New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?undisputedly
Még nincs, de jó idő van Boston-ban, a havazás nem lesz akadály, hogy visszaérjen időben. Btw. a meccs idejére szép időt ígérnek (szélcsend, napsütés, 0 fok).
Egyéb apróságok. Liv Tyler apukája fogja énekelni a himnuszt. Ha a Pats nyer, Bledsoe veheti át a kupát. A másik három tiszteletbeli kapitány, akik részt vesznek a pénzfeldobáson: Bruschi, Ty Law, Troy Brown.
Már nincs tíz óra!tomi-tomi
Bledsoe adja majd át a kupát a csapatnak, a többi stimmel, jó lesz újra látni a tiszteletbeli csapatkapitányokat 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?undisputedly
Még nincs, de jó idő van Boston-ban, a havazás nem lesz akadály, hogy visszaérjen időben. Btw. a meccs idejére szép időt ígérnek (szélcsend, napsütés, 0 fok).
Egyéb apróságok. Liv Tyler apukája fogja énekelni a himnuszt. Ha a Pats nyer, Bledsoe veheti át a kupát. A másik három tiszteletbeli kapitány, akik részt vesznek a pénzfeldobáson: Bruschi, Ty Law, Troy Brown.
Már nincs tíz óra!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
tehát aszondod kikaptok ? 😀 😀 😀Höri
Néha a legnagyobb elmék is tévedhetnek 😀
Kérlek Laci, Bocsáss meg! :rolleyes:
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Elnézést kérek a közösségtől h a múltkori meccsen nem álltam a csapat mögött az eredménykövetőben , mentségemre szóljon h merev részeg voltam. A hnapirol annyit h olyan adró van bennem h sztem a tévébe nézem nem eredménykövetőzök, majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
Laci! Ne csináld! Szeptemberig nem bírjuk ki nélküled 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
tehát aszondod kikaptok ? 😀 😀 😀Höri
Hát, egy komplett libatelep összes libája elpusztult, hogy azt a rengeteg kettest begyűjthessed!
Egy tevékenységtől történő visszavonulás, mint olyan, megindító és felemelő pillanatával szemben Te földhözragadt tényeket próbálsz logikai rendbe állítani?! Itt és most a Nincs számít, kit érdekel, hogy kinek hány meccse van hátra! Hadd éljek gdavid aláírásának parafrázisával: Ott voltam a szakmázgatás elmúlásánál. 😕

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
tehát aszondod kikaptok ? 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elnézést kérek a közösségtől h a múltkori meccsen nem álltam a csapat mögött az eredménykövetőben , mentségemre szóljon h merev részeg voltam. A hnapirol annyit h olyan adró van bennem h sztem a tévébe nézem nem eredménykövetőzök, majd jövőre találkozunk cimbik
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
E-mail nfl uk-tól:

"Club Seats will go on sale at on Tuesday, January 24 at 10am. General admission tickets will go on sale a later date which will be confirmed very soon."

Ez rohadt hamar lesz. Azt hittem, később lesz, hónapokban mérve. Francba!polonic
Tegnap néztem meg, 2009-ben jan. 22-én kezdődött a jegyárusítás (arra napra szól a számlám). Igaz, akkor már asszem novemberben lehetett tudni ki játszik. Szóval kezdjetek spórolni a jegyre, mert szerintem 2-3 hét és megnyitják a jegyárusítást!Kollega
Igen, ott hamarabb megtörtént a bejelentés. Ott lehetett spórolni.
A rams topikban írták, hogy a general ticketek február 2-3-án válhatnak elérhetővé.
De ez így nagyon necces lesz, ha ez így lesz.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
E-mail nfl uk-tól:

"Club Seats will go on sale at on Tuesday, January 24 at 10am. General admission tickets will go on sale a later date which will be confirmed very soon."

Ez rohadt hamar lesz. Azt hittem, később lesz, hónapokban mérve. Francba!polonic
Tegnap néztem meg, 2009-ben jan. 22-én kezdődött a jegyárusítás (arra napra szól a számlám). Igaz, akkor már asszem novemberben lehetett tudni ki játszik. Szóval kezdjetek spórolni a jegyre, mert szerintem 2-3 hét és megnyitják a jegyárusítást!

We are all PATRIOTS!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ridley képeit nézegetvén a facebookon eléggé havas a táj Boston környékén.
Másoljuk a 10 évvel ezelőttit? 😛

jah és köszi mindenkinek aki írt, válaszolok még ma 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Habi, Wyatt ment a PM, lehet kérdezni és ha tudok segítek. 😉Castleai01
Nekem is elküldöd ha szépen megkérlek ? 😊
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
E-mail nfl uk-tól:

"Club Seats will go on sale at on Tuesday, January 24 at 10am. General admission tickets will go on sale a later date which will be confirmed very soon."

Ez rohadt hamar lesz. Azt hittem, később lesz, hónapokban mérve. Francba!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
már csak 1 nap és pár óra....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nem sürgős, ráérünk... : 😂

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi láttam, de most el géptől, otthonról tudom nézni 😊

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Habi, Wyatt ment a PM, lehet kérdezni és ha tudok segítek. 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az viszont tény.

Más, valaki aki volt már kint mondjuk 2009-ben, dobjon már rám egy PM-et, lenne pár kérdésem 😊Wyatt
és ha már megírta a levelet, akkor legyen kedves jelölje ki, control C, Habi PM, control v, tárgy megadás, küldés 😊
köszi előre is 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Egyeztess gravediggerrel overrated-underrated ügyben, ez fontos! De nagyon jó lett!tomi-tomi
Azért az elég meredek, hogy te mersz neki tanácsot adni :rolleyes:nDRo
OMG! Ez eszembe se jutott! Ez tényleg meredek volt. Most akkor mi lesz?? :rolleyes:tomi-tomi
ban


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Suggsot ki kell venni , Bradynek nyugalmat biztositani , nyomást helyezni Flaccóra akit a legalulértékeltebb QB-nek tartok Stafforddal.respectvv4laci
Egyeztess gravediggerrel overrated-underrated ügyben, ez fontos! De nagyon jó lett!tomi-tomi
Jólvan elirtam 😊 Tisztában vagyok a fogalommal emberek
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel.Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!tomi-tomi
Nekem már csak egy lehetőség hiányzik a játékából: legyen ő is megjátszható mint elkapó, ahogy Crumpler-t is használtuk a 2010-es szezonban. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Suggsot ki kell venni , Bradynek nyugalmat biztositani , nyomást helyezni Flaccóra akit a legalulértékeltebb QB-nek tartok Stafforddal.respectvv4laci
Egyeztess gravediggerrel overrated-underrated ügyben, ez fontos! De nagyon jó lett!tomi-tomi
Azért az elég meredek, hogy te mersz neki tanácsot adni :rolleyes:nDRo
OMG! Ez eszembe se jutott! Ez tényleg meredek volt. Most akkor mi lesz?? :rolleyes:

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Suggsot ki kell venni , Bradynek nyugalmat biztositani , nyomást helyezni Flaccóra akit a legalulértékeltebb QB-nek tartok Stafforddal.respectvv4laci
Egyeztess gravediggerrel overrated-underrated ügyben, ez fontos! De nagyon jó lett!tomi-tomi
Azért az elég meredek, hogy te mersz neki tanácsot adni :rolleyes:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az viszont tény.

Más, valaki aki volt már kint mondjuk 2009-ben, dobjon már rám egy PM-et, lenne pár kérdésem 😊