New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Megjelentek Adrian Wilson szerződésének számai. HA volt már, akkor sry:
Signing bonus: $1 million
2013 base salary: $1 million
2014 base salary: $1.5 million
2015 base salary: $1.5 millionBoston
És most gondoljunk egy pillanatra Arrington szerződésére és sírjunk csendben...zinedine5
Veled sírok és nem csendben.Szinte zokogok.Még akkor is, ha leoltanak ezért minket. Mert mi is tudjuk, hogy a slot CB a base D "tagja" már, de majdnem CB1 fizut kapott.Bízzunk BB-ben, ő már látja, hogy Arrington egy shutdown corner.
Wilson számai nagyon diszkontosak!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Nem értem mit nyafogtok Amendola miatt. Igen, volt 2 komolyabb sérülése:
1. A könyöksérülésnél borzasztó szerencsétlenül érkezett le, és a kitámasztott bal keze könyökből aláfordult. Megesik az ilyen.
2. A kulcscsont-törésnél simán a jobb vállára zuhant, és számomra érthetetlen módon nem kifelé, hanem befelé tört el a kulcscsontja. Ez annyira szokatlan sérülés volt, hogy a Rams körbetelefonálta az egész ligát, de soha senkinek nem volt még hasonló sérülése az NFL-ben, így nem tudtak a Rams-nek segíteni.

Fontos, hogy egyik sérülése sem ütközés következtében történt, mindkét esetben szerencsétlenül ért földet. De amúgy szokott kapni ütéseket is, és egész jól bírta.

De a "chemistry" miatt sem kéne aggódnotok egy Brady szintű QB-vel, mikor Amendola az amúgy sokszor hót vak és fakezű Bradford-nak volt a kedvenc elkapója. Brady csukott szemmel háttal fogja dobni hozzá a passzokat!

Szóval szerintem ne írjátok le előre Amendolát, fog még meglepetéseket szerezni nektek. Amúgy meg nézem a "The Greates Play of All Time" szavazósdit az NFL.com-on, de sehol sem látok Wes Welker elkapást, csak egy ilyet:

 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000148812/Danny-Amendola-one-handed-catch
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Megjelentek Adrian Wilson szerződésének számai. HA volt már, akkor sry:
Signing bonus: $1 million
2013 base salary: $1 million
2014 base salary: $1.5 million
2015 base salary: $1.5 millionBoston
És most gondoljunk egy pillanatra Arrington szerződésére és sírjunk csendben...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Megjelentek Adrian Wilson szerződésének számai. HA volt már, akkor sry:
Signing bonus: $1 million
2013 base salary: $1 million
2014 base salary: $1.5 million
2015 base salary: $1.5 million

Do your job
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Óh, hát ahány cikk, annyi féle vélemény. Az ESPN-en éppen most olvastam valamenyik blogban, hogy Amendola upgrade Welkerhez képest. Namost, tegyél igazságot. 😊

Amúgy beszél amit akar Kraft, Welker ügynöke, vagy maga Welker, lehet akármilyen pletyka, én biztos vagyok abban, hogy volt személyes ellentét is a dologban. Olyan nincs, hogy tagelnek egy játékost, kínálgatják össze-vissza mindenféle ajánlattal, lenyilatkozzák, hogy "Wes innen megy nyugdíjba", aztán utána évi 6 milláért elszerződik máshova. Még akkor se, ha éppen ennyi a piaci értéke. Egyrészt nem annyi, hisz a Titans 15-öt is adott volna neki, másrészt a piaci érték csapat-relatív. Welker értéke a Patsben a legtöbb, mert az a chemistry ami közte és Tommy boy között kiépült, az megfizethetetlen. Manningnek főnyeremény lesz Wes, simán össze fognak szokni, de kétlem, hogy olyan szintű megértés valaha is kialakulhat, mint ami Brady-vel volt. Kb. mint a Manning-Harrison páros. Mintha egy agya lenne a kettőnek, úgy megértették egymást. Amendola-val se lesz ilyen chemistry, abban biztos vagyok. Erre csak Gronknak van esélye a csapatban, szerintem. Talán...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Rex Ryan sem "siratja" Welkert:
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4741276/rex-ryan-glad-welker-is-gone

Egyébként tudom, hogy blaszfémia itt amit mondok, de nekem szimpatikus Jabba.
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Breer szerint tavaly 5! eves szerzodest kinaltunk Welkernek 15! milla alairasi penzzel es Welkerek akartak kevesebb idore de ua alairasival... OMG
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xkknbnpkca5mcbqxfos8
Wes Welker's agents dispute Robert Kraft's version of talks
On Monday, New England Patriots owner Robert Kraft shared his view of the Wes Welker contract talks. On Tuesday, Welker's agents disputed that version in an email rebuttal to Albert Breer.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Bedard szerint cca 15 millióval vagyunk a sapka alatt:  www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2013/03/patriots_cap_sp.html
Ebbe még bele kéne férnie minimum egy (normális) elkapónak, Vollmernek, az egyik veterán edgre rushernek + a draftról érkezőknek.
Egyrészt mi nem nagyon vágtunk ki eddig játékosokat, szóval van bőven még lehetőség helyet gyártani, másrészt viszont kizártnak tartom, hogy a csapat az elmúlt évekhez hasonlóan ne hagyna bőven cap spacet magának.

Do your job
több mint 11 éve
dbo 81 — hater
Loyko irta twitteren, hogy Abraham es a Pats kolcsonosen erdeklodenek egymas irant, van 2 masik csapattal is meetingje de nem ejti meg egyiket se amig patssel zatonyra nem futnak a targyalasok. Valamint Freeneyvel kapcsolatban annyit, h egyikuk igazolasa nem zarja ki a masikat allitolag szeretnenek egyutt jatszani. A Fennakadasok oka a pats sajat UFA-i (Vollmer valoszinuleg), valamint utazgatasok. Ennyit lehet tudni, Dumervilerol semmit, ami kint van rola az csak pletyka semmi konkret.

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 11 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Tegnap este én is ezt a cikket olvastam, azon kívül h érdekfeszítő, meglepő is, h mennyire részletesen nyilatkozik Kraft a kérdésről.
érdekes, ahogy a kőkemény üzleti szempontok és a személyes érzelmek ötvöződnek Kraftban.
egyszer talán megéljük még, h BB mester is nyilatkozik valami érdekeset....persze azon kívül, h "többet kell dolgoznunk" "ki kell javítani a hibákat" "a franchise érdekét kell figyelembe venni", "a következő ellenfélre kell koncentrálnunk".

van egy másik nagyon érdekes cikk is Reiss blogján, szintén Kraft nyilatkozik, h tartózkodni fog a Tuck Rule-os szavazáson😊
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Kraft szokásától eltérően nyilatkozott a Welker féle történetről.
Akit érdekel bővebben:  espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/
Minden esetre néhány tévhitet talán eloszlathat.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Arról van valakinek "hiteles" forrása, hogy perpill mennyi hely van a sapi alatt?Csabiii
 www.overthecap.com/teamcap.php?Team=Patriots&Year=2013

Ennél jobbat nem tudok, de ez nem túl naprakész.
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Arról van valakinek "hiteles" forrása, hogy perpill mennyi hely van a sapi alatt?
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Patriots sign free agent T Will Svitek"

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszik az ex-TE-jeinket, mintha muszáj lenne
De remélem játszatják is majd 😊

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Ben Watson a Saintsnél!
Jó lenne már végre ha Vollmerrel megegyeznénk!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Tudom, hogy Vollmer TOP 5-ös játékos a posztján, s tudom, hogy igen nehezen pótolható, de valami miatt úgy érzem, hogy Cannon-nak ez túl nagy falat lenne..Szimpatikus gyerek, sokat dolgozik, akar is, meg minden, de nem látok bele annyit mint itt sokan..kyobalu
Ezt én is így érzem, de ezen a téren teljesen nyugodt vagyok, mert Scar mester véleményében feltétel nélkül hiszek.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Ha jól struktúráljuk, plusz belevesszük a hátfájdalmait is (sérülés esetén, meccsenkénti összeg stb.), akkor kb mehet is ez az összeg. 5 év/35misi.zinedine5
Hahó! Túlélted az Arrington sign-t? 😀tomi-tomi
Minden évben van legalább egy baromság, idén ez. Ha több nem lesz felépülök. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól struktúráljuk, plusz belevesszük a hátfájdalmait is (sérülés esetén, meccsenkénti összeg stb.), akkor kb mehet is ez az összeg. 5 év/35misi.zinedine5
Hahó! Túlélted az Arrington sign-t? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
A lényeg, hogy tud a vakoldalon játszani, ami Cannontól azért nehezen várható el. Donald Thomashoz hasonló igazolás. Tetszik.DoM
Tudom, hogy Vollmer TOP 5-ös játékos a posztján, s tudom, hogy igen nehezen pótolható, de valami miatt úgy érzem, hogy Cannon-nak ez túl nagy falat lenne..Szimpatikus gyerek, sokat dolgozik, akar is, meg minden, de nem látok bele annyit mint itt sokan..
Mindenesetre a Long deal nem jött jól most nekünk..9M/év..Biztos Seb ügynöke is veri most a tamtamot rendesen..Nagy fegyvertény lenne, ha meg tudnánk tartani, de nem lesz könnyű..kyobalu
Azt nemtom h az ugynoke is e, de az ugynokseg ua mint Longnak... Gondolom kb 7 milla per evben gondolkodnak mininumSpigo
Ha jól struktúráljuk, plusz belevesszük a hátfájdalmait is (sérülés esetén, meccsenkénti összeg stb.), akkor kb mehet is ez az összeg. 5 év/35misi.
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
A lényeg, hogy tud a vakoldalon játszani, ami Cannontól azért nehezen várható el. Donald Thomashoz hasonló igazolás. Tetszik.DoM
Tudom, hogy Vollmer TOP 5-ös játékos a posztján, s tudom, hogy igen nehezen pótolható, de valami miatt úgy érzem, hogy Cannon-nak ez túl nagy falat lenne..Szimpatikus gyerek, sokat dolgozik, akar is, meg minden, de nem látok bele annyit mint itt sokan..
Mindenesetre a Long deal nem jött jól most nekünk..9M/év..Biztos Seb ügynöke is veri most a tamtamot rendesen..Nagy fegyvertény lenne, ha meg tudnánk tartani, de nem lesz könnyű..kyobalu
Azt nemtom h az ugynoke is e, de az ugynokseg ua mint Longnak... Gondolom kb 7 milla per evben gondolkodnak mininum
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A lényeg, hogy tud a vakoldalon játszani, ami Cannontól azért nehezen várható el. Donald Thomashoz hasonló igazolás. Tetszik.DoM
Tudom, hogy Vollmer TOP 5-ös játékos a posztján, s tudom, hogy igen nehezen pótolható, de valami miatt úgy érzem, hogy Cannon-nak ez túl nagy falat lenne..Szimpatikus gyerek, sokat dolgozik, akar is, meg minden, de nem látok bele annyit mint itt sokan..
Mindenesetre a Long deal nem jött jól most nekünk..9M/év..Biztos Seb ügynöke is veri most a tamtamot rendesen..Nagy fegyvertény lenne, ha meg tudnánk tartani, de nem lesz könnyű..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Háát szerintem csak depth-re jó ez a srác..Legalábbis nagyon remélem..kyobalu
A lényeg, hogy tud a vakoldalon játszani, ami Cannontól azért nehezen várható el. Donald Thomashoz hasonló igazolás. Tetszik.DoM
Japp, nem rossz igazolás. Mondjuk remélem, az egészséges Zusevics lenyomja TC-ben😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Háát szerintem csak depth-re jó ez a srác..Legalábbis nagyon remélem..kyobalu
A lényeg, hogy tud a vakoldalon játszani, ami Cannontól azért nehezen várható el. Donald Thomashoz hasonló igazolás. Tetszik.
több mint 11 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Háát szerintem csak depth-re jó ez a srác..Legalábbis nagyon remélem..kyobalu
nyílván...