New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szép lenne az első körben ez a két player 😊Habi
Hol kell aláírni?


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
...mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊Csabiii
sztem náfing
Ninko-Perry a két oldalon, nem hiszem, hogy backupnak húznánk még 1et az első körben. Ennél a helyzetnél egyértelmű a Barron pick.
Szép lenne az első körben ez a két player 😊Habi
Kb ugyanennyi esélyét érzem én is, csak azért kérdeztem, mert amikor írtam a hsz-t, még McClellin vezetett a szavazáson 😊 Egyébiránt én Reyes-nek is tudnék örülni itt.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy ott van még Trevor Scott is 😊

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.DoM
Egyébként én sem azt írtam (bár úgy gondolom 😊 ), hogy Chung-nak kéne "jobb" kategóriában lennie, csupán annyit, hogy nálam nem egy kalap a többiekkel. De nem kell túldimenzionálni ezt a cikket (nem is hiszem, hogy bárki is ezt tenné), ez csak egyfajta "játék" inkább.

U.i.: a szurkolói mock-ban megint a Pats jön!
U.u.i.: mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊Csabiii
sztem náfing
Ninko-Perry a két oldalon, nem hiszem, hogy backupnak húznánk még 1et az első körben. Ennél a helyzetnél egyértelmű a Barron pick.
Szép lenne az első körben ez a két player 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.DoM
Egyébként én sem azt írtam (bár úgy gondolom 😊 ), hogy Chung-nak kéne "jobb" kategóriában lennie, csupán annyit, hogy nálam nem egy kalap a többiekkel. De nem kell túldimenzionálni ezt a cikket (nem is hiszem, hogy bárki is ezt tenné), ez csak egyfajta "játék" inkább.

U.i.: a szurkolói mock-ban megint a Pats jön!
U.u.i.: mennyi realitása van McClellin-nek a Perry pick után? 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Első olvasásra engem is meglepett. De ha belegondolunk a viszonylag sok sérülésébe (kiesésébe), akkor azért indokolt ez az értékelés egy 2/34-es prospect-nél.tomi-tomi
Hát nem tudom, szerintem így is megérte annyira, mint mondjuk McCourty, akinek egy csodás, és egy gyenge szezonja volt.Schleck
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.DoM
Ez szinte mindig így van! A stílusuk meg fantasztikus, nekem nagyon tetszik az ironikus, néhol cinizmusba hajló megközelítésük.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Alapvetően egyet tudok érteni a cikkel. De az egy kicsit meredek nekem, hogy Chung egy "kategóriában" lenne pl a Rood, Welch, Bussey trióval...Csabiii
Első olvasásra engem is meglepett. De ha belegondolunk a viszonylag sok sérülésébe (kiesésébe), akkor azért indokolt ez az értékelés egy 2/34-es prospect-nél.tomi-tomi
Hát nem tudom, szerintem így is megérte annyira, mint mondjuk McCourty, akinek egy csodás, és egy gyenge szezonja volt.Schleck
Inkább Welch, Larsen, Bussey, Ruud, talán Ingram mehetne eggyel lejjebb a "That pick was not put to good use" kategóriába.

A két linkelt cikkből a cold hard football factsé azért érdekesebb olvasmány volt.
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Egy Steven Jackson for 4/31-et (ha bírja a sapink majd), gondolkodás nélkül elfogadnék 😀Wyatt
f@sz@ lenne tényleg 😕

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kis olvasnivaló, akit érdekel:

2008-2010 draft értékelés a PFF-től:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/22/draft-grader-new-england-patriots/
LordTamas
Alapvetően egyet tudok érteni a cikkel. De az egy kicsit meredek nekem, hogy Chung egy "kategóriában" lenne pl a Rood, Welch, Bussey trióval...Csabiii
Első olvasásra engem is meglepett. De ha belegondolunk a viszonylag sok sérülésébe (kiesésébe), akkor azért indokolt ez az értékelés egy 2/34-es prospect-nél.tomi-tomi
Hát nem tudom, szerintem így is megérte annyira, mint mondjuk McCourty, akinek egy csodás, és egy gyenge szezonja volt.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kis olvasnivaló, akit érdekel:

2008-2010 draft értékelés a PFF-től:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/22/draft-grader-new-england-patriots/
LordTamas
Alapvetően egyet tudok érteni a cikkel. De az egy kicsit meredek nekem, hogy Chung egy "kategóriában" lenne pl a Rood, Welch, Bussey trióval...Csabiii
Első olvasásra engem is meglepett. De ha belegondolunk a viszonylag sok sérülésébe (kiesésébe), akkor azért indokolt ez az értékelés egy 2/34-es prospect-nél.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Kis olvasnivaló, akit érdekel:

2008-2010 draft értékelés a PFF-től:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/22/draft-grader-new-england-patriots/
LordTamas
Alapvetően egyet tudok érteni a cikkel. De az egy kicsit meredek nekem, hogy Chung egy "kategóriában" lenne pl a Rood, Welch, Bussey trióval...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy Steven Jackson for 4/31-et (ha bírja a sapink majd), gondolkodás nélkül elfogadnék 😀

több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Troy Brown fogja a drafton bemondani a választottaink nevét a 2., 3. körben.

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Kis olvasnivaló, akit érdekel:

2008-2010 draft értékelés a PFF-től:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/22/draft-grader-new-england-patriots/

Csapat általános értékelése CHFF-tól:
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_5380_Naughty_Nurse%3A_New_England_Patriots_are_bi-polar.html
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Eddig csak két tipposzlop érkezett. 😕

Egy kis draftjáték:

A lényeg, hogy tippeket lehet leadni, hogy a draftot követően kiből lesz Patriots játékos. Jelenleg hat választási joga van a csapatnak.

1st Round (Pick 27)
1st Round (Pick 31)
2nd Round (Pick 48)
2nd Round (Pick 62)
3rd Round (Pick 93)
4th Round (Pick 126)

Ez cserék miatt nőhet/csökkenhet a draft során. Két éve a pats.hun +40 százalékot lehetett tippelni, most egy kicsit megemelem, így mindenki 10 játékosra tippelhet, aki szerinte a Pats-nél fognak kikötni a drafton (udfa nem számít).

A teljes 10 nevet tartalmazó listát nekem küldjétek el PM-ben a draft első körének kezdetéig, ha szeretnétek egyet játszani. Draft után kiderül ki érzett rá leginkább a dolgokra vagy pusztán mázlista vagy jó stratéga 10 long snapper jelölésével. 😛
DoM
És az egyik egy Steelers fantól 😀.
Egy kis érdekesség a tippelőknek a posztokhoz.
A tavalyi pre-draft kontakt lista viszonylag jó kiindulási alap volt a draftotokhoz. Az OT, RB és a QB poszton több vizit is volt, a CB-knél ugyan csak egy, de sok korai körös prospect.
Az idei lista elég érdekes képet mutat.
DL-ben csak Brockers volt top100 prospect, de őt sokan csekkolták, mert róla nincs sok infója a csapatoknak a rövid NCAA-s karrierje miatt, Wolfe pedig inkább 4. körös.
Meglepetésre OL sem tűnik prioritásnak, csak Silatolut mérték fel a harmadosztályú csapata miatt.
WR-eknél Adams-t leszámítva csak 7.-UDFA prospectek vannak a listán. Ejha.
És akkor ami ebből a listából következtethető (persze ez inkább csak játék), hogy az első három pickkel pass rusher OLB, RB( 😂 ) és valami mozgékony, 43-ba jobban illő LB jön (Brown, David). A CB-k közül több olyan is volt, aki 2/31-nél választható és safety-t is kb ebben a magasságban kerestek, vagy a harmadik-negyedik körben.
Kíváncsi vagyok mennyire köszön majd ez vissza a drafton.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk én nem hiszem, hogy bárki áldoz érte. Elméletileg 2 elsőköröst kellene adni érte.Bazzani
ezt a 2 első köröst felejtsük már el végre! Nem kell hozzá 2 első körös, egy 7. körért is el lehet hozni, semmi nem kell hozzá, mint aláírja a taget, majd simán el lehet cserélni egy UDFA KR-re is, utána holdoutolhat az új csapatánál, ha nem tetszik valami. A 2 első körös csak akkor igaz, ha az őt tagelő csapat meg akarja tartani, és valaki ennek ellenére akarja megszerezni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eddig csak két tipposzlop érkezett. 😕

Egy kis draftjáték:

A lényeg, hogy tippeket lehet leadni, hogy a draftot követően kiből lesz Patriots játékos. Jelenleg hat választási joga van a csapatnak.

1st Round (Pick 27)
1st Round (Pick 31)
2nd Round (Pick 48)
2nd Round (Pick 62)
3rd Round (Pick 93)
4th Round (Pick 126)

Ez cserék miatt nőhet/csökkenhet a draft során. Két éve a pats.hun +40 százalékot lehetett tippelni, most egy kicsit megemelem, így mindenki 10 játékosra tippelhet, aki szerinte a Pats-nél fognak kikötni a drafton (udfa nem számít).

A teljes 10 nevet tartalmazó listát nekem küldjétek el PM-ben a draft első körének kezdetéig, ha szeretnétek egyet játszani. Draft után kiderül ki érzett rá leginkább a dolgokra vagy pusztán mázlista vagy jó stratéga 10 long snapper jelölésével. 😛
DoM
Én biztosan írok majd, de még most tanulmányozom a jelölteket 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Avril egyetemen 3-4 OLB volt.
Bazzani
Nem. 43 LDE volt illetve 43 SLB mint például Orakpo újoncéve a Redskinsben, vagy amit Kiwanuka játszik a Giantsben.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril "csak" három évvel fiatalabb, mint Mark Anderson. Ráadásul utóbbit már láttuk is 34-ben játszani és 4 évre 19.5 milliót (ebből csak 8 garantált) kapott a Billstől vagyis sokkal gazdaságossabb megoldás lett volna és valahol még biztonságosabb is.DoM
Avril egyetemen 3-4 OLB volt.
Sztem átlagos játékot hozna, de legalább drága.
Mondjuk én nem hiszem, hogy bárki áldoz érte. Elméletileg 2 elsőköröst kellene adni érte.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Eddig csak két tipposzlop érkezett. 😕

Egy kis draftjáték:

A lényeg, hogy tippeket lehet leadni, hogy a draftot követően kiből lesz Patriots játékos. Jelenleg hat választási joga van a csapatnak.

1st Round (Pick 27)
1st Round (Pick 31)
2nd Round (Pick 48)
2nd Round (Pick 62)
3rd Round (Pick 93)
4th Round (Pick 126)

Ez cserék miatt nőhet/csökkenhet a draft során. Két éve a pats.hun +40 százalékot lehetett tippelni, most egy kicsit megemelem, így mindenki 10 játékosra tippelhet, aki szerinte a Pats-nél fognak kikötni a drafton (udfa nem számít).

A teljes 10 nevet tartalmazó listát nekem küldjétek el PM-ben a draft első körének kezdetéig, ha szeretnétek egyet játszani. Draft után kiderül ki érzett rá leginkább a dolgokra vagy pusztán mázlista vagy jó stratéga 10 long snapper jelölésével. 😛
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Avril "csak" három évvel fiatalabb, mint Mark Anderson. Ráadásul utóbbit már láttuk is 34-ben játszani és 4 évre 19.5 milliót (ebből csak 8 garantált) kapott a Billstől vagyis sokkal gazdaságossabb megoldás lett volna és valahol még biztonságosabb is.
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
De szerinted Avril beválhatna nálunk is annyira,vagy sem?
én inkább Perryt vinném 27re. Sztem nincs szükségünk egy olyan játékosra, aki nagyon sír a nagy pénzért, mert azt mi nem tudjuk megadni. Perryvel pedig kapnánk egy tehetséges játékost, aki pass rushban és futás ellen is jó, továbbá 4-5 évig maximálisan vállalható fizuja is lenne.

ettől függetlenül, van esély erre a tradere sztem isHabi
Akkor én nyerném a tippjátékot a legmeglepőbb lépés eltalálásában. 😀
Amúgy sztem ez olyan trade lenne ahol egyik csapat sem kapna olyat ami miatt örülni kellene a szurkolóknak.Bazzani

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én inkább Perryt vinném 27re. Sztem nincs szükségünk egy olyan játékosra, aki nagyon sír a nagy pénzért, mert azt mi nem tudjuk megadni. Perryvel pedig kapnánk egy tehetséges játékost, aki pass rushban és futás ellen is jó, továbbá 4-5 évig maximálisan vállalható fizuja is lenne.

ettől függetlenül, van esély erre a tradere sztem isHabi
Hát ebben nagyjából minden benne van. Am négy évig

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én inkább Perryt vinném 27re. Sztem nincs szükségünk egy olyan játékosra, aki nagyon sír a nagy pénzért, mert azt mi nem tudjuk megadni. Perryvel pedig kapnánk egy tehetséges játékost, aki pass rushban és futás ellen is jó, továbbá 4-5 évig maximálisan vállalható fizuja is lenne.

ettől függetlenül, van esély erre a tradere sztem isHabi
Akkor én nyerném a tippjátékot a legmeglepőbb lépés eltalálásában. 😀
Amúgy sztem ez olyan trade lenne ahol egyik csapat sem kapna olyat ami miatt örülni kellene a szurkolóknak.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én inkább Perryt vinném 27re. Sztem nincs szükségünk egy olyan játékosra, aki nagyon sír a nagy pénzért, mert azt mi nem tudjuk megadni. Perryvel pedig kapnánk egy tehetséges játékost, aki pass rushban és futás ellen is jó, továbbá 4-5 évig maximálisan vállalható fizuja is lenne.

ettől függetlenül, van esély erre a tradere sztem is


JT Daniels fan