New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Alfonzo Dennard-ról mit lehet tudni?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM. Jeremy Ebertről mit lehet tudni,illetve mért örültél neki ennyire?-Krisi13-
Kedvenc egyetemi csapatom játékosa. A Northwesternről csak nagyon ritkán szoktak játékost draftolni. Ebert két éve az csapat elsőszámú, go-to, elkapója.
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
én is pedig nem is adtam le tippsort! 😊
Remek eredmény a részemről, hogy holtversenyben végeztem DoM-mal és csak 1 találattal maratdtam le az elsőktől 😂
Két Dennard és a négy Jones találat még az első napról a draftjátékban. Nem túl sok.

http://www.editgrid.com/user/patshu/Draftj%C3%A1t%C3%A9k2012DoM
Egon bá

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
DoM. Jeremy Ebertről mit lehet tudni,illetve mért örültél neki ennyire?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remek eredmény a részemről, hogy holtversenyben végeztem DoM-mal és csak 1 találattal maratdtam le az elsőktől 😂
Két Dennard és a négy Jones találat még az első napról a draftjátékban. Nem túl sok.

http://www.editgrid.com/user/patshu/Draftj%C3%A1t%C3%A9k2012DoM
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Három újabb UDFA:

Markus Zusevics, OL, Iowa
((6-foot-5, 303 pounds): Zusevics started all 13 games last season at right tackle and was projected to go in the mid-rounds of the draft until tearing a pectoral muscle while bench pressing at the Scouting Combine. He was expected to undergo surgery sometime during the last month.)

Brad Herman, TE, Iowa
(6-foot-4, 252 pounds) Some view Herman as an H-back.)
Link

Marcus Fortson, DL, Miami
((6-foot-1, 301 pounds)Two years ago Forston was ranked as one of the top defensive tackles in the entire draft. / Suffered a season-ending knee injury in 2011 as a junior.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Draft értékelés valakitől?

(Ebert nem alacsony egy kicsit? Slotban szép túltengés van.)

A trade-őrület megint működött: egy picket se az eredeti helyén húzott a Patriots.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már van egy UDFA-nk
Jeremiah Warren, OG (Southern Florida)

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Két Dennard és a négy Jones találat még az első napról a draftjátékban. Nem túl sok.

http://www.editgrid.com/user/patshu/Draftj%C3%A1t%C3%A9k2012
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 7. körig kellett megint várni, hogy végre értelmes prospectet lehessen olvasni itt a fórumon 😀
Ennyit akkor a secondary erősítésről Alfonzo Dennard 😀Bruschi85
Az NFL com szerint a legmagasabb draft grade-ű játékost a 7 körben húztátok. 😀 Nem lehet, hogy elírták és QB a gyerek? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Steal of the draft 😀Wyatt
Aszittem az a 2. körös picketek volt... 😛

Megvan az oka, miért csúszott ennyit.. majd kiderül hétfőre néhány név nélküli scout/executive-től, hogy miért nem akart senki hozzányúlni a sráchoz az első 6 körben 😉Igor
lehet nem tett jót neki, a hivatalos személy elleni.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSS!

Ebert.
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Megvan az oka, miért csúszott ennyit.. majd kiderül hétfőre néhány név nélküli scout/executive-től, hogy miért nem akart senki hozzányúlni a sráchoz az első 6 körben 😉Igor
A zsarukal és Jeffery-vel való bunyón felül már nem kell több ok szerintem... Meg ne is legyen! 😊
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
A 7. körig kellett megint várni, hogy végre értelmes prospectet lehessen olvasni itt a fórumon 😀
Ennyit akkor a secondary erősítésről Alfonzo Dennard 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Steal of the draft 😀Wyatt
Aszittem az a 2. körös picketek volt... 😛

Megvan az oka, miért csúszott ennyit.. majd kiderül hétfőre néhány név nélküli scout/executive-től, hogy miért nem akart senki hozzányúlni a sráchoz az első 6 körben 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Steal of the draft 😀

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Én ebben a srácban most valahogy nagyon bízok. Nem rég kezdett el focizni, de hihetetlen akaratereje lehet. Itt is ajánlom mindenkinek megtekintésre ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=ZIq-MaR5rCMSchleck
Szimpatikus a srác és nagy küzdő, érdekes, hogy rugby játékosként mire lehet képes a speciális egységbe meg amúgy is ráfér az erősítés, ha már a D#-be pass rush révén megtörtént 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Én spec pár emberben látok még fantáziát, de lássuk be, itt már a rostertöltelékek jönnek 😊Wyatt
De abból is azért lehetne értelmesebben választani. Hátha lesz belőlük valami. Az nfl.comon még magasságot és súlyt sem tudnak hozzá. Annyira a radar alatt volt, hogy a vakondokkal pacsizott folyamatosan.
Persze ha ő lesz a csapat megváltója akkor megkövezhettek, de legalábbis akkor beruházok egy Ebner mezre!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én ebben a srácban most valahogy nagyon bízok. Nem rég kezdett el focizni, de hihetetlen akaratereje lehet. Itt is ajánlom mindenkinek megtekintésre ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=ZIq-MaR5rCM

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én spec pár emberben látok még fantáziát, de lássuk be, itt már a rostertöltelékek jönnek 😊

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Mindig kell ember a spec teambe 😂Wyatt
De bakker, azt vigyenek UDFAn. Nem hinném, hogy őt bárki elvitte volna előlünk.Nem tudom milyen cuccot vittek be a War Roomba, de én is kérek belőle! 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindig kell ember a spec teambe 😂

több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Most komolyan, mi ez a pick??? Nate Ebner, volt rugby játékos, az Ohio St DBje. Nem értem. :mad:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
évek óta nem örültem így picknek. 😀DoM
Bequette szerintem nagy közönségkedvenc lesz.

az a fajta srác, aki megdöglik a pályán és nagyon szerény, oldschool patrióta 😀

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
évek óta nem örültem így picknek. 😀DoM
És a Wilson picknek? :/kolok1972
Az, hogy sose tűnt fel a jelenléte a Big Tenben az elmúlt évek során egy safetynél gondolom nem feltétlenül hátrány. 😊

Két meccsvideó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=wpNDMvijrfI&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=f3hN0U5rjjo&feature=channel&list=ULDoM
Engem nem győzőtt meg továbbra sem... Sergio Browm 2.0... Lelkes, ott van mindenütt, csak mindig kicsit későn... Ez az NFL-ben semmire nem lesz elég... :/
Persze minden a pályán dől majd el, de azzal hogy itt húztuk be azt jeleztük hogy kezdő potenciált látunk benne... Nos, elnézve a S felhozatalunkat, ha idénykezdetre nem ő a minimum 3.számú S (első számú csere...) akkor számomra egyértelműen egy újabb kuka DB pick...
(Ne legyen igazam, azt kívánom...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉