New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

több mint 12 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nagy kár, hogy Vollmer nem tud játszani, mert ha a falba kell +1 ember (ami már eleve régen rossz), akkor Gronkon kívül mást erre a feladatra nem tudok elképzelni.Seventh Son
A plusz 1 falember Vollmer sérülése óta általában úgy nézett ki, hogy Cannon jött be RT-nek, Solder pedig egyel kintebb blokkoló TE-ként.

Szerk.: lassú voltam 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nagy kár, hogy Vollmer nem tud játszani, mert ha a falba kell +1 ember (ami már eleve régen rossz), akkor Gronkon kívül mást erre a feladatra nem tudok elképzelni.Seventh Son
Pedig Solder egész évben ezt játszotta. 😊El Bandi
Kivétel mikor Vollmer heylén kezdett 😊 Egyébként megoldható, ha Cannon játszik RT-t, és Solder +1 blokkólóként lép pályára. De ezt csak akkor tudom elképzelni, ha nem nohuddle-ben haladunk előre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagy kár, hogy Vollmer nem tud játszani, mert ha a falba kell +1 ember (ami már eleve régen rossz), akkor Gronkon kívül mást erre a feladatra nem tudok elképzelni.Seventh Son
Pedig Solder egész évben ezt játszotta. 😊
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Azt írta DoM, hogy nemrég ért vissza Ocho Bostonba, én nem hibáztatom a stábot sem, őt sem, akármi is volt a döntés mögöttWyatt
Lehet hogy végig no huddle-ban nyomjuk?El Bandi
Hajajj. Még a D# is no huddle-t nyom. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.El Bandi
Ocho meglepő nem is kicsit. Ennyire megviselték volna a héten történtek? Ridley meg Vereen csak számomra meglepetés? Főleg Ridley. Ennyit számított volna az a fumble múlt héten? Hát nehéz meccs lesz, de érzem, hogy nyerni fogunk.FViktor93
Számítottam, hogy max 4 carry-t kap, de az inaktív státusz meglep. Számomra az is érdekes, hogy Vereen így nem került be az aktív keretbe, így tulajdonképpen 2 RB-vel vágunk neki a meccsnek, ha Faulkot nem vesszük számításba.
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Nagy kár, hogy Vollmer nem tud játszani, mert ha a falba kell +1 ember (ami már eleve régen rossz), akkor Gronkon kívül mást erre a feladatra nem tudok elképzelni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt írta DoM, hogy nemrég ért vissza Ocho Bostonba, én nem hibáztatom a stábot sem, őt sem, akármi is volt a döntés mögöttWyatt
Lehet hogy végig no huddle-ban nyomjuk?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.El Bandi
Ocho meglepő nem is kicsit. Ennyire megviselték volna a héten történtek? Ridley meg Vereen csak számomra meglepetés? Főleg Ridley. Ennyit számított volna az a fumble múlt héten? Hát nehéz meccs lesz, de érzem, hogy nyerni fogunk.FViktor93
Azt írta DoM, hogy nemrég ért vissza Ocho Bostonba, én nem hibáztatom a stábot sem, őt sem, akármi is volt a döntés mögött
Vereen igen, arra számítottam, hogy Ridley nem fog sok szerepet kapni a fumble után, de így Shane sem ma robban be
De az érzésed jöjjön be, a többi nem fontos 😀

több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.El Bandi
Ridley elég nagy meglepetés számomra. A pár fumble-től eltekintve kifejezetten veszélyes, jó futó lett. Nehogy visszaüssön a futójáték hiánya, mint tavaly a Jets ellen. 85-ről meg végleg kijelenthetjük, hogy kár volt idehozni... Nem lett PO szuperfegyver 😊. A fal jobb oldala kicsit vékony. Egyébként minden OK, hajrá Pats!!!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt a stílust fejezd be. Köszönöm.ulpianus
Eleinte vicces volt.
Mostmár kurva unalmas.Bazzani
respektlaci figyelmeztetve, a következőnél egy hét pihenő
ezen a fórumon nem férnek meg a hozzá hasonló sztárokJJ
Mind a magam, mind a saját nevemben javaslom, kérem, hogy vágjátok ki végleg! A DoM cikk lenyúlásáért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.El Bandi
Ocho meglepő nem is kicsit. Ennyire megviselték volna a héten történtek? Ridley meg Vereen csak számomra meglepetés? Főleg Ridley. Ennyit számított volna az a fumble múlt héten? Hát nehéz meccs lesz, de érzem, hogy nyerni fogunk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.El Bandi
Eredménykövetőre fel 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem játszik: Ochochinco, Vollmer, Mallett, Ridley, Vereen, Guyton, Thomas.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép és mindenek előtt vidám kimenetelű estét kivánok minden egyes szurkolótársamnak, nem leszek este eredménykövetőben, haverokkal nézzük a meccset, remélem jól fognak alakulni a dolgok és boldogan irhatok holnap véleményt a találkozóról 😊 Mindnekinek jó szurkolást és GO PATRIOTS !!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Hát, még az sem kizárt, hogy átnyúlik holnapra a mérkőzés, ha így lesz, azt sem bánom, ha éjfél után pár perccel nyerünk 😂Wyatt
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Engem már nem érdekel csak jussunk be valahogy az SB-be és oktassunk vhogy ahogy szoktunkrespectvv4laci
Engem azért érdekel, hogy kedvenc csapatom játékosai egyben jöjjenek le a pályáról, még ha vesztesen is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Engem már nem érdekel csak jussunk be valahogy az SB-be és oktassunk vhogy ahogy szoktunk
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, még az sem kizárt, hogy átnyúlik holnapra a mérkőzés, ha így lesz, azt sem bánom, ha éjfél után pár perccel nyerünk 😂

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊Flacco5
Oksi, ti kemények lesztek, mi meg nyerünk. Áll az alku? 😀Wyatt
Há'hogyne 😀
http://www.youtube.com/watch?v=6-91SWAfLnU
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊Flacco5
Oksi, ti kemények lesztek, mi meg nyerünk. Áll az alku? 😀

több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉Vrijbloed
Azért inkább kemények legyünk 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊Wyatt
Remélem kemények leszünk, de azt is, hogy mindkét oldal megússza sérülés nélkül. 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉Vrijbloed
Erre gondoltam én is pont. Remélem a nagy „megmutatjuk nekik milyen kemények vagyunk” nem 2-3 durva sérüléssel indul majd 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sérülésmentes, jó meccset kívánok! 😉