NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 3 éve
jmarcell 29
Remélem nem érdeklődés hiányában ekkora itt a csend...
Ma főműsoridőben játszunk, abszolút underdog-ként lépünk pályára. Kíváncsi vagyok Zimmer mit talál ki a D működtetésére, Wilsont valószínűleg nehéz lesz megfogni, úgyhogy Cousins-nak és az O-nak kell megnyerni a meccset. WR és RB poszton megvannak a playmaker-ek, jó hívás és valami falféle kellene a győzelemhez. TV-s meccs itthon is, bízom benne hogy meglepetést okozunk. Skol 😊
vsanyi132
Pont most akartam kérni, hogy csak egy indokot mondjatok, hogy miért érdemes hajnalozni majd?

Aztán egész egyszerűen rájöttem, hogy Vikings drukkereknek ez a sorsa, a konstans stroke közeli állapot és a gyakori szenvedés...

Van bármi esélyünk szerintetek?
Wilson szanaszét fog dobálni minket, ugyan ki és hogyan állíthatja meg ezt?
Ha ez nem lenne elég, jól emlékszem, a futásukat is szeretjük nyelni, de legalább rendesen.

Ha nem szerzünk "megint" 25-30 pont körül, és valami óriási csoda nem történik, nem látok sok esélyt...
De hát ki ellen igen? 😃

Na mindegy van azért egy Chef, Thielen, Jefferson trió.
Ha megengeditek már most meg merném jegyezni, hogy ez a Jeff gyerek nem piskóta... Nagyon nagyon jó úton halad, hogy egy állat legyen!
Treadwelltől már most többet tett le az asztalra, meg nyilván nem egy kávéház.
PatrickSKOL
Szerencsére falakkal legalább olyan jól állnak, mint mi, szóval egy sok pontos meccs is kinézőben lehet, hacsak Cousins nem ver meg minket tök simán.
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Remélem nem érdeklődés hiányában ekkora itt a csend...
Ma főműsoridőben játszunk, abszolút underdog-ként lépünk pályára. Kíváncsi vagyok Zimmer mit talál ki a D működtetésére, Wilsont valószínűleg nehéz lesz megfogni, úgyhogy Cousins-nak és az O-nak kell megnyerni a meccset. WR és RB poszton megvannak a playmaker-ek, jó hívás és valami falféle kellene a győzelemhez. TV-s meccs itthon is, bízom benne hogy meglepetést okozunk. Skol 😊
vsanyi132
Pont most akartam kérni, hogy csak egy indokot mondjatok, hogy miért érdemes hajnalozni majd?

Aztán egész egyszerűen rájöttem, hogy Vikings drukkereknek ez a sorsa, a konstans stroke közeli állapot és a gyakori szenvedés...

Van bármi esélyünk szerintetek?
Wilson szanaszét fog dobálni minket, ugyan ki és hogyan állíthatja meg ezt?
Ha ez nem lenne elég, jól emlékszem, a futásukat is szeretjük nyelni, de legalább rendesen.

Ha nem szerzünk "megint" 25-30 pont körül, és valami óriási csoda nem történik, nem látok sok esélyt...
De hát ki ellen igen? 😃

Na mindegy van azért egy Chef, Thielen, Jefferson trió.
Ha megengeditek már most meg merném jegyezni, hogy ez a Jeff gyerek nem piskóta... Nagyon nagyon jó úton halad, hogy egy állat legyen!
Treadwelltől már most többet tett le az asztalra, meg nyilván nem egy kávéház.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Remélem nem érdeklődés hiányában ekkora itt a csend...
Ma főműsoridőben játszunk, abszolút underdog-ként lépünk pályára. Kíváncsi vagyok Zimmer mit talál ki a D működtetésére, Wilsont valószínűleg nehéz lesz megfogni, úgyhogy Cousins-nak és az O-nak kell megnyerni a meccset. WR és RB poszton megvannak a playmaker-ek, jó hívás és valami falféle kellene a győzelemhez. TV-s meccs itthon is, bízom benne hogy meglepetést okozunk. Skol 😊

több mint 3 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Nyertünk. H Smith kiállításáig a D kifejezetten biztató volt, a második félidőben viszont nagyon sok hosszú play-t benyeltünk. Az O most is feltett 31 pontot a táblára, végre ez elég volt a győzelemhez. Voltak biztató dolgok, nagyon aggasztóak is. Legalább megvan az első W. A következő Seahawks elleni hétfő esti meccs. Megkaptam hogy károgok, úgyhogy csak annyit mondok hogy hajrá.
vsanyi132
nem voltál egyedül vele 😀
Sorry de én ugyanolyan hullámvasuton voltam mint a csapat teljestménye 😀
Persze jó volt látni egy olyan driveot amiben futottunk,passzoltunk,Rudolphot is használtuk sőt Kirk is ki tudott futni a zsebből és a végén TD lett. és most lehetne de..,de ezt hagyomÉ elsö Win éljen.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nyertünk. H Smith kiállításáig a D kifejezetten biztató volt, a második félidőben viszont nagyon sok hosszú play-t benyeltünk. Az O most is feltett 31 pontot a táblára, végre ez elég volt a győzelemhez. Voltak biztató dolgok, nagyon aggasztóak is. Legalább megvan az első W. A következő Seahawks elleni hétfő esti meccs. Megkaptam hogy károgok, úgyhogy csak annyit mondok hogy hajrá.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....
Pyrrus
Esetleg úgy gondolták Spielmanék h csak szarabbat tudnának a helyére hozni?
empty taxi
Én értem mit gondoltak, csak továbbra is úgy gondolom faszság.
És nem csak Kirk tehet róla, de úgy idehozni, hogy nem rendszerfitt és a falra lofaszt nem költünk, igen nagy GM hiba.
És aki szerint itt a védelemmel lesz baj az nézze vissza az utóbbi 2 év meccseit, igen most a sok új játékos megégett az első meccseken, de azokat a hibákat lehet javítani. Támadó oldalon, pont ugyanaz van mint eddig.
Az meg, hogy a gyenge D-Linenal rendelkező Titans ellen szereztünk 30 pontot szép és jó. Csak mondjuk 24-12 után amikor meccs volt, mit csinált az offensünk?
Szar a rendszer, amiben Kirk is szar lesz, ugyanarról beszélünk 2-3 éve és ugyanúgy döngöl földbe egy kozepesnél erősebb D-Linenal bárki.
De amúgy minden rendben van Kirkkel és Spielmannel is, remek munkát végeznek , bajnok csapatot építettek.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....
Pyrrus
Én csak a védelemről beszélek. Igen, jobban festet a sok benyelt pont ellenére is. Tele most draftolt játékosokkal, az egész védelem kilett cserélve. Huntet sérült, Ngakouval félelmetes páros lesznek. Megkell látni a fényt az alagút végén. Nem holnap lesz ebből elit védelem de már az előző meccsekhez képest voltak remek pillanatok.
Cousinsról meg annyit hogy sose értettem a körülötte lévő hypeot. A liga alsó felébe tartozó QB.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem volt nehéz jobban játszani az első két meccsnél, az mind a kettő katasztrófa volt a köbön. Valóban vannak pozitívumok, de tényleg nehéz örülni. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a preseason kimaradása nekünk nagyon beütött, a D játékán látom leginkább hogy nem voltak meccsben, sok a puha szerelés, és tényleg össze kell állni nekik. A secondary-t egy közepes vagy jobb Qb szétdobálja, főleg ha a futással meg tudják alapozni a passzjátékot. Ezt láttuk a második félidőben a Titans-tól. Hiányzik Hunter, remélem visszatér és a futás ellen is és a passrush is jobb lesz vele. Akkor a secondary se lesz akkora nyomás alatt.
Kirk-kel kapcsolatban az a véleményem, hogy nekünk sajnos nem ő az emberünk, mert egy ilyen csapat mint a Vikings nem ilyen QB-t igényel. Lehet ő egy jó zsebirányító, de nincs zseb... Javulnia kell, mert nincs helyette más, és ezt le kell nyelni... Nehéz, mert győzelmeket szeretnénk látni, de én már azzal is megelégednék ha nem kellene attól tartani hogy interception vagy safety/fumble lesz ha nála a labda. Javulnia kell abban hogy vigyáz a labdára, mert a D tényleg sokat volt a pályán, és rekord mennyiségű yardot nyeltek.
Szóval most hétvégén a Texans ellen valahogy nyerni kellene, hogy kicsit levegőhöz jussunk. Egyébként a Packers és a Titans is 3-0-al áll, valószínűleg PO csapatok lesznek, a Colts is nyert múlt hétvégén is, szóval beleszaladtunk a pofonokba a jobbaktól, most ideje kicsit helyre pakolni az önbizalmunkat. Győzni kell.

több mint 3 éve
jmarcell 29
Nem néztem utána pontos adatoknak, de azért az érzékelhető volt mindhárom meccsen, hogy a D lényegesen többet van fent a pályán, mit is várunk tőlük? A Titans ellen is vagy jött le az O punttal, jobb esetben 1-2 1st down után, vagy "nagy playből" pontot szereztünk, az órát kis túlzással egyáltalán nem tudtuk égetni a támadásainkkal.
Az biztos, hogy a fiatal CB sor, meg a Griffen-Linval-Hunter trió hiánya eléggé betesz, teljes röhej, hogy pass rushban mennyire ganék vagyunk az előző évekhez képest...
Cousins egy erős közepes irányítónak elmenne, nekünk nettó lábon lövés, hogy a mobilitása 0. Viszont pénz továbbra se nagyon lesz, amiből falat lehetne rakni elé. Ha azt nézzük egy Keenummal is működtek dolgok, de gyanítom Bridgewaterrel meg pláne működhetnének, alternatív univerzum vége...
A playhívásaink meg tényleg borzasztóak, de Zimmernek most a 2. challenge-e is az volt, vagy az idő kérések. A félidő végén 1-1,5 perccel és időkéréssel miért nem támadtunk, miért pörgettük az órát?

Szerkesztette: jmarcell
több mint 3 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
A párom Falcons fun. Ők sem állnak jobban pedig ott Matt jobb irányító. Szóval ketten 6 meccsből egyszer sem örültünk
több mint 3 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....
Pyrrus
Azért kapott plusz 2 évet, mert belement hogy kevesebb legyen a lóvéja. Tény, hogy még így is rohadt jól keres, de azt nagy csúsztatásnak érzem, hogy Cousins miatt vagyunk szarok. Az O a Titans ellen is feltett 30 pontot, a D viszont engedett 31-et, szóval a két csapatrész közül nekem inkább a védelemmel van bajom. Meg a stábbal. Néha érthetetlen play hívás megy, szerintem Kubiak is beállhatna a sorba egy pofonért.

Visszatérve Kirk kapitányra, még mindig azt gondolom, hogy átlag feletti képességű QB, de nem extraklasszis, mint például Rodgers, aki akkor is megnyeri neked a meccset ha se fal nincs előtte sem elkapói nincsenek. Ilyet Kirk nem tud. De ha a többi csapatrész stimmelne, egy Cousins-al egészen messze el lehetne jutni.
CharlieF
Ok lehet. A csalódottság beszél belőlem. Valóban a védelem több sebből vérzik.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Bocsánat, hogy belekotyogok, de kívülről úgy tűnik, nem Cousins-nel van a probléma. Szerintem ő egy korrekt franchise qb, nem top5, de ha rá igazítanak egy playbookot, akkor simán SB közeli lehet majd a csapat. (Macik mit meg nem adnának egy ilyen QB-ért) Az, meg hogy mennyit keres, azt nem rajta, hanem a menedzsmenten kell számon kérni. (Már ARod-nál sem értettem, miért rá haragudnak a fizetése miatt, ami ráadásul mai szemmel nézve egyáltalán nem nagy.) Be fog érni ez a csapat, de erre rá fog menni ez az év, de azzal kell valamit kezdenie a veztetőségnek, hogy ne engedjék el Kirk kezét, mert ő sokkal jobb teljesítményre képes annál, mint amit most látszik belőle.
több mint 3 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....
Pyrrus
Azért kapott plusz 2 évet, mert belement hogy kevesebb legyen a lóvéja. Tény, hogy még így is rohadt jól keres, de azt nagy csúsztatásnak érzem, hogy Cousins miatt vagyunk szarok. Az O a Titans ellen is feltett 30 pontot, a D viszont engedett 31-et, szóval a két csapatrész közül nekem inkább a védelemmel van bajom. Meg a stábbal. Néha érthetetlen play hívás megy, szerintem Kubiak is beállhatna a sorba egy pofonért.

Visszatérve Kirk kapitányra, még mindig azt gondolom, hogy átlag feletti képességű QB, de nem extraklasszis, mint például Rodgers, aki akkor is megnyeri neked a meccset ha se fal nincs előtte sem elkapói nincsenek. Ilyet Kirk nem tud. De ha a többi csapatrész stimmelne, egy Cousins-al egészen messze el lehetne jutni.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....
Pyrrus
Esetleg úgy gondolták Spielmanék h csak szarabbat tudnának a helyére hozni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban
dancogo
Jobban? 31 pontot kaptunk! Sajnos a majdnem győzelem akkor is vereség. Egyetértek Toca-val hogy a fa@@ cousins miatt nem tudunk megfelelő csapatot kialakítani. Én nem értem hogy adhattak még 2 év hosszabítást neki.....

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 905 — Big Penix Energy
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
Toca
tény, de összehasonlíthatatlanul jobban játszottunk a Titans ellen, mint az első két fordulóban

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
aranytöküJimmy
És mi a faszt érünk vele ha az támadó fal fosadék, Kirknek meg 2 évig akkora szerződése van, hogy lofaszt nem tudunk csinálni miatta.
Amúgy nem értem ezt a hurráoptimizmust kikaptunk otthon 24-12-es vezetésről.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Zimmer ahogy vártuk szépen elkezdzdte osszerakni a romokban lévő Vikingeket. Szezon végére beérnek. Sok az új, fiatal is, nem lesz ez olyan rossz talán 1-2 év múlva
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nálatok és a Titansnél is létesítmény lezárás van pozitív COVID-tesztek miatt.
empty taxi
Vikingsnál nincs pozitív!
steelwolf
Jó hír!

Akkor egyelőre "csak" a Titans naptárját kell átrendezni kicsit. Remélem ott sem fog nőni a fertőzöttek száma.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nálatok és a Titansnél is létesítmény lezárás van pozitív COVID-tesztek miatt.
empty taxi
Vikingsnál nincs pozitív!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nálatok és a Titansnél is létesítmény lezárás van pozitív COVID-tesztek miatt.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ha behúzzuk Lawrencet megbocsájtok.
Így legalább lehet a rookie szerződés mellé építeni egy O-falat fizetni Kirk bérét!
Toca
Lawrence??
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ha behúzzuk Lawrencet megbocsájtok.
Így legalább lehet a rookie szerződés mellé építeni egy O-falat fizetni Kirk bérét!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1/22-t jól sikerült elkölteni egyelőre.
több mint 3 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ez a meccs a kezünkben volt, a 2 pontos kísérelet a td után vagy a kihagyott fg megmenthette volna a meccset, nem beszélve arról hogy volt olyan szakasza a meccsnek, amikor egy td-vel lezárhattuk volna. A legfontosabb pillanatban interception, 3&out, benyelt hosszú play és Henry futások után td-k.
Nekem azt mutatja ez hogy nincs kész a csapat, a play hívások sincsenek rendben, és hiába adta meg a Titans az esélyt nem tudtunk élni vele. Mert aki ebben a meccsben a pozitívumokat értékeli annak figyelmébe ajánlom hogy mennyit hibázott a Titans is, és tulajdonképpen kellemes partnerek voltak abban, hogy ne vágja fel az ereit az első 10 percben az összes Vikes drukker.
Szóval kicsit barátságos meccs szerű volt ez, mint egy felhozó meccs a boxban, csak a végén mégis mi kaptuk a nagyobb pofont.
Jövő héten a Texans ellen meglátjuk valóban van-e fejlődés, addig is nehéz megemészteni ezt a 0-3-at.