New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Engem már nem érdekel csak jussunk be valahogy az SB-be és oktassunk vhogy ahogy szoktunkrespectvv4laci
Engem azért érdekel, hogy kedvenc csapatom játékosai egyben jöjjenek le a pályáról, még ha vesztesen is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Engem már nem érdekel csak jussunk be valahogy az SB-be és oktassunk vhogy ahogy szoktunk
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, még az sem kizárt, hogy átnyúlik holnapra a mérkőzés, ha így lesz, azt sem bánom, ha éjfél után pár perccel nyerünk 😂

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊Flacco5
Oksi, ti kemények lesztek, mi meg nyerünk. Áll az alku? 😀Wyatt
Há'hogyne 😀
http://www.youtube.com/watch?v=6-91SWAfLnU
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊Flacco5
Oksi, ti kemények lesztek, mi meg nyerünk. Áll az alku? 😀

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szerző után nem mentem tovább 😀
Ismerve korábbi cikkhozzászólásait gondolom Ray Lewis minimum megeszik Brady fejét a végére meg hasonló gondolatok 😀

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Próbáljátok elnézni, vannak akikkel nem lehet mit kezdeniWyatt
Dehogynem. ban 😊


http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/22/Az_erdo_hangjai_azt_sugjak_Pats/

csak számomra, mondhatni szánalmasak eme cikk szerzői?... :/bogec7
Szvsz foglalkozni nem érdemes vele. Ez volt az első cikk, és az utolsó is (Isten tudja miért), amit elolvastam tőle.
De ha már ráveszi magát, hogy ír egy elemzést/cikket, akkor használja azt a fránya shift gombot. Nem harap az. 😊

"rob gronkowski, te is bocsáss meg, mert azt hittük, hogy egy génkezelt polák suttyó vagy, de már látjuk, hogy mezítláb is jobb vagy bármelyik ravenszes tight endnél"

Ez mondjuk pont igaz 😛
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
hát, ha poénnak fogjuk fel a cikket, akk még esetleg ok...de ha nem, akk a tisztelet teljes hiánya számomra zavaró.bogec7
Merő szarkazmus, cinizmus és iróniahalmaz az egész, de engem megmosolyogtat. Ha ez a régebbi írása sem tetszik, akkor nem jön be a stílus.

Sorry az off-ért!Csabiii
kösz a cikket...hát, ez nem az én stílusom, úgy látom 😊
OFF vége.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
hát, ha poénnak fogjuk fel a cikket, akk még esetleg ok...de ha nem, akk a tisztelet teljes hiánya számomra zavaró.bogec7
Merő szarkazmus, cinizmus és iróniahalmaz az egész, de engem megmosolyogtat. Ha ez a régebbi írása sem tetszik, akkor nem jön be a stílus.

Sorry az off-ért!
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/22/Az_erdo_hangjai_azt_sugjak_Pats/

csak számomra, mondhatni szánalmasak eme cikk szerzői?... :/bogec7
Én spec nagyon csípem "ray lewis és ed reed bácsit". Általában szakadok a cikkein és a hsz-ein. Igaz kicsit jobban ha épp nem a Pats-et fikázza... 😊Csabiii
hát, ha poénnak fogjuk fel a cikket, akk még esetleg ok...de ha nem, akk a tisztelet teljes hiánya számomra zavaró.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/22/Az_erdo_hangjai_azt_sugjak_Pats/

csak számomra, mondhatni szánalmasak eme cikk szerzői?... :/bogec7
Én spec nagyon csípem "ray lewis és ed reed bácsit". Általában szakadok a cikkein és a hsz-ein. Igaz kicsit jobban ha épp nem a Pats-et fikázza... 😊
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/01/22/Az_erdo_hangjai_azt_sugjak_Pats/

csak számomra, mondhatni szánalmasak eme cikk szerzői?... :/

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Gondolkodom erősebb típusú, megelőző nyugtató bevételén. Bár már lassan nem is annyira megelőző.Stephan
XANAX jó cucc!!!! totál bezombít a hatás végére 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mindenki egészséges lesz?

West és Gronkot is probable listán látom de gondolom ez kamuJanek
nem várható változás az előző fordulóhoz képest.
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Gondolkodom erősebb típusú, megelőző nyugtató bevételén. Bár már lassan nem is annyira megelőző.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Több szót tényleg nem érdemel, este legyen egy jó, emlékezetes meccsünk, győzzön a jobb, a lehető legkevesebb legyen a bírói hiba, a győztes pedig februárban nyerje meg a Super Bowl-t!Stephan
És mindez legyen a Patriots 😀
Amúgy már megvan a meccspara 😀Wyatt
Meccspara az már van megindult a hasam is.... lehet inkább nekem kell a Lopedium mint Elinek 😀

Meg már a vérnyomásomat óránként mérve már most 140/80 😀 a meccs végére meghalok????

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
azaz a Ravens 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Több szót tényleg nem érdemel, este legyen egy jó, emlékezetes meccsünk, győzzön a jobb, a lehető legkevesebb legyen a bírói hiba, a győztes pedig februárban nyerje meg a Super Bowl-t!Stephan
És mindez legyen a Patriots 😀
Amúgy már megvan a meccspara 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Mindenki egészséges lesz?

West és Gronkot is probable listán látom de gondolom ez kamu

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Több szót tényleg nem érdemel, este legyen egy jó, emlékezetes meccsünk, győzzön a jobb, a lehető legkevesebb legyen a bírói hiba, a győztes pedig februárban nyerje meg a Super Bowl-t!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Valamint, ezzel nem mellesleg (csak úgy saccra) kb 3-4 tucat konszolidált Pats-szurkoló renoméját vágod tönkre amúgy.."

Igor, a srácnak pontosan ez a célja. Pont ebben a topic-ban tűnik fel egy ilyen típusú felhasználó, véletlenül természetesen. 😊 Jól képezi le, hogy néhány elvakult Pats-utáló kartárs milyennek lát egy átlag magyar Pats-szurkolót.

"Sajnos" azonban közülünk nagyon-nagyon sokan nem ilyenek, úgyhogy hajrá, fel egy újabb próbálkozásra!Stephan
Pedig én Pats-utáló kartárs vagyok 😛 ma este minimum. 😊
Minthogy JJ közben megtette, amit megkövetelt a haza.. minden szép és jó, a többi Pats-szurkoló ne menjen bele flame-be, maradjon higgadt és nyugodt... legalább este 9-ig, utána kétségbe lehet majd esni 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)