New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy azért azt se felejtsük el, hogy Brady akkor is GWD-t hozott össze a SB-ért mikor nem volt se Gronk, se Jules. Nagyon nem bohóc védelem ellen.
Ettől elit, mert ha rendszer nem adja ki, ha sérülés van akkor ezen felül tud kerekedni. Márpedig lesznek olyan pillanatok egy SB run alatt mikor egyszerűen nem jön ki a lépés, nincs társ, aki semmiből playt csinál, ilyenkor az irányítónak kell fellépnie.

És most mondja bárki azt, hogy ezt a fajta clutchságot akár egy hangyafasznyira is látja/látta Mekiben...
ZERO_L
Hát azért azt a fajta clutchságot keresni egy fiatalban ami az agruably goatban volt, nem egy könnyen megugorható szint. 😀

Amúgy futballban a szerencse faktor is nagyon, de nagyon fontos. Szentségtörés lesz néhányaknak amit írok, de Bradynek ez is bőven megadatott. (Úgy értve, hogy igen keveseknek adatott meg ennyi. Lehetett volna ugyanilyen jó, és fele ennyit se nyer volna, ha kicsit kevésbé szerencsés.) Szerencséje meg Mekinek is lehet. 😊

Ja, és még van egy fontos dolog amit Meki is megkaphat még: a folytonosságot. Ha eddig is megkapta volna, lehet, hogy sokkal kevésbé bukdácsolna. (A Bucs kaland azért megmutatta, hogy a BB-TB partnerségben a korszakos szintű irányító azért a fontosabb láncszem - a simán jó francise irányító nem, de a generációs talent szint igen -, de ettől függetlenül Brady eredményességében komoly szerepe volt nem csak annak, hogy a playoffban clutch volt, de annak is, hogy 20 évból kb. 18-ban jó eséllyel megpróbálhatta. Azaz mindig, minden évben jó szakmai stáb és jó csapat volt körülötte, akikkel meg lehetett. Volt amikor a legjobb és mégse sikerült, volt amikor kevésbé jó mégis sikerült, de fontos volt, hogy szinte minden évben volt esély. Így megragadni is könnyebb, mintha egy karrierben csak néhány ilyen év akad. Ezt kell megkapnia Mekinek is és akkor lehet még jó.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Abszolút, a 49ers nagyon jó kis lakmuszpapírja ennek. De a Goffos Rams is. Egy ideig elég a rendszer és sokáig el tud vinni ha jó a rostermenedzsment, de mindkét esetben kiderült, hogy minőségi QB nélkül ez hosszútávon nem kifizetődő.


Amúgy azért azt se felejtsük el, hogy Brady akkor is GWD-t hozott össze a SB-ért mikor nem volt se Gronk, se Jules. Nagyon nem bohóc védelem ellen.
Ettől elit, mert ha rendszer nem adja ki, ha sérülés van akkor ezen felül tud kerekedni. Márpedig lesznek olyan pillanatok egy SB run alatt mikor egyszerűen nem jön ki a lépés, nincs társ, aki semmiből playt csinál, ilyenkor az irányítónak kell fellépnie.

És most mondja bárki azt, hogy ezt a fajta clutchságot akár egy hangyafasznyira is látja/látta Mekiben...
ZERO_L
A 49ers sztem annyiban jobb mint a Rams, bár ez inkább Shanny vs McVay, hogy Shanny tudott változtatni, McVaynek meg kiismerték a Goffal futtatott rendszerét.

Persze, Brady clutchságát senki nem vitatta, de azért annak a kiteljesedéséhez is évek kellettek meg mire tökélyre csiszolódott a rendszer és kiismerte a védelmeket, amit azért gondolom BB is szépen elmagyarázott neki.

Illetve szerintem erre valamennyire építve is van, mármint tudod, hogy mit várhatsz el a játékostól és így is tervezed a rendszert, ugyanúgy ahogy Mahomes-nál is csinálja Reid.

A 49ers egy top5-10-es QB-val verhetetlen lenne, de akár most is az lehet, elnézve az idei NFC mezőnyt.

MJ-ben az első évében lehetett látni azokat a képességeket, amikre egy "Patses" QB-nál számítanál és azért a 2. évében is meg-megvillant ebből vmi.
Szerintem bőven fog még fejlődni és ha nem is lesz lézerpontosságú, a társak ott lesznek (remélhetőleg) neki.
Illetve ha már a védelmek olvasását elsajátítja, akkor az még nagyobb plusz.

Nem hiába hangsúlyozta Brady is és más QB is, hogy évek kellettek mire lelassult számára a játék és rendesen átlátta a pályát, védelmeket, mindent.

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Abszolút, a 49ers nagyon jó kis lakmuszpapírja ennek. De a Goffos Rams is. Egy ideig elég a rendszer és sokáig el tud vinni ha jó a rostermenedzsment, de mindkét esetben kiderült, hogy minőségi QB nélkül ez hosszútávon nem kifizetődő.


Amúgy azért azt se felejtsük el, hogy Brady akkor is GWD-t hozott össze a SB-ért mikor nem volt se Gronk, se Jules. Nagyon nem bohóc védelem ellen.
Ettől elit, mert ha rendszer nem adja ki, ha sérülés van akkor ezen felül tud kerekedni. Márpedig lesznek olyan pillanatok egy SB run alatt mikor egyszerűen nem jön ki a lépés, nincs társ, aki semmiből playt csinál, ilyenkor az irányítónak kell fellépnie.

És most mondja bárki azt, hogy ezt a fajta clutchságot akár egy hangyafasznyira is látja/látta Mekiben...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Lehet rosszul fejeztem ki magam, teljesítmény szempontjából természetesen nem volt TOP CB, de a csapaton belül elfoglalt pozíciója az CB 1 volt, mert a többiek még ezt a szintet sem ütötték meg...
(Amúgy penetránsan rossz sem volt, véleményem szerint hozott egy erős átlagot de a top WR-kel nem tudott mit kezdeni, de ezzel nem volt egyedül a ligában, nem sok ilyen játékos szaladgál az NFL-ben sem...)
Az én problémám az hogy ahogy már említettem hogy most pont nem az az év van pénzügyileg hogy "spórolni" kellene és emiatt need-et kreáljunk egy amúgy igen fontos poszton..
Ha jön helyette jobb akkor azt mondom okés, de így most fejvakarós a történet...
Castleai01
De az ár érték arány sajnos olyan érv ami mindent üt...

Lehet hogy nem jön jobb, de jön aki hozza az ő szintjének a 80%át és keres fele vagy harmad annyit (most mondtam valamit). Attól mert nem vagyunk caphell közelében, ezek fontos alapelvek, hogy később ne kerüljünk abba.

Egyébként én sem vagyok elájulva a CB sortól, JJnek örülök hogy maradt és a két Jones se győzött még meg a pozitív rookie szezon után. Szóval igen ide kell még ember, de a védelmet szinte mindig rendbe tudják tenni, emiatt annyira nem aggódom.

Ahogy tavaly, idén is a padlót a védelem adja majd meg a plafont meg a támadók...


Ez így rendben, de baszó offenshez mi kell mert az is eléggé impotens...
ThundersNFL a Jobbágy
Ez sem olyan nehéz kérdés: vagy egy jó rendszer kell vagy egy elit QB. Ha mind2 megvan akkor van nyitva a legit bajnoki ablak.
(egyik a másikat fel tudja húzni, de a kettő közül egynek lennie kell)

Nekünk van-e ilyen az nagyon jó kérdés. Köv szezonban talán kiderül.

Szerintem (de lehet hater vagyok) Meki sosem lesz elit QB, szóval BOBnak kéne olyan rendszert kitalálnia, ami felemeli az irányítónkat egy top10 szintre. És után meg lehet nézni hogy Meki a rendszert ki tudja maxolni vagy limitáltsága miatt egyszerűen féket szab majd neki és képtelenek leszünk vele továbblépni az 1 (max 2) PO győzelemnél.
(és mint minden ez sem ennyire fekete-fehér, amire kapásból rá lehetne mondani melyik... de ahogy a JimmyG, Carr, Goff-okról kiderült pár év után a valóság, egyszer szerintem Mekiről is ki fog derülni, de ne legyen igazam)

De az is benne van hogy BOB nem fog tudni olyan rendszert kitalálni ami elég jó, mert anno inkább Brady zsenije húzta fel azt a rendszert bajnoki szint közelébe. Nyilván BOB munkássága, nem erre enged következtetni, azért OC szinten nem egy kókler mint pl Jason Garrett, de ettől még benne van hogy a rendszere nem lesz elég jó hogy Jonest feltolja a top10be csak marad top20 alja.

Ilyenkor jön majd a kérdés mit cserélsz le az irányítót (meg lehet nézni Zappe mire képes ebben) vagy új OC kell aki többet tud kihozni az első körös értékből.

Ha nekem most mondanom kéne egyet, akkor szerintem az irányítón fog múlni leginkább. O# most így az offseason felénél nem néz ki rosszul, OL-t még rendbe kell tenni, két OT posztot le kell tisztázni, de amúgy ez megint olyan rosternek néz ki, amiből illene komoly javulást hozni.
Főleg tavalyhoz képest, ami kb legalja volt mindennek. Legalább erre jó volt, van egy mércénk ha ezt csak 20%-al tudják megnövelni, akkor szépen el kell zavarni mindenkit a támadóktól. Köv szezonban komolyabbat kell előre lépni.
ZERO_L
Ezekre amugy eleg jo valasz a jelenlegi 49ers, ahol a rendszer es a tarsak felhuztak JimmyG-t illetve most Purdyt, akinek nem nagyon kellett lezerpontossagunak lennie, mert a playek es a tarsak hozzatettek a pluszt.

Illetve azert hiaba van egy Bradyd, kellenek melle a jatszotarsak is.
Amig volt neki egy Gronk, Edelman, stb. addig ezek a pluszok jottek is.

Pont emiatt nem kell feltetlenul egy top5-os iranyito, ha a tarsak azon a szinten vannak.
A lenyeg h az iranyitot ne hozd olyan helyzetbe h rajta muljon a meccs.

Illetve ha jol edzed, akkor a szintjet tudja konzisztensen hozni es akkor mar ezt a terhet is ra lehet pakolni vmennyire.

Carr peldaul ezert nem jo, mert hullamzik, tud nagyon jo lenni, de amikor csak atlagot vagy egy picit afeletti kellene, akkor azt nem mindig tudja hozni, hanem alatta.

Jimmy G-tol amugy azt varom h komfortosabban fogja magat erezni JMD rendszereben mint Shannyeben, barmilyen furan hangzik is.

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Lehet rosszul fejeztem ki magam, teljesítmény szempontjából természetesen nem volt TOP CB, de a csapaton belül elfoglalt pozíciója az CB 1 volt, mert a többiek még ezt a szintet sem ütötték meg...
(Amúgy penetránsan rossz sem volt, véleményem szerint hozott egy erős átlagot de a top WR-kel nem tudott mit kezdeni, de ezzel nem volt egyedül a ligában, nem sok ilyen játékos szaladgál az NFL-ben sem...)
Az én problémám az hogy ahogy már említettem hogy most pont nem az az év van pénzügyileg hogy "spórolni" kellene és emiatt need-et kreáljunk egy amúgy igen fontos poszton..
Ha jön helyette jobb akkor azt mondom okés, de így most fejvakarós a történet...
Castleai01
De az ár érték arány sajnos olyan érv ami mindent üt...

Lehet hogy nem jön jobb, de jön aki hozza az ő szintjének a 80%át és keres fele vagy harmad annyit (most mondtam valamit). Attól mert nem vagyunk caphell közelében, ezek fontos alapelvek, hogy később ne kerüljünk abba.

Egyébként én sem vagyok elájulva a CB sortól, JJnek örülök hogy maradt és a két Jones se győzött még meg a pozitív rookie szezon után. Szóval igen ide kell még ember, de a védelmet szinte mindig rendbe tudják tenni, emiatt annyira nem aggódom.

Ahogy tavaly, idén is a padlót a védelem adja majd meg a plafont meg a támadók...


Ez így rendben, de baszó offenshez mi kell mert az is eléggé impotens...
ThundersNFL a Jobbágy
Ez sem olyan nehéz kérdés: vagy egy jó rendszer kell vagy egy elit QB. Ha mind2 megvan akkor van nyitva a legit bajnoki ablak.
(egyik a másikat fel tudja húzni, de a kettő közül egynek lennie kell)

Nekünk van-e ilyen az nagyon jó kérdés. Köv szezonban talán kiderül.

Szerintem (de lehet hater vagyok) Meki sosem lesz elit QB, szóval BOBnak kéne olyan rendszert kitalálnia, ami felemeli az irányítónkat egy top10 szintre. És után meg lehet nézni hogy Meki a rendszert ki tudja maxolni vagy limitáltsága miatt egyszerűen féket szab majd neki és képtelenek leszünk vele továbblépni az 1 (max 2) PO győzelemnél.
(és mint minden ez sem ennyire fekete-fehér, amire kapásból rá lehetne mondani melyik... de ahogy a JimmyG, Carr, Goff-okról kiderült pár év után a valóság, egyszer szerintem Mekiről is ki fog derülni, de ne legyen igazam)

De az is benne van hogy BOB nem fog tudni olyan rendszert kitalálni ami elég jó, mert anno inkább Brady zsenije húzta fel azt a rendszert bajnoki szint közelébe. Nyilván BOB munkássága, nem erre enged következtetni, azért OC szinten nem egy kókler mint pl Jason Garrett, de ettől még benne van hogy a rendszere nem lesz elég jó hogy Jonest feltolja a top10be csak marad top20 alja.

Ilyenkor jön majd a kérdés mit cserélsz le az irányítót (meg lehet nézni Zappe mire képes ebben) vagy új OC kell aki többet tud kihozni az első körös értékből.

Ha nekem most mondanom kéne egyet, akkor szerintem az irányítón fog múlni leginkább. O# most így az offseason felénél nem néz ki rosszul, OL-t még rendbe kell tenni, két OT posztot le kell tisztázni, de amúgy ez megint olyan rosternek néz ki, amiből illene komoly javulást hozni.
Főleg tavalyhoz képest, ami kb legalja volt mindennek. Legalább erre jó volt, van egy mércénk ha ezt csak 20%-al tudják megnövelni, akkor szépen el kell zavarni mindenkit a támadóktól. Köv szezonban komolyabbat kell előre lépni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mills egy hetedik körös játèkos volt anno, ahhoz képest maximálisan kihozta a karrierjèből amit lehetett. Elsősorban a mentalitása, hozzáállása pótolta a képesség beli hiányosságait ami inkább fizikai okokból is eredt. Kb Edwards 2.0 törtènet azzal a különbséggel, hogy neki összejött a SB win Edwardsnak meg èppen nem illetve Edwards azèrt jobb játèkot nyújtott a maga posztján(aztán majd meglátjuk mire lesz képes a Bearsben)

Inkább a szemèlyisège hiányozhat már mint a játèka, azt meg kevèsbè fizetik meg.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.
KeyG
Ez nekem egy "brainfart" döntés...
Gondolom át akarták strukturálni és nem ment bele...
Jelenleg a 3 Jones a valamelyest komolyan vehető CB a rosteren...
Marcus Peters jön vagy draftolunk idén is két (kezdő kaliber) CB-et???
Castleai01
Azért ne tegyünk úgy mintha Mills olyan marha fontos láncszem lett volna a védelemben.

Btw



ZERO_L
Egészségesen a No.1 CB volt, tetszik vagy sem...
Az nem csak az ő hibája hogy az edzői stáb rosszul mérte fel a képességeit és/vagy nem tudta felkészíteni erre a szerepre...

Most kreáltunk egy újabb need-et egy olyan évben mikor cap ügyileg jól állunk tehát (jelenlegi tudásunk szerint) nem a spórolás volt a fő szempont...

Ez a legnagyobb problémám ezzel a lépéssel...
Ha helyettesítjük egy nála jobb játékossal (free agency/trade/draft) akkor azt mondom okés, de jelen pillanatban nem értem hogy mire volt a kivágása jó...
Castleai01
Ha legit CB1 posztról beszélgetünk, akkor az Mills-szel a csapatban is hiányposzt volt.

Sok mindent lehet mondani a mostani stábról, de azt hogy D#ben valakit nem tudnak jól használni vagy nem találják meg a helyét az azért meredek. Mills sehol nem volt CB1 kaliber, se itt se a phillyben nem mutatta ezt meg. Fizuban, tapasztalatban lehet, de a Talib-Revis-Gilmore kaliberhez abszolút nem mérhető.
Egy volt a sok közül, akit max tapasztalata emelt ki, de patika mérlegen kiszámolva annyit nem ért amennyit keresett volna, ez meg tudjuk, hogy Billnél aranyszabály.

Draftra úgy sem fogunk letolt gatyával menni, kopfra meg lesz minden poszt aztán majd a drafton a kvázi saját koordinátánk szerint BPAzhatunk as usual.

Ha CB-t húzunk első körben az nem Mills miatt lesz.


Én már korábban is azon a véleményen voltam, hogy legit CB1 nélkül nem fogunk tudni baszó védelmet építeni, szóval azt kéne valahogyan szerezni, de ez a probléma már tavaly is fennállt és csak mélyítettük a keretet.
ZERO_L
Lehet rosszul fejeztem ki magam, teljesítmény szempontjából természetesen nem volt TOP CB, de a csapaton belül elfoglalt pozíciója az CB 1 volt, mert a többiek még ezt a szintet sem ütötték meg...
(Amúgy penetránsan rossz sem volt, véleményem szerint hozott egy erős átlagot de a top WR-kel nem tudott mit kezdeni, de ezzel nem volt egyedül a ligában, nem sok ilyen játékos szaladgál az NFL-ben sem...)
Az én problémám az hogy ahogy már említettem hogy most pont nem az az év van pénzügyileg hogy "spórolni" kellene és emiatt need-et kreáljunk egy amúgy igen fontos poszton..
Ha jön helyette jobb akkor azt mondom okés, de így most fejvakarós a történet...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
.


Én már korábban is azon a véleményen voltam, hogy legit CB1 nélkül nem fogunk tudni baszó védelmet építeni, szóval azt kéne valahogyan szerezni, de ez a probléma már tavaly is fennállt és csak mélyítettük a keretet.
[/quote]Ez így rendben, de baszó offenshez mi kell mert az is eléggé impotens...[\b]

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.
KeyG
Ez nekem egy "brainfart" döntés...
Gondolom át akarták strukturálni és nem ment bele...
Jelenleg a 3 Jones a valamelyest komolyan vehető CB a rosteren...
Marcus Peters jön vagy draftolunk idén is két (kezdő kaliber) CB-et???
Castleai01
Azért ne tegyünk úgy mintha Mills olyan marha fontos láncszem lett volna a védelemben.

Btw



ZERO_L
Egészségesen a No.1 CB volt, tetszik vagy sem...
Az nem csak az ő hibája hogy az edzői stáb rosszul mérte fel a képességeit és/vagy nem tudta felkészíteni erre a szerepre...

Most kreáltunk egy újabb need-et egy olyan évben mikor cap ügyileg jól állunk tehát (jelenlegi tudásunk szerint) nem a spórolás volt a fő szempont...

Ez a legnagyobb problémám ezzel a lépéssel...
Ha helyettesítjük egy nála jobb játékossal (free agency/trade/draft) akkor azt mondom okés, de jelen pillanatban nem értem hogy mire volt a kivágása jó...
Castleai01
Ha legit CB1 posztról beszélgetünk, akkor az Mills-szel a csapatban is hiányposzt volt.

Sok mindent lehet mondani a mostani stábról, de azt hogy D#ben valakit nem tudnak jól használni vagy nem találják meg a helyét az azért meredek. Mills sehol nem volt CB1 kaliber, se itt se a phillyben nem mutatta ezt meg. Fizuban, tapasztalatban lehet, de a Talib-Revis-Gilmore kaliberhez abszolút nem mérhető.
Egy volt a sok közül, akit max tapasztalata emelt ki, de patika mérlegen kiszámolva annyit nem ért amennyit keresett volna, ez meg tudjuk, hogy Billnél aranyszabály.

Draftra úgy sem fogunk letolt gatyával menni, kopfra meg lesz minden poszt aztán majd a drafton a kvázi saját koordinátánk szerint BPAzhatunk as usual.

Ha CB-t húzunk első körben az nem Mills miatt lesz.


Én már korábban is azon a véleményen voltam, hogy legit CB1 nélkül nem fogunk tudni baszó védelmet építeni, szóval azt kéne valahogyan szerezni, de ez a probléma már tavaly is fennállt és csak mélyítettük a keretet.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.
KeyG
Ez nekem egy "brainfart" döntés...
Gondolom át akarták strukturálni és nem ment bele...
Jelenleg a 3 Jones a valamelyest komolyan vehető CB a rosteren...
Marcus Peters jön vagy draftolunk idén is két (kezdő kaliber) CB-et???
Castleai01
Azért ne tegyünk úgy mintha Mills olyan marha fontos láncszem lett volna a védelemben.

Btw



ZERO_L
Egészségesen a No.1 CB volt, tetszik vagy sem...
Az nem csak az ő hibája hogy az edzői stáb rosszul mérte fel a képességeit és/vagy nem tudta felkészíteni erre a szerepre...

Most kreáltunk egy újabb need-et egy olyan évben mikor cap ügyileg jól állunk tehát (jelenlegi tudásunk szerint) nem a spórolás volt a fő szempont...

Ez a legnagyobb problémám ezzel a lépéssel...
Ha helyettesítjük egy nála jobb játékossal (free agency/trade/draft) akkor azt mondom okés, de jelen pillanatban nem értem hogy mire volt a kivágása jó...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
A jelenlegi állományt elnézve, meg azzal számolva hogy a Jets megszerzi Rodgerst, ki hanyadik helyre lőné be a csapatot jelenleg csoporton belül?
realcamp
3-4

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.
KeyG
Ez nekem egy "brainfart" döntés...
Gondolom át akarták strukturálni és nem ment bele...
Jelenleg a 3 Jones a valamelyest komolyan vehető CB a rosteren...
Marcus Peters jön vagy draftolunk idén is két (kezdő kaliber) CB-et???
Castleai01
Azért ne tegyünk úgy mintha Mills olyan marha fontos láncszem lett volna a védelemben.

Btw





"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.
KeyG
Ez nekem egy "brainfart" döntés...
Gondolom át akarták strukturálni és nem ment bele...
Jelenleg a 3 Jones a valamelyest komolyan vehető CB a rosteren...
Marcus Peters jön vagy draftolunk idén is két (kezdő kaliber) CB-et???

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Érik az első körös csata a T oll. a Cb választás között

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 991
Patriots are releasing defensive back Jalen Mills, per source. The release saves about $5 million against the Patriots’ salary cap.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
realcamp 141
A jelenlegi állományt elnézve, meg azzal számolva hogy a Jets megszerzi Rodgerst, ki hanyadik helyre lőné be a csapatot jelenleg csoporton belül?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
Former Dolphins’ tight end Mike Gesicki is signing with the New England Patriots, per source.
Mike Gesicki’s contract with the Patriots is for 1-year and up to $9M, per source.
Beki
Mindenki tudta, hogy ez lesz...
Willie Parker
És a Fins ellen tartja a karriernapját 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 677
Former Dolphins’ tight end Mike Gesicki is signing with the New England Patriots, per source.
Mike Gesicki’s contract with the Patriots is for 1-year and up to $9M, per source.
Beki
Mindenki tudta, hogy ez lesz...
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Na alakulhat a rövid passzos gyors játék, 5 yardon túlra😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Former Dolphins’ tight end Mike Gesicki is signing with the New England Patriots, per source.
Mike Gesicki’s contract with the Patriots is for 1-year and up to $9M, per source.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Juju trade után: “Cold world,” Meyers posted on Twitter.
Mire gondolhatott a költő?
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
The #Patriots are hosting #Rams FA safety Taylor Rapp on a visit that begins today, source said.
Beki
De vajon mi a tervünk még egy box safetyvel?
Boston
Nem követem a Rams-t de én FS-nek és esetleges McCourty pótlásnak láttam hogy írják...
Castleai01
Rapp kemény lenne single high safetynek. 😊
somoskovig
Mint mondtam nem követem a Rams-t, a neve is csak a Red Zone közvetítések miatt maradt meg... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
The #Patriots are hosting #Rams FA safety Taylor Rapp on a visit that begins today, source said.
Beki
De vajon mi a tervünk még egy box safetyvel?
Boston
Nem követem a Rams-t de én FS-nek és esetleges McCourty pótlásnak láttam hogy írják...
Castleai01
Rapp kemény lenne single high safetynek. 😊

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
The #Patriots are hosting #Rams FA safety Taylor Rapp on a visit that begins today, source said.
Beki
De vajon mi a tervünk még egy box safetyvel?
Boston
Nem követem a Rams-t de én FS-nek és esetleges McCourty pótlásnak láttam hogy írják...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
Rettegjetek, Berrios aláírt Miamiba! 😊
peterk2005 udvari bolond
2 év múlva hazatér és oda vissza cumiztatja majd a Finst. Ezt tedd el emlékbe 😉😉😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018