Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 12 éve
Vettünk egy 1. körös bust-ot: OG, Danny Watkins. Király. Sok szart érünk vele.Állítólag Jerry backup-ja lesz RG poszton. De ő csak G-t tud játszani, így ha lesz valami Martin-al akkor ő sem vethető be T pozícióban.
Harmadéves veterán minimumot kap (555 ezer $), tehát nem sok, és szerintem nem is fog itt sokáig muzsikálni.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Dolphins | One signed, three work outTue, 10 Sep 2013 05:41:45 -0700
The Miami Dolphins worked out and signed free-agent CB Devin Smith (Steelers). QBs Austin Davis (Rams), James Vandenberg (Vikings) and Nick Stephens (Cowboys) also worked out.
Volt még egy helyünk az 53-ban ?
több mint 12 éve
A DEF nagyon oda vágott, remélem ezt látjuk majd egész évben! Az OL sajnos nagyon vékony és nem érdemes a futókat hibáztatni mert egyszerűen nem tudták tartani a zsebet. De hogy egyetlen egyszer sem hogy legalább egy 10 yardos futás össze jöjjön, az azért gáz. Ross is nyilatkozta hogy rendbe teszik a futást a köv meccsre, hát kivi leszek.Wallace-ról annyit hogy 5 passz is felé ment szóval nem gondolom azt hogy elfelejtkeztek volna róla vagy nem hívtak volna rá play-t. Valamint ő mélységi célpont és arra tényleg nem volt ideje Tannynak hogy őt kiszolgálja a fal miatt. Most így jött össze, lesz neki még sokkal jobb meccse és az is igaz hogy így folyamatosan elvonja a figyelmet a többiekről.
Sajnáltam hogy nem láttuk Matthewt Simset Egnewt. Clay kellemes meglepetés volt.
Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
OL az hihetetlen... futásban semmit nem tudtak segíteni, aztán meg már nem is próbáltuk. Szerencsére passzból megoldottuk. Wallace remélem nem kezd el primadonnáskodni, lesz még neki nagy meccse, csak ahhoz kell egy kis alázat is.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Azt azért ne feledjük el Wallace- kérdésben, hogy kereste bőven Tanny, csak a hosszú passzok nem ültek, a rövidebb passzoknál meg bizony volt drop is Wallace-tól."Sajnos" a drága WR-ek ilyenek, tömni kell őket labdával különben sír a szájuk. Nem mindenki Fitzgerald.
több mint 12 éve
Összességében az OL nem muzsikált jól. A futásnak nem tudtak teret engedni ill. lyukat generálni. De azért tegyük hozzá a Browns Futás elleni védekezése jó volt. De ez a teljesítmény és számok elfogadhatatlanok. Reggie meg villogott ezerrel a Detroit-ban. Mekkora baklövés volt elengedni. Én már akkor is mondtam. Lehet első meccs de akkor is többet vártam volna Miller-től. D. Thomas-tól már megszoktam a gyenge yard átlagot és rövid futásokat, ő többre nem képes. De azért még egyszer elmondom az OL vastagon benne van a gyenge futásokban. De az viszont pozitív, hogy ha van célpont Tanny-nek gond nélkül megjátssza őket és van is eredménye. De még a Wallace kérdést rendbe kell tenni. OK, hogy (briareos írta eredménykövetőben, és osztom is a véleményét), ezáltal elvonták a figyelmét a secondary-nak , és tudott élni Hartline, Gibson és Clay, de akkor is többet meg kell játszani Wallace-t. Azért ne egy elkapásokért kapjon már akkora fizetést. Igenis azért hoztak több és jobb célpontokat Tanny-nak, hogy igenis használja ki, és legyen belőle eredményes az off ill. a csapat.
Az én véleményem szerint joggal dühös Wallace, mert gondolom nem ez volt megbeszélve, csak a pályán alakult dolgok miatt módosult a taktika. De minden ütőkártyát nem is fog ellőni Philbin az első héten. Ő fokozatosan szokta az új játékhívásokat alkalmazni. Lesznek még itt meglepetések. 😍
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve

Nem tudom kinek mutatta, de állítólag a Miami kispad felé. Nem ő kezdett. xD
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Wallace mérges volt a meccs után, hogy egy elkapása volt. Kérdezték, hogy ez volt a game plan? Erre Wallace: "ask coach not my game plan."
Még: "I don't feel like talking."
Remélem nem lesz hisztizés, mellőzés és egyéb rossz. Ez még csak egy meccs volt, változni fog még itt a kép az off részéről bőven.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
jó beégtünk. lesz egy két cikk rólunk - negatív értelemben.Ne foglalkozz vele, hogy mit írnak a haterek össze vissza power rankingokban meg az 5soros cikkjeikben.. Biztató volt ami láttunk, ha összeszedik a futójátékot akkor van keresni valónk és a passz játék is sokkal jobb lesz. Defense meg vadállat... Nyertünk, nincs mit magyarázni..
ami viszont jó, az a védelem, azon belül is a DL.
clay meglepetés volt.
igazság szerint be lehet kalkulálni egy tesztmeccsnek is a mait, amit megnyertünk. persze csak 1 hetünk van rá, hogy felkészüljünk, próbáljunk javítani ott ahol szükséges (futójáték)Ventura
több mint 12 éve
jó beégtünk. lesz egy két cikk rólunk - negatív értelemben. ami viszont jó, az a védelem, azon belül is a DL.
clay meglepetés volt.
igazság szerint be lehet kalkulálni egy tesztmeccsnek is a mait, amit megnyertünk. persze csak 1 hetünk van rá, hogy felkészüljünk, próbáljunk javítani ott ahol szükséges (futójáték)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Hát, az elején zabszem-effekt volt rendesen, és ez a végére sem engedett ki teljesen 😉A D kemény, 5 sack, ebből egy Dion 😊
A futás nulla volt, de Tanny 272y-ja azért nem olyan rossz, Wallace meg WtF?!
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
És a JEts mégis behúzta, eszem-.... megáll, 48y-os FG @)
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
na kurva gyorsan oldjuk meg a futójátékot, és akkor jó lesz ez.D überbrutál
több mint 12 éve
ez Caroll tavaly is annyi szabálytalanságot csinált feéeséegesen most mekkora visszahordást baszott elMiamiGyere át ide 😉
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
ez Caroll tavaly is annyi szabálytalanságot csinált feéeséegesen most mekkora visszahordást baszott el
több mint 12 éve
Sajnos eddig nem látok sok esélyt a gyözelemre,futásunk az nincs off falunk is gyenge a difense 3 int parádés de 3 labdaszerzés és 1 field gol kurva gyenge.wallace felé labda se ment.valaki pozitivabban látja a meccset?
több mint 12 éve
A Pats meg lesz szorongatva az első helyért, hidd le. A csoporton belül én 5 W-t várok.PiciOFF:6-8 győzelem sztem reális, mondjuk a 6-10-re kb. annyi az esély, minthogy megszorongatjátok a Patset az 1. helyért...
TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ONParadoxon_MIA
Jó meccset nektek is! (na jó, azt talán mégse (L) ) Jordannel valami gáz van, hogy nincs rajta a kis színes grafikán?toam
Jordan azért nem szerepel mert nem ő a kezdő egyelőre, kicsit sajog még az a váll. De szerintem 2-3 hét és totál kivégez mindenkit a pályán. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Amúgy kiváncsi leszek a mai meccsre, véleményem szerint a mai csatát simán hozni kéne. Remélem, nem fogunk fekete füsttel égni, de még csak parázslani sem 😀Paradoxon_MIAA futást ezerrel nyomni fogják, de a mi defense-ünk annak megállításában igen jó volt tavaly. Szerintem ezek megmaradtak, még ha a def kicsit át lett alakítva és inkább a pash rush potenciál emberekre mentünk rá az FA piacon és a drafton.
Weeden-t belekényszerítjük a dobásokba és tuti lesz INT-ünk.
Mondjuk a Browns def sem rossz, de szerencsére Mingo nem játszik.
Jó kis meccs lesz.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Amúgy kiváncsi leszek a mai meccsre, véleményem szerint a mai csatát simán hozni kéne. Remélem, nem fogunk fekete füsttel égni, de még csak parázslani sem 😀
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
Csoda. 😀😀Nem, a többi csapatnál megvan a 16 összesen, csak nálunk baltázták el - de legalább az új MIA van a szekció kezdőlapján 😉Paradoxon_MIAPiciOFF:Szerintem 6 és 8 közötti W-re gondolhattak, ami megint csak vicces. Én 9, de inkább 10 W-re tippelek.danyly
TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ONParadoxon_MIA
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
PiciOFF:6-8 győzelem sztem reális, mondjuk a 6-10-re kb. annyi az esély, minthogy megszorongatjátok a Patset az 1. helyért...
TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ONParadoxon_MIA
Jó meccset nektek is! (na jó, azt talán mégse (L) ) Jordannel valami gáz van, hogy nincs rajta a kis színes grafikán?
több mint 12 éve
A rotoworld-ön meg ezt írják: Signed a five-year contract. 2013: $719,405, 2014-2017: Under Contract, 2018: Free Agent.Remélem legalább occoér... Geeri"According to a source, Dolphins LB Koa Misi's extension is worth $17M over 4 years, with over $8 million guaranteed."Ventura
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Nem, a többi csapatnál megvan a 16 összesen, csak nálunk baltázták el - de legalább az új MIA van a szekció kezdőlapján 😉PiciOFF:Szerintem 6 és 8 közötti W-re gondolhattak, ami megint csak vicces. Én 9, de inkább 10 W-re tippelek.danyly
TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ONParadoxon_MIA
Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
PiciOFF:Szerintem 6 és 8 közötti W-re gondolhattak, ami megint csak vicces. Én 9, de inkább 10 W-re tippelek.
TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ONParadoxon_MIA
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
PiciOFF:TD magazinban nekünk 6-8 mérleget tippeltek @) . Vagy ügyesek, vagy nyomdahuba, utóbbi esetben érdekelne a tényleges tipp 😀
ON
Believe In Your 'Fins!
