Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Gratula! Ez a csapat még éveken át uralhatja az NFC-t, lekerült a teher McVay-ről és Stafford-ról is, plusz ez volt még csak az első közös évük, én Stafford-tól még jobb teljesítményt várok a továbbiakban, Donald egy szörnyeteg 😀 Kupp meg hihetetlen milyen szintre fejlődött fel, elképesztő!
Pep71
NFC-ben nem nagyon van vetélytárs. csak a Rodgerses Packers, ha az még létezik
braxa88
Azért a jövő évre a Niners-t se írd le szerintem, kíváncsi leszek, mit hoznak ki Lance-ből.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 997 — Detroit vs. everybody
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Én örülök nektek, persze Stafford miatt, de azért ezt a kijárt, mennyit szenvedtetek, meg a szurkolói mélységeket gondold át.
MacPhisto
A Lions fanek gatekeepelik a szurkolói mélységeket és a szenvedést, beszarok 😀dddd
tenorx
Ez nem a Lionsról szól. Bazmeg a Bengalsszal játszani és utána beírni hogy mennyit szenvedtél, na hagyjál már.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 3 016 — pizsama@gmail.com
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Szavadon fogunk ☝😉😄
Nünüke
McVayt se szidhatom többet?! 😀
Pizsama
Azért 4&1-re az a hívás a saját 30 yardosunk-on … na az a meccs játéka volt.
dogbite
A sok negatív yardos középen futáshoz képest valóban felüdülés volt. 😛
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert Weddle tortenete is tundermese valahol. Visszatert a semmibol egy playoffra, egybol odavagtal neki, hogy hivja a vedojatekokat, es mint kiderult, tegnap a meccs kozepes elszakadt egy izom a vallaban, igy jatszotta vegig a meccset. Pectoral szakadasnal a jatekosok kb. mennek rogton serultlistara, de o nem, maradt a palyan es volt kulcsszerelese is, ami szerintem mar a serules utan jott.

Azert ez nem semmi. Vannak sokan, akik megerdemeltek a gyurut amugy is, de o aztan vegkepp. Zsenialis!

több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 929 — What's Next?
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Szavadon fogunk ☝😉😄
Nünüke
McVayt se szidhatom többet?! 😀
Pizsama
Azért 4&1-re az a hívás a saját 30 yardosunk-on … na az a meccs játéka volt.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Gratula! Ez a csapat még éveken át uralhatja az NFC-t, lekerült a teher McVay-ről és Stafford-ról is, plusz ez volt még csak az első közös évük, én Stafford-tól még jobb teljesítményt várok a továbbiakban, Donald egy szörnyeteg 😀 Kupp meg hihetetlen milyen szintre fejlődött fel, elképesztő!
Pep71
NFC-ben nem nagyon van vetélytárs. csak a Rodgerses Packers, ha az még létezik
braxa88
Egyetértünk, így, hogy Brady lépett hülye lenne Rodgers az AFC-be menni. 49ers lehet még nagyon jó, ha bejön Lance vagy szereznek egy normális QB-t.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Gratula a Csapatnak, külön öröm számomra az OBJ gyűrű!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Gratula! Ez a csapat még éveken át uralhatja az NFC-t, lekerült a teher McVay-ről és Stafford-ról is, plusz ez volt még csak az első közös évük, én Stafford-tól még jobb teljesítményt várok a továbbiakban, Donald egy szörnyeteg 😀 Kupp meg hihetetlen milyen szintre fejlődött fel, elképesztő!
Pep71
NFC-ben nem nagyon van vetélytárs. csak a Rodgerses Packers, ha az még létezik
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Gratula! Ez a csapat még éveken át uralhatja az NFC-t, lekerült a teher McVay-ről és Stafford-ról is, plusz ez volt még csak az első közös évük, én Stafford-tól még jobb teljesítményt várok a továbbiakban, Donald egy szörnyeteg 😀 Kupp meg hihetetlen milyen szintre fejlődött fel, elképesztő!
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 929 — What's Next?
Egyáltalán, itt lesz még?
szata
Jött valami cáfolat szerűség tőle is és Donald-tól is.
 www.turfshowtimes.com/2022/2/14/22932716/sean-mcvay-retirement-rumors-super-bowl-press-conference-aaron-donald
Pizsama
Szerintem (remélem) Stafforddal összekötik magukat még pár évre.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
dogbite Los Angeles Rams 929 — What's Next?
Édes istenem, BAJNOKOK VAGYUNK! Hihetetlen jó érzés egy hihetetlen szezon végén. Ez a meccs is olyan volt mint a szezonunk mikor novemberben zsinórban három meccset buktunk gyalázatos játékkal. És onnan is felálltunk, ahogy most is 20-13-nál mikor minden momentum náluk volt. És megcsinálta a csapat.
Köszönöm hogy megélhettem, hogy átélhettem.
Imádom ezt a csapatot.
WHOSE HOUSE?!! 😂😂😂
Jövőre ugyanitt!
🤣😉

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 3 016 — pizsama@gmail.com
Egyáltalán, itt lesz még?
szata
Jött valami cáfolat szerűség tőle is és Donald-tól is.
 www.turfshowtimes.com/2022/2/14/22932716/sean-mcvay-retirement-rumors-super-bowl-press-conference-aaron-donald

Szerkesztette: Pizsama
több mint 4 éve
szata Los Angeles Rams 160
Egyáltalán, itt lesz még?
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Szavadon fogunk ☝😉😄
Nünüke
McVayt se szidhatom többet?! 😀
Pizsama
De, azèrt egy kicsit lehet 😁

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 3 016 — pizsama@gmail.com
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Szavadon fogunk ☝😉😄
Nünüke
McVayt se szidhatom többet?! 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt tessék überelni, kvázi SB gyűrűvel megkérni egy leányt 😛 😉



Bár nem nektek drukkoltam gratula, Diamondshead44 reméljük odafönt örül!
dande
Szerintem qrva gaz. A lanykeres a noknek nagy pillanat, beolvasztani a SuperBowlba, ami par percig szolhatott maximum a holgyrol, eleg proszto, de hat embere valogatja ugye. Szerintem ennel mar csak a kiss cam-es lanykeres a gazabb.
undisputedly
off

Akkor te ne így kérd meg a barátnőd kezét 😉 (én is négyszemközt tettem meg ezer éve, mert tudtam ,hogy a feleségem kiakadna ettől, másnak meg más a jön be...az összes nőt ugye nem ismerjük...sokszor azt az egyet se 😛)

on
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ezt tessék überelni, kvázi SB gyűrűvel megkérni egy leányt 😛 😉



Bár nem nektek drukkoltam gratula, Diamondshead44 reméljük odafönt örül!
dande
Szerintem qrva gaz. A lanykeres a noknek nagy pillanat, beolvasztani a SuperBowlba, ami par percig szolhatott maximum a holgyrol, eleg proszto, de hat embere valogatja ugye. Szerintem ennel mar csak a kiss cam-es lanykeres a gazabb.
több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az érdem kis része az enyém, én provokáltam ki.
Gratu srácok, azért Skowronekkel a pályán nyerni minden tiszteletet megérdemel.
zacknorb
Höri írta, hogy vár tőle egy LVP(Least Valuable Player) pillanatot, és az első Stafford picknél jött is. 😀
iktriad
Az a második pick volt, de igaz.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az érdem kis része az enyém, én provokáltam ki.
Gratu srácok, azért Skowronekkel a pályán nyerni minden tiszteletet megérdemel.
zacknorb
Höri írta, hogy vár tőle egy LVP(Least Valuable Player) pillanatot, és az első Stafford picknél jött is. 😀
több mint 4 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
El se hiszem. 22 év után újra SB-győztes a csapat. Az a sok keserű év, a rosszabbnál rosszabb szezonok, borzasztó edzők és bust 1/1-es irányítók. Hogy milyen mélységeken ment keresztül aki ennek a csapatnak szurkolt.
S bár most meccs alatt McVay-t is többször elküldtem melegebb éghajlatra, de a végén Kupp és Donald csak megcsinálta a játékot,megnyerte nekünk, és csak ez számít!
Nem érdekel mit hoz a jövő, ez most tényleg kijárt már nekünk.

Minden elismerésem a Bengals-é. Remek csapat. Burrow a jövő nagy irányítója, és biztos nem utoljára láttuk itt.

Big Whit gyűrű, Weddle gyűrű, Miller második gyűrű. OBJ gyűrű. Kupp gyűrű + SB MVP cím. Stafford gyűrű! És természetesen Donald, a future HoF! Ezek a játékosok mind megérdemlik ezt a címet. Örülök hogy Rams játékosként érték el!!!

Talán mától kicsit kevésbé leszek szkeptikus és nem fogok folyton elégedetlenkedni.
Pizsama
Szavadon fogunk ☝😉😄

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Én megtettem amit csak tudtam srácok.



És lőn! Amúgy gratula, főleg Cooper Kuppnak!
iktriad
Az érdem kis része az enyém, én provokáltam ki.
Gratu srácok, azért Skowronekkel a pályán nyerni minden tiszteletet megérdemel.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker most nézem, hogy a rendszer megtréfált, és ugyan azt a tweetet akartam betenni, mint te iktriad (ezért nem láttad) 😉 Na mindegy, azért javítottam 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem csak a játékosok kaptak gyűrűt. Taylor Rapp is adott egyet.


Neki meg hatalmas gratula! A EWU-s freshman éve óta követem a pályáját, érte tradeltem fel egyedül GM Gameben, szóval nagy öröm nekem ez az MVP cím.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én megtettem amit csak tudtam srácok.



És lőn! Amúgy gratula, főleg Cooper Kuppnak!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt tessék überelni, kvázi SB gyűrűvel megkérni egy leányt 😛 😉



Bár nem nektek drukkoltam gratula, Diamondshead44 reméljük odafönt örül!

Szerkesztette: dande2