New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Azt hiszem, természetes, hogy nem értünk egyet...tomi-tomi
A végére bepörögtél. 😀

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ezen a szinten a szerencse nagyon sokat számít. Szerintem többet mint sokan gondolják. Egy majdnem 100 % FG az egyik meccsen, két tuti int a másik oldalon stb...
Ahogy a XLII-n is sokat számított a szerencse, úgy valószínűleg most is így lesz és miután a Giants akkor megetette a malacot, ezért remélem, hogy ebből most mi jövünk ki jobban.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként 3 pontos favorit a Pats. Ami persze nem jelent semmit, csak a sok "objektív szemmel esélyesebb a Giants" állítást azért más megvilágításba helyezi. 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.tomi-tomi
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt.
A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben, sőt a meg nem adott nyílvánvaló fumble miatt még a bírók is alánk vágtak elég komolyan.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊Szesze
Azt hiszem, természetes, hogy nem értünk egyet. 😊
Általánosságban, a Pats idén pont a Giants ellen volt a mélyponton, azóta - bár Te próbálsz úgy tenni, mintha a novemberi Pats menne a SB-ba - rengeteg dologban lépett előrébb.
Ez az OL szinte hibátlan. Gondolatban fusd át, hogy az utolsó 10 meccsükön kiket tartottak távol Brady-től. Ráadásul hatékonyan futtatjuk a 3TE+2WR felállást, ahol a 3. TE egy OT. De valóban ez lesz az egyik kritikus faktor: Giants négy emberes pass rush vs. Pats OL.
A Packers meccset másképp látjuk (nem a 4. fumble-t!), szerintem nagyon nagy jelentősége volt mindhárom megítélt fumble-nak abban, hogy igazából ne indulhasson be a Packers Off. Másképp: azért tudtatok folyamatosan a nyeregben maradni, mert a három fumble ebben sokat segített. Szerintem többet, mint a pass rush-otok, s én zinadine-nak erre a mondatára írtam ezt.
Ha valaki, akkor én már idény elején kiálltam Eli-ért! 😀 😉 Igazolt is engem ebben az idényben. Talán Flacco tegnapi teljesítménye mérhető Eli átlagához. Csak arra próbáltam utalni, hogy egetverően nagy különbség nem várható a két QB teljesítmény között.
Nem annyival erősebb a Giants Off., a Ravens futójátéka ligaelit szint. (Többek között ezért sem értem a Pats D lebecsülését, Rice-t tökéletesen limitálták tegnap.) A Giants Off. erőssége a passzjáték, a Pats Def. gyengesége a kétséges Sec. Viszont az utóbbi meccseken mutatott életerős pass rush belekergetheti Eli-t hibákba. S a Pats elküldte év elején a saját CB-t letaroló, kórházba segítő S-jét, 😛 ellenünk nem ússzátok meg az INT-eket.
Egy nagy túróst kedvez Nektek ez a párosítás, se papíron, se sehol! 😊 Hajnalban egy árva TE-et képtelenek voltatok feltartani, akinek Alex Smith passzol. (Beszéljünk egy kicsit a Giants Sec-ról is! 😛 ) Két hét múlva két (elit) TE-et, a ligaelső slot WR-t és egy SB MVP WR-t kéne kordában tartanotok. S semmi nem utal arra, hogy Hoyer-hez lesz szerencsétek.
Jó indulattal 50-50. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
The Patriots are the designated home team in Super Bowl XLVI, according to the NFL office.

They were also the home team in XLII vs. the Giants.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mi a véleményetek?

A Vrabel-Ninkovich párhuzam barokkos túlzás, vagy tényleg vannak hasonlóságok?

Nem a PR -ra gondolok (ebben Vrabel sokkal jbb volt), hanem ahogy idekerültek és ahogy meghatározó alakjai lettek a védelemnek.
több mint 12 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Fergeteges meccs, ilyen hullámvasúton régen ültem már, és ilyen elégedettséggel is régen álltam már fel egy meccs után...
Nekem a srácok ezzel a győzelemmel már túl is teljesítették az idény előtti elvárásaimat, amit a szezont elnézve csak tovább emeltem...

Így viszont teljesen nyugodtan tudom várni a Superbowlt, mert már egy szoros meccsnek is örülnék. Ha őszinte akarok lenni ez a Giants most jobbnak tűnik nálunk, hacsak Brady nem rázza meg magát.

Nekem úgy tűnt Brady tegnap borzasztóan idegesen játszott, hülyeségekbe ment bele időnként. De szerencsére most ennyi is elég volt, mondjuk a Slater féle pasznál a hajamat téptem...
A D-vel sem voltam maradéktalanul elégedett, a sok misstackle és idióta helyezkedés nagyon fájt időnként.

Azért érdekes lenne egy SB győzelem ilyen vegyes csapattal. Az SB győztes mag TB-vel az élen, a felszedett Veteránok akiknek nem volt korábban lehetőségük SB-re (Ellis, Waters, Warren), az Új generáció a TE-kkel a futókkal és Solderrel, és a "Noname defense" tagjaival akik nem is álmodhattak korábban egy SB-ről (Arrington, Ihedigbo, Love, Ninkovich, Molden, Moore, EDELMAN). Érdekes lenne mindenesetre.
Azért Wes miatt szorítok leginkább, nagyon megérdemelné!
Mindenesetre izgalmas meccsre számítok, és remélem BB előhúz valamit a tarsolyból!

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Nem akarom másodszor látni Eli önelégült fejét.FViktor93
Önelégült? Inkább olyan standerden bambácska.
Eli fejéről mindig ez a vicc jut eszembe:


több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azt nagyon bírom, hogy megy, a Giants mennyit fejlődött duma, de mi se tétlenkedtünk azóta. Mindkét csapat jobb mint akkor. A kérdés, hogy ki fog kevesebbet hibázni.

A Giants Dnek a legfontosabb feladata, hogy nyomást helyezzen Bradyre lehetőleg 4 emberrel. Ha ez meg van akkor könnyen zavarba hozható Tom, viszont ha ez nem lesz meg akkor Brady megfogja találni a célpontjait. Ez a Giants secondary nincs a Ravens szintjén szvsz. Ami nekünk segíthet, hogyha működik a futás. Ha ez megvan akkor nem tudom elképzelni, hogy kikapjunk.

Ami a Pats D-t illeti. Meg kell fogni a futásukat, és nyomást kell helyezni Elira. Eli könnyen tud hibázni, ha bele lihegnek az arcába.
Szvsz szoros meccs lesz és nyerni fogunk. Nem akarom másodszor látni Eli önelégült fejét.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt. A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊Szesze
Idén legalább olyan jó, mint négy éve a fal, de inkább jobb
Eli egy klasszissal jobb, ez tény, az offense-tek jobb mint a Ravensé ez is nálam, talán futásban még jobbak leszünk ellenetek mint most a Ravens ellen voltunk, és a secondarytek klasszisokkal gyengébb mint a Hollóké, de a DL miatt sokszor ez nem fog kijönni
Ti rossz passzban voltatok, mi szarban. Ti javultatok sokat, de mi nem kevesebbet. Jobbak támadásban (legalább annyit javultunk), és védekezésben sem gyengébbek. Ettől még ti vagytok az esélyesek, mert nem jobb annyival az O-nk, mint amivel a ti D-tek. De ez pont nem érdekel senki, kell a bosszú 😀Wyatt
A futójátékotok fontos tényező lesz ebben egyet értek, ha az menni fog akkor nagyon nehéz dolgunk lesz védekezésben.
Én továbbra sem látom, h a védelmetek akkorát javult volna, főleg nem a miénkhez képest, de ez majd kiderül, h így van-e.
(és bár a Frisco ellen eleve nem lehetett érdemben számolni vele, de azért a mi futójátékunk is nagyon feljavult az utóbbi hetekben, ellenetek simán működhet akár az is, simán lehet ugyanolyan döntő tényező, mint a ti esetetekben)Szesze
Szerintem 60/40 felétek. Ennek ellenére biztos vagyok a Pats gyűrűben. Népi hagyományokból kiindulva
1.Tom kétszer egymás után nem játszhat ennyire formán kívül.
2.Klisé szerűen "bosszút" áll a csapat 2007-ért.
3.Kijöttek az Intek, a Fumblik, a ST hibák. Letudta a csapat, ennyi volt erre az évre.
... Tovább is van 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Végre egy igazi Pats PO győzelem, mint régen, amikor kezdtem nézni rendszeresen ezt a sportot.
Nincs kiemelkedő csodaqb teljesítmény, nincsenek primadonnák, szar a defense (papíron), szar az offense (szemre), de megvan a győzelem.
Kínkeservesen, nyűglődve, kevés ponttal, beleadva apait-anyait, erőn felül teljesítve, nagy adag mákkal (mint a Tuck Rule Game-en).
Én ezt szeretem, és ahogy látom más se bánja, hogy nincsenek rekordok, nincsenek nagy egyéni játékok, kiemelkedő gigászok, de van csapat, amelyik tud nyerni.
Én ezt hiányoltam az elmúlt jópár évben a PO-ban.
Hátha két hét múlva helyreáll a világ rendje, és meg lesz a negyedik.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.tomi-tomi
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt. A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊Szesze
Idén legalább olyan jó, mint négy éve a fal, de inkább jobb
Eli egy klasszissal jobb, ez tény, az offense-tek jobb mint a Ravensé ez is nálam, talán futásban még jobbak leszünk ellenetek mint most a Ravens ellen voltunk, és a secondarytek klasszisokkal gyengébb mint a Hollóké, de a DL miatt sokszor ez nem fog kijönni
Ti rossz passzban voltatok, mi szarban. Ti javultatok sokat, de mi nem kevesebbet. Jobbak támadásban (legalább annyit javultunk), és védekezésben sem gyengébbek. Ettől még ti vagytok az esélyesek, mert nem jobb annyival az O-nk, mint amivel a ti D-tek. De ez pont nem érdekel senki, kell a bosszú 😀Wyatt
A futójátékotok fontos tényező lesz ebben egyet értek, ha az menni fog akkor nagyon nehéz dolgunk lesz védekezésben.
Én továbbra sem látom, h a védelmetek akkorát javult volna, főleg nem a miénkhez képest, de ez majd kiderül, h így van-e.
(és bár a Frisco ellen eleve nem lehetett érdemben számolni vele, de azért a mi futójátékunk is nagyon feljavult az utóbbi hetekben, ellenetek simán működhet akár az is, simán lehet ugyanolyan döntő tényező, mint a ti esetetekben)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.tomi-tomi
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt. A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊Szesze
Idén legalább olyan jó, mint négy éve a fal, de inkább jobb
Eli egy klasszissal jobb, ez tény, az offense-tek jobb mint a Ravensé ez is nálam, talán futásban még jobbak leszünk ellenetek mint most a Ravens ellen voltunk, és a secondarytek klasszisokkal gyengébb mint a Hollóké, de a DL miatt sokszor ez nem fog kijönni
Ti rossz passzban voltatok, mi szarban. Ti javultatok sokat, de mi nem kevesebbet. Jobbak vagyunk támadásban (legalább annyit javultunk), és védekezésben sem lettünk gyengébbek ahhoz képest. Ettől még ti vagytok az esélyesek, mert nem jobb annyival az O-nk, mint amennyivel erősebb a ti D-tek. De ez pont nem érdekel senki, kell a bosszú 😀

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azért a Giants pont az a csapat amelyik a fornt 4-ral kapja szét a pass O-t. Ezt csinálta ellenünk 2007-ben, ezt csinálta a Packers-szel is.
Gyakorlatilag ez az ismérvük.
Ellenük a futással kéne megbontani a D-t és utána passzolni. A tegnapinál mindenesetre több fog kelleni (az O-tól), mert Eli azért (nálam) sokkal jobb mint Flacco és félek, hogy nagy nehézségeink, lesznek főleg Cruzzal.
Nicks, Manningham, Cruz<=> McC, Arrington, Moore. Ez nem ide billen.zinedine5
Viszont a Giants DEF kis túlzással csak a pass rush-ból áll. Asszem ezt a pats.hu/DoM is kielemezte a reg. season meccs kapcsán.
Ez nem jelent semmit, mert a mi secondary-nk is olyan amilyen, mégis megfogták a Ravens O-t.
De! Ha sikerül a Giants O-line-t túlélni --> persze ahogy írod is, vegyesen futásokkal és passzokkal, akkor könnyebb dolgunk lesz, mint a Ravens LB sora és secondary-je ellen....Rule
Bocs, de nagyon el vagy maradva velünk kapcsolatban 😊 Az alapszakasz meccsünkkor még kis túlzással elmondható volt, h gyakorlatilag a pass-rush volt az egyetlen ami akkoriban jól működött a védekezésünkben (mondjuk annyira az sem, mert Tuck sérülten játszott hetekig, Osi meg csomó meccset kihagyott) de épp ez az ami az utóbbi 6-7 meccsen gyökeresen megváltozott és ezért vagyunk a SB-ban, mert minden a helyére került a védelemben.
több mint 12 éve
ndennis New England Patriots 2
Mostanra tértem magamhoz..ebből a "csodálatos" sikerből! Bár ez még csak a csoda első része, mert vár a végső győzelem!!! Hajrá Patriots!
Respect everybody HERE! 😀

I'm Dennis, the BIG!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
2007 az 2007. 😊 Ez a Pats OL egy kategóriával jobb állapotban van, mint az akkori.
A Packers ellen szerintem a három (négy) fumble volt a döntő. Ráadásul mindegyik akkor jött, amikor a Rodgers-banda éppen lendületbe jött volna.
Eli jobb. De Flacco tegnap igen jól játszott, ami Eli átlagánál talán jobb is. A Frisco ellen két tuti INT-et úszott meg.
Valóban, a WR-corp-uk erősebbnek látszik, mint a mi Sec-nk. De a tegnapi front 7 teljesítménnyel ezt lehet fedni.tomi-tomi
Hát nem sok mindennel értek egyet ezek közül 😉
A 2007es Pats OL sztem minimum olyan erős volt, mint ez, de sztem jobb is volt.
A Packers elleni győzelmünkben pont nem a fumblik voltak a döntők, kb az elejétől a végéig jobbak voltunk minden tekintetben, sőt a meg nem adott nyílvánvaló fumble miatt még a bírók is alánk vágtak elég komolyan.
Hogy Ei >>> Flacco ez nem hiszem, h kérdéses lehet és Flacco tegnapi játéka absz nem volt Eli átlaga fölött, nemtom hány meccsünket láttad idén, de akkor nézd végig őket és úgy vond le ezt a következtetést. (nem fogod)
Meglepne, ha ellenünk is hasonló hatékonyságú lenne a védekezésetek, mint a Ravens ellen, egyszerűen jóval erősebb a mi offense-ünk a Ravensénél.
Az alapszakaszban jóval gyengébb passzban lévő csapattal nyertünk ellenetek, ráadásul a saját pályátokon, azóta a védekezésünk 10es skálán kb 6 pontot javult.
Egy meccsen bármi lehet ez nyilvánvaló, ahogy az is, h nem lehet titeket leírni, de ez a meccs papíron nekünk kedvez. Persze ezek csak az én véleményeim, majd az SB után megnézzük kinek lett igaza 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://youtu.be/f90_d8VUOUE

:cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gronkról lehet tudni vmit? Az a sérülés nagyon hasonló volt Big Ben sérüléséhez.kolok1972
Jól van, semmi komoly. Játszani fog a Super Bowl-on és most úgy tűnik, hogy az edzéseken is részt tud venni. (aztán lehet pihentetik még egy kicsit, ez csak az én ötletem)Danna
Ez jó hír.

Szó volt itt nem régen Gronk sérülékenységéről és a draft pozícióról is. Akkori draftkor nem követtem az eseményeket. Pontosan ez mi is volt?polonic
Gronk kihagyta az egész 2009-es főiskolai évet egy hátsérülés, és az ezt követő műtét miatt, így aztán pont a draft szempontjából legfontosabb (utolsó) éve hiányzott a scoutoknak, valamint senki nem tudta, hogy milyen állapotban lesz a műtétet követően. Bár korábban elég biztos 1. körös választásnak, és talán a class legjobb TE-jének tartották, ez visszavetette egy kicsit a legtöbb listán, és így kerülhetett a 2. körben a Patriotshoz.

Egyébként Greshamot, Pittat és Hernandezt is elé rangsorolták sokan, ez utóbbit ugye a füves cigi botrány szórta hátra végül alaposan. Arról tehát szó nincs, hogy űber sérülékeny lenne, viszont az azért aggasztó volt, hogy 2 év játék és egy komoly hátsérülés után kertül a ligába, szerencsére eddig annak semmi nyoma nem látszik, hogy ez hátráltatná bármiben, most sem a régi sérülésével van gond.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekeam arról vhogy a jmc -s playbook jut eszembe
Valaki említette (próbáltam megkeresni, de nem találtam) azt a bizonyos Slater playt, őszintén szólva én is a fejemet fogtam, utálom amikor hero-bowl-t játszunk... Kérdezték is ma Brady-től, aki közölte h nem sokat aludt amiatt az éjszaka, állandóan azon agyalt. Ott bizony el is mehetett volna a meccs..

Rapoport: Tom Brady told @WEEI that the bomb to Matthew Slater that was picked kept him up last night. If they lost, he wouldn't be alone.Danna
mascherano
Visszatért 😊
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
nekeam arról vhogy a jmc -s playbook jut eszembe
Valaki említette (próbáltam megkeresni, de nem találtam) azt a bizonyos Slater playt, őszintén szólva én is a fejemet fogtam, utálom amikor hero-bowl-t játszunk... Kérdezték is ma Brady-től, aki közölte h nem sokat aludt amiatt az éjszaka, állandóan azon agyalt. Ott bizony el is mehetett volna a meccs..

Rapoport: Tom Brady told @WEEI that the bomb to Matthew Slater that was picked kept him up last night. If they lost, he wouldn't be alone.Danna

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Valaki említette (próbáltam megkeresni, de nem találtam) azt a bizonyos Slater playt, őszintén szólva én is a fejemet fogtam, utálom amikor hero-bowl-t játszunk... Kérdezték is ma Brady-től, aki közölte h nem sokat aludt amiatt az éjszaka, állandóan azon agyalt. Ott bizony el is mehetett volna a meccs..

Rapoport: Tom Brady told @WEEI that the bomb to Matthew Slater that was picked kept him up last night. If they lost, he wouldn't be alone.Danna
Egész évben mindig Slaterre mentek ezek a playek (ok, 5-nél nem volt több). Tegnap tippelj Slater hány snapet volt a pályán! Bingo! Egyet... Ez hihetetlenül kiszámítható volt, remélem két hét múlva nem próbáljuk meg újra.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Gronkról lehet tudni vmit? Az a sérülés nagyon hasonló volt Big Ben sérüléséhez.kolok1972
Jól van, semmi komoly. Játszani fog a Super Bowl-on és most úgy tűnik, hogy az edzéseken is részt tud venni. (aztán lehet pihentetik még egy kicsit, ez csak az én ötletem)Danna
Ez jó hír.

Szó volt itt nem régen Gronk sérülékenységéről és a draft pozícióról is. Akkori draftkor nem követtem az eseményeket. Pontosan ez mi is volt?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Valaki említette (próbáltam megkeresni, de nem találtam) azt a bizonyos Slater playt, őszintén szólva én is a fejemet fogtam, utálom amikor hero-bowl-t játszunk... Kérdezték is ma Brady-től, aki közölte h nem sokat aludt amiatt az éjszaka, állandóan azon agyalt. Ott bizony el is mehetett volna a meccs..

Rapoport: Tom Brady told @WEEI that the bomb to Matthew Slater that was picked kept him up last night. If they lost, he wouldn't be alone.
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Gronkról lehet tudni vmit? Az a sérülés nagyon hasonló volt Big Ben sérüléséhez.kolok1972
Jól van, semmi komoly. Játszani fog a Super Bowl-on és most úgy tűnik, hogy az edzéseken is részt tud venni. (aztán lehet pihentetik még egy kicsit, ez csak az én ötletem)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
polonic, nem Neked írtam, csak úgy általában. Ne higgyük el, hogy a Giants az esélyes. Ez a csapat most nagyon rendben van.tomi-tomi
Oké! 😊

Nem foglalkozom már azzal, hogy ki az esélyes, ki nem. Párszor már ráfáztam az ilyen kinyilatkoztatásokkal. Nem csak a csapatunkkal kapcsolatban. 😊

Rendben van, ezt nem tagadom. Valaki írta, tán Danna, hogy olyan cikkeket olvasott, ami azt taglalta, hogy az öltőzőben nagyon egyben van a csapat, hatalmas az összetartás, ez a legjobb Patriots ebből a szempontból. Ez (is) nagyon fontos dolog, ezen is sok múlik.polonic
Ezen múlik talán a legtöbb és ez az egyik legfontosabb tényező, mivel ez egy csapatjáték, mindközül az amelyikben a legfontosabb talán az összhang ha ez megvan, és fejben rendben vagyunk, nem lesz gond
több mint 12 éve
Sztyopa 306
Bár már írták, azért nehogy tévesen rögzüljön, Woodhead volt az 😛 Mondjuk Wes fair catche is érdekes volt 😀Sztyopa
Wyatt
Jogos! 😉

Why so serious?