New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazából a csúcson kell abbahagyni, szerintem derogált már neki a Steelersnél rosszabb védelem ellen játszani, állítólag próbált előnyt adni a Patsnek, csak túl jól sikerült.tenorx
Vagy csak elment a kedve ettől az egész hősködéstől. Meccs előtti reggelen is itt Győrben volt, kék pólójára fehér festékszóróval volt felfújva neve. Egész napos repülés után meg állítólag soha senkinek nincs kedve játszani.Deny
Ahelyett, hogy már JMDvel tárgyalna a jövőévi tradejéről (nyilván akkor már JMD lesz a HC).
Bár hogy mondod, kék póló és fehér festék? Nem lehet, hogy Tebow elvállalja a Colts HC munkát?tenorx
Állítólag Grigson nagy spanja Timnek. Elvileg ezért megy Peyton, ő hangosan hallgatja ipodot, így Tim nem tud állítólag koncentrálni.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Mit csináltok itt fiúk? 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tebow nem égett ki a 316 passzolt yardos meccsével? Elvégre állítólag a legjobb passz védelmet verte meg, látszott, Pats ellen már nem is akart rendesen játszani.Deny
Igazából a csúcson kell abbahagyni, szerintem derogált már neki a Steelersnél rosszabb védelem ellen játszani, állítólag próbált előnyt adni a Patsnek, csak túl jól sikerült.tenorx
Vagy csak elment a kedve ettől az egész hősködéstől. Meccs előtti reggelen is itt Győrben volt, kék pólójára fehér festékszóróval volt felfújva neve. Egész napos repülés után meg állítólag soha senkinek nincs kedve játszani.Deny
Ahelyett, hogy már JMDvel tárgyalna a jövőévi tradejéről (nyilván akkor már JMD lesz a HC).
Bár hogy mondod, kék póló és fehér festék? Nem lehet, hogy Tebow elvállalja a Colts HC munkát?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én azt hallottam, hogy állítólag az NFL jövőévi szezonja is elmarad, mert Bradynek már nincs kedve játszani, csak Tebow tudja megmenteni (állítólag).tenorx
Tebow nem égett ki a 316 passzolt yardos meccsével? Elvégre állítólag a legjobb passz védelmet verte meg, látszott, Pats ellen már nem is akart rendesen játszani.Deny
Igazából a csúcson kell abbahagyni, szerintem derogált már neki a Steelersnél rosszabb védelem ellen játszani, állítólag próbált előnyt adni a Patsnek, csak túl jól sikerült.tenorx
Vagy csak elment a kedve ettől az egész hősködéstől. Meccs előtti reggelen is itt Győrben volt, kék pólójára fehér festékszóróval volt felfújva neve. Egész napos repülés után meg állítólag soha senkinek nincs kedve játszani.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Te is olvastad a cikket? Állítólag azért nem ment edzésre, mert mondta, fáradt ő már ehhez, meg különben sincs kedve játszania a Balimoreral. Lehet el is marad AFC döntő így.Deny
Én azt hallottam, hogy állítólag az NFL jövőévi szezonja is elmarad, mert Bradynek már nincs kedve játszani, csak Tebow tudja megmenteni (állítólag).tenorx
Tebow nem égett ki a 316 passzolt yardos meccsével? Elvégre állítólag a legjobb passz védelmet verte meg, látszott, Pats ellen már nem is akart rendesen játszani.Deny
Igazából a csúcson kell abbahagyni, szerintem derogált már neki a Steelersnél rosszabb védelem ellen játszani, állítólag próbált előnyt adni a Patsnek, csak túl jól sikerült.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk szerintem Brady kiégett.tenorx
Te is olvastad a cikket? Állítólag azért nem ment edzésre, mert mondta, fáradt ő már ehhez, meg különben sincs kedve játszania a Balimoreral. Lehet el is marad AFC döntő így.Deny
Én azt hallottam, hogy állítólag az NFL jövőévi szezonja is elmarad, mert Bradynek már nincs kedve játszani, csak Tebow tudja megmenteni (állítólag).tenorx
Tebow nem égett ki a 316 passzolt yardos meccsével? Elvégre állítólag a legjobb passz védelmet verte meg, látszott, Pats ellen már nem is akart rendesen játszani.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk szerintem Brady kiégett.tenorx
Te is olvastad a cikket? Állítólag azért nem ment edzésre, mert mondta, fáradt ő már ehhez, meg különben sincs kedve játszania a Balimoreral. Lehet el is marad AFC döntő így.Deny
Én azt hallottam, hogy állítólag az NFL jövőévi szezonja is elmarad, mert Bradynek már nincs kedve játszani, csak Tebow tudja megmenteni (állítólag).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk szerintem Brady kiégett.tenorx
Te is olvastad a cikket? Állítólag azért nem ment edzésre, mert mondta, fáradt ő már ehhez, meg különben sincs kedve játszania a Balimoreral. Lehet el is marad AFC döntő így.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk szerintem Brady kiégett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Holnap leirom cimbi csak most ittas vok-

MÉG 2 nap őrulet téboly TÁMADÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ELŐREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
sZÉT KELL TÉPNI OKET! OROSZLÁNOKKÉNT KELL MEGVADULNUNK bRADYNEK CSORDAVEZETŐNEK KELL LENNIE ! ELŐRE TÁMADÁSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!respectvv4laci
szerinted mi lesz a stratégia?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sZÉT KELL TÉPNI OKET! OROSZLÁNOKKÉNT KELL MEGVADULNUNK bRADYNEK CSORDAVEZETŐNEK KELL LENNIE ! ELŐRE TÁMADÁSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.nDRo
Nekem ez is nagyon érdekes volt:
http://www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Belichick-Breakdown/5773507a-6ee6-42cf-8620-2709bfc06cd1

Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de nekem egyre jobban tetszik McC mint FS.
Az a fajta cover nagyon nem feküdt Neki, amit idény elején játszott a csapat.
Így viszont jóval több esélye van / lesz a labdát vadászni, amiben szerintem igazán jó.Sinisa
Néztem én is. BB valamiért nagyon csípi a buráját, s BB szeretete általában valamilyen kimagasló játékos képességen alapszik. Lehet, hogy megtalálta neki a jó szerepet. A Denver ellen annyi változott, hogy jellemzően 1st és 2nd down-oknál CB-t játszott, 3rd down-oknál meg FS-t. Kíváncsi vagyok, hogy a Ravens ellen mi lesz a szerepe.

Nekem Ninko-nál még nagyobb meglepetés Anderson. Carter kiválása óta simán nyomja az every down DE/OLB posztot.tomi-tomi
Anderson-ban egyetértünk. Idén végre jól sikerültek az FA igazolások.

Ninko mellett nekem a szezon másik nagyon kellemes meglepetése Love.
Simán lenyomta Fat Al-t, Brace-nek esélye sem volt elé kerülni a DC-on.
... és szép csendben nyomott egy konzisztens, jó szezont.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
The New England Patriots appear to have dodged a bullet with tight end Aaron Hernandez 's health.

Hernandez, a key weapon for the Patriots, left the divisional playoff victory over the Denver Broncos on Saturday with a head injury in the fourth quarter and didn't return.

Hernandez said he was OK after the game, and that remained the case Wednesday.

"I feel great," Hernandez told reporters, according to ESPN Boston . "Ready to play."

Hernandez had four receptions for 55 yards and one touchdown against the Broncos and also was used in the backfield, leading the team with 61 yards on five attempts.

Quarterback Tom Brady was the only member of the Patriots to miss practice Wednesday, listed with a left shoulder injury. It's not unprecedented for Brady, who spoke to the media Wednesday, to miss a mid-week practice.

Safety Ed Reed was the only player listed on the Ravens' injury report. Reed was limited Wednesday with an ankle injury.Wyatt
Ez a tegnapi litánia. Itt a mai:

Tom Brady Left Shoulder DNP Full Ejj, de meglepő! 😊
WR Deion Branch Knee Limited Limited
OT Marcus Cannon Ankle Limited Limited
S Patrick Chung Knee Limited Limited
LB Dane Fletcher Thumb Limited Limited
TE Aaron Hernandez Concussion Limited Limited
S James Ihedigbo Shoulder Limited Limited
DL Kyle Love Ankle Limited Limited
G Logan Mankins Knee Limited Limited
LB Rob Ninkovich Hip Limited Limited
OT Nate Solder Concussion Limited Limited
LB Brandon Spikes Knee Limited Limited
OT Sebastian Vollmer Back/Foot Limited Limited
WR Wes Welker Knee Limited Limited
LB Tracy White Abdomen Limited Limited
CB Kyle Arrington Foot Full Full
C Dan Connolly Groin Full Full
WR Matthew Slater Shoulder Full Full

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.nDRo
Nekem ez is nagyon érdekes volt:
http://www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Belichick-Breakdown/5773507a-6ee6-42cf-8620-2709bfc06cd1

Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de nekem egyre jobban tetszik McC mint FS.
Az a fajta cover nagyon nem feküdt Neki, amit idény elején játszott a csapat.
Így viszont jóval több esélye van / lesz a labdát vadászni, amiben szerintem igazán jó.Sinisa
Néztem én is. BB valamiért nagyon csípi a buráját, s BB szeretete általában valamilyen kimagasló játékos képességen alapszik. Lehet, hogy megtalálta neki a jó szerepet. A Denver ellen annyi változott, hogy jellemzően 1st és 2nd down-oknál CB-t játszott, 3rd down-oknál meg FS-t. Kíváncsi vagyok, hogy a Ravens ellen mi lesz a szerepe.

Nekem Ninko-nál még nagyobb meglepetés Anderson. Carter kiválása óta simán nyomja az every down DE/OLB posztot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The New England Patriots appear to have dodged a bullet with tight end Aaron Hernandez 's health.

Hernandez, a key weapon for the Patriots, left the divisional playoff victory over the Denver Broncos on Saturday with a head injury in the fourth quarter and didn't return.

Hernandez said he was OK after the game, and that remained the case Wednesday.

"I feel great," Hernandez told reporters, according to ESPN Boston . "Ready to play."

Hernandez had four receptions for 55 yards and one touchdown against the Broncos and also was used in the backfield, leading the team with 61 yards on five attempts.

Quarterback Tom Brady was the only member of the Patriots to miss practice Wednesday, listed with a left shoulder injury. It's not unprecedented for Brady, who spoke to the media Wednesday, to miss a mid-week practice.

Safety Ed Reed was the only player listed on the Ravens' injury report. Reed was limited Wednesday with an ankle injury.

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Patriots' Brady says missing practice session was nothing major

„It's not the first practice I have missed over the years. When coach feels it's best that you do other things to get yourself ready, that's what you do, and you still use all that time very wisely.”


Mostani
Full participation for QB Tom Brady in today's practice, according to team's participation report.

Nem lesz itt semmi gond 😊Wyatt
Tényleg nem kellett ezt annyira felfújni.

Lehet, hogy elméletben gyakorolt Brady. Videókat nézett, elemezgetett, gameplant tanult, csinálta, stb. . .

Vagy csak szimplán szabadnap. Mindegy is.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Patriots' Brady says missing practice session was nothing major

„It's not the first practice I have missed over the years. When coach feels it's best that you do other things to get yourself ready, that's what you do, and you still use all that time very wisely.”


Mostani
Full participation for QB Tom Brady in today's practice, according to team's participation report.

Nem lesz itt semmi gond 😊Wyatt
Én inkább Hörni és Solder miatt aggódom.
Az NFL-ben is úgy van, mint az NHL-ben, hogy minden fejfájós-szédülős-fejproblémát-stb. concussion-nak írnak?
Mert azt gondolom, ha tényleg agyrázkódásuk lenne, akkor még limitáltan sem nagyon edzenének.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patriots' Brady says missing practice session was nothing major

„It's not the first practice I have missed over the years. When coach feels it's best that you do other things to get yourself ready, that's what you do, and you still use all that time very wisely.”


Mostani
Full participation for QB Tom Brady in today's practice, according to team's participation report.

Nem lesz itt semmi gond 😊

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.nDRo
Nekem ez is nagyon érdekes volt:
http://www.patriots.com/media-center/videos/Patriots-Today---Belichick-Breakdown/5773507a-6ee6-42cf-8620-2709bfc06cd1

Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de nekem egyre jobban tetszik McC mint FS.
Az a fajta cover nagyon nem feküdt Neki, amit idény elején játszott a csapat.
Így viszont jóval több esélye van / lesz a labdát vadászni, amiben szerintem igazán jó.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8262185c/article/boston-te-party-gronkowski-unstoppable-for-patriots?campaign=Twitter_news
Szerintem sokkal visszafogottabbak vagyunk itt, mint a kinti szakik egynémelyike 😀

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tom Brady has thrown a TD pass in 18 straight post season games - 2nd only to Brett Favrekishaszi
Asszem a SBon érhetné utol. Remélem sikerül neki 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tom Brady has thrown a TD pass in 18 straight post season games - 2nd only to Brett Favre

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715303/video-steve-young-talks-brady

A videó kezdőképe totál: Vader nagy úr és az uralkodó 😉