New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.zinedine5
Eli elitirányó, Flacco nem.Wyatt
Nem akartam ennyire kihegyezni. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.zinedine5
Eli elitirányó, Flacco nem.

több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.zinedine5
Viszont a Giants DEF kis túlzással csak a pass rush-ból áll. Asszem ezt a pats.hu/DoM is kielemezte a reg. season meccs kapcsán.
Ez nem jelent semmit, mert a mi secondary-nk is olyan amilyen, mégis megfogták a Ravens O-t.
De! Ha sikerül a Giants O-line-t túlélni --> persze ahogy írod is, vegyesen futásokkal és passzokkal, akkor könnyebb dolgunk lesz, mint a Ravens LB sora és secondary-je ellen....
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rendben van, ezt nem tagadom. Valaki írta, tán Danna, hogy olyan cikkeket olvasott, ami azt taglalta, hogy az öltőzőben nagyon egyben van a csapat, hatalmas az összetartás, ez a legjobb Patriots ebből a szempontból. Ez (is) nagyon fontos dolog, ezen is sok múlik.polonic
Ez nem csak a cikkekből derül ki. Woodhead a fumble után visszaviszi 35+ yard-ra (a döntő többség térdelt volna, mint a kisangyal) és a többiek majdnem szétszedték utána a nagy biztatásban. Mi lett a drive-ból? TD.
Moore mondta, hogy a Smith TD után, mindenki szólt neki, hogy hagyja a fenébe, ne eméssze magát, segítsen nyerni. Ő lett a végén a nyerőember. (Btw azt is mondta, hogy az Evans elkapásnál, DMC-val elváltották magukat, és az elkapás után csak azt tette, amit folyamatosan gyakoroltattak vele az edzésen. Nem esett pánikba és bevallása szerint életében először sikerült neki így szerelni.)
Brady a gerincét töreti egy TD-ért, majd felmegy a dobogóra és az első nyilvános mondata, hogy ma igazán sz@rul játszott.
Egyben vannak.
A bosszú hidegen tálalva a legfinomabb! 😊

Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.zinedine5
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀Wyatt
Azért Edelman az utolsó drive-ban annál a nagy Boldin catch and run-nál eltévedt a pályán. Azt hitte LB-t játszik, beállt a DL mögé futás ellen, és onnan sasolta az emberét. 😊
Tegnap mindegyik törpénknek volt egy-egy homály megmozdulása. Idénre ennyi volt. 😊tomi-tomi
Hát ott konkrétan az agyvérzés kerülgetett... Az egyik legjobb, legfizikálisabb WR-re tenni szerencsétlen... 😀

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
polonic, nem Neked írtam, csak úgy általában. Ne higgyük el, hogy a Giants az esélyes. Ez a csapat most nagyon rendben van.tomi-tomi
Oké! 😊

Nem foglalkozom már azzal, hogy ki az esélyes, ki nem. Párszor már ráfáztam az ilyen kinyilatkoztatásokkal. Nem csak a csapatunkkal kapcsolatban. 😊

Rendben van, ezt nem tagadom. Valaki írta, tán Danna, hogy olyan cikkeket olvasott, ami azt taglalta, hogy az öltőzőben nagyon egyben van a csapat, hatalmas az összetartás, ez a legjobb Patriots ebből a szempontból. Ez (is) nagyon fontos dolog, ezen is sok múlik.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀Wyatt
Azért Edelman az utolsó drive-ban annál a nagy Boldin catch and run-nál eltévedt a pályán. Azt hitte LB-t játszik, beállt a DL mögé futás ellen, és onnan sasolta az emberét. 😊
Tegnap mindegyik törpénknek volt egy-egy homály megmozdulása. Idénre ennyi volt. 😊
Mintha egy LB mellet futott volna el Davis, hihetetlen volt a sebességkülömbség. :onDRo
Még ha egy LB lett volna, az bizony Rolle volt! 😀tomi-tomi
tudom, hogy Rolle volt, ezért lepődtem meg. 😀nDRo
Bocs, félreértettelek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀Wyatt
Azért Edelman az utolsó drive-ban annál a nagy Boldin catch and run-nál eltévedt a pályán. Azt hitte LB-t játszik, beállt a DL mögé futás ellen, és onnan sasolta az emberét. 😊
Tegnap mindegyik törpénknek volt egy-egy homály megmozdulása. Idénre ennyi volt. 😊
Mintha egy LB mellet futott volna el Davis, hihetetlen volt a sebességkülömbség. :onDRo
Még ha egy LB lett volna, az bizony Rolle volt! 😀tomi-tomi
Tudom, hogy Rolle volt, ezért lepődtem meg. 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀Wyatt
Azért Edelman az utolsó drive-ban annál a nagy Boldin catch and run-nál eltévedt a pályán. Azt hitte LB-t játszik, beállt a DL mögé futás ellen, és onnan sasolta az emberét. 😊
Tegnap mindegyik törpénknek volt egy-egy homály megmozdulása. Idénre ennyi volt. 😊
Mintha egy LB mellet futott volna el Davis, hihetetlen volt a sebességkülömbség. :onDRo
Még ha egy LB lett volna, az bizony Rolle volt! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy a passrush náluk annyival nem jobb mint amennyivel a secondary rosszabb a Ravensénél. Azt a hátsó alakzatot Bradynek simán szét kell passzolnia, ha az Ofal megvédi rendesen.FViktor93
Pontosan. Brady-t csak a 4 man rush-sal ÉS kiemelkedő cover-rel lehet lassítani. Egy Reed-Pollard S páros és egy Rolle-Philips S páros között zongoraverseny méretű különbség van. (Ma hajnalban testvériesen megosztoztak a két Davis TD-n. 😛 )
Ez az OL most TOP3 szerintem, tegnap egyetlenegyszer Solder hibázott Kruger ellen. Brady-nek elég időt adtak.
polonic, nem Neked írtam, csak úgy általában. Ne higgyük el, hogy a Giants az esélyes. Ez a csapat most nagyon rendben van.tomi-tomi
Mintha egy LB mellet futott volna el Davis, hihetetlen volt a sebességkülömbség. :o
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én azért örülnék, ha nem telefosott gatyával mennénk ki, és Wilforkék elfogyasztanák vacsorára a kicsi Manninget 😊nDRo
Jajj, hát nyilván a játékosok nem úgy állnak hozzá, hogy félnek, egyik meccshez sem. Különben nem lenne helyük az NFL-ben.

Ez csak szurkolói félelem. 😊polonic
Bennem is meg van, mint sportolóban mindig is megvolt.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy a passrush náluk annyival nem jobb mint amennyivel a secondary rosszabb a Ravensénél. Azt a hátsó alakzatot Bradynek simán szét kell passzolnia, ha az Ofal megvédi rendesen.FViktor93
Pontosan. Brady-t csak a 4 man rush-sal ÉS kiemelkedő cover-rel lehet lassítani. Egy Reed-Pollard S páros és egy Rolle-Philips S páros között zongoraverseny méretű különbség van. (Ma hajnalban testvériesen megosztoztak a két Davis TD-n. 😛 )
Ez az OL most TOP3 szerintem, tegnap egyetlenegyszer Solder hibázott Kruger ellen. Brady-nek elég időt adtak.
polonic, nem Neked írtam, csak úgy általában. Ne higgyük el, hogy a Giants az esélyes. Ez a csapat most nagyon rendben van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Én azért örülnék, ha nem telefosott gatyával mennénk ki, és Wilforkék elfogyasztanák vacsorára a kicsi Manninget 😊nDRo
Jajj, hát nyilván a játékosok nem úgy állnak hozzá, hogy félnek, egyik meccshez sem. Különben nem lenne helyük az NFL-ben.

Ez csak szurkolói félelem. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem kell itt félni, Brady bukott már Super Bowlt, Peyton Manning bukott már Super Bowlt, Big Ben bukott már Super Bowlt, most Elishán a sor, hogy igazán Elitté érjen 😂Wyatt
Ez az igazi motiváció 😂 😂 😂
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem kell itt félni, Brady bukott már Super Bowlt, Peyton Manning bukott már Super Bowlt, Big Ben bukott már Super Bowlt, most Elishán a sor, hogy igazán Elitté érjen 😂Wyatt
Így van, így lesz teljes a történet. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell itt félni, Brady bukott már Super Bowlt, Peyton Manning bukott már Super Bowlt, Big Ben bukott már Super Bowlt, most Elishán a sor, hogy igazán Elitté érjen 😂

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Jobb félni mint megijedni 😊gravedigger
Én azért örülnék, ha nem telefosott gatyával mennénk ki, és Wilforkék elfogyasztanák vacsorára a kicsi Manninget 😊nDRo
Ettől szerintem nem is kell tartani 😊 Van elég plusz ok a motivációra mindnekinek még azon felül is hogy Super Bowl győzelem a tét... 😊
Ez a szezon MHK-nek szól, ezt tegnap Kraft is kifejtette a dijátadón, tuti vissza akarnak vágni a 2007-es vereségért meg az idei alapszakaszért, na meg Brady qrvára meg akarja majd magát mutatni egy ilyen gyengébb meccs utángravedigger
Csak nem szeretném, ha a győzni akarás görcsösségbe fordulna át. 23 pont nem lesz elég ez ellen a Giants ellen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden csapat verhető. Írtam én azt egy szóval is, hogy nem verhető a Giants? Nem emlékszem rá.
Azt írtam, hogy félek tőlük. . .polonic
Jobb félni mint megijedni 😊gravedigger
Én azért örülnék, ha nem telefosott gatyával mennénk ki, és Wilforkék elfogyasztanák vacsorára a kicsi Manninget 😊nDRo
Ettől szerintem nem is kell tartani 😊 Van elég plusz ok a motivációra mindnekinek még azon felül is hogy Super Bowl győzelem a tét... 😊
Ez a szezon MHK-nek szól, ezt tegnap Kraft is kifejtette a dijátadón, tuti vissza akarnak vágni a 2007-es vereségért meg az idei alapszakaszért, na meg Brady qrvára meg akarja majd magát mutatni egy ilyen gyengébb meccs után
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hasonló a két sérülés, de úgy tűnik, hogy Gronk-é távolról sem olyan súlyos, mint BigBen-é volt. Az valószínű, hogy a héten nem fog edzeni. 😊

Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Minden csapat verhető. Írtam én azt egy szóval is, hogy nem verhető a Giants? Nem emlékszem rá.
Azt írtam, hogy félek tőlük. . .polonic
Jobb félni mint megijedni 😊gravedigger
Én azért örülnék, ha nem telefosott gatyával mennénk ki, és Wilforkék elfogyasztanák vacsorára a kicsi Manninget 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Big Ben is visszament még azon a meccsen!És azért nem volt jól...kolok1972
Hasonló a két sérülés, de úgy tűnik, hogy Gronk-é távolról sem olyan súlyos, mint BigBen-é volt. Az valószínű, hogy a héten nem fog edzeni. 😊

Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Minden csapat verhető. Írtam én azt egy szóval is, hogy nem verhető a Giants? Nem emlékszem rá.
Azt írtam, hogy félek tőlük. . .polonic
Jobb félni mint megijedni 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Huhh, nem sokszor vágtam ilyen jó képet a hétfőnek.
Nyertünk. Magunknak is is köszönhetjük, hogy ilyenre sikeredett a vége (na meg persze a kőkemény Ravens D-nek). Gondoljunk csak Brady rossz passzára Gronk felé ami tiszta TD lett volna, Edelman fumbli, második intről nem is beszélve. Azzal nem is értem mi volt a cél, mint ahogy se az elején, se a végén a meccsnek nem értettem az O playe hívást. Ha jól emlékszem 7 perc volt az órán, nagyjából fél pályáról indultunk. Előtte Td-t csináltunk, az O nak ment a szekér, Int-et szerzett a D, lélektan nálunk. Haladunk picit előre, idő lemegy, legrosszabb esetben is FG, TD kényszer Flaccon. Ehelyett hosszú passz double coverbe, Slater felé... Ha lett volna előtte egy Flea Flicker talán lett is volna értelme..
Másik dolog, az elit O csináljon már egy First Downt ha ez kell a meccs megnyeréséhez. Btw 2 & 3 volt amikor Lawfirm -nak meg lett volna, ha úgy fut ahogy addig szokott-fejet leszeg és erőből előre-, ehelyett addig totyogott amíg -1 lett belőle. Utána meg pont Reed felé kellett dobni...
A D viszont hozta a maximumot, amit csal el lehet várni tőlük, Wilfork nagy napja volt, ingyen fánkot neki egész hátra lévő életében.
Ui: jövőre vagy albit kell váltanom vagy megrendelni valami espn csatornát, mert ez minden, csak nem közvetítés ami a sport tv-n folyik.Sztyopa
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Big Ben is visszament még azon a meccsen!És azért nem volt jól...
Nagyon félek a Giants ellen a SB-ban.

Egyébként Gronk-nak nem hiszem, hogy komoly baja van. Visszament a pályára. Ha az lett volna, akkor nem tudott volna visszamenni.polonic
kolok1972
Hasonló a két sérülés, de úgy tűnik, hogy Gronk-é távolról sem olyan súlyos, mint BigBen-é volt. Az valószínű, hogy a héten nem fog edzeni. 😊

Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Minden csapat verhető. Írtam én azt egy szóval is, hogy nem verhető a Giants? Nem emlékszem rá.
Azt írtam, hogy félek tőlük. . .

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy a passrush náluk annyival nem jobb mint amennyivel a secondary rosszabb a Ravensénél. Azt a hátsó alakzatot Bradynek simán szét kell passzolnia, ha az Ofal megvédi rendesen.FViktor93
Akiknek azért tegnap miatt egy nagy dícséret kijár, Suggsnak alig volt momentuma például. Azért is volt több leütött passz, mert úgyse tudtak közel kerülni úgyhogy "csak" feltették a kezüket


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ne legyünk már nyámnyilák! Ez a Giants verhető. Tegnap két brutális ST hiba miatt (is) tudtak győzni.tomi-tomi
Arról nem is beszélve, hogy a passrush náluk annyival nem jobb mint amennyivel a secondary rosszabb a Ravensénél. Azt a hátsó alakzatot Bradynek simán szét kell passzolnia, ha az Ofal megvédi rendesen.