New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Azt nagyon bírom, hogy megy, a Giants mennyit fejlődött duma, de mi se tétlenkedtünk azóta. Mindkét csapat jobb mint akkor. A kérdés, hogy ki fog kevesebbet hibázni.

A Giants Dnek a legfontosabb feladata, hogy nyomást helyezzen Bradyre lehetőleg 4 emberrel. Ha ez meg van akkor könnyen zavarba hozható Tom, viszont ha ez nem lesz meg akkor Brady megfogja találni a célpontjait. Ez a Giants secondary nincs a Ravens szintjén szvsz. Ami nekünk segíthet, hogyha működik a futás. Ha ez megvan akkor nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk.

Ami a Pats D-t illeti. Meg kell fogni a futásukat, és nyomást kell helyezni Elira. Eli könnyen tud hibázni, ha bele lihegnek az arcába.
Szvsz szoros meccs lesz és nyerni fogunk. Nem akarom másodszor látni Eli önelégült fejét.FViktor93
nem tartom kizártnak, hogy hasonlóan 90-hez, engedni fogjuk a futást nálatok: Bellicheck akkor úgy ment be a super bowl előtti első meetingra, hogy "fiúk a bills csapatából engedni fogjuk, hogy 100 yard felett fussanak". sztem ez lesz az egyetlen járható út, ha olyan lb zónákat találunk ki, ahol Welkert és 2 TE-t lefogjuk...
Eli amúgy először sem volt önelégült, csak örült... ellenben Brady meg volt kb sértődve rá, hogy mit képzelt ő...
amúgy Eli épp a Frisco meccsen mutatta meg, hogy inkább lenyeli a sacket, csak ne csináljon nagy hibát azzal, hogy szorított helyzetben eldobja!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgy emlékszem, hogy a következő idénytől már a Nike lesz az udvari beszállító.tomi-tomi
Igy van, következő szezonban már NIKE mezekben pompáznak a csapatok, de őszintén szólva be vagyok szarva, mert azok a fake tervek amik kijöttek tavaly...hát, több mint ocsmány 😊gravedigger
Már csak azért is fontos, hogy ha már mez vásárlásra adom a fejem, akkor ne régi mezt vegyek 😊nDRo
Én is ezért várok még 😊 Remélem az árakban nem sok eltérés lesz, na meg hogy marad ez a design 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az mondjuk ijesztő érdekesség, hogy pont a Giants elleni SB-t megelőző főcsoport döntőben is aránylag gyenge meccse volt a San Diego ellen. (209 yard, 2 TD, 3 int, 66.4-es QB rating)
De én nem hiszek ilyenekben, szerintem most aránylag simán nyerni fogunk. 😊Schleck
Én sem látok párhuzamot. Teljesen más a struktúrája és a teljesítményének a dinamikája a 2011-es Pats-nek.
Aránylag sima = kisebb szívinfarktus? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy fontos dolgot emeljünk ki még! Ember emlékezet óta most először fordult elő, hogy Brady sz@r teljesítménye ellenére nyert a csapat. (Az külön plusz, hogy ez egy SB-t ér.) Végre a Def. megtapasztalhatta, hogy szuverén, önállóan mérhető, értékelhető teljesítményt nyújtottak. Előbújtak TB árnyékából. A csapatrészek állandó kölcsönhatása miatt az Off-ről még nagy terhet le is vettek ezzel.
Összességében magabiztosabbak és könnyedebbek lehetnek. Lehet, hogy pont ez lesz az az apróság, ami a Pats felé billenti a mérleg nyelvét.tomi-tomi
Az mondjuk ijesztő érdekesség, hogy pont a Giants elleni SB-t megelőző főcsoport döntőben is aránylag gyenge meccse volt a San Diego ellen. (209 yard, 2 TD, 3 int, 66.4-es QB rating)
De én nem hiszek ilyenekben, szerintem most aránylag simán nyerni fogunk. 😊

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egyébként, ha már a mezekről van szó. Mi a helyzet a Nike-val, tavaly volt egy pletyka, hogy valamikortól ő lesz az NFL hivatalos mezszállítója.nDRo
Úgy emlékszem, hogy a következő idénytől már a Nike lesz az udvari beszállító.tomi-tomi
Igy van, következő szezonban már NIKE mezekben pompáznak a csapatok, de őszintén szólva be vagyok szarva, mert azok a fake tervek amik kijöttek tavaly...hát, több mint ocsmány 😊gravedigger
Már csak azért is fontos, hogy ha már mez vásárlásra adom a fejem, akkor ne régi mezt vegyek 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként, ha már a mezekről van szó. Mi a helyzet a Nike-val, tavaly volt egy pletyka, hogy valamikortól ő lesz az NFL hivatalos mezszállítója.nDRo
Úgy emlékszem, hogy a következő idénytől már a Nike lesz az udvari beszállító.tomi-tomi
Igy van, következő szezonban már NIKE mezekben pompáznak a csapatok, de őszintén szólva be vagyok szarva, mert azok a fake tervek amik kijöttek tavaly...hát, több mint ocsmány 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy fontos dolgot emeljünk ki még! Ember emlékezet óta most először fordult elő, hogy Brady sz@r teljesítménye ellenére nyert a csapat. (Az külön plusz, hogy ez egy SB-t ér.) Végre a Def. megtapasztalhatta, hogy szuverén, önállóan mérhető, értékelhető teljesítményt nyújtottak. Előbújtak TB árnyékából. A csapatrészek állandó kölcsönhatása miatt az Off-ről még nagy terhet le is vettek ezzel.
Összességében magabiztosabbak és könnyedebbek lehetnek. Lehet, hogy pont ez lesz az az apróság, ami a Pats felé billenti a mérleg nyelvét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
kikoki New England Patriots 11
Két hete a Broncos meccs előtt, mikor egyértelmű esélyesek voltunk, világvége hangulat volt a fórumon, alig mert valaki esély latolgatni. Most meg hatalmas a lelkesedés, pedig...

Én úgy gondolom, hogy teljesítettük az idei év célját, és nagyon szomorú leszek, ha kikapunk a SB-n, de ez a szezon akkor is a sikeresek közé tartozik. Év közben sokszor írtam, hogy amíg Brady-Belichick páros van, SB or Bust. Nem a győzelemre gondoltam, hanem a részvételre. Ez megvan, innen minden csak ráadás.

Már azért is, mert a véleményem szerint kifejezetten underdogok vagyunk. Hiába írnak minden okosságot az amerikai szakértők, egyáltalán nem tudok nekik hinni. Mint ahogy a Ravens előtt sem tudtam, mikor 7+ pontos favoritok voltunk. A mostani matchupot elnézve kevesebb kellemetlenebb ellenfél van, mint a Giants. A támadóknak nem fekszik a védelmük, mivel 4 emberrel is tudnak nyomást generálni, 7 meg mehet hátra védekezni. Ez Brady kriptonitja. Lásd Lions az előszezonban, a Jets, Ravens. Én nagyon csodálkoznék, ha 25 pontnál többet szereznénk, de már azt is soknak tartom. Manning pedig halálos a sec-nek. Flacco nem volt igazán jó, csak a számok alapján. Legalább 4-5 eset volt, mikor nem találta meg a teljesen üres embert. Egy jobb irányítóval (mondjuk BigBen, Rivers!) a Ravens felrakott volna 30+ pontot. Ebben biztos vagyok. Manning pedig jó irányító, szét fogja szedni a védelmünket. Én abban látom az esélyünket, hogy nem hibázunk, míg a Giants többet is. Nem beszélve, hogy Gronkowski egészséges!!! jelenléte létfontosságú. De, ha van is Gronk, én 35-65-nél nagyobb esélyt nem látok magunknak (35 nekünk, 65 a Giantsnak). Ez persze, mint mindegyik, magánvélemény. És nagyon örülnék, ha tévednék!LordTamas
Ki így látja ki úgy, ez is egy vélemény. Szerintem meg inkább felénk billen a mérleg nyelve. Lehet meglepjük őket az elején egy kicsit több futással és mikor próbálják majd ezt megfogni, akkor ezt kihasználjuk, és pont a relatív gyengébb sec-ükön keresztül fogjuk tudni megfogni őket.(beindul a TE henger)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egyébként, ha már a mezekről van szó. Mi a helyzet a Nike-val, tavaly volt egy pletyka, hogy valamikortól ő lesz az NFL hivatalos mezszállítója.nDRo
Úgy emlékszem, hogy a következő idénytől már a Nike lesz az udvari beszállító.tomi-tomi
Türelmetlenül várom a hivatalos terveket. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyébként, ha már a mezekről van szó. Mi a helyzet a Nike-val, tavaly volt egy pletyka, hogy valamikortól ő lesz az NFL hivatalos mezszállítója.nDRo
Úgy emlékszem, hogy a következő idénytől már a Nike lesz az udvari beszállító.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Létezik hogy ebben a mezben játszunk majd a Super Bowl-on ? :rolleyes: :/
gravedigger
Elvileg a szimpla hazai kékben játszunk, úgyhogy nem értem miért csak fehéret árulnak, remélem elkezdik lassan a kékeket is árulni, emellé meg még mindig nincs sehol MHK patchzolika26
Szerintem nem is lesz. Az MHK patch a csapat felajánlása Kraft felé, "személyes" ügy. Úgy érzem, senki nem akarja, hogy MHK-s mezben bárki ellenszenves dolgot művelhessen.tomi-tomi
Egyébként, ha már a mezekről van szó. Mi a helyzet a Nike-val, tavaly volt egy pletyka, hogy valamikortól ő lesz az NFL hivatalos mezszállítója.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Létezik hogy ebben a mezben játszunk majd a Super Bowl-on ? :rolleyes: :/
gravedigger
Elvileg a szimpla hazai kékben játszunk, úgyhogy nem értem miért csak fehéret árulnak, remélem elkezdik lassan a kékeket is árulni, emellé meg még mindig nincs sehol MHK patchzolika26
Szerintem nem is lesz. Az MHK patch a csapat felajánlása Kraft felé, "személyes" ügy. Úgy érzem, senki nem akarja, hogy MHK-s mezben bárki ellenszenves dolgot művelhessen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik hogy ebben a mezben játszunk majd a Super Bowl-on ? :rolleyes: :/
gravedigger
Elvileg a szimpla hazai kékben játszunk, úgyhogy nem értem miért csak fehéret árulnak, remélem elkezdik lassan a kékeket is árulni, emellé meg még mindig nincs sehol MHK patchzolika26
Szerintem is a szimpla kékben kellene, de ez van mindenhol feltüntetve SB szerelésként
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a véleményetek?

A Vrabel-Ninkovich párhuzam barokkos túlzás, vagy tényleg vannak hasonlóságok?

Nem a PR -ra gondolok (ebben Vrabel sokkal jbb volt), hanem ahogy idekerültek és ahogy meghatározó alakjai lettek a védelemnek.Egon bá
Egyenlőre még nagyon sokat le kell tennie Ninko-nak az asztalra hogy egy lapon tudjuk emliteni Vrabel-el, de viszont én is irtam a korábbiakban hogy nagyon kezd hasonlitani Ninkovich játéka ahhoz amit Vrabel produkált anno. Eléggé megegyezik a stilus, azonban tudtommal Ninkovich nagyobb termetű mint Vrabel, talán kicsit lassabb is, viszont nagyon jól olvassa a játékot, és inkább a "többet ésszel mint erővel" játékstilust követi 😊 Szerintem igen csak meghatározó láncszeme lesz ennek a védelemnek, reméljük legalább annyira mint Bruschiék idején Vrabel 😊 Csak a TD elkapás hiányzik még neki 😊 De majd a Super Bowl-on 😂gravedigger
Mike Vrabel hatlamas termetű OLB volt, sokkal nagyobb, mint Ninkovich. És szerintem sokkal lassabb is. Viszont elképesztő játék intelligenciával, ezért is tudott megdöbbentő dolgokat alkotni coverben is. Ninko fejlődött talán a leglátványosabban az elmúlt időszakban és én már nem érzem ezen a poszton a régi Vrabel hiányát. Elég nagy kétkedője voltam a Ninkovich projektnek, de a maga oldalára állított 😊Boston
Kilóra kb ugyanaz, 118-116 Vrabel javára és 5 centivel magasabb is, igazad van, nem néztem utána, ez a kép tévesztett meg kicsit 😊 : http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263534_10150251559097372_42693447371_7463410_6853962_n.jpg

Azért Ninko sem egy csöppnyi termet 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Létezik hogy ebben a mezben játszunk majd a Super Bowl-on ? :rolleyes: :/
gravedigger
Elvileg a szimpla hazai kékben játszunk, úgyhogy nem értem miért csak fehéret árulnak, remélem elkezdik lassan a kékeket is árulni, emellé meg még mindig nincs sehol MHK patch


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Mi a véleményetek?

A Vrabel-Ninkovich párhuzam barokkos túlzás, vagy tényleg vannak hasonlóságok?

Nem a PR -ra gondolok (ebben Vrabel sokkal jbb volt), hanem ahogy idekerültek és ahogy meghatározó alakjai lettek a védelemnek.Egon bá
Egyenlőre még nagyon sokat le kell tennie Ninko-nak az asztalra hogy egy lapon tudjuk emliteni Vrabel-el, de viszont én is irtam a korábbiakban hogy nagyon kezd hasonlitani Ninkovich játéka ahhoz amit Vrabel produkált anno. Eléggé megegyezik a stilus, azonban tudtommal Ninkovich nagyobb termetű mint Vrabel, talán kicsit lassabb is, viszont nagyon jól olvassa a játékot, és inkább a "többet ésszel mint erővel" játékstilust követi 😊 Szerintem igen csak meghatározó láncszeme lesz ennek a védelemnek, reméljük legalább annyira mint Bruschiék idején Vrabel 😊 Csak a TD elkapás hiányzik még neki 😊 De majd a Super Bowl-on 😂gravedigger
Mike Vrabel hatlamas termetű OLB volt, sokkal nagyobb, mint Ninkovich. És szerintem sokkal lassabb is. Viszont elképesztő játék intelligenciával, ezért is tudott megdöbbentő dolgokat alkotni coverben is. Ninko fejlődött talán a leglátványosabban az elmúlt időszakban és én már nem érzem ezen a poszton a régi Vrabel hiányát. Elég nagy kétkedője voltam a Ninkovich projektnek, de a maga oldalára állított 😊

Do your job
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Létezik hogy ebben a mezben játszunk majd a Super Bowl-on ? :rolleyes: :/
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Én úgy gondolom, hogy teljesítettük az idei év célját, és nagyon szomorú leszek, ha kikapunk a SB-n, de ez a szezon akkor is a sikeresek közé tartozik. Év közben sokszor írtam, hogy amíg Brady-Belichick páros van, SB or Bust. Nem a győzelemre gondoltam, hanem a részvételre. Ez megvan, innen minden csak ráadás.

LordTamas
Pont ezen gondolkoztam reggel én is. Ha nem a Giants lenne az ellenfél - hanem mondjuk a 9-ers, vagy éppen a Saints v. Packers -, akkor simán azt mondanám, hogy az SB egy örömjáték lehet. Egy a lényeg: tegyenek meg mindent a srácok a győzelemért, ahogy ez BB-től és TB-től szokott lenni. És még egy SB loss esetén is az év sikeres.
Viszont....az ismert előzmények miatt félek, h egy vereség Eli-től (Elishától :cool: 😛 ) borzalmasan fájó lenne. Újra. Emiatt nem ráadás sajnos az SB.
És ugyancsak emiatt viszont nagyon jó lenne némi meglepetéssel előrukkolni és megállítani a Giants O-t, és Brady-ék no huddle-jával, kőkemény kűzdelemben végül megnyerni az SB-t.
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Két hete a Broncos meccs előtt, mikor egyértelmű esélyesek voltunk, világvége hangulat volt a fórumon, alig mert valaki esély latolgatni. Most meg hatalmas a lelkesedés, pedig...

Én úgy gondolom, hogy teljesítettük az idei év célját, és nagyon szomorú leszek, ha kikapunk a SB-n, de ez a szezon akkor is a sikeresek közé tartozik. Év közben sokszor írtam, hogy amíg Brady-Belichick páros van, SB or Bust. Nem a győzelemre gondoltam, hanem a részvételre. Ez megvan, innen minden csak ráadás.

Már azért is, mert a véleményem szerint kifejezetten underdogok vagyunk. Hiába írnak minden okosságot az amerikai szakértők, egyáltalán nem tudok nekik hinni. Mint ahogy a Ravens előtt sem tudtam, mikor 7+ pontos favoritok voltunk. A mostani matchupot elnézve kevesebb kellemetlenebb ellenfél van, mint a Giants. A támadóknak nem fekszik a védelmük, mivel 4 emberrel is tudnak nyomást generálni, 7 meg mehet hátra védekezni. Ez Brady kriptonitja. Lásd Lions az előszezonban, a Jets, Ravens. Én nagyon csodálkoznék, ha 25 pontnál többet szereznénk, de már azt is soknak tartom. Manning pedig halálos a sec-nek. Flacco nem volt igazán jó, csak a számok alapján. Legalább 4-5 eset volt, mikor nem találta meg a teljesen üres embert. Egy jobb irányítóval (mondjuk BigBen, Rivers!) a Ravens felrakott volna 30+ pontot. Ebben biztos vagyok. Manning pedig jó irányító, szét fogja szedni a védelmünket. Én abban látom az esélyünket, hogy nem hibázunk, míg a Giants többet is. Nem beszélve, hogy Gronkowski egészséges!!! jelenléte létfontosságú. De, ha van is Gronk, én 35-65-nél nagyobb esélyt nem látok magunknak (35 nekünk, 65 a Giantsnak). Ez persze, mint mindegyik, magánvélemény. És nagyon örülnék, ha tévednék!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a véleményetek?

A Vrabel-Ninkovich párhuzam barokkos túlzás, vagy tényleg vannak hasonlóságok?

Nem a PR -ra gondolok (ebben Vrabel sokkal jbb volt), hanem ahogy idekerültek és ahogy meghatározó alakjai lettek a védelemnek.Egon bá
Egyenlőre még nagyon sokat le kell tennie Ninko-nak az asztalra hogy egy lapon tudjuk emliteni Vrabel-el, de viszont én is irtam a korábbiakban hogy nagyon kezd hasonlitani Ninkovich játéka ahhoz amit Vrabel produkált anno. Eléggé megegyezik a stilus, azonban tudtommal Ninkovich nagyobb termetű mint Vrabel, talán kicsit lassabb is, viszont nagyon jól olvassa a játékot, és inkább a "többet ésszel mint erővel" játékstilust követi 😊 Szerintem igen csak meghatározó láncszeme lesz ennek a védelemnek, reméljük legalább annyira mint Bruschiék idején Vrabel 😊 Csak a TD elkapás hiányzik még neki 😊 De majd a Super Bowl-on 😂
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gronkowski sérülése:
"Rob Gronkowski is wearing a removable boot on his lower left leg after being injured in the AFC championship game.Gronkowski wore the boot as he walked through the locker room and into the trainer's area on Monday. He did not speak with reporters." (tegnapi hír)
Reiss szerint "he's expected to play"
Rapoport egyik forrása szerint "it is clear Gronk will play."

Spikes visszatéréséről

Dungy a SB matchupról:
The pass rushers are going to tell the story. Both quarterbacks and receiving corps are operating at a high level. I expect the secondaries to have a tough time, which is why I think the team that can generate the most quarterback pressure will have an advantage. The Giants have obviously been hot at pressuring the quarterback the latter part of the season, but the Patriots have gotten hot the last two games.
It’s going to be a great matchup. You have veteran coaches on both sides and many of the key players competed in Super Bowl XLII. The stadium is a wash. It favors the passing game, but it also favors pass rushers. It will make for a better game for the fans.

Charles P. Pierce - Does God Love the Patriots?
"It was a few minutes after Joe Flacco finally had The Joe Flacco Moment, throwing an interception to New England's Brandon Spikes. On the very next play, Tom Brady had The Joe Flacco Moment, chucking the ball deep down the middle of the field into double coverage in the general direction of wideout Matthew Slater, who had caught one fewer passes from anybody since training camp than Vince Wilfork had." 😊

Ami nekem zavarónak tűnt a Ravens ellen, hogy nem láttam az O-ben a menetközbeni változtatásokat, nem volt semmi meglepő, amit "bekajált" volna a Ravens D.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
egy elejtett interception, egy kézből kicsúszó mez, egy sisakhoz szorított labda... :/zolika26
ez 20/20-as sajnos....ennyin múlik egy csodálatos szezon és egy SB.
ez azóta is szerintem minden Pats drukker lelki szemei előtt lebeg...pedig már 4 éve volt :/ :/ :/ :/Rule
A jó öreg Rodney...
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
egy elejtett interception, egy kézből kicsúszó mez, egy sisakhoz szorított labda... :/zolika26
ez 20/20-as sajnos....ennyin múlik egy csodálatos szezon és egy SB.
ez azóta is szerintem minden Pats drukker lelki szemei előtt lebeg...pedig már 4 éve volt :/ :/ :/ :/
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Bocs, de nagyon el vagy maradva velünk kapcsolatban 😊 Az alapszakasz meccsünkkor még kis túlzással elmondható volt, h gyakorlatilag a pass-rush volt az egyetlen ami akkoriban jól működött a védekezésünkben (mondjuk annyira az sem, mert Tuck sérülten játszott hetekig, Osi meg csomó meccset kihagyott) de épp ez az ami az utóbbi 6-7 meccsen gyökeresen megváltozott és ezért vagyunk a SB-ban, mert minden a helyére került a védelemben.Szesze
Nem vagyok naprakész, csak a Pats-szel kapcsolatban (a Pats-ről olvasom egyedül a szükséges szakirodalmat: pats.hu; Reiss blogja, boston.com, néha bostonherald.com, nfl.com). A többi csapatra se időm, se különösebb motívációm nincs.
A Giants-ről értelemszerűen az alapszakasz meccsünk kapcsán olvastam komolyabb beszámolót, úgyh abból indultam ki ez tény. Úgyh, bocs, ezek szerint tényleg kicsit lemaradtam :rolleyes:
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Szinte biztos, hogy apróságokon fog múlni, hogy merre billen a mérleg nyelve. Nem szívesen hívom szerencsének. tomi-tomi
Hívhatjuk bárminek, de ezek az apróságok határozzák meg, ki jut tovább egy meccsen.
BB nyilatkozta régebben, hogy egy évben gyakolratilag 8-10 csapat harol a gyűrűért, közöttük pedig apróságok döntenek. Egy meccsen, egy negyedben, de akár egy driveban is apró dolgok, centik döntenek. Sack, fumble, interception, completion... stb.zinedine5
egy elejtett interception, egy kézből kicsúszó mez, egy sisakhoz szorított labda... :/


http://insidehandoff.com/