Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Na, annyira nem jó Long hogy Saffold-ot futni hagyjuk miatta. Akkor inkább nem kell! 😕

 www.turfshowtimes.com/2013/3/13/4099654/jake-long-in-rodger-saffold-outPizsama
szerintem sem..és inkább Cruz jöhetne.. de majd úgyis a bajusz dönti el..
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊Carmeloman
???
Kevered a Longokat 😉Fucu
akkor az Oregoni kinek a tesója? 😀 f*sznak vannak ennyien 😛
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jake még ma aláír állítólag. Kíváncsi leszek a számokra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
Dr. James Andrews igen jó képet festett róla az orvosi vizsgálatok alapján, bár hozzátette, hogy a sérült tricepsz részt még egy hónapig mindenképpen pihentetni kell. Nem túl jó hír az sem, hogy ez már nem az első sérülése Long-nak. Volt már bicepsz, térd és váll műtéte is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Na, annyira nem jó Long hogy Saffold-ot futni hagyjuk miatta. Akkor inkább nem kell! 😕

 www.turfshowtimes.com/2013/3/13/4099654/jake-long-in-rodger-saffold-out
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Öreg!Pizsama
28 évesen? mi lesz ha 46 lesz?DiamondsHead44
84-es, szóval 29 lesz idén. Egy 26-27 évesnek jobban örülnék! Vagy 2db 18 éves lánynak... 😀
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Öreg!Pizsama
28 évesen? mi lesz ha 46 lesz?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊Carmeloman
???
Kevered a Longokat 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Long csak akkor férne be a sapka alá, ha egy nagyobb név távozna, vagy nincs igazam?
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész isFucu
és a tesó meg a draftról.. 😊 jöhetne 😊
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
a 2013-as 4 misivel ez nem tűnik rossz üzletnek. a Mikell-cut 3 milliós megtakarítása mellett csak 1 misi ment el a cap-ből, ezután még a Long-Delmas páros egyikét is tudjuk finanszírozni.
Cook - mivel leginkább slot-ban játszott - inkább wr-kategóriájú szerződésként kell értékelni, mint sima tight end-kéntDiamondsHead44
Akkor inkább Delmas jöjjön. Falembert talán még tudunk szerezni a draft-on, két jó Safety-t esélytelen.Pizsama
most már Pollard is a piacon van...DiamondsHead44
Öreg!
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
most már Pollard is a piacon van...DiamondsHead44
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..Carmeloman
azért nem írt még alá mert a fizikai felmérőjét nem teljesítette. Ha az megvan és a csapatvezetés elégedett akkor odakarcolja a nevét a szerződésre és kész is



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
a 2013-as 4 misivel ez nem tűnik rossz üzletnek. a Mikell-cut 3 milliós megtakarítása mellett csak 1 misi ment el a cap-ből, ezután még a Long-Delmas páros egyikét is tudjuk finanszírozni.
Cook - mivel leginkább slot-ban játszott - inkább wr-kategóriájú szerződésként kell értékelni, mint sima tight end-kéntDiamondsHead44
így viszont megéri.. 😀
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
jól olvastam, hogy Longnak vannak egészségügyi gondjai, és ezért nem írt még alá? a válla és a háta sem teljesen ép..
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2013-as 4 misivel ez nem tűnik rossz üzletnek. a Mikell-cut 3 milliós megtakarítása mellett csak 1 misi ment el a cap-ből, ezután még a Long-Delmas páros egyikét is tudjuk finanszírozni.
Cook - mivel leginkább slot-ban játszott - inkább wr-kategóriájú szerződésként kell értékelni, mint sima tight end-kéntDiamondsHead44
Akkor inkább Delmas jöjjön. Falembert talán még tudunk szerezni a draft-on, két jó Safety-t esélytelen.Pizsama
most már Pollard is a piacon van...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
a 2013-as 4 misivel ez nem tűnik rossz üzletnek. a Mikell-cut 3 milliós megtakarítása mellett csak 1 misi ment el a cap-ből, ezután még a Long-Delmas páros egyikét is tudjuk finanszírozni.
Cook - mivel leginkább slot-ban játszott - inkább wr-kategóriájú szerződésként kell értékelni, mint sima tight end-kéntDiamondsHead44
Akkor inkább Delmas jöjjön. Falembert talán még tudunk szerezni a draft-on, két jó Safety-t esélytelen.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a 2013-as 4 misivel ez nem tűnik rossz üzletnek. a Mikell-cut 3 milliós megtakarítása mellett csak 1 misi ment el a cap-ből, ezután még a Long-Delmas páros egyikét is tudjuk finanszírozni.
Cook - mivel leginkább slot-ban játszott - inkább wr-kategóriájú szerződésként kell értékelni, mint sima tight end-ként

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cook 2013-as fizetése 4 millió lesz by: Jim Thomas



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cook 19 milla garantáltat kap. Nem 8 milliós átlag hanem 'csak' 7 millió. Így is sok.Fucu
a Miami miatt. Fisher nagyon akarta őt, a delfinek 6-ot adtak volna neki. Rálicitáltunk..Mivel elveszítették Fasanot, kellett nekik egy TE. Ezzel elúszott Cruz is és Amendola is. Gibson is távozik..Nem erősödtünk szerintem 😕 Long nem tudom miből jönne, mivel alig maradt pénzünk, ő pedig 10 milla körül kér.. a Bears megadná neki..Carmeloman
A Bears már megadta Bushrodnak a nagy lóvét, szóval Long ott már nincs képben szerintem.
több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Cook 19 milla garantáltat kap. Nem 8 milliós átlag hanem 'csak' 7 millió. Így is sok.Fucu
a Miami miatt. Fisher nagyon akarta őt, a delfinek 6-ot adtak volna neki. Rálicitáltunk..Mivel elveszítették Fasanot, kellett nekik egy TE. Ezzel elúszott Cruz is és Amendola is. Gibson is távozik..Nem erősödtünk szerintem 😕 Long nem tudom miből jönne, mivel alig maradt pénzünk, ő pedig 10 milla körül kér.. a Bears megadná neki..
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cook 19 milla garantáltat kap. Nem 8 milliós átlag hanem 'csak' 7 millió. Így is sok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Key part to deal: OT Jake Long will undergo physical with Rams today.Beki
Ha jönne még Delmas, akkor abszolút elégedett lennék az FA szereplésünkkel!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Key part to deal: OT Jake Long will undergo physical with Rams today.
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem hülyeség ez a 8 misi, kizárt, hogy megadnának neki annyit!