Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ki lesz a 2 első körös draftotok? Lacy és Patterson? 😉 az kemény lennepetey
én inkább 2 D-s picket várok, az S, DL és OLB hármasból

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Smith vagy Vollmer mint RT nem jön szóba nálunk?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ki lesz a 2 első körös draftotok? Lacy és Patterson? 😉 az kemény lenne

több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉Ramsfan
Stafford nem a Lionsban játszik? 😮Fucu
Oké igazad van én írtam el. OT Rodger Saffoldra gondoltam 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffordot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉Ramsfan
Stafford nem a Lionsban játszik? 😮



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Saffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffordot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engedné



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Saffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S.J-t nagyon sajnalom,de abszolut megertem, remelem megtalalja a szamitasat Atlantaban es gyuruert jatszhat majd.
Longnak orultem volna ha jon, bajusz nem fog OL-t huzni elso korben,
Pollardot es Cruz-t meg kene kinalni, draftrol pedig huzzuk be Vaccarot.

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
most csak én nem vagyok ideges a történtek miatt? a draftra gyúrunk!DiamondsHead44
Csak a draftról összehozni egy normális safety párost? Hiszem ha látom...Pizsama
az utóbbi évek legjobb safety osztálya van most..és a legtöbb csapat támadó falember és védőt draftol..
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Saftyben a levegö egyre ritkább leszRamsfan
drafton van azért. .még a második körben is.. Rambo pl. balhés,sokan benn hagyják majd.. Fishernek pont jó lesz 😊Carmeloman
Persze hogy a drafton van elég jó safety,de ha így megy tovább,akkor két rookiet kel draftolnunk.Ramsfan
Ne mérgelődj, a többi csapat is rookie-kat draftol majd. 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
The St. Louis Post-Dispatch reports free agent LT Jake Long "checked out fine" in his Rams physical, and there were "no red flags."
The sides' inability to agree to a deal is all about money. The Rams' offer surely takes into account Long's recent injury history, but there are no current worries. While it was obviously a good sign for the Dolphins' chances of re-signing Long that he left St. Louis without a contract, there haven't been any rumblings he's on the verge of re-upping with Miami. That could change in a hurry over the weekend.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
most csak én nem vagyok ideges a történtek miatt? a draftra gyúrunk!DiamondsHead44
Csak a draftról összehozni egy normális safety párost? Hiszem ha látom...
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
most csak én nem vagyok ideges a történtek miatt? a draftra gyúrunk!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Tudom hogy nincs túl sok pénzünk,de ettöl függetlennül nem sok minden történik nálunk
Lehet hogy nem egy TE-re kellett volna szinte az összes pénzt elkölteni?

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Gibson-->Dolphins
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.turfshowtimes.com/2013/3/15/4109240/johnny-hekker-will-do-anything-for-twitter-followers

Ez a Hekker gyerek se normális. 😀
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Kicsit zabos vagyok. Eltelt 3 nap, elvitték 3 jó emberünket, megvizsgáltunk 2 embert (az egyiket több napig), és mindössze egy WR-nek beillő TE-t tudunk felmutatni. Elégedetlen vagyok az eddigi FA szereplésünkkel!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Akik maradtak:
Pollard (29)
Rhodes (31)
Landry (31)
Wilson (34)
Reed (35) - bár nagyon esélyes hogy Texans-hoz kerül
Woodson (37)
Huff? (30)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Saftyben a levegö egyre ritkább leszRamsfan
drafton van azért. .még a második körben is.. Rambo pl. balhés,sokan benn hagyják majd.. Fishernek pont jó lesz 😊Carmeloman
Persze hogy a drafton van elég jó safety,de ha így megy tovább,akkor két rookiet kel draftolnunk.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Delmas visszament DetroitbaFucu
Bakker, elmegyek moziba, és mire hazaérek megint szegényebb egy safety-vel az FA piac.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Saftyben a levegö egyre ritkább leszRamsfan
drafton van azért. .még a második körben is.. Rambo pl. balhés,sokan benn hagyják majd.. Fishernek pont jó lesz 😊
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Saftyben a levegö egyre ritkább lesz

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Delmas visszament Detroitba



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ha Saffold jó LT-nek, és Fluker jó RT-nek, akkor mi a francot akarunk mi sztárgázsiért egy sérülésekkel küzdő, valaha #1 pick-et igazolni? Ez a 3 napos hercehurca bebizonyította hogy Long nem egy "instant get" igazolás, és nagyon meg kell nézni, hogy megér-e annyit, amennyit kér.
Én a Safety pozícióért jobban aggódom. Dahl botrányos (az mekkora gáz, hogy neki bezzeg van gyűrűje, SJax-nek meg nincs), Stewart-tal kapcsolatban kétségeim vannak, Mikell visszatérésére pedig kevés esély látok.
Draft-ról jöhetne Vaccaro, de FA-ról is kéne igazolni egy jó Safety-t. Delmas-nak örültnék, a sérülései ellenére, ha nem kérne túl sokat. De több vasat kéne a tűzben tartani.