Nincs köztük A,Green vagy J.Jones kaliberü játékos.A támadófalat a drafton kellene megerösíteni.Bár szerintem akikre várunk(Fischer,Warmack,Lane,Cooper,)már nem lesznek bent .Ramsfan
ha jön is valaki, akkor szerintem Fluker lesz az..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphinsAmador
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!Carmeloman
és majd Cruz beáll a falba?Fucu
a mi helyünkön szerintem nem lesz már jó falember, és bajszika nem szokott ilyeneket húzni első körben..ebből indultam ki..
le kellene igazolni Kolbot, most rakta ki a Card.. jó Qb.. 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én továbbra sem hiszek abban, hogy Fisher az első körben OL-t fog húzni

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphinsAmador
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!Carmeloman
és majd Cruz beáll a falba?Fucu
Persze hogy nem.De szerintem is Cruzzal jobban járnánk.Az idei drafton is vannak tehetséges elkapók,de én eggyiket se húznám be az elsö körbe. Nincs köztük A,Green vagy J.Jones kaliberü játékos.A támadófalat a drafton kellene megerösíteni.Bár szerintem akikre várunk(Fischer,Warmack,Lane,Cooper,)már nem lesznek bent .

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!Carmeloman
Nono. Pickeket azért ne szórjuk el. 😊

és majd Cruz beáll a falba?Fucu
Simán. Utána eldobja magának a lasztit, és csak azután szaladhat elkapóként. 😉
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphinsAmador
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!Carmeloman
és majd Cruz beáll a falba?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphinsAmador
szerintem nem ér annyit, amennyit kérni akart.. ha igaz, hogy 8 alatt nem jött volna..inkább hozzuk Cruzt az egyik első körösért!
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.Pizsama
Egyelőre biztonságban van a pozíciója, Long szerződés nélkül távozik.
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4108442/jake-long-rumors-rams-dolphins
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem tudom mi tart ennyi ideig Long-gal kapcsolatban, de ez már kezd röhejessé válni. Hagyjuk, hadd menjen más csapatokhoz is, mi meg hozzunk inkább egy RT-t, úgy Saffold se fog háborogni.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a tervek szerint egyéni workoutra hívjuk Denard Robinsont. Futóként számolunk vele...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
twitteren "megőrültek" 😀
#whilewaiting4jake twitteren rákerestek, vannak kurva jó kommentek.
pl. Jake Long announced his retirement #whilewaiting4jake
vagy a Rams visszaköltözött LA-be #whilewaiting4jake 😊
Lance Armstrong wins a Tour de France legally #whilewaiting4jake
😀Fucu
Áh, k.jó! Sírok...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
twitteren "megőrültek" 😀
#whilewaiting4jake twitteren rákerestek, vannak kurva jó kommentek.
pl. Jake Long announced his retirement #whilewaiting4jake
vagy a Rams visszaköltözött LA-be #whilewaiting4jake 😊
Lance Armstrong wins a Tour de France legally #whilewaiting4jake
😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
SJ-nek is örülök, nekem azért szimpatikus banda volt a Falcons. Főleg Moore és Weatherspoon óta.

Stewarttal is számolnak... és akkor faszért nem lehetett idén berakni Dahl helyett ? ^^

Most jó vagy olcsó seaftyt akarsz ? 😀 Dahl például kurva olcsó. 😂
Mivel már idősebbek, talán "olcsóbban" is jönne valaki. Bár én továbbreménykedem Delmasban.

Fluker meg jön hozzánk work-outra. Őt például nagyon bírnám RT-nek. Jöjjön még Long is, Saffold meg legyen guard. 😮
Long-Saffold-Wells-Dahl-Fluker. Teljesen kóser. Míg sorra dögrovásra nem kerül megint mindenki mint tavaly...süti
Az "olcsót" én úgy értem, hogy nem kell sztárjátékos, aki kilépve az FA piacra az "ide nekem a nagy lóvét" mentalitással keres helyet magának. Persze, pénz beszél, de azért mindenki ismerje a saját értékét.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SJ-nek is örülök, nekem azért szimpatikus banda volt a Falcons. Főleg Moore és Weatherspoon óta.

Stewarttal is számolnak... és akkor faszért nem lehetett idén berakni Dahl helyett ? ^^

Most jó vagy olcsó seaftyt akarsz ? 😀 Dahl például kurva olcsó. 😂
Mivel már idősebbek, talán "olcsóbban" is jönne valaki. Bár én továbbreménykedem Delmasban.

Fluker meg jön hozzánk work-outra. Őt például nagyon bírnám RT-nek. Jöjjön még Long is, Saffold meg legyen guard. 😮
Long-Saffold-Wells-Dahl-Fluker. Teljesen kóser. Míg sorra dögrovásra nem kerül megint mindenki mint tavaly...
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Akkor az szopó! Dahl ugyan még megvan (de minek), de Draft-on esélytelen 2 jó safety-t is beszerezni. Lehet kicsit korábban kellett volna ébredni, és nem csak Delmas-t megvizsgálni.Pizsama
Rhodes, Phillips, Pollard, Reed, Landry, Lynch. Csak így hirtelen.
Ha Dahllal végig bírtunk csinálni egy szezont, velük bőven megoldható lenne, de hozzá képest akármelyik másik FA is upgrade. Nem kell félni, Vaccaro majd játszik a másik seafty helyett is. 😛süti
kriterium volt h. olcso. ök szerintem nem annyira... vagy tevedek?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Phillips-et (S) közben elvitte az Eagles.

Fisher azt nyilatkozta, hogy Delmas kapott tőlük ajánlatot, ám továbbutazott Frisco-ba további opciók után nézni. De a lehetősége még megvan rá, hogy elfogadja a Rams ajánlatát. Ugyanígy Quintin Mikell visszatérése sincs kizárva, természetesen kevesebb pénzért. Darian Stewart is szóba került, akivel továbbra is számolnak St. Louis-ban:

"Stew missed part of the offseason program and things fell into place and he didn’t get a chance to play very much but he’s a very talented player. So yeah, he steps up and he’s our guy. We are counting on him"
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Ha minden igaz SJax a Falcons-hoz igazolt!Pizsama
sajnos igaz... 😕
sok sikert SJ!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ha minden igaz SJax a Falcons-hoz igazolt!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiábanDiamondsHead44
A végén még odáig jutok, hogy miatta megfogok nézni pár Pats meccset, pedig gyűlölöm azt a csapatot a sok divatdrukker miatt.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken + Fucun kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiábanDiamondsHead44
na de kérlek, én is dicsértem 😛Fucu
mea culpa

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiábanDiamondsHead44
na de kérlek, én is dicsértem 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azt majd érdemes lesz megnézni, hogy az eddig (Rams-szurkereken kívül) alig dicsért Amendola, mekkora sztár lesz a médiában

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Miklasz írt egy jó cikket arról, hogy Fisher-ék Kroenke elvárásával összhangban teljes generációváltást csinálnak. mivel a csoportban most 2 olyan csapat is van, amelyik 2013-ban szinte biztos PO résztvevőnek tekintendő - amit az idei FA-piaci beruházásaikkal még inkább be akarnak biztosítani - Fisher-ék nyugodt szívvel tovább fiatalítanak és a stratégiájukhoz legjobban illeszkedő játékosokkal építik fel a csapatot. tavaly is az egyik legfiatalabb átlagéletkorú csapat voltunk, ez az idén sem fog nagyon változni.
a másik fontos elv, hogy a draftról építkezzünk, most 2 év alatt 4 elsőkörös draftpick-ünk van, ha jól garázdálkodnak, akkor nagyon fasza kis roster lesz itt jövőre.
a harmadik fontos szempont, hogy minél előbb rendeződjön a salary cap, nem volt véletlen a sok érzelmileg kevésbé érthető cut. jövőre lesz mág egy nagy borítás, ha Sadford marad gyenge közepes, akkor ő is megy az FA piacra, mint a következő Alex Smith (azzal a különbséggel, hogy esélye sem volt PO meccsre)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor az szopó! Dahl ugyan még megvan (de minek), de Draft-on esélytelen 2 jó safety-t is beszerezni. Lehet kicsit korábban kellett volna ébredni, és nem csak Delmas-t megvizsgálni.Pizsama
Rhodes, Phillips, Pollard, Reed, Landry, Lynch. Csak így hirtelen.
Ha Dahllal végig bírtunk csinálni egy szezont, velük bőven megoldható lenne, de hozzá képest akármelyik másik FA is upgrade. Nem kell félni, Vaccaro majd játszik a másik seafty helyett is. 😛