New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nehezebb lenne (lesz), de lesz olyan aki jelentkezik -minimum azért a 2/1-ért- a pickekért.zinedine5
Nem vagyok tisztában vele, hogyan szól a pontos szabályozás, de pl. erre gondoltam: ha nincs jövő évi szezon és lottón döntik el, a jövő évi drafton ki hányadik helyen húz, akkor elég szerencsejáték jellegű minden pick trade. (Persze ha a draftig nem dől el a lockout-kérdés)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
(..) a pickeket nem kellene mind ellőni, ennyi hely nincs is a csapatban, pár cetlit nem ártana jövőbelire cserélni.triangle
A CBA-mizéria/lockout miatt ez most nem lesz olyan egyszerű, mint az elmúlt években volt.Gogo
Nehezebb lenne (lesz), de lesz olyan aki jelentkezik -minimum azért a 2/1-ért- a pickekért.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ranking the Head Coaches
1. Bill Belichick, New England Patriots
2. Mike Tomlin, Pittsburgh Steelers
3. Andy Reid, Philadelphia Eagles
4. Mike McCarthy, Green Bay Packers
5. Sean Payton, New Orleans Saints
6. Tom Coughlin, New York Giants
7. Rex Ryan, New York Jets
8. Lovie Smith, Chicago Bears
9. Mike Smith, Atlanta Falcons
10. M. Shanahan, Washington Redskins
10. John Harbaugh, Baltimore Ravens

Még ha az első hely vitathatatlan is, elég fos egy lista ez.
Most a jelenlegi szakmai tudás a szempont, vagy az eredményesség?
Ha az elöbbi, akkor Shanahan?!?! Ha az utóbbi, akkor Shanahan csak 10.?!?!
Nem is beszélve Reid 3. helyéről, akit bár sokra tartok,d e ugye nincs SB-győzelme, Ryan 7.helye szakmailag indoklolt, de pár éve főedző csak, Harbaugh szintén, Lovie Smith meg mint HC, a Grossman-éra után minősíthetetlen.
Valamint nálam Coughlin vitathatatlan top3.Sobri Jóska
Meg azért Raheem Morris is összehozottt idén a Tampaval 10-6-os mérleget
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
(..) a pickeket nem kellene mind ellőni, ennyi hely nincs is a csapatban, pár cetlit nem ártana jövőbelire cserélni.triangle
A CBA-mizéria/lockout miatt ez most nem lesz olyan egyszerű, mint az elmúlt években volt.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
triangle 1 283
Bruschi szerint fennáll a veszélye, hogy "túlfiatalodik" a csapat:
”The way it is now, they have to use those picks, unless they trade them for future picks,” said Bruschi, an analyst for ESPN. ”So there’s a danger of the Patriots becoming too young. In a non-lockout perfect world, you trade picks, bring veteran players in, like they did when they traded for Randy Moss and Wes Welker. You don’t want a team that’s too young. You have to wait on that development. While you’re waiting, you’re losing games.”

részben egyetértek vele, nem jó, ha csak fiatalokkal van tele egy csapat, ugyanakkor szerintem nálunk nem áll fenn annak a veszélye, hogy a fiatalítás miatt majd sorra bukjuk a meccseket. bár a pickeket nem kellene mind ellőni, ennyi hely nincs is a csapatban, pár cetlit nem ártana jövőbelire cserélni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyetértek, elég fura lista, akik nekem nagyon szemet szúrnak, az Tomlin 2. helye és Rex Ryan 7??? Az előbbi max a 2SB miatt merül fel, ettől még nem hiszem, hogy ő lenne a liga második (vagy akár top5) edzője.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az OL minősége számít ma már, nem a HB személye. Egy jó FB mögött és jó OL mögött bárki fut jól, aki tehetséges egyetemi szinten. És abból sok van, nem csak az a 2-3 játékos akit minden évben felkap a drafthype gépezet. Alig van érdemi különbség. Annyi legalábbis nincs, hogy megérje a legjobb pickeket ellőni egy futóra.ulpianus
Kansas topicból importálva, Ingram vs. OL pickre alkalmazva

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Ranking the Head Coaches
1. Bill Belichick, New England Patriots
2. Mike Tomlin, Pittsburgh Steelers
3. Andy Reid, Philadelphia Eagles
4. Mike McCarthy, Green Bay Packers
5. Sean Payton, New Orleans Saints
6. Tom Coughlin, New York Giants
7. Rex Ryan, New York Jets
8. Lovie Smith, Chicago Bears
9. Mike Smith, Atlanta Falcons
10. M. Shanahan, Washington Redskins
10. John Harbaugh, Baltimore Ravens

Még ha az első hely vitathatatlan is, elég fos egy lista ez.
Most a jelenlegi szakmai tudás a szempont, vagy az eredményesség?
Ha az elöbbi, akkor Shanahan?!?! Ha az utóbbi, akkor Shanahan csak 10.?!?!
Nem is beszélve Reid 3. helyéről, akit bár sokra tartok,d e ugye nincs SB-győzelme, Ryan 7.helye szakmailag indoklolt, de pár éve főedző csak, Harbaugh szintén, Lovie Smith meg mint HC, a Grossman-éra után minősíthetetlen.
Valamint nálam Coughlin vitathatatlan top3.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kétnapos, de nem volt még 😊
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/27641/power-rankings-top-10-nfl-head-coaches
hát na ja 😊

több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Már vártam, hogy Sobri mikor hozakodik elő újra a Tibó témával. Valaki rákeres szerintem a google-ban Tebow-ra, a magyar nyelvű találatok között tuti, hogy nem a Denver topikot dobja ki, hanem a mienket. 😀GRAFI
nekem ez volt az első találat:

http://www.csakcsajoknak.hu/hir-1/alompasik/tim-tebow-alompasi-a-focipalyarol

😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Már vártam, hogy Sobri mikor hozakodik elő újra a Tibó témával. Valaki rákeres szerintem a google-ban Tebow-ra, a magyar nyelvű találatok között tuti, hogy nem a Denver topikot dobja ki, hanem a mienket. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mindkettőben vannak tetszetősek
egy álom mock valahogy úgy nézne ki, hogy Jordan csúszik
17. DE Cameron Jordan (California)
28. OT aki bent marad, mondjuk Carimi/OG Mike Pouncey
33. WR Leonard Hankerson/bár egy Titus Youngot megnéznék mit produkálna 😊/akár ot/og
60. RB Mikel LeShoure/Ryan Williams
74. OLB Jabaal Sheard (Pittsburgh)
92. Ha nincs punci, akkor egy og, ha van, akkor ot, de inkább legyen 1. körös ot és itt egy og

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na Kiperé már hasonlít arra amit szívesen látnék idén, bár egy T nagyon hiányozna.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak, hogy legyen valami téma így gyorsan ebédidőben:

Gyakran felmerült, hogy kell e korai, meghatározó, sztár RB (Ingram?) vagy inkább hátrébb hozzunk egy kiegészítő/project/sleeper játékost valahol hátrébb. Most néztem az ESPN-en Mel Kiper és Todd McShay mockját vetik össze. Jópofa látni, hogy mindketten szeretnének egy RB-et hozni Foxborough-ba, de míg egyikünk inkább egy azonnal kezdőként bevethető blockusterre szavaz, addig a másik inkább egy olyan játékost választana, aki eleinte valószínűleg csak BJGE mögött játszana, és küzdhetne az 1. számú RB helyért.


Mel Kiper's selections (Insider content)
17. DE Cameron Jordan (California)
28. OLB Justin Houston (Georgia)
33. G Danny Watkins (Baylor)
60. RB Daniel Thomas (Kansas State)
74. WR Jonathan Baldwin (Pittsburgh)
92. DB Marcus Gilchrist (Clemson)

Todd McShay's selections (Insider content)
17. DE J.J. Watt (Wisconsin)
28. RB Mark Ingram (Alabama)
33. OL Clint Boling (Georgia)
60. OL James Carpenter (Alabama)*
74. OLB/DE Jabaal Sheard (Pittsburgh)
92. DB Marcus Gilchrist (Clemson)
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jövő héten lesz egy dokumentumfilm Brady-ről, előzetes alapján érdemes lesz megszerezni.

http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4694510/previewing-the-brady-6-documentary
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A feltrade egyetlen hátulütője viszont az lenne, hogy nem maradna elégséges muníció Tebow megszerzéséhez.DoM
😂 😂 😂
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Annak meg külön örülök, hogy a sporthoz nálam jobban értők is úgy érzik, hogy bizony egy sackgyárosra volna igazán szükségünk, és ez azért 1/17-es pickkel megoldható lenne.
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊Sobri Jóska
Két ilyen sackgyárat lehet kellő bizonyossággal azonosítani jelenleg: Von Miller és Robert Quinn. Mindkettőjükért top10-be, rossz esetben top5-be kellene fellépni. Mindkettőhöz lehetne jó partnert találni a Bengals ill. a Redskins személyében. Rajtuk kívül azonban ugyanazt az értéket találja az ember 34-es OLB keresésben akár 1/17-re mint a második kör közepén/végén, tehát ott botorság lenne a támadófal helyett erre pazarolni.

A feltrade egyetlen hátulütője viszont az lenne, hogy nem maradna elégséges muníció Tebow megszerzéséhez.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊Sobri Jóska
most, hogy Kettani csatlakozott a kerethez felesleges pick pazarlás lenne :cool:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ESPN says Rodgers has a 60% to 40% lead on Woodhead in Madden12 Cover voting...

azt hittem nagyobb a különbség. hajrá Woody. 😊Danna
Itt is az nyer, akinek nyernie kell. 😊
Rodgers lesz a végső győztes egy Vick elleni döntő után, szerintem.

Annak meg külön örülök, hogy a sporthoz nálam jobban értők is úgy érzik, hogy bizony egy sackgyárosra volna igazán szükségünk, és ez azért 1/17-es pickkel megoldható lenne.
Akkor már csak azt kell ilyen egyetértésben átbeszélni, hogy ha a Denver képes QB-t húzni (5 járt náluk!), akkor miképp szerezhetjük meg Tebow-t. Szerintem 5-6 picket megér a dolog simán. 😊

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ESPN says Rodgers has a 60% to 40% lead on Woodhead in Madden12 Cover voting...

azt hittem nagyobb a különbség. hajrá Woody. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a sackeknél talán könnyebb a helyzet, ott elég lenne átolvasni a komplett play-by-play-t de erre sincs pillanatnyilag egy-két komplett napom 😊 Minden esetre, ha valaki érez magában rá késztetést, akkor izgalmas lehet, hogy milyen állásnál jött a sack (tehát mondjuk 31-7-nél kiosztott sack ugye nem túlzottan sorsfordító, még akkor sem ha punt jön utána 😊), melyik negyedben, hol történt, és mi lett az eredménye (gyk, megtört e a támadás vagy sem).

Egyébként szerintem az is sokatmondó, hogy Mike Wright DL volt a sack leader úgy, hogy 6 meccsen nem játszott. Másrészt szerintem továbbra sincs a csapatnak igazi sack felelőse, vagy ha mégis, akkor az még mindig leginkább TBC, mert Wrtight mindent egyvevéve inkább szituációs játékos. Értem én, hogy a jó gameplan miatt sokan szereznek sacket, de az az ember, akinél minden downban benne van a sack veszély egyértelműen hiányzik már hosszú évek óta. Ezt pedig önmagában az nem hiszem, hogy ellensúlyozza, hogy szerez minden D# játékos 1-2 sacket, és így év végére szép a stat.

1. Mike Wright 5.5
2. Tully Banta-Cain 5.0
3. Rob Ninkovich 4.0
4. Gerard Warren 3.5
5. Gary Guyton 3.0
6. Brandon Deaderick 2.0
6. Dane Fletcher 2.0
6. Jerod Mayo 2.0
6. Eric Moore 2.0
6. Vince Wilfork 2.0
11. Jermaine Cunningham 1.0
11. Kyle Love 1.0
11. Devin McCourty 1.0
11. Pierre Woods 1.0
15. Shawn Crable 0.5
15. Myron Pryor 0.5

Érdemes megnézni, hogy DL embereink elég felülreprezentáltak szerintem a sackek terén.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdemes lenne egyszer megnézni azt is, hogy mennyi sackünk jön garbage time-ban olyan meccseken, ahol az ellenfélnek már minden kedve elment a játéktól, és mennyit szereztünk kiélezett meccseken, de nekem pontos stat nélkül hangulatilag az jött le, hogy kevés igazi sorsfordító sackünk volt akkor is, ha a statok szempontjából nem állunk rosszul.viito
Ugyanez igaz lehet a gyalázatos 3rd down def számokra is.

Én a mai napig nem tudok rá magyarázatot adni, hogy ez miért ilyen pocsék, és mi lehet a baj itt a védelemmel. Vannak-e visszatérő motívumok, sémák, amiket rendre erőltetünk, vagy amit rendre kihasználtak az ellenfelek stb.

Ehhez sajnos módszeres el kellene kezdeni videóznom, valamikor rászánok egy hetet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem is sack statnál jobbak a mutatók, mint a játék. Példának tökéletes TBC tavalyi éve, amikor ha jól emlékszem egy meccsen szerzett valami 3 sacket, és ez mindjárt meg is dobta az éves mutatót.

Tavaly is pl 5-öt húztunk be az utolsó fordulóban a finoman szólva is enervált Miami ellen, előtte 3-at a szintén eléggé egyoldalú Bills meccsen, előtte 3 a Bears ellen. Ez összesen 3 meccsen 11 sack, a teljes éves termelésünk 30%-a 3 olyan meccsen, ahol egy TD-n belül tartottunk egy elég gyenge ellenfelet. Valószínűleg ha nem jön ennyi sack ezeket az ellenfeleket akkor is komolyan vertük volna.

Érdemes lenne egyszer megnézni azt is, hogy mennyi sackünk jön garbage time-ban olyan meccseken, ahol az ellenfélnek már minden kedve elment a játéktól, és mennyit szereztünk kiélezett meccseken, de nekem pontos stat nélkül hangulatilag az jött le, hogy kevés igazi sorsfordító sackünk volt akkor is, ha a statok szempontjából nem állunk rosszul.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
senki nem állította ellenkezőjét, de az sem igaz, hogy teljesen nulla
még ha általában az is, amikor kell 😀

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
hát nem ártana ja, de azért annyira nem is vészes a helyzet, ahogy néha lejön
14 New England Patriots 36.0
Wyatt
Azért komoly (még közepes se) pass rushunk nincs. Ez az eredmény csak statisztikának jó, de csalóka, mert általában vezettünk és passzolnia kellett az ellenfélnek. Ez pedig automatikusan több sack lehetőséggel jár.