New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
évek óta nem örültem így picknek. 😀DoM
Kb.
Nem agilis? 6.9-es 3 cone-nal? 4.07-es shuttle-lel? Hát nem tudom 😊

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
évek óta nem örültem így picknek. 😀DoM
És a Wilson picknek? :/kolok1972
Az, hogy sose tűnt fel a jelenléte a Big Tenben az elmúlt évek során egy safetynél gondolom nem feltétlenül hátrány. 😊

Két meccsvideó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=wpNDMvijrfI&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=f3hN0U5rjjo&feature=channel&list=UL
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
évek óta nem örültem így picknek. 😀DoM
És a Wilson picknek? :/

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
évek óta nem örültem így picknek. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bequette-ről mit lehet tudni?GhostLead
By Höri:
Jake Bequette
http://draftace.com/players2012/jake_bequette.jpg
Poszt: DE
Egyetem: Arkansas
Szül: 1989. február 21. (Little Rock, Arkansas)

Előrejelzés: 3. kör
Magasság: 6 ft 5 in (1.96 m)
Súly: 271 lb (123 kg)

Erősségek:
Prototípus méret 4-3 endnek. Van rutinja a 4-3 DE és a 3-4 OLB helyzetből indulva egyaránt. Valósággal kirobban a vonalról. Mélyen játszik és erős bull rusht generál. Fáradhatatlan, mindent megtesz a pályán, ha megállítják, újra nekiindul. Remekül kígyózik át a belső falban keletkező lyukakon, remekül használja a testét - ha lelassítják, megfontoltabb módszert választ.

Gyengeségek:
Nem túl agilis és a helyzetét se túl változtatja, eljut a backfieldre, de a mobilisabb irányítókat nem tudja hajkurászni. Nem elég kiegyensúlyozott, akkora elánnal indul a snap után, hogy könnyen földre lehet küldeni ha az OT egy gyors mozdulattal kibillenti egyensúlyából. Túl sok időt tölt a földön, túl agresszív természete miatt a fizikális falemberek könnyen eltaszítják. 2011-ben combhajlító sérülés miatt pihent.

Összegzés:
Bequette fizikálisan rendben van, de teknikáján és önállóságán még van mit csiszolni. Ahogy megindul a snap után, az impresszív, de azt is bizonyítja, hogy 1 dolog jár a fejében mindig (eljutni a backfieldre). Ha összetettebbjátékot láttunk volna tőle Arkanasas-ban, akkor valószínűleg kevesebb meccsösszefoglalóba fért volna bele. Mindenesetre a backfieldre törő képessége mindenképpen fegyver, de screen passznál vagy irányváltós játéknál bajban lesz. Ha megfelelő edző kezei alá kerül, akkor kezdőjátékossá nevelhető, de valószínűleg nem fog újoncként berobbanni.

Video:
2011 vs Ole Miss
2011 vs South Carolina
2010 vs Texas A&M

Saját vélemény:
A combine felvételt elnézve futás közben szörnyen mozgatja a kezét (katasztrófális a kéztartása) :o Lesz vele munka
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Uramisten... Ha csak logikailag valaki ezt nekem meg tudná magyarázni.Ezt a Wilson picket egyetlen tényező tudná magyarázni ezen a helyen,ha egy csiszolatlan gyémánt lenne,akiben senki nem látta meg, amit az Öreg meglátott. Ha viszont ez igaz lenne,akkor mi a halálnak nem letrade és a plusz pickkel behúzni 5-6. körben,hiszen úgysem kellene a kutyának sem,mert senki nem látta meg benne amit az Öreg ?! És ezen az sem fog változtatni,ha Wilson esetleg tényleg beválik,mert hátul uúgy behúzhattuk volna,még akár undraftedként is. A 3. legjobb pickünket ilyenre eldobni... Ez egyszerűen vállalhatatlan döntés szerintem,most még csak egy ordas nagy reach,amiből attól félek,hogy állati nagy bust lesz.A trade meg...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Bequette-ről mit lehet tudni?
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát ha nem lett volna ez a Wilson pick, akkor maximálisan elégedett lennék az idei választásokkal, jobb opciók voltak még bent mint ahogy írtátok is....még azt meg is érteném hogy hiányposztra hozni kell embert, de akkor már inkább hoztuk volna el 1. kör vége fele Smith-t, reménykedni tudunk csak hogy beválik és így visszanézve majd pár év múlva nem fogunk sírógörcsöt kapni ezen a döntésen 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az utolsó pár húzás után én már nem szomorkodom 😊
Még, ha holnap (izé, ma) elhozzuk Toont, és játszatjuk is, az lesz a perfekt 😀
Mondjuk a Velencei-tavon Wilson picket nem tudom, hogy bírom megemészteni 😂

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért így nem fogok annyira rossz szájízzel lefeküdni, bár a Wilson pick és az a hülye trade eléggé kiakasztott.

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Bequette geci jó lesz 😊Wyatt
Remélem egy biztos jobb, mint Wilson legalábbis Mayock szerint 😀
"High-motor guy, tough guy. He'll fit in well in the Patriots' locker room. Another toy for Coach Belichick to play with."



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Az Öreg kezd kijózanodni 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bequette geci jó lesz 😊

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az ESPN Boston főcíme: Tavon Who? 😂

Do your job
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Vollmert 2-4 között írták.gdavid
Reiss cikkét találtam meg róla: http://www.boston.com/sports/football/patriots/reiss_pieces/2009/04/sebastian_vollm.html

" Yet the Pro Football Weekly Draft Guide rated him as a priority free agent."MattMiller
Az nfldraftscout, nfldraftcountdown és talán az ESPN insider is "late 2 to mid 4"-re mondta, de lehet, hogy rosszul emlékszem.gdavid
most rákerestem, és igazad van. Volt, ahol 3-4 körösnek írták, de olyan is mondjuk, ahol 6. meg UDFA.

A Jags azért most elvitte a leghülyébb picket tőlünk 😀

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kellett ez a Jax punter pick 3/7-re!!!, végre nem rajtunk röhögnek 😂 😂



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jólvan, hagyjuk már 😀
Volt már ennél szarabb is, eddig mindig jól trade-eltünk, nem dőlt össze a világWyatt
Ennél szarabb??? :o

Konkrétan az idei 3. körösüket és a jövő évi 3. körösüket (GB lévén jó eséllyel kör végi lenne az is...) kellett volna kapnunk és még akkor is csak egál közeli lenne a trade...

Ennél még az is jobb lett volna ha behúzunk egy másik UDFA-t itt a trade helyett... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jólvan, hagyjuk már 😀
Volt már ennél szarabb is, eddig mindig jól trade-eltünk, nem dőlt össze a világ

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ez egy "gusztustalan" trade volt... Szégyen a franchise-ra nézve!!!

Nálam ez a trade kombózva a Tavon Wilson pick-el MAGASAN VERI a tegnapi Bruce Irwin Seahawks picket!!! :mad:

Rajtunk röhög a fél (ha nem az egész!!!) NFL, és őszintén szólva meg is érdemeljük!!! :mad:

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Vollmert is UDFA-nak írták 2009-ben, aztán azért bevált.
De mondjuk ha ennyire nem ismeri senki, akkor nem tom miért nem később választottuk. Nem akart senki tradelni velünk? Érdekes, amikor még több csúszó is bent volt.MattMiller
Vollmert 2-4 között írták.gdavid
Reiss cikkét találtam meg róla: http://www.boston.com/sports/football/patriots/reiss_pieces/2009/04/sebastian_vollm.html

" Yet the Pro Football Weekly Draft Guide rated him as a priority free agent."MattMiller
Az nfldraftscout, nfldraftcountdown és talán az ESPN insider is "late 2 to mid 4"-re mondta, de lehet, hogy rosszul emlékszem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mit kaptatok?Soldados
3/29+5/28Wyatt
BB jobban szereti a mennyiséget, mint a minőséget, több pickből könnyebb egy-egy alulértékelt Brady-prospectre bukkanni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mit kaptatok?Soldados
gutaütést.... :cool:Bear
😀 IS!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mit kaptatok?Soldados
gutaütést.... :cool:


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit kaptatok?Soldados
3/29+5/28

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mit kaptatok?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!