New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit OFF kérdés itt a nagy ünneplés közben: Tényleg nem lehet sehonnan se olyan mezt rendelni amin rajta van az MHK logo?zolika26
Szerintem USA-ból tuti lehetgravedigger
Nem Zambiából próbáltam 😛

Amúgy mindenkinek jó szórakozást: http://espn.go.com/video/clip?id=7488713zolika26
Jólvan, arra gondoltam hogy mondjuk itthon kerested és nem volt 😊 Irni kell egy mailt a hivatalos fanshop-nak és megtudod rögtön hogy lehet-e vagy sem 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kicsit OFF kérdés itt a nagy ünneplés közben: Tényleg nem lehet sehonnan se olyan mezt rendelni amin rajta van az MHK logo?zolika26
Szerintem USA-ból tuti lehetgravedigger
Nem Zambiából próbáltam 😛

Amúgy mindenkinek jó szórakozást: http://espn.go.com/video/clip?id=7488713


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit OFF kérdés itt a nagy ünneplés közben: Tényleg nem lehet sehonnan se olyan mezt rendelni amin rajta van az MHK logo?zolika26
Szerintem USA-ból tuti lehet
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kicsit OFF kérdés itt a nagy ünneplés közben: Tényleg nem lehet sehonnan se olyan mezt rendelni amin rajta van az MHK logo?


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most ébredezek a tegnap esti csodából és ritka nagy smile van az arcomon ami kb fültől fülig ér 😊

Nagyon érdekes volt ez az egész tegnap, az ellentmondások meccse volt, teljesen kiszámithatatlan dolgok történtek, és egyértelmű hogy csodaszámba megy hogy Super Bowl-t játszatunk 😊
Ami nekem a védelem hatalmas játéka mellett elég nagy meglepetést okozott az BJGE viszonylag nagy szerepe és jó futásai, nem csupán a tény miatt, hogy ő nagyot játszott, hanem amiatt hogy a futásai rendre középen mentek el, ami hatalmas dolog a Ravens LB sor ellen, ez egy olyan húzás volt BB-től amire nem nagyon számitott senki. És ha már itt tartunk, ha kiesünk, az egyértelműen BB hibája lett volna nállam, 13-10 nél 4. és 2 , rá kellett volna menni, nem pedig Field Goalt rúgni ( persze, igy hogy megvan a meccs kiderült hogy nincs igazam és jó döntés volt, mert végülis azzal nyertünk, de ha mondjuk kikapunk, ezért sokat kapott volna ). Valamint Spikes INT-je után rohadt hülye játékhivás volt, bár azt meg lehet Brady variálta nem BB, de óriási hülyeség volt rögtön dobni egy Fly-t három ember közé, és visszaadni a labdát a Ravensnek. Na de nem akarok több negativumot irni, mert nem érdemli eg a csapat a kritikát 😊
Dem a megszokott hengerlő támadójátékot láttuk tegnap, de nem is kellett mert a védelem ismét megmutatta hogy nem kell őket leirni, meg azért Cundiff-nak is küldhetünk egy köszönő táviratot 😊 Wilfork óriási volt, de ki lehetne emelni mindenkit egyenként, jól játszott az egész defense, és hihetetlen mennyivel más azért igy készülni a Giants ellen, ott is nagyon sok kell majd tőlük, de megmutatták hogy képesek kulcsjátékokra és hogy van bennük potenciál,de remélem a csatanós válasz még csak most jön és a döntőn fogják megadni azt a nagy kritikusoknak 😊

Egy szó mint száz, boldog és büszke vagyok hogy Patriots szurkolóként élem napjaim, kösz srácok a boldog pillanatokat, de még egyet azért kérnék tőletek idénre 😊 😊 😊

AFC CHAMPIONS 😊
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Big Ben is visszament még azon a meccsen!És azért nem volt jól...
Nagyon félek a Giants ellen a SB-ban.

Egyébként Gronk-nak nem hiszem, hogy komoly baja van. Visszament a pályára. Ha az lett volna, akkor nem tudott volna visszamenni.polonic
kolok1972
Milyen sérülése is volt akkor neki?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Big Ben is visszament még azon a meccsen!És azért nem volt jól...
Nagyon félek a Giants ellen a SB-ban.

Egyébként Gronk-nak nem hiszem, hogy komoly baja van. Visszament a pályára. Ha az lett volna, akkor nem tudott volna visszamenni.polonic
kolok1972
Hasonló a két sérülés, de úgy tűnik, hogy Gronk-é távolról sem olyan súlyos, mint BigBen-é volt. Az valószínű, hogy a héten nem fog edzeni. 😊

Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Big Ben is visszament még azon a meccsen!És azért nem volt jól...
Nagyon félek a Giants ellen a SB-ban.

Egyébként Gronk-nak nem hiszem, hogy komoly baja van. Visszament a pályára. Ha az lett volna, akkor nem tudott volna visszamenni.polonic

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért ha a Colts stadionjában a Giants ellen SB-t nyernénk... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ÉLőhalottak Éjszakája - Tomb, Ready? bejött csak fordítva, van ez így, a zombikirály csak megy előre, előre lépeget, tologatja a püffedt lábait és csak halad amíg a kurva TDt be nem írják a könyvibe, vagy fel nem vésik a szarkofágjára

TomB mono log:
ha kell az életért is, az utolsó emberért is - akár élek, netán élőhalok hidd el úgyis én vagyok, az a tömb ami nem enged, MER AZ ENYIM, senki nem veheti el tőlem, ami az enyim, értitek zselék?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagyon félek a Giants ellen a SB-ban.

Egyébként Gronk-nak nem hiszem, hogy komoly baja van. Visszament a pályára. Ha az lett volna, akkor nem tudott volna visszamenni.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas gratuláció a CSAPATNAK és köszönet az égieknek, akik ma nagyon fogták a kezünket!!!

A Giants nagy falat lesz, észérveket nem is tudok mondani ami alapján nekünk kéne nyerni, csak azt, hogy 2007-ben mi nyertük a preseason meccset és az alapszakaszmeccset idegenben és ők underdog-ként a SB-t, idén ők nyerték a preseason és az alapszakaszmeccset...

Ja és törvényszerű, hogy Ocho-nak TD elkapása és gyűrűje, amit az apja pont nem élhetett meg!
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ha valaki azt mondja a meccs előtt, hogy 3-1-re (down-al együtt 3-2) elveszítjük a TO csatát, Brady nem dob TD-t, Flacco pedig élete egyik legjobb meccsét játsza, és mégis nyerünk, kinevetem.
De nyertünk, ami szerintem nem mértékben az offense linenak (is) köszönhető. A Ravens tökéletes védelmi taktikát választott, nagyon jó levédekezték az elkapókat, de a line általában kitartott, és Brady-nek volt ideje passzolni. Az már más kérdés, hogy Tom, és/vagy a playhívás nagyokat hibázott. De így is megvan, és megyünk Indianapolisba, Brady pedig Peyton Manning szekrényét használja majd. Ha lehet, még keményebb meccs vár ránk, hasonló védelem, és jobb támadók. Gronk nagyon fog kelleni egészségesen.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Első ránézésre az égegyadta világon semmi nem indokolja, hogy nyertünk. A hazai pálya előnyével együtt is legfeljebb egy X-es meccs volt.
Lehet, hogy a Ravens ezt a meccset a Jags, vagy a Titans, esetleg a Seahawks ellen vesztette el?
Flacco szerintem legjobb PO meccsét játszotta, mégis kikaptak. Talán a limitáltabb Off-üknek a kevesebb adódó lehetőséget jobban ki kellett volna használniuk? Két TD maradt bennük, amikor Flacco lehetett volna pontosabb. Egyszer aluldobta (ebből lett elkapás, de...), egyszer túldobta. S a végén az a nem futás 3rd&1-nél. Érthetetlen volt, hogy a Boldin-Edelman mismatch-et nem igazán használták ki.
Két momentumuk is volt, amikor végleg kézbevehették volna a meccset. Fafej fumble után csak FG-t értek el (illetve az összes labdaszerzésük után elmaradt a TD!), s rögtön utána TD-drive-ot engedtek Gronk sérülése ellenére. (Meccs után persze rögzítőt kapott.)
Megnyertük mindkét oldalon a LoS csatát. Talán nem domináltuk annyira a Ravens OL-t/DL-t, mint a Texans, De egyértelműen föléjük nőttünk. Végig (TD-ig) tudtunk vinni egy futásra alapozott és egy passzokra alapozott drive-ot. Az első bravúros volt a Ravens D ellen!
Döbbenetesen jó volt a Ravens coverage. Ezzel tudták Brady-t limitálni, és a RZ-ban hatékonyan védekezni. Szerintem az jelzi a Pats Off. erejét, hogy az elit Ravens D ellen tudtak öt pontot érő drive-ot vinni.
A viszonylag könnyebb meccs lehetősége Brady Gronk-nak túldobott passzánál ment el. (Szvsz ez a dobás volt TB legnagyobb hibája.) Tavaly ilyenből INT lett a Jets ellen, idén legalább lett utána három pont.
A védelem btw hozta a szokásost. 😛 Engedett 400 yard, 20-23 pont, labdaszerzés, utolsó drive-ban nyelik a yard-okat. Ők ezt tudják. De azért ők mentették meg az Off., TB és a csapat seggét!
Lehet Evans és Cundiff végzetes hibáiban és/vagy a szerencsében látni a Pats győzelmének az okát. Én inkább hajlok arra, hogy a két franchise összerejének a minimális különbsége mutatkozott meg drámai módon. Máskor más dolgokban kerül felszínre, tegnap a sors úgy döntött, hogy a meccs végeredményében mutatja ezt meg.

A Giants meg nagy tévedésben van, ha azt hiszik, hogy újra ugyanabba a folyóba lépnek bele. Nem, ez a bosszú ideje lesz!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gronkról lehet tudni vmit? Az a sérülés nagyon hasonló volt Big Ben sérüléséhez.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
😂 😂 😂 2007=2011?ironroy
A szabály a következő: aki az alapszakaszban a meccs végén come back winnel nyer, az veszít a SB-on.


sajnálom...ezúttal be kell érnetek az NFC bajnoki címével 😛 😛 😛
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Még most sem fogtam fel, hogy Moore mit védekezett.polonic
Kétszer is egymás után.
Mert szerintem a második is ugyanolyan fontos volt.Sinisa
A második (3rd down) az egyébként egy hatalmas DPI / illegal contact volt. Hatalmas mázli, h nem dobták be. Nem kicsit örültem a visszanézés után, h nem dobtak rá zászlót. Teljesen jogos lett volna. Kb. 10 mp-cel azelőtt, h az elkapó megérintette a labdát, Moore már fogta, tolta, húzta, vonta.
de kit érdekel..... 😀 😀 😀 ezúttal a mi javunkra tévedtek a sporik. A lényeg, h AFC bajnok a Pats!!!
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Huhh, nem sokszor vágtam ilyen jó képet a hétfőnek.
Nyertünk. Magunknak is is köszönhetjük, hogy ilyenre sikeredett a vége (na meg persze a kőkemény Ravens D-nek). Gondoljunk csak Brady rossz passzára Gronk felé ami tiszta TD lett volna, Edelman fumbli, második intről nem is beszélve. Azzal nem is értem mi volt a cél, mint ahogy se az elején, se a végén a meccsnek nem értettem az O playe hívást. Ha jól emlékszem 7 perc volt az órán, nagyjából fél pályáról indultunk. Előtte Td-t csináltunk, az O nak ment a szekér, Int-et szerzett a D, lélektan nálunk. Haladunk picit előre, idő lemegy, legrosszabb esetben is FG, TD kényszer Flaccon. Ehelyett hosszú passz double coverbe, Slater felé... Ha lett volna előtte egy Flea Flicker talán lett is volna értelme..
Másik dolog, az elit O csináljon már egy First Downt ha ez kell a meccs megnyeréséhez. Btw 2 & 3 volt amikor Lawfirm -nak meg lett volna, ha úgy fut ahogy addig szokott-fejet leszeg és erőből előre-, ehelyett addig totyogott amíg -1 lett belőle. Utána meg pont Reed felé kellett dobni...
A D viszont hozta a maximumot, amit csal el lehet várni tőlük, Wilfork nagy napja volt, ingyen fánkot neki egész hátra lévő életében.
Ui: jövőre vagy albit kell váltanom vagy megrendelni valami espn csatornát, mert ez minden, csak nem közvetítés ami a sport tv-n folyik.

Why so serious?
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
„I sucked pretty bad today, but the defense saved me”Wyatt
Érdekes lenne visszalapozni kb. az 5-6. forduló környékére. Mennyit szidtuk a D-t. Erre, ők - szó szerint -, harcolták ki a SB-t. Tegye fel a kezét, aki erre tippelt 😛 😛
Wilfork a meccs embere nálam. Gondolom nem véletlenül ő kapta a holló vacsorát a pats.hu-n és ezúttal nem az offense.
Kicsit BB-sen fogalmazva: "VW hatalmasat játszott. Megcsinálta a playeket. Igen, ő egy kő kemény srác." :cool: :cool:

Brady-nek max respect. A QB sneak-ekért, a TD-t érő repüléséért, az őszinte nyilatkozatáért.
De gyakorlatilag az egész csapatnak grat.
BJGE futásai is hihetetlenek voltak, akár csak AP, McCoy, vagy éppen Rice jobb napjaiban. 20/20
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A meccs jelenete nálam Moore célterületen kiütött labdája...
Sig gyanús kép.undisputedly
ha a ként visszafújt Intnél a húgy is megállt bennem, akkor ott egy pillanatra az élők táborából is eltávoztam.nDRo
De miért? Beírták már... Szabad playnél bármit lehet dobni, bejön nagy játék, nem, akkor sincs semmi... Ezt valahogy bele kéne magyarázni Ricsiékbe 😊Wyatt
Ha az offside miatt visszafújt playra gondoltak, akkor 100%-ig egyetértek Wyatt-tal.
Egyértelmű volt, h a védő a snap pillanatában a NZ-ban állt. Repült is a zászló. Be kellett vállalni a hosszú passzt, ezt minden rutinos irányító így csinálja; ha bejön nyernek vele 20-30 yardot is, ha nem...semmi gond--> Offside, 5 yard penalty.
Egyébként a Ravens DEF is tudta, h ezért ment a hosszú passz, mert ez egy "szabad play" úgyh nem is csináltak belőle visszahordást.
Teljesen jó hívás volt, kár, h nem talált célt.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok a srácoknak,Wilforkot én még nem láttam ennyire jól játszani! Azt vki megmagyarázhatná azért,hogy kb 6 perccel a vége előtt IC után,félpályáról indulva,1&10-re miért kellett deepet dobatni double coveragebe Slaternek(!!!)? BGJE végig jól futott,pörgethettük volna az órát és még ha csak FG is van ,TD kényszerbe hozzuk Flakont.Ez egy teljesen érthetetlen és értelmetlen döntés volt,amin majdnem elúszott a meccs.Az O sztem nem volt most rossz,annak ellenére sem hogy TB valóban nem élete meccsét játszotta,de a RZ-ig többször is remekül eljutottunk,csak ott szembe találtuk magunkat a No. 1 RZ D-vel és ezen majdnem elment a meccs.Így is minden tisztelet a csapaté!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép volt fiuk!!

Na és most akkor vágjunk vissza 2007-ért....verjük el a kis Manninget a bátyja stadionjában!!!!!!! 😊
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Állat meccs volt!
A hollók előtt le a kalappal!
Pollard mellet nem tudok elmenni megjegyzés nélkül jó játékos az int-nél megmutatta, de mennyire egy gusztustalan alattomos játékos hihetetlen!
Flaco megmutatta hogy a kritikák ellenére van benne spiritusz!
Meccs embere Wilfork ill. D-line!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak most nyerünk 😀Wyatt
Könyvet azért most ne írjatok róla! 😛

Alig várom a meccset!!!lotus86
Ne tépkedd 😀 Én is, bár nálam 2-3 hete ti vagytok az SB legnagyobb esélyesei, de hátha most mi nyerünk underdogként 😊

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért ez a Pollard gyerek már nyugdíjba vonulhatna.....2007-ben Bradyt intézte el, most majdnem Gronkot, aztán egy INT. A lényeg, hogy nyertünk. Remélem az idei PO-ra letudtuk a szerencsétlenkedést. GO for SB! Fight Back.