NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Közben utánaszámoltam, hogy a sokszor lesajnált "NFC Worst"-ből az elmúlt 12 évben 4 különböző csapat jutott el a Superbowl-ig:
2001 - Rams
2005 - Seahawks
2008 - Cardinals
2012 - 49ers
Az összesen 4db George Halas trófeával a 12 konferenciadöntő harmadát NFC West csapat nyerte!!! (3db South csapat nyert 3-at, 2db East csapat nyert 3-at, 2db North csapat nyert 2-őt).
Ezek után merje bárki lesajnálni az NFC West-et. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.youtube.com/watch?v=QjjAT8rGSfMfermi0614
Végignézve a kiválogatott jó pillanatainkat nem is volt olyan rossz szezonunk! 😀
Aztán megnézed az eredményjelzőt, és visszatér a realitás. Pláne, mikor olyan meccsekről van felvétel, amiket akár meg is tudtunk volna nyerni (Lions, Dolphins, Jets, Seahawks).

És a végén SJ elkocog a naplementébe... 😕Pizsama
szimbolikus.. 😕
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=QjjAT8rGSfMfermi0614
Végignézve a kiválogatott jó pillanatainkat nem is volt olyan rossz szezonunk! 😀
Aztán megnézed az eredményjelzőt, és visszatér a realitás. Pláne, mikor olyan meccsekről van felvétel, amiket akár meg is tudtunk volna nyerni (Lions, Dolphins, Jets, Seahawks).

És a végén SJ elkocog a naplementébe... 😕
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
fiataljaink TO-val gyakoroltak
 www.turfshowtimes.com/2013/3/18/4118188/rams-wrs-training-with-to

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
fermi0614 Los Angeles Rams 2
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Na, akkor ennyi volt nekünk a FA piac? Szerintetek? 😊Pizsama
kicsi az esély újabb szerzeményre. OL pipa, TE (ezzel együtt a slot) pipa, RB szó sem volt róla, DL pipa, LB tutira draft, CB jók vagyunk, S biztos draft

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Na, akkor ennyi volt nekünk a FA piac? Szerintetek? 😊
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Long egyike annak a 4 támadó falembernek, akik az elmúlt 50 évben az első 4 szezonjukban Pro Bowlban szerepeltek.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 882 — Csodabogár
Szopás akkor lesz, ha a '9ers és Hox után a Cards véletlenül draftol második napon egy csoda QBt.ulpianus
sanszos 😛

grat Longhoz. keménykedünk, keménykedünk? 😉

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Szopás akkor lesz, ha a '9ers és Hox után a Cards véletlenül draftol második napon egy csoda QBt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
esetleg ez a teljes összeg és még nem tudjuk menny aláirási pénzt kapott valamint mennyi a garantált összeg.Fucu
$16 million is guaranteed at signing, with another $4 million guaranteed if he is on the roster at the start of the 2014 league year.Carmeloman
Így valamivel barátságosabb... Szopás majd akkor lesz ha most Saffold bevágja a durcit....
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
esetleg ez a teljes összeg és még nem tudjuk menny aláirási pénzt kapott valamint mennyi a garantált összeg.Fucu
$16 million is guaranteed at signing, with another $4 million guaranteed if he is on the roster at the start of the 2014 league year.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
esetleg ez a teljes összeg és még nem tudjuk menny aláirási pénzt kapott valamint mennyi a garantált összeg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
4 év 36 millióDiamondsHead44
honnan volt rá pénz? ennyi nem volt a sapka alatt,nem? vagy az elején kevesebbet kap?esetleg Samu szerzödését alakitják át?
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Hol írjam alá? 😀
 www.turfshowtimes.com/2013/3/18/4118048/now-that-we-have-long
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egy csapatban így a 2008as 1/1 és 1/2
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
nehéz szülés volt.
az szép pénzFucu
Én sokallom. A sérülések és az elmúlt 2 éves teljesítménye alapján (nálam) nem ér ennyit. Továbbra is tartom, hogy Saffold maradhatott volna LT, és RT-t kellett volna hozni FA-ról vagy draftról. Aztán ha Saffold nem válik be, akkor ott a 2014-es draft.
Szóval felemásak az érzéseim Long-gal kapcsolatban (lehet erre rátesz a hosszúra nyúlt döntéshozatala is). Lehet, hogy megér minden centet, amit ráköltöttünk, de ugyanúgy benne van egy nagy csalódás lehetősége is. Nem tudom. Még. 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nehéz szülés volt.
az szép pénz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
4 év 36 millió

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
aláírt Jake LongHöri
Pitsába, azt reméltem Májámiban marad....
Amilyen mázlink van, tuti lesérül a szezon elején! 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aláírt Jake Long

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
sziasztok. több helyen olvastam, hogy jövőre miénk lesz a 4. legnehezebb sorsolás. próbáltam összerakni, de nem biztos, hogy jó. tudnátok segíteni?
a saját csoport ugye frisco, seattle és cards 2-2 meccs
saját konferencia, de másik csoport. idén volt az NFC észak, előtte a kelet, akkor most jönne a dél, de a tampával nyomtuk idén. akkor most megint a kelet jön?
a harmadikak a másik csoportokban a Saints és a Cowboys.
a másik főcsoportból a dél vagy a nyugat jön most?
elsőre nézegetésre van esély, hogy S-Jax visszatér, mint sólyom :S
előre is köszi, aki jobban vágja, én sosem néztem ezeket a dolgokat..Carmeloman
Lesz Atlanta meccs, de idegenben!
Elvileg ők lesznek az ellenfeleink:
 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-st-louis-rams-football-schedule.phpPizsama
köszi.. tényleg nem könnyű.. 😕
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
sziasztok. több helyen olvastam, hogy jövőre miénk lesz a 4. legnehezebb sorsolás. próbáltam összerakni, de nem biztos, hogy jó. tudnátok segíteni?
a saját csoport ugye frisco, seattle és cards 2-2 meccs
saját konferencia, de másik csoport. idén volt az NFC észak, előtte a kelet, akkor most jönne a dél, de a tampával nyomtuk idén. akkor most megint a kelet jön?
a harmadikak a másik csoportokban a Saints és a Cowboys.
a másik főcsoportból a dél vagy a nyugat jön most?
elsőre nézegetésre van esély, hogy S-Jax visszatér, mint sólyom :S
előre is köszi, aki jobban vágja, én sosem néztem ezeket a dolgokat..Carmeloman
Lesz Atlanta meccs, de idegenben!
Elvileg ők lesznek az ellenfeleink:
 www.fbschedules.com/nfl-13/2013-st-louis-rams-football-schedule.php
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
sziasztok. több helyen olvastam, hogy jövőre miénk lesz a 4. legnehezebb sorsolás. próbáltam összerakni, de nem biztos, hogy jó. tudnátok segíteni?
a saját csoport ugye frisco, seattle és cards 2-2 meccs
saját konferencia, de másik csoport. idén volt az NFC észak, előtte a kelet, akkor most jönne a dél, de a tampával nyomtuk idén. akkor most megint a kelet jön?
a harmadikak a másik csoportokban a Saints és a Cowboys.
a másik főcsoportból a dél vagy a nyugat jön most?
elsőre nézegetésre van esély, hogy S-Jax visszatér, mint sólyom :S
előre is köszi, aki jobban vágja, én sosem néztem ezeket a dolgokat..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Long aláírása esetén további FA-igazolások nélkül is 10-12 milliót kellett volna lefaragni a fizetésekből, mivel jelenleg 7.2 millió dollár van a cap alatt.
 bleacherreport.com/articles/1567273-updated-salary-cap-figures-for-every-nfl-team/page/30Amador
Ha nincs meg rá a pénzünk akkor meg minek kellet tárgyalni vele????
Azt hitték hogy majd 3-4 mioért idejön????Ramsfan
vagy úgy kalkuláltak,hogy sikerül átalakítani Lauri fizuját..Carmeloman
Lau-val tavaly szeptemberben kötöttünk új, 5 évre szóló szerződést. kizárt, hogy fél év után újratárgyalnák.
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000059735/article/james-laurinaitis-signs-fiveyear-contract-extensionDiamondsHead44
akkor mi a fenéből futná a hosszúra? 😛