New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Chandler Jones-t is írják

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Biztos DeCastroért 😀Stez
Nem Tannehill? Ha bent hagyja a Miami mi megyünk értezolika26
Frászt Luckért megyünk hátha addig csúszik 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Biztos DeCastroért 😀Stez
Nem Tannehill? Ha bent hagyja a Miami mi megyünk érte


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Per league sources, Patriots have inquired with Seattle about what it would take to get to 12. Could be just info gathering. Could be more.
Kezdődik.. 😊zolika26
Vajon ki kellhet nektek ennyire, amennyiben ez igaz? 😮Beki
Majd ha megtudjuk megmondjuk 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos DeCastroért 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Per league sources, Patriots have inquired with Seattle about what it would take to get to 12. Could be just info gathering. Could be more.
Kezdődik.. 😊zolika26
Vajon ki kellhet nektek ennyire, amennyiben ez igaz? 😮Beki
Brockers vagy Barron a két legesélyesebb szerintem.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mindenki Barront mondja


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Per league sources, Patriots have inquired with Seattle about what it would take to get to 12. Could be just info gathering. Could be more.
Kezdődik.. 😊zolika26
Vajon ki kellhet nektek ennyire, amennyiben ez igaz? 😮
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Per league sources, Patriots have inquired with Seattle about what it would take to get to 12. Could be just info gathering. Could be more.
Kezdődik.. 😊zolika26
Kiiért ugranánk fel és ha igen mennyibe kerülne?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Per league sources, Patriots have inquired with Seattle about what it would take to get to 12. Could be just info gathering. Could be more.
Kezdődik.. 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Kérdés:idén mit tradel a két csapat? (eagles&pats)Janek
Nem tartom kizártnak hogy 46. / 48. helyet cserél valami következő évi késői körös pickért...
(Nem utolsó sorban ezzel a Jets-szel is kiszúrhatnánk amiért már megérné a dolog...) 😀

Esetleg 48. / 51. amik még szintén közel vannak egymáshoz...

Szóval lehetőségük az lesz rá, kérdés hogy életben akarják-e tartani a hagyományt... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdés:idén mit tradel a két csapat? (eagles&pats)

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 844 — No es importante
Mayock egyenesen addig ment, hogy szerinte Chandler Jones a drafton elérhető legjobb VÉDŐJÁTÉKOS


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fleeneren én mondjuk azért meglepődnék, hiába írják valahol hozzánk 😀Wyatt
A Fleener húzással rendesen kiszúrnánk a Giants, Colts duóval 😊 Ha innen nézzük, akkor az 1/31 komoly cserealap a fent nevezett két csapat, de reálisan nézve a Colts esetében. A 2/2 hozna magával szerintem egy 6-7. körös plusz picket, szóval szerintem készüljünk a cetli trade-re.gdavid
Inkább egy 4. körös csere (4/2 vs 4/31) + egy 7. kör 😊

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Fleeneren én mondjuk azért meglepődnék, hiába írják valahol hozzánk 😀Wyatt
A Fleener húzással rendesen kiszúrnánk a Giants, Colts duóval 😊 Ha innen nézzük, akkor az 1/31 komoly cserealap a fent nevezett két csapat, de reálisan nézve a Colts esetében. A 2/2 hozna magával szerintem egy 6-7. körös plusz picket, szóval szerintem készüljünk a cetli trade-re.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fleeneren én mondjuk azért meglepődnék, hiába írják valahol hozzánk 😀

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért, hogy legyen min röhögni a holnapi draft első köre után, én meg tehetem aláírásba az alábbi remek jóslatomat február 7-éről zsákkal a fejemre, mert a őszi sok Big East footballra vazze:

McShay mock:
1/27 Chandler Jones, Syracuse 😀 😂 😂 😂 DoM
Citing a source with knowledge of the situation, NFL Network's Stacey Dales reports that the Patriots "really, really like" Syracuse DE Chandler Jones.

Chandler Jones körül továbbra se látom, hogy mitől ez a nagy felhajtás. :rolleyes:

Richter hosszan méregeti a footballs future fórumról:

Jones is one of the more polarizing prospects in this draft. On the one hand, he has a huge frame with excellent length and the room to add bulk, plus athleticism and NFL (and UFC) bloodlines; on the other, he has mediocre college production, is raw and demonstrates some of the worst technique I've seen at the position in quite some time. Jones seems like a defensive end in a four man front only to me, but he does have the kind of movement skills to have piqued the interest of scouts looking to try him at linebacker during his post-season work. Jones isn't especially quick, either off the snap or changing directions in space, which is why I'd hesitate to try and move him to linebacker. Jones has a huge wingspan at 86” with 35” arms, which does help mitigate his lack of quickness and timing off the line. While his technique at Syracuse was generally awful, that length and his athleticism often allowed him to dictate how he engaged blockers; the problem came when he actually got into it with said blockers. There's no other way to put it, Jones plays tall, and it's what limits him more than anything. If I had a nickel for every time I watched him pop straight up off the snap on tape, I could afford enough trips to the wishing well to wish Jones into playing with a decent pad level. He's so lanky and long at this point that at times, he looks positively awkward trying to work around blocks and sift through traffic. His natural athleticism tends to overcome this, though, and he keeps his feet for the most part, aside from a few huge pancake blocks I saw him on the receiving end of. Jones is really going to appeal to a team like the Giants if he makes it to the end of round one; he's like many of the high-risk, high-reward prospects that have panned out in recent years, and he tested better athletically than any recent ones I have charted. The only thing that might see him slip out of round one aside from his awful technique and rawness is a lingering knee injury, but he came back to play last season after five games missed. He reminds me of last year's seventh overall pick, Aldon Smith, from a physical standpoint; if he ever develops the same kind of hand usage, leverage and savvy as a pass rusher, he could be an impact player.
**

Más is égjen be tippel, Pats insider újságírók szélmalomharca. Trumaine Johnsonnal előkelő helyen: http://www.nepatriotsdraft.com/2012/04/2012-nfl-draft-nfl-insiders-predict-the-patriots-selections.html

***

Az a legjobb, hogy a roster állapota, a csapat pickjei és az elmúlt pár éve tapasztalata alapján nem tudom minek kellene történnie, hogy meglepődjek a Pats lépésén/lépései korai körökben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsi Wes?
😀Wyatt
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.chrissteuber.com/steubermockdraft.html
Perry, zsír, Fleener? 😀 Elég kemény lenne 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szép lenne az első körben ez a két player 😊Habi
Hol kell aláírni?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
...mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊Csabiii
sztem náfing
Ninko-Perry a két oldalon, nem hiszem, hogy backupnak húznánk még 1et az első körben. Ennél a helyzetnél egyértelmű a Barron pick.
Szép lenne az első körben ez a két player 😊Habi
Kb ugyanennyi esélyét érzem én is, csak azért kérdeztem, mert amikor írtam a hsz-t, még McClellin vezetett a szavazáson 😊 Egyébiránt én Reyes-nek is tudnék örülni itt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy ott van még Trevor Scott is 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.DoM
Egyébként én sem azt írtam (bár úgy gondolom 😊 ), hogy Chung-nak kéne "jobb" kategóriában lennie, csupán annyit, hogy nálam nem egy kalap a többiekkel. De nem kell túldimenzionálni ezt a cikket (nem is hiszem, hogy bárki is ezt tenné), ez csak egyfajta "játék" inkább.

U.i.: a szurkolói mock-ban megint a Pats jön!
U.u.i.: mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊Csabiii
sztem náfing
Ninko-Perry a két oldalon, nem hiszem, hogy backupnak húznánk még 1et az első körben. Ennél a helyzetnél egyértelmű a Barron pick.
Szép lenne az első körben ez a két player 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.DoM
Egyébként én sem azt írtam (bár úgy gondolom 😊 ), hogy Chung-nak kéne "jobb" kategóriában lennie, csupán annyit, hogy nálam nem egy kalap a többiekkel. De nem kell túldimenzionálni ezt a cikket (nem is hiszem, hogy bárki is ezt tenné), ez csak egyfajta "játék" inkább.

U.i.: a szurkolói mock-ban megint a Pats jön!
U.u.i.: mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊