New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
azért jönne nálam a legjobb C és egy fasza G is, szóval azért a fal belseje meglenne
jó a továbbfuttatás, jövőre vinnék első körben OT-t, ha kell trade up, de én szeretek agresszív lenni trade dologbanHabi
Kerrigan és Wisniewski okán én alá is írnám, de inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy egyikük sem a Patriots-nál fog kikötni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én pl hard álmot részesítek előnyben:
1/16 for 1/28+2/60 (ez a value charton 10el kevesebbet ér mint a Jax pick, szóval még hozzárántanék ha kell vmi late round picket is) és vinném C.Jordant (ez persze olyan álom, ahol Jordan bent van)
1/17 vinném Kerrigan-t OLB posztra
2/1 Wisniewski
3/10 Austin Pettis
3/28 William Rackley

és felébredtem, mert túl jól sikerültHabi
Akkor ez D front seven újjáépítés inkább, és OL toldozgatás. Lehet, ha Light marad a LT. Gondolom így jövőre az első körös pick OT kellene hogy legyen.
Wisniewski viszont nagyon jó lenne.Gogo
azért jönne nálam a legjobb C és egy fasza G is, szóval azért a fal belseje meglenne
jó a továbbfuttatás, jövőre vinnék első körben OT-t, ha kell trade up, de én szeretek agresszív lenni trade dologban


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

😊 Fafej megverte Nickset a Madden cover versenyben, immár a legjobb 8 között van, az aktuális ellenfél Rodgers. Go-go szavazni 😊 (ha fafej kerül a borítóra, ígérem veszek egy maddent, bár ahhoz valami konzol is kellene gondolom 😊)
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
én pl hard álmot részesítek előnyben:
1/16 for 1/28+2/60 (ez a value charton 10el kevesebbet ér mint a Jax pick, szóval még hozzárántanék ha kell vmi late round picket is) és vinném C.Jordant (ez persze olyan álom, ahol Jordan bent van)
1/17 vinném Kerrigan-t OLB posztra
2/1 Wisniewski
3/10 Austin Pettis
3/28 William Rackley

és felébredtem, mert túl jól sikerültHabi
Akkor ez D front seven újjáépítés inkább, és OL toldozgatás. Lehet, ha Light marad a LT. Gondolom így jövőre az első körös pick OT kellene hogy legyen.
Wisniewski viszont nagyon jó lenne.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom én nagyon drasztikusan újjá építeném a falat egyből 3 rookiet bedobva a kezdőbe 😀 Nálam a draft:
1/17 Carimi
2/1 Wisniewski
Harmadik körben meg egy guard 😀FViktor93
Valóban mindennél fontosabb most a támadófal, de azért ez egy picit túlzásnak tűnik így elsőre 😊

Nagyon remélem sikerül draftolnunk Jordant vagy Ingramet attól függően melyik csúszik meg 1/17-ig.
Ugyan messze a legnagyobb prioritás az O-line,de szerintem az megoldható a 2. és 3. választásunkkal is.

Legnagyobb kérdés számomra Mankins helyzete...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Matt Maiocco rangsorolta a csapatokat az elmúlt 5 draft sikeressége alapján, bár ennek komolyságát megkérdőjelezi, hogy szerinte Vödör volt ez idő alatt a legjobb pickünk. a peccet egyébként a 9. helyre tette.
linktriangle
kellő bevezető ahhoz, hogy meg se nézzem 😀 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tudom én nagyon drasztikusan újjá építeném a falat egyből 3 rookiet bedobva a kezdőbe 😀 Nálam a draft:
1/17 Carimi
2/1 Wisniewski
Harmadik körben meg egy guard 😀FViktor93
én pl hard álmot részesítek előnyben:
1/16 for 1/28+2/60 (ez a value charton 10el kevesebbet ér mint a Jax pick, szóval még hozzárántanék ha kell vmi late round picket is) és vinném C.Jordant (ez persze olyan álom, ahol Jordan bent van)
1/17 vinném Kerrigan-t OLB posztra
2/1 Wisniewski
3/10 Austin Pettis
3/28 William Rackley

és felébredtem, mert túl jól sikerült


JT Daniels fan
több mint 13 éve
triangle 1 283
Matt Maiocco rangsorolta a csapatokat az elmúlt 5 draft sikeressége alapján, bár ennek komolyságát megkérdőjelezi, hogy szerinte Vödör volt ez idő alatt a legjobb pickünk. a peccet egyébként a 9. helyre tette.
link
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Woodhead bent van a Madden cover szavazó verseny 2. körében:
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Mekkora lenne, ha borítóra kerülne, kár, hogy szvsz Nicket már nem fogja verniviito
megverte. de most jön a lehetetlen küldetés. 😂

In the Madden Cover Challenge, Danny Woodhead dominated #Giants WR Hakeem Nicks 57-43. Next challenge? Aaron Rodgers
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012coverDanna
Remélem Rodgers nyer... nem feltétlenül kell hinni ebben az átok dologban, de biztos, ami biztos 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tudom én nagyon drasztikusan újjá építeném a falat egyből 3 rookiet bedobva a kezdőbe 😀 Nálam a draft:
1/17 Carimi
2/1 Wisniewski
Harmadik körben meg egy guard 😀
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Woodhead bent van a Madden cover szavazó verseny 2. körében:
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Mekkora lenne, ha borítóra kerülne, kár, hogy szvsz Nicket már nem fogja verniviito
megverte. de most jön a lehetetlen küldetés. 😂

In the Madden Cover Challenge, Danny Woodhead dominated #Giants WR Hakeem Nicks 57-43. Next challenge? Aaron Rodgers
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tamba Halira

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
támadó fallal kapcsolatban egyre szkeptikusabb vagyok. 2 poszt szerintem mindenképpen kiadó (egy OT és egy belső falember), de rövid távon belül szükség lesz a belső posztokon +1 vérfrissítésre is, gyk ha most G-t hozunk, akkor valszeg C ha C-t akkor G. Persze Mankins fiu szerződtetése sokat javítana a helyzeten, akkor egy T lenne SOS egy C pedig mondjuk jövőre.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A támadófalat is lehet stabilizálni és Ingramet is be lehet húzni ezen a drafton, ez a szép benne 😛

jah, amúgy 1/28ra megálmodtam ma reggelre, hogy Hankerson-t húztuk be. 😀
1/17et és 2/1et is cseréltük, de ellenértékekre nem emlékszem 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Miért kellene Ingram-et draftolni 1/17-re?Gogo
Szerintem BB max a második vagy harmadik körben visz futót ha egyáltalán draftolunk RB-t...
Ingram inkább egy Fins vagy talán Bengals pick lehet vagy a Bills elviszi 1/3-on 😛 az utolsót csak rossz tréfának szántam.

Én azon agyalok, hogy OL vagy DL embert húzunk elsőre....
Cameron Jordan 1 álom a részemről de fene tudja Bill mester mit főzz ki...
Anno haromt mondta 1 pocicastban és most jön a Patriots az egymillió pickjével és azt visznek akit akarnak vagy valami ilyesmit mondott az adásban...
Szerintem feltrade kizárt így lehet, hogy a második körben csak majd mi választunk 😀

Na befejezem a monológom mert aki nem ért hozzá azaz ÉN az ne okoskodjon 😛ThundersNFL
A legfontosabb, hogy a támadófal rendbe legyen őszre. Minden más csak hab a tortán. Ha az előbbit nem sikerül megoldani, akkor lehet a többi posztot bármennyire is tuningolni, de nem lesz futóblokkolás, Bradyt meg összetörik.DoM
DoM megint igazad van mint mindig

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miért kellene Ingram-et draftolni 1/17-re?Gogo
Szerintem BB max a második vagy harmadik körben visz futót ha egyáltalán draftolunk RB-t...
Ingram inkább egy Fins vagy talán Bengals pick lehet vagy a Bills elviszi 1/3-on 😛 az utolsót csak rossz tréfának szántam.

Én azon agyalok, hogy OL vagy DL embert húzunk elsőre....
Cameron Jordan 1 álom a részemről de fene tudja Bill mester mit főzz ki...
Anno haromt mondta 1 pocicastban és most jön a Patriots az egymillió pickjével és azt visznek akit akarnak vagy valami ilyesmit mondott az adásban...
Szerintem feltrade kizárt így lehet, hogy a második körben csak majd mi választunk 😀

Na befejezem a monológom mert aki nem ért hozzá azaz ÉN az ne okoskodjon 😛ThundersNFL
A legfontosabb, hogy a támadófal rendbe legyen őszre. Minden más csak hab a tortán. Ha az előbbit nem sikerül megoldani, akkor lehet a többi posztot bármennyire is tuningolni, de nem lesz futóblokkolás, Bradyt meg összetörik.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Miért kellene Ingram-et draftolni 1/17-re?Gogo
Szerintem BB max a második vagy harmadik körben visz futót ha egyáltalán draftolunk RB-t...
Ingram inkább egy Fins vagy talán Bengals pick lehet vagy a Bills elviszi 1/3-on 😛 az utolsót csak rossz tréfának szántam.

Én azon agyalok, hogy OL vagy DL embert húzunk elsőre....
Cameron Jordan 1 álom a részemről de fene tudja Bill mester mit főzz ki...
Anno haromt mondta 1 pocicastban és most jön a Patriots az egymillió pickjével és azt visznek akit akarnak vagy valami ilyesmit mondott az adásban...
Szerintem feltrade kizárt így lehet, hogy a második körben csak majd mi választunk 😀

Na befejezem a monológom mert aki nem ért hozzá azaz ÉN az ne okoskodjon 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Miért kellene Ingram-et draftolni 1/17-re?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Leginkább semmire.Én legalábbis egy olyan nyilatkozatát se hallottam, hogy a család miatt háttérbe szorulna a foci. Ez inkább Sobri örökös monológja. 😛FViktor93
Jaaa, remlik valami "miert nem draftoltuk Tiiibot" hsz aradat, gondolom ennek az elozmenye volt a monolog. 😀

Pats.com-os kep a szoveggel elegge ut! 😀😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leginkább semmire.Én legalábbis egy olyan nyilatkozatát se hallottam, hogy a család miatt háttérbe szorulna a foci. Ez inkább Sobri örökös monológja. 😛FViktor93
ez egyébként így van. nem szoktam én sem minden celeb nyilatkozatát figyelni, de nem rémlik, hogy valaha is hivatkozott volna _bármire_, amikor fociról volt szó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
patriots.com-on is jó duma van

"We get that it is April Fool's Day and all, but isn't Mother Nature taking it a bit too far?"



Can't remember having to do stadium snow removal ... for a @NERevolution game :cool:
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Leginkább semmire.Én legalábbis egy olyan nyilatkozatát se hallottam, hogy a család miatt háttérbe szorulna a foci. Ez inkább Sobri örökös monológja. 😛
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Brady visszavonul!

A méltán népszerű, háromszoros Super Bowl győztes New England Patriots sztárirányítója, Tom Brady bejelentette visszavonulását.
Döntését a lockouttal, a szerződések körüli hercehurcával, és azzal indokolta, hogy az utóbbi időben már nem tudott maximálisan a footballra koncentrálni. Döntését a bostoni Hilton hotelben tartott sajtótájékoztatón jelentette be, ahol az újságírók azt hitték, hogy az NFL elleni perrel kapcsolatos szerepvállalásáról fog beszélni, de bejelentése hidegzuhanyként érte az összesereglett több mint száz újságírót. Kérdésre válaszolva Brady elmondta, hogy sok kritika érte mostanában enervált játékát, és ő belátja, hogy inkább a családjára kell, hogy koncentráljon. Valamint ezzel a döntésével is tiltakozni akar az NFL tulajdonosok által meghírdetett lockout ellen, és reméli a szurkolók, mint háromszoros Super Bowl győztes irányítóra fognak rá emlékezni, és megértik valamint elfogadják döntését.
A New England Patriots vezetőedzője Bill Belichick telefonon röviden kommentálta a hírt: "Ebben a helyzetben azt tesszük, ami a csapat számára a legjobb."
Sobri Jóska
Ez most komoly vagy vmi ápr. 1-jei tréfa? :osuperbrutal88
olvasd el figyelmesen!

Akkora bukta van benne, hogy csak ne. Ha azt mondta volna, hogy a partikra, a talk show-kra vagy a rioi carnevalra kellene koncentrálnia, akkor elhinném, de Tom mióta szokott a családjára hivatkozni? 😛viito
En sem hittem el, de van egy gyereke, szoval annyira nem santit a csalad dolog. (Az egesz santit ugy egyben) Hozza kell tennem, hogy en nem vagyo Bradyologus, szoval nem tudom, hogy mikre szokott hivatkozni stb.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Brady visszavonul!

A méltán népszerű, háromszoros Super Bowl győztes New England Patriots sztárirányítója, Tom Brady bejelentette visszavonulását.
Döntését a lockouttal, a szerződések körüli hercehurcával, és azzal indokolta, hogy az utóbbi időben már nem tudott maximálisan a footballra koncentrálni. Döntését a bostoni Hilton hotelben tartott sajtótájékoztatón jelentette be, ahol az újságírók azt hitték, hogy az NFL elleni perrel kapcsolatos szerepvállalásáról fog beszélni, de bejelentése hidegzuhanyként érte az összesereglett több mint száz újságírót. Kérdésre válaszolva Brady elmondta, hogy sok kritika érte mostanában enervált játékát, és ő belátja, hogy inkább a családjára kell, hogy koncentráljon. Valamint ezzel a döntésével is tiltakozni akar az NFL tulajdonosok által meghírdetett lockout ellen, és reméli a szurkolók, mint háromszoros Super Bowl győztes irányítóra fognak rá emlékezni, és megértik valamint elfogadják döntését.
A New England Patriots vezetőedzője Bill Belichick telefonon röviden kommentálta a hírt: "Ebben a helyzetben azt tesszük, ami a csapat számára a legjobb."
Sobri Jóska
Ez most komoly vagy vmi ápr. 1-jei tréfa? :osuperbrutal88
olvasd el figyelmesen!

Akkora bukta van benne, hogy csak ne. Ha azt mondta volna, hogy a partikra, a talk show-kra vagy a rioi carnevalra kellene koncentrálnia, akkor elhinném, de Tom mióta szokott a családjára hivatkozni? 😛
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Brady visszavonul!

A méltán népszerű, háromszoros Super Bowl győztes New England Patriots sztárirányítója, Tom Brady bejelentette visszavonulását.
Döntését a lockouttal, a szerződések körüli hercehurcával, és azzal indokolta, hogy az utóbbi időben már nem tudott maximálisan a footballra koncentrálni. Döntését a bostoni Hilton hotelben tartott sajtótájékoztatón jelentette be, ahol az újságírók azt hitték, hogy az NFL elleni perrel kapcsolatos szerepvállalásáról fog beszélni, de bejelentése hidegzuhanyként érte az összesereglett több mint száz újságírót. Kérdésre válaszolva Brady elmondta, hogy sok kritika érte mostanában enervált játékát, és ő belátja, hogy inkább a családjára kell, hogy koncentráljon. Valamint ezzel a döntésével is tiltakozni akar az NFL tulajdonosok által meghírdetett lockout ellen, és reméli a szurkolók, mint háromszoros Super Bowl győztes irányítóra fognak rá emlékezni, és megértik valamint elfogadják döntését.
A New England Patriots vezetőedzője Bill Belichick telefonon röviden kommentálta a hírt: "Ebben a helyzetben azt tesszük, ami a csapat számára a legjobb."
Sobri Jóska
Ez most komoly vagy vmi ápr. 1-jei tréfa? :osuperbrutal88
Mivel sem az NFL.com sem a Patriots.com nem szolt a dologrol egy szot sem, ezert ez csak egy trefa lesz.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!