New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Az egyik online "kölcsönzős" oldalra ma felrakták HD-ben a 2007-es "randinkat" a Giants ellen. Komolyan azt hiszi bárki is hogy újra látni akarom azokat a pillanatokat a 4. negyedből? 😊

Hosszú másfél hét van még hátra 😐

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.tomi-tomi
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt.
A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben, sőt a meg nem adott nyílvánvaló fumble miatt még a bírók is alánk vágtak elég komolyan.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊Szesze
Azt hiszem, természetes, hogy nem értünk egyet. 😊
Általánosságban, a Pats idén pont a Giants ellen volt a mélyponton, azóta - bár Te próbálsz úgy tenni, mintha a novemberi Pats menne a SB-ba - rengeteg dologban lépett előrébb.
Ez az OL szinte hibátlan. Gondolatban fusd át, hogy az utolsó 10 meccsükön kiket tartottak távol Brady-től. Ráadásul hatékonyan futtatjuk a 3TE+2WR felállást, ahol a 3. TE egy OT. De valóban ez lesz az egyik kritikus faktor: Giants négy emberes pass rush vs. Pats OL.
A Packers meccset másképp látjuk (nem a 4. fumble-t!), szerintem nagyon nagy jelentősége volt mindhárom megítélt fumble-nak abban, hogy igazából ne indulhasson be a Packers Off. Másképp: azért tudtatok folyamatosan a nyeregben maradni, mert a három fumble ebben sokat segített. Szerintem többet, mint a pass rush-otok, s én zinadine-nak erre a mondatára írtam ezt.
Ha valaki, akkor én már idény elején kiálltam Eli-ért! 😀 😉 Igazolt is engem ebben az idényben. Talán Flacco tegnapi teljesítménye mérhető Eli átlagához. Csak arra próbáltam utalni, hogy egetverően nagy különbség nem várható a két QB teljesítmény között.
Nem annyival erősebb a Giants Off., a Ravens futójátéka ligaelit szint. (Többek között ezért sem értem a Pats D lebecsülését, Rice-t tökéletesen limitálták tegnap.) A Giants Off. erőssége a passzjáték, a Pats Def. gyengesége a kétséges Sec. Viszont az utóbbi meccseken mutatott életerős pass rush belekergetheti Eli-t hibákba. S a Pats elküldte év elején a saját CB-t letaroló, kórházba segítő S-jét, 😛 ellenünk nem ússzátok meg az INT-eket.
Egy nagy túróst kedvez Nektek ez a párosítás, se papíron, se sehol! 😊 Hajnalban egy árva TE-et képtelenek voltatok feltartani, akinek Alex Smith passzol. (Beszéljünk egy kicsit a Giants Sec-ról is! 😛 ) Két hét múlva két (elit) TE-et, a ligaelső slot WR-t és egy SB MVP WR-t kéne kordában tartanotok. S semmi nem utal arra, hogy Hoyer-hez lesz szerencsétek.
Jó indulattal 50-50. 😊tomi-tomi
Nem természetes, sokszor értek egyet veled de azt nem szoktam külön beírogatni 😊 országos egyesről senki sem beszélt, de tény h én pl magunkat tartom esélyesebbnek mondjuk 60-40%ban, te ezt természetesen gondolhatod másként. A többibe most már nem akarok belemenni, sokmindent máshogy gondolunk, majd a meccsen kiderül kinek lesz igaza.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Szerintem ott borda sérülés is volt.undisputedly
nem,nem, az tavaly volt. 😊

SB: http://gothamist.com/2008/01/22/ahead_of_super.phpDanna
Szerintem ő is a tavalyra célzott a bordasérüléssel 😀FViktor93
viszont a beszélgetésben korábban meg a Chargers és a SB elleni meccsről volt szó, hogy akkoris gyengébb meccse volt az SB előtt. Erre írtam h igen, de akkor sérült volt.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azt azért ne felejtsétek el h akkor Brady már csak 1 lábbal játszott... most reméljük mind a kettő rendben van. 😊Danna
Szerintem ott borda sérülés is volt.undisputedly
nem,nem, az tavaly volt. 😊

SB: http://gothamist.com/2008/01/22/ahead_of_super.phpDanna
Szerintem ő is a tavalyra célzott a bordasérüléssel 😀
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én sem látok párhuzamot. Teljesen más a struktúrája és a teljesítményének a dinamikája a 2011-es Pats-nek.
Aránylag sima = kisebb szívinfarktus? 😊tomi-tomi
Azt azért ne felejtsétek el h akkor Brady már csak 1 lábbal játszott... most reméljük mind a kettő rendben van. 😊Danna
Szerintem ott borda sérülés is volt.undisputedly
nem,nem, az tavaly volt. 😊

SB: http://gothamist.com/2008/01/22/ahead_of_super.php
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Brian Waters itt, nálunk játszhatja élete mérkőzését. Hihetetlen szimpatikus fickó, remek játékos és nagyon jó érzés, hogy talán odaérhet velünk 😊

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hail

Csak ide írok már először, Pats drukker (is) lennék vagy mi a szösz..bár még vitatkoznak az IMF küldöttek...

Nah, szóval, Negritis barátunkhoz jöttem, kérlek írj rám töki !
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az mondjuk ijesztő érdekesség, hogy pont a Giants elleni SB-t megelőző főcsoport döntőben is aránylag gyenge meccse volt a San Diego ellen. (209 yard, 2 TD, 3 int, 66.4-es QB rating)
De én nem hiszek ilyenekben, szerintem most aránylag simán nyerni fogunk. 😊Schleck
Én sem látok párhuzamot. Teljesen más a struktúrája és a teljesítményének a dinamikája a 2011-es Pats-nek.
Aránylag sima = kisebb szívinfarktus? 😊tomi-tomi
Azt azért ne felejtsétek el h akkor Brady már csak 1 lábbal játszott... most reméljük mind a kettő rendben van. 😊Danna
Szerintem ott borda sérülés is volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Húú, csak pirosat ne. A Patriots mez így a legjobb, ahogy van. 😊polonic
Kinek a pap kinek a papné. Nekem az emlékmez is írtózatosan tetszik, ezért szeretném ha élénkebb lenne. 😊nDRo
Nekem is tetszene a piros benne, persze csak ész szerű keretek között. 😊FViktor93
Na ez az amitől én nagyon tartok 😊 Remélem nem hülyülnek meg 😊 Nem birnám azt elviselni ha egy ilyen cserecsáré amerika kapitányos mezünk lenne, valami hasonló mint a fake tervek :o Én amelett vagyok hogy maradjon meg ez a design
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
mezhez: Interesting stuff, the Patriots will keep the MHK patch on the left side of their jerseys. The SB patch will move to the right side.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Az mondjuk ijesztő érdekesség, hogy pont a Giants elleni SB-t megelőző főcsoport döntőben is aránylag gyenge meccse volt a San Diego ellen. (209 yard, 2 TD, 3 int, 66.4-es QB rating)
De én nem hiszek ilyenekben, szerintem most aránylag simán nyerni fogunk. 😊Schleck
Én sem látok párhuzamot. Teljesen más a struktúrája és a teljesítményének a dinamikája a 2011-es Pats-nek.
Aránylag sima = kisebb szívinfarktus? 😊tomi-tomi
Azt azért ne felejtsétek el h akkor Brady már csak 1 lábbal játszott... most reméljük mind a kettő rendben van. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú, visszaolvastam a Giants-topicban, kár volt 😀
Örülnék, ha ez a gyenge Brady megint olyan béna fasz lenne, hogy nem vezet GW-drive-ot, mert már korábban megnyertünk a mérkőzést és nincs erre szükség 😀Wyatt
Te komolyan foglalkozol ilyennel? Tőletek is csak a "jobbja" vett részt benne, szóval csitt! 😉 😛 Kb. mint az oviban a "kinek a traktorja szebb" vita. 😊

Inkább azt mondd meg, hogyan lehetne megwoodoozni Gronkowskit és Hernandezt. Mivel Rolle egy gyökér, ezért a korábban említett úriemberek valószínű, hogy jó napot fognak zárni. (Sokszor van ő a TE-n, de hihetetlen hibákra képes....jó, néha játszik jól is, de az a ritkább.)

Ha viszont nem fogtok futni (Mivel eddig nektek sem ez volt az erősségetek, ezért remélem, hogy nem a SB-on változtattok.) és hagyjátok, hogy Brady sokat ácsorogjon a zsebben, az fájni fog neki.lotus86
A Ravens ellen azért elég szépen haladgattunk, szóval azért nem lennék meglepve, ha próbálkoznánk GAZDAGON (😛)
A fal jobb lesz, mint anno, így remélhetőleg kitart a 4 ember ellen, és támadásban legalább tudunk veletek haladni.
Meg abban bízom, hogy elkövetitek azt a hibát, hogy futással akartok nyerni, és csak ritkán passzoltok, akkor több esélyünk van, ha végig passzoltok, 400+ is laza lehet Elishának :/ Mondjuk, ha szór mellette 1-2 intet, bánja kánya 😀 Ha max 20-21 ponton tartunk titeket, akkor szerintem nagyon nagy esélyünk van, meg bízom abban, hogy 3 ilyen kurva nagy comeback csak nem létezik 😀 Voodoo-zni meg nem kéne, hadd gyapjanak szépen ők 😀

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hú, visszaolvastam a Giants-topicban, kár volt 😀
Örülnék, ha ez a gyenge Brady megint olyan béna fasz lenne, hogy nem vezet GW-drive-ot, mert már korábban megnyertünk a mérkőzést és nincs erre szükség 😀Wyatt
Te komolyan foglalkozol ilyennel? Tőletek is csak a "jobbja" vett részt benne, szóval csitt! 😉 😛 Kb. mint az oviban a "kinek a traktorja szebb" vita. 😊

Inkább azt mondd meg, hogyan lehetne megwoodoozni Gronkowskit és Hernandezt. Mivel Rolle egy gyökér, ezért a korábban említett úriemberek valószínű, hogy jó napot fognak zárni. (Sokszor van ő a TE-n, de hihetetlen hibákra képes....jó, néha játszik jól is, de az a ritkább.)

Ha viszont nem fogtok futni (Mivel eddig nektek sem ez volt az erősségetek, ezért remélem, hogy nem a SB-on változtattok.) és hagyjátok, hogy Brady sokat ácsorogjon a zsebben, az fájni fog neki.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Bár, azt kétlem, hogy szándékosan engednétek a futást. nDRo
Alapjáraton 4-2-5-ös a D felállást játszottunk a szezon jó részében, részben kényszerből, részben a jól passzoló csapatok miatt. De úgy gondolom, hogy Bradyt még a legjobb D-line teljesítmény mellett sem tudjuk 2-3 TD alatt tartani, mint ahogy az alapszakaszban sem sikerült, csak az a kérdés, hogy a ti védelmetek mit tud kezdeni a Cruz-Nicks-MM trióval és mi mennyi pontot tudunk szerezni. Szerintem sok pontos (szumma 50 felett) mérkőzés lesz, ki tudja ki jön ki belőle jobban...

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyetértek. Bár, azt kétlem, hogy szándékosan engednétek a futást. a Ravens ellen is akkor haladtunk leginkább előre, mikor megfelelően váltogattuk a futójátékot (BJGE), és a rövidpasszos játékot. Ha ezt konzisztensen tudnánk hozni ellenetek, jóval nagyobb esélyünk lenne a győzelemre. De ilyen hosszúpasszos őrültségeket, ne csináljunk már többet a negyedik negyedben 3 pontos vezetésnél, mert kitépem a maradék pár szál hajamat is, ami még megmaradt az AFC döntő után.nDRo
Tavaly a Colts ellen a Giants egyszer megpróbálta, az alap felállásuk 4-2-5 volt. Bátyus körbenézett - ez most komoly? -, Addai meg rommá futotta őket.
Ha valamiért, akkor amiatt a világ baromsága play-hívásért megérdemeltük volna a vereséget. Remélem, BOB hívta és JMD-nek semmi köze nem volt hozzá.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, lehet kapaszkodni nyugodtan felfelé rá 😀

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hú, visszaolvastam a Giants-topicban, kár volt 😀
Örülnék, ha ez a gyenge Brady megint olyan béna fasz lenne, hogy nem vezet GW-drive-ot, mert már korábban megnyertünk a mérkőzést és nincs erre szükség 😀Wyatt
Van olyan, hogy Wyatt bandwagon? 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú, visszaolvastam a Giants-topicban, kár volt 😀
Örülnék, ha ez a gyenge Brady megint olyan béna fasz lenne, hogy nem vezet GW-drive-ot, mert már korábban megnyertünk a mérkőzést és nincs erre szükség 😀

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Húú, csak pirosat ne. A Patriots mez így a legjobb, ahogy van. 😊polonic
Kinek a pap kinek a papné. Nekem az emlékmez is írtózatosan tetszik, ezért szeretném ha élénkebb lenne. 😊nDRo
Nekem is tetszene a piros benne, persze csak ész szerű keretek között. 😊FViktor93
Reméltem, hogy nem vagyok vele egyedül. Egyébként én némi szürkével komponálnám, és egy kis kéket is belevinnék, de arra már sajnos nincs ötletem, hogy miként. De ahogy elnézem az Oregon idei kollekcióját, eléggé nagy változások lesznek a jól megszokott Reebok mezekhez képest.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A design szinte biztos, hogy nem ez marad. Részemről remélem, hogy több piros lesz benne, de nem szeretnék Amerika-kapitányos mezt látni a srácokon.nDRo
Húú, csak pirosat ne. A Patriots mez így a legjobb, ahogy van. 😊polonic
Kinek a pap kinek a papné. Nekem az emlékmez is írtózatosan tetszik, ezért szeretném ha élénkebb lenne. 😊nDRo
Nekem is tetszene a piros benne, persze csak ész szerű keretek között. 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én is ezért várok még 😊 Remélem az árakban nem sok eltérés lesz, na meg hogy marad ez a design 😊gravedigger
A design szinte biztos, hogy nem ez marad. Részemről remélem, hogy több piros lesz benne, de nem szeretnék Amerika-kapitányos mezt látni a srácokon.nDRo
Húú, csak pirosat ne. A Patriots mez így a legjobb, ahogy van. 😊polonic
Kinek a pap kinek a papné. Nekem az emlékmez is írtózatosan tetszik, ezért szeretném ha élénkebb lenne. 😊
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azt nagyon bírom, hogy megy, a Giants mennyit fejlődött duma, de mi se tétlenkedtünk azóta. Mindkét csapat jobb mint akkor. A kérdés, hogy ki fog kevesebbet hibázni.

A Giants Dnek a legfontosabb feladata, hogy nyomást helyezzen Bradyre lehetőleg 4 emberrel. Ha ez meg van akkor könnyen zavarba hozható Tom, viszont ha ez nem lesz meg akkor Brady megfogja találni a célpontjait. Ez a Giants secondary nincs a Ravens szintjén szvsz. Ami nekünk segíthet, hogyha működik a futás. Ha ez megvan akkor nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk.

Ami a Pats D-t illeti. Meg kell fogni a futásukat, és nyomást kell helyezni Elira. Eli könnyen tud hibázni, ha bele lihegnek az arcába.
Szvsz szoros meccs lesz és nyerni fogunk. Nem akarom másodszor látni Eli önelégült fejét.FViktor93
nem tartom kizártnak, hogy hasonlóan 90-hez, engedni fogjuk a futást nálatok: Bellicheck akkor úgy ment be a super bowl előtti első meetingra, hogy "fiúk a bills csapatából engedni fogjuk, hogy 100 yard felett fussanak". sztem ez lesz az egyetlen járható út, ha olyan lb zónákat találunk ki, ahol Welkert és 2 TE-t lefogjuk...
Eli amúgy először sem volt önelégült, csak örült... ellenben Brady meg volt kb sértődve rá, hogy mit képzelt ő...
amúgy Eli épp a Frisco meccsen mutatta meg, hogy inkább lenyeli a sacket, csak ne csináljon nagy hibát azzal, hogy szorított helyzetben eldobja!csebi
Végre valamiben egyetértünk. Szerintem is a futásunk lehet a kulcs. Ha engeditek és működni is fog akkor bajban lehettek mert akkor kénytelenek lesztek plusz embereket tenni a boxba ami megnyitja majd a passz sávokat. Abban viszont nem hiszek, hogy megtudjátok-e majd fogni a 4 elkapónkat. Annyira nem érzem erősnek a Giants Lb,Secondary sorát, mint a Ravensé volt.
Szerk: Azért láttam a Frisco ellen, hogy Eli belement nagyon veszélyes passzokba is, csak a szerencse volt ami megmentette az INTektől.FViktor93
Egyetértek. Bár, azt kétlem, hogy szándékosan engednétek a futást. a Ravens ellen is akkor haladtunk leginkább előre, mikor megfelelően váltogattuk a futójátékot (BJGE), és a rövidpasszos játékot. Ha ezt konzisztensen tudnánk hozni ellenetek, jóval nagyobb esélyünk lenne a győzelemre. De ilyen hosszúpasszos őrültségeket, ne csináljunk már többet a negyedik negyedben 3 pontos vezetésnél, mert kitépem a maradék pár szál hajamat is, ami még megmaradt az AFC döntő után.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Már csak azért is fontos, hogy ha már mez vásárlásra adom a fejem, akkor ne régi mezt vegyek 😊nDRo
Én is ezért várok még 😊 Remélem az árakban nem sok eltérés lesz, na meg hogy marad ez a design 😊gravedigger
A design szinte biztos, hogy nem ez marad. Részemről remélem, hogy több piros lesz benne, de nem szeretnék Amerika-kapitányos mezt látni a srácokon.nDRo
Húú, csak pirosat ne. A Patriots mez így a legjobb, ahogy van. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Igy van, következő szezonban már NIKE mezekben pompáznak a csapatok, de őszintén szólva be vagyok szarva, mert azok a fake tervek amik kijöttek tavaly...hát, több mint ocsmány 😊gravedigger
Már csak azért is fontos, hogy ha már mez vásárlásra adom a fejem, akkor ne régi mezt vegyek 😊nDRo
Én is ezért várok még 😊 Remélem az árakban nem sok eltérés lesz, na meg hogy marad ez a design 😊gravedigger
A design szinte biztos, hogy nem ez marad. Részemről remélem, hogy több piros lesz benne, de nem szeretnék Amerika-kapitányos mezt látni a srácokon.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azt nagyon bírom, hogy megy, a Giants mennyit fejlődött duma, de mi se tétlenkedtünk azóta. Mindkét csapat jobb mint akkor. A kérdés, hogy ki fog kevesebbet hibázni.

A Giants Dnek a legfontosabb feladata, hogy nyomást helyezzen Bradyre lehetőleg 4 emberrel. Ha ez meg van akkor könnyen zavarba hozható Tom, viszont ha ez nem lesz meg akkor Brady megfogja találni a célpontjait. Ez a Giants secondary nincs a Ravens szintjén szvsz. Ami nekünk segíthet, hogyha működik a futás. Ha ez megvan akkor nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk.

Ami a Pats D-t illeti. Meg kell fogni a futásukat, és nyomást kell helyezni Elira. Eli könnyen tud hibázni, ha bele lihegnek az arcába.
Szvsz szoros meccs lesz és nyerni fogunk. Nem akarom másodszor látni Eli önelégült fejét.FViktor93
nem tartom kizártnak, hogy hasonlóan 90-hez, engedni fogjuk a futást nálatok: Bellicheck akkor úgy ment be a super bowl előtti első meetingra, hogy "fiúk a bills csapatából engedni fogjuk, hogy 100 yard felett fussanak". sztem ez lesz az egyetlen járható út, ha olyan lb zónákat találunk ki, ahol Welkert és 2 TE-t lefogjuk...
Eli amúgy először sem volt önelégült, csak örült... ellenben Brady meg volt kb sértődve rá, hogy mit képzelt ő...
amúgy Eli épp a Frisco meccsen mutatta meg, hogy inkább lenyeli a sacket, csak ne csináljon nagy hibát azzal, hogy szorított helyzetben eldobja!csebi
Végre valamiben egyetértünk. Szerintem is a futásunk lehet a kulcs. Ha engeditek és működni is fog akkor bajban lehettek mert akkor kénytelenek lesztek plusz embereket tenni a boxba ami megnyitja majd a passz sávokat. Abban viszont nem hiszek, hogy megtudjátok-e majd fogni a 4 elkapónkat. Annyira nem érzem erősnek a Giants Lb,Secondary sorát, mint a Ravensé volt.
Szerk: Azért láttam a Frisco ellen, hogy Eli belement nagyon veszélyes passzokba is, csak a szerencse volt ami megmentette az INTektől.