NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 932 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a lába is bírni fogja, ez egy nagyszerű igazolás.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Kérdés miért, mert nem vagyunk már “vonzó csapat” vagy gondok vannak a FO-ban




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 169
Úgy látszik egyedül vagyok ezen véleményemmel de én jó igazolásnak tartom...
Használható a szélen és középen is, jól is blokkol...
186 centi, majd 100 kg és idén lesz 27 éves...
Hopkins-nak jobban örültem volna de ő drágább is lett volna pénzben és pick-ben is...
Valamit valamiért...
Castleai01
De azért az megvan, hogy itt nem Hopkinsszal kell összehasonlítani, aki elnézve a Ramsey tradet nem biztos, hogy olyan drága lett volna pickügyileg...

Itt Meyers a viszonyítási alap. A tavalyi évi go to guy-unkat nem értékeltük “semmire”. Helyette inkább egy elég kérdőjeles játékosra böktünk, akit papíron persze meg lehet magyarázni, csak valahogy az ember a számokon túl néz, ott van benne a komoly kétség.
ZERO_L
az miért nem merül fel ilyenkor, hogy mondjuk a játékos semmi pénzért nem akart maradni, és mindenképp menni akart, pedig a csapat mindent megpróbált? (volt OC-hoz, nyugati part, vegas, napsütés...nem is csodálkozok)
mellékesen én sem bírom JuJu-t...
bogec7
A lentebbi tweetjéből inkább az érződik, hogy ennyit nem ajánlottatok neki
Wester
my bad, elkerülte a figyelmemet, pedig végiggörgettem a lapot....akkor előző soraim kb. tárgytalanná váltak.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Úgy látszik egyedül vagyok ezen véleményemmel de én jó igazolásnak tartom...
Használható a szélen és középen is, jól is blokkol...
186 centi, majd 100 kg és idén lesz 27 éves...
Hopkins-nak jobban örültem volna de ő drágább is lett volna pénzben és pick-ben is...
Valamit valamiért...
Castleai01
De azért az megvan, hogy itt nem Hopkinsszal kell összehasonlítani, aki elnézve a Ramsey tradet nem biztos, hogy olyan drága lett volna pickügyileg...

Itt Meyers a viszonyítási alap. A tavalyi évi go to guy-unkat nem értékeltük “semmire”. Helyette inkább egy elég kérdőjeles játékosra böktünk, akit papíron persze meg lehet magyarázni, csak valahogy az ember a számokon túl néz, ott van benne a komoly kétség.
ZERO_L
az miért nem merül fel ilyenkor, hogy mondjuk a játékos semmi pénzért nem akart maradni, és mindenképp menni akart, pedig a csapat mindent megpróbált? (volt OC-hoz, nyugati part, vegas, napsütés...nem is csodálkozok)
mellékesen én sem bírom JuJu-t...
bogec7
A lentebbi tweetjéből inkább az érződik, hogy ennyit nem ajánlottatok neki

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 169
Úgy látszik egyedül vagyok ezen véleményemmel de én jó igazolásnak tartom...
Használható a szélen és középen is, jól is blokkol...
186 centi, majd 100 kg és idén lesz 27 éves...
Hopkins-nak jobban örültem volna de ő drágább is lett volna pénzben és pick-ben is...
Valamit valamiért...
Castleai01
De azért az megvan, hogy itt nem Hopkinsszal kell összehasonlítani, aki elnézve a Ramsey tradet nem biztos, hogy olyan drága lett volna pickügyileg...

Itt Meyers a viszonyítási alap. A tavalyi évi go to guy-unkat nem értékeltük “semmire”. Helyette inkább egy elég kérdőjeles játékosra böktünk, akit papíron persze meg lehet magyarázni, csak valahogy az ember a számokon túl néz, ott van benne a komoly kétség.
ZERO_L
az miért nem merül fel ilyenkor, hogy mondjuk a játékos semmi pénzért nem akart maradni, és mindenképp menni akart, pedig a csapat mindent megpróbált? (volt OC-hoz, nyugati part, vegas, napsütés...nem is csodálkozok)
mellékesen én sem bírom JuJu-t...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Úgy látszik egyedül vagyok ezen véleményemmel de én jó igazolásnak tartom...
Használható a szélen és középen is, jól is blokkol...
186 centi, majd 100 kg és idén lesz 27 éves...
Hopkins-nak jobban örültem volna de ő drágább is lett volna pénzben és pick-ben is...
Valamit valamiért...
Castleai01
De azért az megvan, hogy itt nem Hopkinsszal kell összehasonlítani, aki elnézve a Ramsey tradet nem biztos, hogy olyan drága lett volna pickügyileg...

Itt Meyers a viszonyítási alap. A tavalyi évi go to guy-unkat nem értékeltük “semmire”. Helyette inkább egy elég kérdőjeles játékosra böktünk, akit papíron persze meg lehet magyarázni, csak valahogy az ember a számokon túl néz, ott van benne a komoly kétség.
Nekem abszolút Agholor vibeon van vele kapcsolatban, ő is egy dropkirály volt, egy első körös bust, aki inkonzisztens volt. Elment Raidershez hozott egy tipik szerződés elő álló karrier évet és mi voltunk azok a balfaszok, akik ezt beszopták...
Ugyan ezt érzem itt is. JuJu sem volt sehol király, abszolút nem mutatta a steelersben, hogy nagyobb státuszra érdemes. Persze egy legit gyűrűesélyes csapatban kurva könnyű jó csapattárs lenni, majd amikor a PO-ért kell vért hugyozni, akkor meglátjuk az igazi énjét.

De cáfoljon rám, alig várom.
Viszont ha vele kapcsolatban is felsülünk akkor az nagyon rosszul nézne ki mert eddig ez baromira nem volt ránk jellemző. Ezt a tipikusan rosszul menedzselt franchiseok csinálják, hogy egy játékos szerződése utolsó évében összekapja magát aztán a balfaszok elhiszik neki és kitömik pénzzel...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Úgy látszik egyedül vagyok ezen véleményemmel de én jó igazolásnak tartom...
Használható a szélen és középen is, jól is blokkol...
186 centi, majd 100 kg és idén lesz 27 éves...
Hopkins-nak jobban örültem volna de ő drágább is lett volna pénzben és pick-ben is...
Valamit valamiért...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Juju lesz a WR1 ezek szerint?
ThundersNFL a Jobbágy
Alig várom, hogy tiktokra ki tegye mekkora köcsög BOB.
Amadeus von Dollárbaloldal
Képes ekkora cserépedény lenni?
ThundersNFL a Jobbágy
Juju Ő csak igazán olyan😁. Ismét egy tök jò wr2 nk van. Kár hogy abbòl van már 2...🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Juju lesz a WR1 ezek szerint?
ThundersNFL a Jobbágy
Alig várom, hogy tiktokra ki tegye mekkora köcsög BOB.
Amadeus von Dollárbaloldal
Képes ekkora cserépedény lenni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
Juju lesz a WR1 ezek szerint?
ThundersNFL a Jobbágy
Alig várom, hogy tiktokra ki tegye mekkora köcsög BOB.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!


Remélem nem ilyen minőségű lesz a Kovács Suszterunk 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Eddig Mahomes hajingált neki most meg Maci Jóska....minőségi downgrade QB téren

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Ez egyértelmű a vezetőség szerint JuJu>>Meyers by far



Hát, nagyon-nagyon kiváncsi vagyok....

Itt WR1 FA piacon nem lesz, első körben én reménykedek hátha lesz WR pick, kiválaszthatnánk a class első, második legrosszabb esetben harmadik elkapóját mind elit tehetség, de már előre látom hogy majd inkább DE-t húzunk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679


de bezzeg JuJu ügye...

Tudom, tudom várjuk meg a részleteket, nagyon remélem hogy ez valójában valami egy éves prove it szerződés. De Meyerst, akivel még ebben az elcseszett szar rendszerben is megvolt a kémia lecserélni erre a bohócra az nem tudom milyen koordináta rendszerben lehet jó döntés.
ZERO_L
22,5 az első két évben
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Jaj úgy izgulok... tényleg jön Berrios???


ZERO_L
Vicceskedhetsz nyugodtan, de sehol se írtam, hogy top elkapó, hanem csak annyit, hogy ha mást nem, akkor őt megnézném nálunk olcsóért.
Lúdas Solymi
Azért ennyire ne szívd mellre....


JuJu a tik-tok király... Jesusfuck
Remélem kurva olcsón jön

Updated: nagyon nem, édes faszom gyerekek 🤦‍♂️
ZERO_L
Legalabb nem problemas karakter…oh, wait 😀

Hatooo, nem tudom.
Most ezek szerint Meyers akart nagyon menni vagy senii nem akart idejonni olcsoert?

Kivancsi vagyok mit akarunk csinalni, igy h itt van Parker, Bourne, JuJu es Thornton. Jo, utobbirol csak annyit tudunk h kurva gyors.

A slotba melyikuk lesz jo?

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football


de bezzeg JuJu ügye...

Tudom, tudom várjuk meg a részleteket, nagyon remélem hogy ez valójában valami egy éves prove it szerződés. De Meyerst, akivel még ebben az elcseszett szar rendszerben is megvolt a kémia lecserélni erre a bohócra az nem tudom milyen koordináta rendszerben lehet jó döntés.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Juju lesz a WR1 ezek szerint?
ThundersNFL a Jobbágy
Erhard-Perkinst tanult ebből gondoltam
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Jaj úgy izgulok... tényleg jön Berrios???


ZERO_L
Vicceskedhetsz nyugodtan, de sehol se írtam, hogy top elkapó, hanem csak annyit, hogy ha mást nem, akkor őt megnézném nálunk olcsóért.
Lúdas Solymi
Azért ennyire ne szívd mellre....


JuJu a tik-tok király... Jesusfuck
Remélem kurva olcsón jön

Updated: nagyon nem, édes faszom gyerekek 🤦‍♂️
ZERO_L
Na Johnu Smith 2.0?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Jaj úgy izgulok... tényleg jön Berrios???


ZERO_L
Vicceskedhetsz nyugodtan, de sehol se írtam, hogy top elkapó, hanem csak annyit, hogy ha mást nem, akkor őt megnézném nálunk olcsóért.
Lúdas Solymi
Azért ennyire ne szívd mellre....


JuJu a tik-tok király... Jesusfuck
Remélem kurva olcsón jön

Updated: nagyon nem, édes faszom gyerekek 🤦‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Juju lesz a WR1 ezek szerint?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The #Patriots are signing JuJu Smith-Schuster to a three-year deal worth $33 million, per source. New England gets much-needed receiver help.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
#BREAKINGNEWS The New England Patriots are signing Juju Smith-Schuster. It’s official.

- Tanner James

Hopsz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The #Patriots are expected to sign former #Chiefs WR JuJu Smith-Schuster, giving QB Mac Jones an important weapon moving forward. Jakobi Meyers out, JuJu in.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Jaj úgy izgulok... tényleg jön Berrios???


ZERO_L
Vicceskedhetsz nyugodtan, de sehol se írtam, hogy top elkapó, hanem csak annyit, hogy ha mást nem, akkor őt megnézném nálunk olcsóért.
Lúdas Solymi
Igen ez jól működött akkor, amikor TB dobalt Mossnak vagy Gronknak. Most azért jó lenne néhány playmaker játékost is bevonni ebbe a szerintem talent hiányos O-ba ahelyett, hogy mashol levitézlett játékosokkal próbalkozgatunk. Bejöhet, de ha ez az A terv akkor....

Do your job
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy állítólag élénken tárgyalunk a D-Hop és Judy cserékről is... 😛
Ki tudja mi az igazság?
Jó eséllyel egyik se... 😀
Castleai01
Judyért első kört kért a Broncos...úgyhogy hozzánk biztos nem jön

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018