New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Óriási 😊 Bár gondolom sokan hallottátok már 😊
http://www.youtube.com/watch?v=D73UV1QCDPU&feature=related
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szent lajos se egy hypeJanek
Tény, de a Patriots eléggé 😊
Na asszondja megvan a jegy, 238-as szekcióba, end zone mögé, de ahogy néztem (http://www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:238|event:sports) elég korrektül lehet majd nézegelődni innen 😊
Kösz mindenkinek a segítséget 😊

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Vazz, február elejét írtak, nekem mél sem jött az nfluk-től...Wyatt
ez még csak club seatzinedine5
Jó lesz nekem az is, sokkal többet amúgy sem szántam rá... 😉Castleai01
Drágábbak, szerintem, nem lesznek a jegyek. Még akkor sem, ha a többi nem lesz akciós. A sideline ticket is 100 font körül lehet.
A club seat a legdrágább jegy. 2009-ben is így volt.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem természetes, sokszor értek egyet veled de azt nem szoktam külön beírogatni 😊 országos egyesről senki sem beszélt, de tény h én pl magunkat tartom esélyesebbnek mondjuk 60-40%ban, te ezt természetesen gondolhatod másként. A többibe most már nem akarok belemenni, sokmindent máshogy gondolunk, majd a meccsen kiderül kinek lesz igaza.Szesze
Az sem biztos, hogy máshogy gondoljuk, sokkal inkább most a SB előtt másképp akarjuk gondolni. A Ti meccsetek végére azért felmerült bennem, hogy Eli lassan beelőzi BigBen-t "a sz@r fal mögött ütnek-vágnak, ronggyá sack-elnek, de akkor is dobok egy jót (többnyire)" műfajban. Nekem az egészből, most az a fontos, hogy várhatóan dobálni fog INT esélyeket az egyik legtöbb INT-et szedő védelemnek. Ti pedig az érme másik oldalát fogjátok hangsúlyozni.
Az esélylatolgatással semmi gondom nincs, tőlem mondhatod 80-20-ra is. Csak tegyetek hozzá valódi érvet, lehetne még a 80-20 mellé is. A 2007 reloaded dumák nem azok. (Nem feltétlen Rád gondoltam.)

A Packers elleni meccsetek számomra azért fontos, mert a GB idén sok mindenben hasonlított a Pats-re. Kétszer megnéztem, szerintem a hail Mary-ig teljesen partiban voltak. A három fumble az idei Packers-től pedig csodaszámba megy. A Pats OL véleményem szerint erősebb, mint az övék. (Igaz, Rodgers futással néhányszor kivágta magát, ez Brady-től nem várható.)

Megnéztem egy picit alaposabban a Pats pass Def-ét. A 18 meccsen a TOP10-15 QB közül (a ratingek alapján) Rivers és BigBen a szokásosnál egy picit jobb volt, Flacco nagyon. Romo és Eli(!) viszont az átlaguknál jelentősen gyengébbek voltak. A közepes és gyengébb irányítókat viszont nagyon felülértékelte a Pats Def., kivéve Campbell-t. (Palko úgy tűnik, saját jogon béna.) Három QB-val (Fitzpatrick, Sanchez, Tebow) kétszer is játszottunk, mindháromnak erősen csökkent a teljesítménye a második meccsen. Ezek alapján Eli-nak össze kell szednie magát.
Négy GW drive-ot vittek ellenünk, az év első felében mindkettő végigment (Bills, Giants), az idény második felében mindkettő a RZ-ban halt el, INT és kihagyott FG (Redskins, Ravens). Hát, ez nem olyan megnyugtató fejlődés. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Én idén (jó az csak bears-bucs )meccs előtt pár nappal vettem jegyet 70fontért kb end zone vonalban középső karéjra ... de bent kutya nem nézte hová szól a jegyem ültem pár percet a másik end zone-nál is egész lent...

ja és a jegyet a stadionban vettem át hiba nélkülJanek
Ha kivárod a végét, (tehát nem érdekel a himnusz), akkor eléggé ár alatti is lehet jegyet venni. Főleg, ha a Rams olyan szezont produkál mint idén (bár ezt nem hiszem).
Idén rengeteg jegy volt eladó, tőlünk is 2 srác nem tudott jönni, a 100 fontos jegyet 25ért tudtuk eladni egy üzérnek, aki 65-ért adta el (megkérdeztük a srácot aki leült mellénk). Szóval ha nincs jegy akkor is simán be lehet jutni.
A Tailgate-re már nehezebb.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Megvan a jegy,irány London! 😊
Szerintetek lenne érdemes amúgy várni hátha február 2-3. körül lenne a pálya közepéhez közelebb is jegy, vagy akkor is kapkodni fogják, vigyem amíg tudom? 😊Wyatt
Passz... Tényleg passz... Én megvettem most, de még most sem vagyok benne biztos hogy jó döntés volt, nem kellett volna-e várnom inkább...

Szóval tégy belátásod szerint és dönts bölcsen... 😛
(Bocsi...) 😀Castleai01

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze, lehet kapaszkodni nyugodtan felfelé rá 😀Wyatt
megtörtént Mr. Nostradamus! 😀nDRo
(Akkor lesz hivatalos, ha aláírásba is bekerül! 😀 )
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
szent lajos se egy hype

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a tavalyi speciális volt, szezon sem volt sokáig fix, talán annyira a két csapat sem vonzott sokakat 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Én idén (jó az csak bears-bucs )meccs előtt pár nappal vettem jegyet 70fontért kb end zone vonalban középső karéjra ... de bent kutya nem nézte hová szól a jegyem ültem pár percet a másik end zone-nál is egész lent...

ja és a jegyet a stadionban vettem át hiba nélkül

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Szerintetek lenne érdemes amúgy várni hátha február 2-3. körül lenne a pálya közepéhez közelebb is jegy, vagy akkor is kapkodni fogják, vigyem amíg tudom? 😊Wyatt
Passz... Tényleg passz... Én megvettem most, de még most sem vagyok benne biztos hogy jó döntés volt, nem kellett volna-e várnom inkább...

Szóval tégy belátásod szerint és dönts bölcsen... 😛
(Bocsi...) 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ja-ja, magyarul a UPS hozza majd ki neked... Én is anno ezt választottam, csak akkor a FedEx hozta emlékeim szerint... (Nem én vettem át szóval nem tudom, de a csomagolás asszem olyan volt...)

Elvileg most "akciós" a Club Seat, ezért nem 129 hanem "csak" 100 font egy jegy...
(Kétlem hogy a többi kategóriát is lentebb viszik majd, de kitudja...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már közben észrevettem cselesen a pontos helyét a jegyeknek, leginkább ilyen end zone mögöttik jaja, de legalább kicsit magasabban van, így csak jobban belátni. Ti ezt a módszert választanátok?
Guaranteed delivery with tracking facility by a UPS ® Secure Courier to addresses in the European Union (as well as Switzerland) and addresses in the USA. Signature required. If you have not received your tickets seven days before the event (or seven days before you are due to travel) you can track your item at www.ups.com. Not available to PO Box addresses.
Mondjuk fasza, ahogy nézem vissza a beérkezett üzeneteim, kb mindenre volt már válasz 😀 Bocsi, de szeretek túl biztosra menni 😊 És köszi persze mindenkinek minden eddigi segítséget 😊
Szerintetek lenne érdemes amúgy várni hátha február 2-3. körül lenne a pálya közepéhez közelebb is jegy, vagy akkor is kapkodni fogják, vigyem amíg tudom? 😊

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ahogy néztem ezek a kapuk, endzone mögé szólnak (Legalábbis mikor én rendeltem már csak azok voltak...) Emlékeim szerint múltkor is ilyesmi helyen voltam és hát azért nem a csúcsok csúcsa az be kell valljam... Oldalvonalra viszont nem tudom mennyi lenne a jegy, így inkább "relatíve" biztosra akartam menni most hogy legyen jegyem...

De persze ki-ki maga dönti el mit akar és mennyiért...Castleai01
Amikor voltam az első Pats meccsen, akkor a club seat volt 120 v 130 font és az oldalvonali volt 95 font, én ott ültem, első sorban a félpályánál. Elég jó volt, amikor előttem ment az akció. De az endzone eseményeket nem láttam teljesen normálisan.

Mivel most a club seat 100 font, ebből azt gondolom, hogy a többi jegy olcsóbb lesz.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ahogy néztem ezek a kapuk, endzone mögé szólnak (Legalábbis mikor én rendeltem már csak azok voltak...) Emlékeim szerint múltkor is ilyesmi helyen voltam és hát azért nem a csúcsok csúcsa az be kell valljam... Oldalvonalra viszont nem tudom mennyi lenne a jegy, így inkább "relatíve" biztosra akartam menni most hogy legyen jegyem...

De persze ki-ki maga dönti el mit akar és mennyiért...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondoltam szólok hogy még mindig lehet jegyeket venni ma a ticketmasteren a jövő évi londoni meccsre... 100 fontos kategória... Én azt hittem már elkapkodják mindet mire hazaérek, de úgy tűnik mégsem...Castleai01
Vazz, február elejét írtak, nekem mél sem jött az nfluk-től...Wyatt
ez még csak club seatzinedine5
Jól látom, hogy ez azért jó kategóriás jegy? Mármint, hogy jó helyre szól, nem a legolcsóbb lesz majd, és innen mindent patentosan lehet látni?
Szal érdemes ezt venni? 😊

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem,nem, az tavaly volt. 😊

SB: http://gothamist.com/2008/01/22/ahead_of_super.phpDanna
Szerintem ő is a tavalyra célzott a bordasérüléssel 😀FViktor93
viszont a beszélgetésben korábban meg a Chargers és a SB elleni meccsről volt szó, hogy akkoris gyengébb meccse volt az SB előtt. Erre írtam h igen, de akkor sérült volt.Danna
Valóban,úgy emlékeztem,hogy a döntő után kiderült,hogy a bordáival is volt probléma,de ezek szerint rosszul 😊
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Gondoltam szólok hogy még mindig lehet jegyeket venni ma a ticketmasteren a jövő évi londoni meccsre... 100 fontos kategória... Én azt hittem már elkapkodják mindet mire hazaérek, de úgy tűnik mégsem...Castleai01
Vazz, február elejét írtak, nekem mél sem jött az nfluk-től...Wyatt
ez még csak club seatzinedine5
Jó lesz nekem az is, sokkal többet amúgy sem szántam rá... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Persze, lehet kapaszkodni nyugodtan felfelé rá 😀Wyatt
megtörtént Mr. Nostradamus! 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
This is 9th #SuperBowl rematch of a reg season game decided by a TD or less. 7 of previous 8 won by team that lost 1st game. 😊

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Egyetértek. Bár, azt kétlem, hogy szándékosan engednétek a futást. a Ravens ellen is akkor haladtunk leginkább előre, mikor megfelelően váltogattuk a futójátékot (BJGE), és a rövidpasszos játékot. Ha ezt konzisztensen tudnánk hozni ellenetek, jóval nagyobb esélyünk lenne a győzelemre. De ilyen hosszúpasszos őrültségeket, ne csináljunk már többet a negyedik negyedben 3 pontos vezetésnél, mert kitépem a maradék pár szál hajamat is, ami még megmaradt az AFC döntő után.nDRo
Tavaly a Colts ellen a Giants egyszer megpróbálta, az alap felállásuk 4-2-5 volt. Bátyus körbenézett - ez most komoly? -, Addai meg rommá futotta őket.
Ha valamiért, akkor amiatt a világ baromsága play-hívásért megérdemeltük volna a vereséget. Remélem, BOB hívta és JMD-nek semmi köze nem volt hozzá.tomi-tomi
Akkor sem hiszem, hogy a futásnak akartak teret engedni, hanem inkább a PM-től való "félelem" vitte rá őket. Azért bármennyire is szimpatikus JA, nem tartom, és soha nem is tartottam egy elit futónak, bár lehet egy másik, kevésbé paszsorientált csapatban, ahol a támadófal erősebb futásblokk terén, többre vihette volna.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Gondoltam szólok hogy még mindig lehet jegyeket venni ma a ticketmasteren a jövő évi londoni meccsre... 100 fontos kategória... Én azt hittem már elkapkodják mindet mire hazaérek, de úgy tűnik mégsem...Castleai01
Vazz, február elejét írtak, nekem mél sem jött az nfluk-től...Wyatt
ez még csak club seat
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondoltam szólok hogy még mindig lehet jegyeket venni ma a ticketmasteren a jövő évi londoni meccsre... 100 fontos kategória... Én azt hittem már elkapkodják mindet mire hazaérek, de úgy tűnik mégsem...Castleai01
Vazz, február elejét írtak, nekem mél sem jött az nfluk-től...

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Gondoltam szólok hogy még mindig lehet jegyeket venni ma a ticketmasteren a jövő évi londoni meccsre... 100 fontos kategória... Én azt hittem már elkapkodják mindet mire hazaérek, de úgy tűnik mégsem...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az egyik online "kölcsönzős" oldalra ma felrakták HD-ben a 2007-es "randinkat" a Giants ellen. Komolyan azt hiszi bárki is hogy újra látni akarom azokat a pillanatokat a 4. negyedből? 😊

Hosszú másfél hét van még hátra 😐Joco
Én ma megnéztem egyszerűen önkínzó vagyok 😀