New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Amennyire össze vagytok nőve ha mást kell gunyolni , nem vagyok én benne biztos h a szót vette ki a szádbólrespectvv4laci
Ezt a stílust fejezd be. Köszönöm.ulpianus
Eleinte vicces volt.
Mostmár kurva unalmas.Bazzani
respektlaci figyelmeztetve, a következőnél egy hét pihenő
ezen a fórumon nem férnek meg a hozzá hasonló sztárok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt az elemzést DoM-tól loptad, a patriots.huról, úgyhogy szerintem menj a picsába...


http://patriots.hu/rajatszas-afc-donto-beharangozo-ravens-pats/#more-9748csacsi
én meg még csodálkoztam is elsőre, hogy egész jókat írt önmagához képest 😀
ez már szánalmas
köszi, hogy betetted ideHurka
Jaja, feltűnően korrekt volt 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ezt az elemzést DoM-tól loptad, a patriots.huról, úgyhogy szerintem menj a picsába...


http://patriots.hu/rajatszas-afc-donto-beharangozo-ravens-pats/#more-9748csacsi
én meg még csodálkoztam is elsőre, hogy egész jókat írt önmagához képest 😀
ez már szánalmas
köszi, hogy betetted ide
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Próbáljátok elnézni, vannak akikkel nem lehet mit kezdeni

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amennyire össze vagytok nőve ha mást kell gunyolni , nem vagyok én benne biztos h a szót vette ki a szádbólrespectvv4laci
Ezt a stílust fejezd be. Köszönöm.ulpianus
Eleinte vicces volt.
Mostmár kurva unalmas.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nagy a csönd az elemzésem után . a károgoknak csattanos a válaszrespectvv4laci
Aztán, ha a meccs nem úgy alakul, és valamilyen csoda folytán nyer a Ravens, majd sokat idézzük még ezt a hsz-t. 😊
Valamint, ezzel nem mellesleg (csak úgy saccra) kb 3-4 tucat konszolidált Pats-szurkoló renoméját vágod tönkre amúgy.. :rolleyes:

+ az ilyen jellegű hsz-ket szerintem fórumban nem kéne erőltetni, mert előbb-utóbb valamelyik modnak elkezd viszketni a tenyere.. eredménykövetőben lehet, de fórumban azért ne menjünk már le ennyire mélyre. :/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
csacsi New England Patriots 11
Ezt az elemzést DoM-tól loptad, a patriots.huról, úgyhogy szerintem menj a picsába...


http://patriots.hu/rajatszas-afc-donto-beharangozo-ravens-pats/#more-9748
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az ellenfél passzjátéka miatt nem aggódok túlzottan. Hasonló felfogásra számítok, mint a Pittsburgh ellen, amikor a csapat feladta a rövid és középtávoli passzokat, azért hogy ne tudjanak az elkapók a védelem mögé kerülni. A futójátékuk megállítására már nem mernék fogadni, ami addig nem tud nagy károkat okozni (csak 10+ yardos játékokat ne), ameddig a Pats támadósor szerzi a pontokat, és képes folyamatosan haladni a pályán. Ezt az előző évekből jól ismert forgatókönyvvel lehet megakadályozni. A Pats támadófalát szétcincálni, hogy Bradynek ne legyen ideje megtalálni a célpontjait. Afelől senkinek ne legyen kétsége, hogy a Ravens back7 nem adja majd olcsón a bőrét, de a legutóbbi hetekben látott 3WR és 2TE felállások öt opcióját kétlem, hogy le tudnák védeni. Kérdés, hogy a Pats támadófal ellent tud állni a Ravens pass rushnak? Ez a meccs nagy kérdése, ami végül el is fogja dönteni az AFC bajnoki cím sorsát. Ennek a küzdelemnek a döntő csatáját a vakoldalon fogja vívni egymással Matt Light és Terrell Suggs.

Egy kicsit hosszab elemzés tőlem
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bostonban jelenleg 16°F van (-9°C), de a szél miatt a hóérzet -1°F (-16°C) !!!! Várhatóan délutánra Feljebb kúszik a hőmérők higanyszála, de az előrejelzések szerint nem lesz több 25°F-nél (-2-3°C). Plusz ha még a szél is megmarad, azért nem lesz kellemes a foxboroi időjárás.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Újabb zseniális kép, erről se maradjon le senki 😊
Wyatt
Ott lennék.
Ocho felhívhatna és meginvitálhatna engem is. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azt a képet már szerdán lehetett látni. Tegnap esett Bostonban. És -9°C volt. (egyik kint tanuló ismerősöm elmondása, és fotói alapján)
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én örültem volna némi havazásnak. A havas meccseket emlékképeim szerint Brady-ék behúzzák általában, míg az ellenfélnek pedig - némileg értelemszerűen - rosszul megy.
A Rice-féle futások miatt is örültem volna némi hónak, de a kép alapján úgy tűnik, egész kellemes idő várható:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/gallery/2012/patriots_ravens_storylines/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Újabb zseniális kép, erről se maradjon le senki 😊

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szubjektív, de itt a legjobb válogatás a Patriots idei évéről:
http://youtu.be/plPSpdEgiy0

egy komment a videó alól: "This video should be aired on the NFL Network"undisputedly
Kirázott a hideg 😊
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Szubjektív, de itt a legjobb válogatás a Patriots idei évéről:
http://youtu.be/plPSpdEgiy0

egy komment a videó alól: "This video should be aired on the NFL Network"undisputedly
Ez tényleg profi munka, ment is a kedvencekhez. Love blokkja Arrington első pickjénél óriási 😀

Why so serious?
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Csak a fal tartson ki...Sztyopa
Mind a kettő...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szubjektív, de itt a legjobb válogatás a Patriots idei évéről:
http://youtu.be/plPSpdEgiy0

egy komment a videó alól: "This video should be aired on the NFL Network"
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Múlt héten nem kellett ellőnünk minden puskaporunkat, remélem Josh tartogat pár trükköt a meccsre, bár nem bánnám ha most is meglennénk nélkülük is. Csak a fal tartson ki...

Why so serious?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?undisputedly
Még nincs, de jó idő van Boston-ban, a havazás nem lesz akadály, hogy visszaérjen időben. Btw. a meccs idejére szép időt ígérnek (szélcsend, napsütés, 0 fok).
Egyéb apróságok. Liv Tyler apukája fogja énekelni a himnuszt. Ha a Pats nyer, Bledsoe veheti át a kupát. A másik három tiszteletbeli kapitány, akik részt vesznek a pénzfeldobáson: Bruschi, Ty Law, Troy Brown.
Már nincs tíz óra!tomi-tomi
Bledsoe adja majd át a kupát a csapatnak, a többi stimmel, jó lesz újra látni a tiszteletbeli csapatkapitányokat 😊zolika26
Igaz, bocs a félrefordításért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?undisputedly
Még nincs, de jó idő van Boston-ban, a havazás nem lesz akadály, hogy visszaérjen időben. Btw. a meccs idejére szép időt ígérnek (szélcsend, napsütés, 0 fok).
Egyéb apróságok. Liv Tyler apukája fogja énekelni a himnuszt. Ha a Pats nyer, Bledsoe veheti át a kupát. A másik három tiszteletbeli kapitány, akik részt vesznek a pénzfeldobáson: Bruschi, Ty Law, Troy Brown.
Már nincs tíz óra!tomi-tomi
Bledsoe adja majd át a kupát a csapatnak, a többi stimmel, jó lesz újra látni a tiszteletbeli csapatkapitányokat 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?undisputedly
Még nincs, de jó idő van Boston-ban, a havazás nem lesz akadály, hogy visszaérjen időben. Btw. a meccs idejére szép időt ígérnek (szélcsend, napsütés, 0 fok).
Egyéb apróságok. Liv Tyler apukája fogja énekelni a himnuszt. Ha a Pats nyer, Bledsoe veheti át a kupát. A másik három tiszteletbeli kapitány, akik részt vesznek a pénzfeldobáson: Bruschi, Ty Law, Troy Brown.
Már nincs tíz óra!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
tehát aszondod kikaptok ? 😀 😀 😀Höri
Néha a legnagyobb elmék is tévedhetnek 😀
Kérlek Laci, Bocsáss meg! :rolleyes:
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ocho-ról van hír? Visszaért Bostonba?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Elnézést kérek a közösségtől h a múltkori meccsen nem álltam a csapat mögött az eredménykövetőben , mentségemre szóljon h merev részeg voltam. A hnapirol annyit h olyan adró van bennem h sztem a tévébe nézem nem eredménykövetőzök, majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
Laci! Ne csináld! Szeptemberig nem bírjuk ki nélküled 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
majd jövőre találkozunk cimbikrespectvv4laci
tehát aszondod kikaptok ? 😀 😀 😀Höri
Hát, egy komplett libatelep összes libája elpusztult, hogy azt a rengeteg kettest begyűjthessed!
Egy tevékenységtől történő visszavonulás, mint olyan, megindító és felemelő pillanatával szemben Te földhözragadt tényeket próbálsz logikai rendbe állítani?! Itt és most a Nincs számít, kit érdekel, hogy kinek hány meccse van hátra! Hadd éljek gdavid aláírásának parafrázisával: Ott voltam a szakmázgatás elmúlásánál. 😕

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)