NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
"The latest on Jake: Momentum appears to be growing for left tackle Jake Long to re-sign with the Dolphins.
Long, 27, left St. Louis on Friday without a deal after spending the better part of three days with the Rams’ football and medical staffs. While reports have surfaced that the Dolphins are “making a charge” to sign Long, the buzz in league circles is that he’s not getting offered anywhere near the $10 million annually he would like. Teams clearly are wary of his injury history and declining performance.
Long initially balked at the Dolphins’ offer – believed to be around $7 million to $8 million a year – but it might be the best offer he gets." (www.palmbeachpost.com)

Ennyiért nem kell. Húzzon a sunyiba. Jöjjön Vollmer vagy Smith, 1 évet kihúzunk Saffold-dal, aztán szerzünk egy jó LT-t.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt jól láttam, hogy D. Stewart aláírt egy évre? 1,3 millióért?
illetve tervben van Laurinaitis szerződésének átalakítása.Carmeloman
csak ráraktátok az eredeti körös rfa tendert. még nem olvastam, hogy alá is írta volna.Fucu
köszi
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azt jól láttam, hogy D. Stewart aláírt egy évre? 1,3 millióért?
illetve tervben van Laurinaitis szerződésének átalakítása.Carmeloman
csak ráraktátok az eredeti körös rfa tendert. még nem olvastam, hogy alá is írta volna.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
azt jól láttam, hogy D. Stewart aláírt egy évre? 1,3 millióért?
illetve tervben van Laurinaitis szerződésének átalakítása.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/michael-huff/
ő jó lenne? vélemény?
Elég jól okoskodnak a srácok.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000151297/article/jake-long-deciding-on-miami-dolphins-st-louis-rams

Én a Vaccaro - Fluker picket most azonnal aláírnám, de bármi más S-RT kombinációt jónak tartanék. Ha mindehhez még húznánk egy OG-t a második körben (mondjuk a kis Long-ot), akkor nagyon boldog lennék!Pizsama
Flukert sok helyen dicsérik a csapathoz közel állok.. és volt is workouton ha jól tudom..
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Elég jól okoskodnak a srácok.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zqxj47dixzofuhtg8o33
Jake Long deciding over Miami Dolphins, St. Louis Rams
Jake Long has a decision to make: Will he choose to start a new phase in his career by signing with the St. Louis Rams or will he head back to the Miami Dolphins to prove his top-pick credentials?


Én a Vaccaro - Fluker picket most azonnal aláírnám, de bármi más S-RT kombinációt jónak tartanék. Ha mindehhez még húznánk egy OG-t a második körben (mondjuk a kis Long-ot), akkor nagyon boldog lennék!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
azért szoktassuk magunkat a gondolathoz, hogy ez a nagyon fiatal és rutintalan RB- és WR-group vág neki a bajnokságnakDiamondsHead44
Azért nem kéne előre leírni a Pead-Richardson párost. A tavaly évben nem volt sok lehetőségük bizonyítani, de amit láttunk azok alapján nem tűntek rossznak. Steven Jackson is volt újonc, ő is fel tudott nőni a feladathoz, reméljük az utódainak is sikerül. Ha mégsem, akkor majd a 2014-es drafton szerzünk egy első körös RB-t.

Engem továbbra is jobban aggaszt a safety és a RT probléma. Jó lenne legalább az egyik pozíciót pótolni FA-ról!
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
azért szoktassuk magunkat a gondolathoz, hogy ez a nagyon fiatal és rutintalan RB- és WR-group vág neki a bajnokságnakDiamondsHead44
Remélem a FA-n azért még történik valami.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
azért szoktassuk magunkat a gondolathoz, hogy ez a nagyon fiatal és rutintalan RB- és WR-group vág neki a bajnokságnak

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Lacyra nem sok esélyt látok.Van már három fiatal RB.Nem tudom hogy Lacy miben lenne elörébb mint a jelenlegi futóink.Ramsfan
A három fiatal RB- ből Pead 10 labdát kapott a szezonban, Ganaway pedig 5 snap-et töltött a pályán. Ez nem túl bíztató még akkor sem, ha SJ vitte a prímet. Richardson a drafthelyéhez képest meglepően jól teljesített, de elsőszámú futóként is megállná a helyét? Bradford pedig egyedül nem fogja hátára venni a csapatot, neki kell az erős futójáték.Amador
Ettöl függetlenül én inkább egy rutinos futót igazolnék mint még egy rookiet.
Richardson föleg a szezon elején nagyon jól teljesitett és szerintem Pead is több szerephez jut idén.Ha pedig még se jönnének be,akkor jövöre még mindig van két elsö körös pickünk.RB nem feltlétlenül a legnagyobb probléma.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Lacyra nem sok esélyt látok.Van már három fiatal RB.Nem tudom hogy Lacy miben lenne elörébb mint a jelenlegi futóink.Ramsfan
A három fiatal RB- ből Pead 10 labdát kapott a szezonban, Ganaway pedig 5 snap-et töltött a pályán. Ez nem túl bíztató még akkor sem, ha SJ vitte a prímet. Richardson a drafthelyéhez képest meglepően jól teljesített, de elsőszámú futóként is megállná a helyét? Bradford pedig egyedül nem fogja hátára venni a csapatot, neki kell az erős futójáték.
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
ki lesz a 2 első körös draftotok? Lacy és Patterson? 😉 az kemény lennepetey
Lacyra nem sok esélyt látok.Van már három fiatal RB.Nem tudom hogy Lacy miben lenne elörébb mint a jelenlegi futóink.
Pattersonnal is ugyanaz a bajom.Bíztosan egy nagy tehetség,de csak egy éve volt az egyetemen.Ezeken a posztokon tele vagyunk nagyon fiatal játékosokkal.
RBt és WRt szivesebben látnék a FAról. Esetleg Ahmad Bradshaw, RB és Brandon Lloyd, WR

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
most lehet hülyének fogtok nézni, de..
nem lenne érdemes visszahozni Lloydot? kirakta a Pats...Carmeloman
Dahl a Friszkónál? LOL XDPizsama
áruló 😛 3 évre..kezdeni nem fog..Carmeloman
Így próbáljuk meg gyengíteni a konkurenciát

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Dahl a Friszkónál? LOL XDPizsama
áruló 😛 3 évre..kezdeni nem fog..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
most lehet hülyének fogtok nézni, de..
nem lenne érdemes visszahozni Lloydot? kirakta a Pats...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Dahl a Friszkónál? LOL XD
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ki lesz a 2 első körös draftotok? Lacy és Patterson? 😉 az kemény lennepetey
én inkább 2 D-s picket várok, az S, DL és OLB hármasból

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Smith vagy Vollmer mint RT nem jön szóba nálunk?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 872 — Csodabogár
ki lesz a 2 első körös draftotok? Lacy és Patterson? 😉 az kemény lenne

több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉Ramsfan
Stafford nem a Lionsban játszik? 😮Fucu
Oké igazad van én írtam el. OT Rodger Saffoldra gondoltam 😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffordot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉Ramsfan
Stafford nem a Lionsban játszik? 😮



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Saffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engednéFucu
Lions? Esetleg a Patriots😉

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Staffordot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.Ramsfan
A Lions nem is engedné



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Nünüke Los Angeles Rams 555
Long helyett miért nem megyünk rá Vollmmerra .Bíztos hogy kevesebbe kerülne,és Saffoldot se kellene kimozdítani a helyéröl.
Ès ha még 1/16-on bent lenne Warmack vagy Cooper ,akkor egy nagyon jó kis támadófal állna össze.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
S.J-t nagyon sajnalom,de abszolut megertem, remelem megtalalja a szamitasat Atlantaban es gyuruert jatszhat majd.
Longnak orultem volna ha jon, bajusz nem fog OL-t huzni elso korben,
Pollardot es Cruz-t meg kene kinalni, draftrol pedig huzzuk be Vaccarot.

'I BELIEVE'