New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Flacco lehet alulértékelt, Staffordot annyira nem érzemWyatt
De Te ehhez nem értesz!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Flacco lehet alulértékelt, Staffordot annyira nem érzem

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Suggsot ki kell venni , Bradynek nyugalmat biztositani , nyomást helyezni Flaccóra akit a legalulértékeltebb QB-nek tartok Stafforddal.respectvv4laci
Egyeztess gravediggerrel overrated-underrated ügyben, ez fontos! De nagyon jó lett!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Suggsot ki kell venni , Bradynek nyugalmat biztositani , nyomást helyezni Flaccóra akit a legalulértékeltebb QB-nek tartok Stafforddal.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Rams announce this morning that they will play in London, as home team, in each of next 3 seasons. First opponent is Pats, Oct. 28, 2012.
#Patriots will face the Rams next season (10/28) @WembleyStadium in London in the @NFL's International Series!
Gyűjtsetek nekem is 😀Wyatt
Londonbébi 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Rams announce this morning that they will play in London, as home team, in each of next 3 seasons. First opponent is Pats, Oct. 28, 2012.
#Patriots will face the Rams next season (10/28) @WembleyStadium in London in the @NFL's International Series!
Gyűjtsetek nekem is 😀Wyatt
EZAZ! 😊
legjobb a hír 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rams announce this morning that they will play in London, as home team, in each of next 3 seasons. First opponent is Pats, Oct. 28, 2012.
#Patriots will face the Rams next season (10/28) @WembleyStadium in London in the @NFL's International Series!
Gyűjtsetek nekem is 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
hedlánynyúz: SackMazeGate
" Tom Brady nevet változtatott az ominózus edzésmegnemjelenésen, a névhivatalban volt a mát ott jól ismert NyolcÖt nevű elkapójával és egyenlőre ideiglenesen a Butcher: Tomb, Ready? megnevezést illik használni ezentúl a ring-ring-ringes Nyúinglendi hátvédre"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel. Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!tomi-tomi
Lehet, hogy én voltam a hülye, mert ezt vártam tőle. Persze én már a draftolásának is örültem.gdavid
Én a drafton régóta az In Bill we trust-módban vagyok. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel. Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!tomi-tomi
Lehet, hogy én voltam a hülye, mert ezt vártam tőle. Persze én már a draftolásának is örültem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel. Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!tomi-tomi
+1
rengeteget fejlődött idén. Nyilván azért ad egy stabilitást, hogy ott van mellette (bármelyik T poszton is játszon) egy szinte All-Pro Guard, de tényleg jó szemmel választották ki a drafton.Habi
Hogyne, Waters, Mankins nagy támogatást jelent. Három szerepet kellett megtanulnia (az elméletet is hozzá) és jól bemutatnia. Igazi BB versatile player.

Ha már sokoldalúság, Wyatt biztos értékelni fogja. 😊


"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel. Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!tomi-tomi
+1
rengeteget fejlődött idén. Nyilván azért ad egy stabilitást, hogy ott van mellette (bármelyik T poszton is játszon) egy szinte All-Pro Guard, de tényleg jó szemmel választották ki a drafton.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom, nekem még mindig fáj nézni, amikor felé repül a labda, hogy mennyire imádkozni kell, hogy a szerencsétlen fakezével elkapja a páryardos passzt 😀 Dropokról nincs stat?Wyatt
13 passz ment felé, ebből kapott el kilencet. Kirívó drop nekem nem maradt meg az emlékeimben.
(http://itiswhatitis.weei.com/sports/newengland/football/patriots/2012/01/03/target-practice-who-was-tom-bradys-favorite-and-most-dependable-target-this-season/) Egész évben összesen 58 passz ment RB felé, nem sok. A nagy négyes elvisz minden passzt.

Engem Solder tölt el nagy-nagy elégedettséggel. Egyszerre lett kezdő RT, beugró LT és 3. számú blokkoló TE. Egy újonctól - még egy 1. köröstől is - fantasztikus teljesítmény!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom, nekem még mindig fáj nézni, amikor felé repül a labda, hogy mennyire imádkozni kell, hogy a szerencsétlen fakezével elkapja a páryardos passzt 😀 Dropokról nincs stat?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyébként BJGE idén hozott 9 elkapásból 159 yardot is (korábbi pályafutása alatt ez összesen 17/133 volt, tehát idén messze felülmúlta önmagát.

Ha a 159-ből kiveszem a nagy játékot (53 yardos elkapás), akkor is egészen jó 13,25yard/elkapás átlag jön ki. Nem mondom, hogy elkapó RB lett belőle, de talán mostmár el lehet végszükség esetén engedni a labdát is felé (nem úgy, mint első 2 évében, amikor csak véletlenül maradt a kezében a bőr), bár a Welker+2TE trió mellett azért nem fog Brady túl gyakran felé nézni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja, szerintem 11 TD-t futott idén, az utolsó meccsen volt 2-je a Buf ellen.

Connolly remélem jövőre már regular kezdő lesz.gdavid
jogos a 2 pont 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Én ha már underrated playert kellene választanom az O#-ből, akkor inkább a Connolly/BJGE párosra voksolnék. BJGE-nél mindenki azt látja csak, hogy statikus futó, akinek nincs benne a játékában a 10+ yardos futás minden alkalommal, bezzeg az újoncok, ezzel szemben BJGE idén azért csak összetalicskázott megint 9TD-t, és pályafutása során az alapszakaszban 510 lebdacipelésből eddig 0FUM-t produkált. Nem egy Ray Rice a srác, de 10 esetből 9x megoldja azt ami miatt a pályára küldik az edzők.

A Connolly meg mostmár szépen a második évben lép elő kezdő centerré, igazából nagy horror nélkül teszi a dolgát olyan ellenfelek ellen, ahol gyakran találkozik böhöm 34es NT-kel is, mégis mindenki első számú prioritásnak tart a falban egy C-t, mert, hogy Koppen milyen vacak...viito
Én is szeretem BJGE no fumble stílusát, és bár nem egy home run treat, de labdabiztos. Ja, szerintem 11 TD-t futott idén, az utolsó meccsen volt 2-je a Buf ellen.

Connolly remélem jövőre már regular kezdő lesz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.nDRo
Mondom én 😊

Denver ellen hihetetlen volt a csávó, mostanában hozza azt az átlagon felüli teljesitményt az utolsó pár meccsen amit mondjuk annak idején Vrabel hozott Bruschi mellett 😊gravedigger
Waters mondjuk szerintem nem underrated, legalábbis azoknál az embereknél, akikkel a patriotsról szoktam beszélgetni. Nála azért mindenki látja, hogy milyen stabilitást ad a falnak, talán azért kerül ritkábban szóba a neve, mert alapjában véve egy G munkája amúgy sem olyan látványos (már ha jól végzi😊), de ettől még úgy veszem észre mindenki tisztában van vele, hogy mekkora szerepe van az OL működésében.

Én ha már underrated playert kellene választanom az O#-ből, akkor inkább a Connolly/BJGE párosra voksolnék. BJGE-nél mindenki azt látja csak, hogy statikus futó, akinek nincs benne a játékában a 10+ yardos futás minden alkalommal, bezzeg az újoncok, ezzel szemben BJGE idén azért csak összetalicskázott megint 9TD-t, és pályafutása során az alapszakaszban 510 lebdacipelésből eddig 0FUM-t produkált. Nem egy Ray Rice a srác, de 10 esetből 9x megoldja azt ami miatt a pályára küldik az edzők.

A Connolly meg mostmár szépen a második évben lép elő kezdő centerré, igazából nagy horror nélkül teszi a dolgát olyan ellenfelek ellen, ahol gyakran találkozik böhöm 34es NT-kel is, mégis mindenki első számú prioritásnak tart a falban egy C-t, mert, hogy Koppen milyen vacak...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4715353/whos-most-underrated-for-pats?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Ha már Ninkovich szóba került múltkor.nDRo
Mondom én 😊

Denver ellen hihetetlen volt a csávó, mostanában hozza azt az átlagon felüli teljesitményt az utolsó pár meccsen amit mondjuk annak idején Vrabel hozott Bruschi mellett 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Jim Thomas of the St. Louis Post-Dispatch reports that a Rams home game against an AFC foe will be played in London next season, and it's likely to be the home date against the Patriots.

League sources told the Post-Dispatch on Thursday night that the team will play an AFC foe — believed to be the New England Patriots — during the 2012 regular season in London.

London, of course, is the home of Rams owner Stan Kroenke’s Arsenal soccer team of the English Premier League.

The only other AFC team the Rams are due to host next season are the Jets."

(Greg A. Bedard, Globe Staff)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mit csináltok itt fiúk? 😂gdavid
Szakmázgatunk.Deny
Mikor elküldtem azon nyomban leesett. 😛gdavid
Vigyázz, be akarnak csapni! Dehogy szakmázgatnak (az csak a látszat), tenorx és Deny megpályázták a Pats assistant HC állását, s készülnek az interjúra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na az a pár hozzászólás simán elfért volna a szkmázgatóban 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Mit csináltok itt fiúk? 😂gdavid
Szakmázgatunk.Deny
Mikor elküldtem azon nyomban leesett. 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagy csak elment a kedve ettől az egész hősködéstől. Meccs előtti reggelen is itt Győrben volt, kék pólójára fehér festékszóróval volt felfújva neve. Egész napos repülés után meg állítólag soha senkinek nincs kedve játszani.Deny
Ahelyett, hogy már JMDvel tárgyalna a jövőévi tradejéről (nyilván akkor már JMD lesz a HC).
Bár hogy mondod, kék póló és fehér festék? Nem lehet, hogy Tebow elvállalja a Colts HC munkát?tenorx
Állítólag Grigson nagy spanja Timnek. Elvileg ezért megy Peyton, ő hangosan hallgatja ipodot, így Tim nem tud állítólag koncentrálni.Deny
Hát mondjuk meg is értem, az a vandál Peyton gyerek biztosan hangosan hallgatja az ituneson a hülyezenét villanygitárral.
Állítólag Tim írná a playbookot illetve hívná a playeket is Indiben, de ez még Brandon Spikestól függ, aki állítólag az új QB lesz (és akkor 1/1re jöhet egy futó, hogy végre rendben legyen az a futójáték).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mit csináltok itt fiúk? 😂gdavid
Szakmázgatunk.