New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Seau 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.macsfootballblog.com/2012/05/report-shooting-at-junior-seaus-house.html R.I.P
több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
A 40 yardja katasztrófa volt, de akár még be is válhatWyatt
hát reméljük 😀-Krisi13-
Aztán ha nem, akkor sincs semmi, előtte van most legalább két draftolt újonc (felállás is kérdéses még, meg Hightower szerepe), Ninko, és Scott is simán jó (mondjuk így már neki se lesz túl sok helye), úgyhogy legjobb esetben egy 5-6. helyért harcolhat, ha az nem jön össze, hát istenemWyatt
scott-ra én nagyon kiváncsi vagyok ha nemsérül meg akkor nagyon jól járhatunk vele. Én olyan szerepkörben tudnám elképzelni mint Anderson tavaly.
De ha megsérül... akkor szerintem cut.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
OFF

(remélem ilyenért nem jár ban)

Van egy eladó Brady mezem.Reebok!még holdfényteamről van....volt rajtam kb 3szor...teljesen hibátlan.vadonat új.ha úgy tetszik!Asszem 2008as

9000.- Ft.
Postaköltséget én állom!
Előre utalással...


PM

ON
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 40 yardja katasztrófa volt, de akár még be is válhatWyatt
hát reméljük 😀-Krisi13-
Aztán ha nem, akkor sincs semmi, előtte van most legalább két draftolt újonc (felállás is kérdéses még, meg Hightower szerepe), Ninko, és Scott is simán jó (mondjuk így már neki se lesz túl sok helye), úgyhogy legjobb esetben egy 5-6. helyért harcolhat, ha az nem jön össze, hát istenem

több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
A 40 yardja katasztrófa volt, de akár még be is válhatWyatt
hát reméljük 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 40 yardja katasztrófa volt, de akár még be is válhat

több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
újabb UDFA: Justin Francis, DE/OLB, Rutgers
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sima All-White támadósorunk lesz 😊. Brady - Woodhead, Wes, Ebert, Edelman, Gronk - Vollmer, Mankins, Koppen, Conolly, Solder...LordTamas
...Ocho, Branch, Cannon...

:cool: :cool: :cool:Rule
(Ha marad) Waters, Vereen, Ridley, Lloyd pl szintén és? 😀
Ebből egyedül Cannon számít valamit, mert a támadófalban azért elvétve van csak csoki nálunk, fehérekből sokkal nehezebb egy komplett csapatrészt felállítani (úgy hogy az működjön is legalább olyan szinten, mint a riválisoké) 😛

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Sima All-White támadósorunk lesz 😊. Brady - Woodhead, Wes, Ebert, Edelman, Gronk - Vollmer, Mankins, Koppen, Conolly, Solder...LordTamas
...Ocho, Branch, Cannon...

:cool: :cool: :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még Kettani is simán felfér blokkolni 😂

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sima All-White támadósorunk lesz 😊. Brady - Woodhead, Wes, Ebert, Edelman, Gronk - Vollmer, Mankins, Koppen, Conolly, Solder...
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Tavon Wilson biztos nem őrizget szép emlékeket Jeremy Ebertről:
http://www.youtube.com/watch?v=VWH9nzK-r80

Do your job
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Mondanám hogy minek jönne, de... A Welker, Lloyd. Edelman, Slater négyesen kívül szerintem egyik jelenleg rosteren lévő WR-nek sincsen bérelt helye... Szóval így is úgy is repül még szezonkezdet előtt 1-2 "nagy név"... Ennyi erővel jöhet ő is aztán majd a TC eldönti hogy érdemes-e még a kerettagságra...

Félreértés ne essék, én nem látom értelmét hogy visszahozzuk, de BB-nél (McDaniels?) sosem lehet tudni... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gaffneyt kivágták, jöhet ő is vissza 😂

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én ahogy nézegettem most neten felvételeket róla (Chandler Jones), azért még tényleg nem egy kiforrott játékos...
(Ahogy ezt egyébként állították is a szakik a draft előtt...)
Az ő esetében szerintem elégedjünk meg egy szolidabb első szezonnal, véleményem szerint meg sem fogja közelíteni Carter vagy Anderson tavalyi teljesítményét...
(Talán majd a PO-ra fejlődik annyit...) 😉

Hightower-re viszont kíváncsi leszek mennyi terhet merünk majd rakni, illetve miként birkózik meg ezen kihívásokkal... Én egyértelműen tőle várok többet idén a két első körösünk közül...
(Feltéve hogy BB-ék "találnak" neki helyet a kezdőben és all down védőként számolnak vele...) 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szevasztok !
Már 2006-7 ota vagyok Pats fan a forumot is már egy jo ideje olvasgatom és most ugy döntöttem hogy csinálok egy profilt magamnak 😊
A draft-rol annyit hogy sztem is Chandler Jones helyett lehetett volna vinni inkább Perry-t v Upshawt de legalább már jött korán pass-rusher :cool: a Hightower picknek pedig nagyon örülnék ha nem lenne Brandon Spikes.. Wilson az no comment a 3.körös punter és Bruce Irvin után sztem a legnagyobb hülyeség idén... Dennard viszont ha megnevelik hasítani fog remélem 😊HARDcorePATSfan
Üdv itt, nagyjából egyetérünk mindenben 😊
De Jake jó lesz, meg Chandler is, szal nem vészes 😊Wyatt
sztem is jo lesz Chandler csak én Perry-nek v Upshaw-nak jobban örültem vna.HARDcorePATSfan
Upshawnak én nem örültem volna jobban. Perry-nek talán igen, de Upshaw semmiben nem tűnik igazán kiemelkedőnek, bár nem sok Alabama meccset láttam.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szevasztok !
Már 2006-7 ota vagyok Pats fan a forumot is már egy jo ideje olvasgatom és most ugy döntöttem hogy csinálok egy profilt magamnak 😊
A draft-rol annyit hogy sztem is Chandler Jones helyett lehetett volna vinni inkább Perry-t v Upshawt de legalább már jött korán pass-rusher :cool: a Hightower picknek pedig nagyon örülnék ha nem lenne Brandon Spikes.. Wilson az no comment a 3.körös punter és Bruce Irvin után sztem a legnagyobb hülyeség idén... Dennard viszont ha megnevelik hasítani fog remélem 😊HARDcorePATSfan
Üdv itt, nagyjából egyetérünk mindenben 😊
De Jake jó lesz, meg Chandler is, szal nem vészes 😊Wyatt
sztem is jo lesz Chandler csak én Perry-nek v Upshaw-nak jobban örültem vna.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szevasztok !
Már 2006-7 ota vagyok Pats fan a forumot is már egy jo ideje olvasgatom és most ugy döntöttem hogy csinálok egy profilt magamnak 😊
A draft-rol annyit hogy sztem is Chandler Jones helyett lehetett volna vinni inkább Perry-t v Upshawt de legalább már jött korán pass-rusher :cool: a Hightower picknek pedig nagyon örülnék ha nem lenne Brandon Spikes.. Wilson az no comment a 3.körös punter és Bruce Irvin után sztem a legnagyobb hülyeség idén... Dennard viszont ha megnevelik hasítani fog remélem 😊HARDcorePATSfan
Üdv itt, nagyjából egyetérünk mindenben 😊
De Jake jó lesz, meg Chandler is, szal nem vészes 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szevasztok !
Már 2006-7 ota vagyok Pats fan a forumot is már egy jo ideje olvasgatom és most ugy döntöttem hogy csinálok egy profilt magamnak 😊
A draft-rol annyit hogy sztem is Chandler Jones helyett lehetett volna vinni inkább Perry-t v Upshawt de legalább már jött korán pass-rusher :cool: a Hightower picknek pedig nagyon örülnék ha nem lenne Brandon Spikes.. Wilson az no comment a 3.körös punter és Bruce Irvin után sztem a legnagyobb hülyeség idén... Dennard viszont ha megnevelik hasítani fog remélem 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A csapat újraigazolta a DT, Gerard Warrent és érkezett egy UDFA WR is, David Roark, Kentucky.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nem tudtam figyelni az draft-ot és a prospekteket, de azt tudom, hogy DoM aki eddig a "legszakértőbb" a NCAA tekintetében külön örült az egy OLB és a WR draftolásakor.
Sokan akik a passrush-t hiányolták és a poszt megerősítését látták most a draft után, az elemzésekkor miért felejetik el rendszeresen Cuni-t? Végülis 2. körös választás volt nem? Azért mert valamely okoból kikerült a séma változás miatt a kezdőből, nem hiszem, hogy vele nem kell számolni.Plusz, hogy a jelenlegi anyag sem a 4-3, sem a 3-4-hez nem elegendő. Egyik oldalon a stabil 5 technik RDE másik oldadlon a domináns belső passrush ember hiányzik.
Vélemény?Justicar
Mert tavaly egy rakat gány volt, és előtte sem pass rusherként volt kiemelkedő (mondjuk megjegyzem a tavalyi Andre Carter, majd Neo páros azért nem tolta éppen rosszul, ott már inkább az látszott, hogy a secondary szar – mondjuk arra sokan nem fogadtak volna, hogy Boddennek eltűnik a fél lába, és hogy DMC ekkora híg fos lesz, de talán idén megint villog majd, Dennardot meg hátha nem csukják le, Moore is biztató volt, safety jött pár, hátha bejön valaki Chung mellé, még akár jó is lehet)
Én inkább azt nem értem, hogy egyesek szerint Ninko teljesen kiszorul majd, de hát majd úgyis meglátják, hogy nem 😀
Csak Jake legyen állat aztán itt is 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most nem tudtam figyelni az draft-ot és a prospekteket, de azt tudom, hogy DoM aki eddig a "legszakértőbb" a NCAA tekintetében külön örült az egy OLB és a WR draftolásakor.
Sokan akik a passrush-t hiányolták és a poszt megerősítését látták most a draft után, az elemzésekkor miért felejetik el rendszeresen Cuni-t? Végülis 2. körös választás volt nem? Azért mert valamely okoból kikerült a séma változás miatt a kezdőből, nem hiszem, hogy vele nem kell számolni.Plusz, hogy a jelenlegi anyag sem a 4-3, sem a 3-4-hez nem elegendő. Egyik oldalon a stabil 5 technik RDE másik oldadlon a domináns belső passrush ember hiányzik.
Vélemény?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az újoncokkal együtt 81 ember van rosteren, létszámra rendben van...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon egyben lehet a roster, hogy mi hoztuk a legkevesebb UDFA-t eddig az összes csapat közül.