New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Patscap meglátogatása nélkül vajon ki találja el elsőnek, hogy Brady után jelen pillanatban ki a második legtöbbet kereső Patriot 2011-ben, mind alapfizetés, mind cap terhelés szempontjából?DoM
Mayo, Wilfork, Mankins?

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Patscap meglátogatása nélkül vajon ki találja el elsőnek, hogy Brady után jelen pillanatban ki a második legtöbbet kereső Patriot 2011-ben, mind alapfizetés, mind cap terhelés szempontjából?DoM
Lightra tippelnék. Vagy Wilfork.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Patscap meglátogatása nélkül vajon ki találja el elsőnek, hogy Brady után jelen pillanatban ki a második legtöbbet kereső Patriot 2011-ben, mind alapfizetés, mind cap terhelés szempontjából?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennyire visszaesett? (Nem mintha ragaszkodnék hozzá...)Gogo
Nem esett vissza, csak én a mai napig nem értem a hype-ot körülötte. Egyszerűen felesleges harmadik kört egy project irányítóra pazarolni. Pár év padozás után jó edzőkkel kis túlzással "bárkiből" lehet egy game manager irányítót faragni, de ilyen célre elszórni egy harmadik körös picket vicc.DoM
Alap esetben egyetértenék, de most, hogy tele vagyunk pickekkel szerintem luxus alapon meg lehet húzni Stanzi 3. körös pickjét. Anno O'Connell is harmadik körös volt és azért Stanziban nagyobb a potenciál.FViktor93
Ez mondjuk szerintem leginkább azért van, mert O'Connell-t már akkor is mindenki reachnek tartotta és ez be is jött. Én nálam milliószor inkább Dalton, mint Stanzi.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez mondjuk várható volt.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Patriots nem kapott az idei draftra compensatory picket.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Öttől lefelé esetleg...DoM
Ennyire visszaesett? (Nem mintha ragaszkodnék hozzá...)Gogo
Nem esett vissza, csak én a mai napig nem értem a hype-ot körülötte. Egyszerűen felesleges harmadik kört egy project irányítóra pazarolni. Pár év padozás után jó edzőkkel kis túlzással "bárkiből" lehet egy game manager irányítót faragni, de ilyen célre elszórni egy harmadik körös picket vicc.DoM
Alap esetben egyetértenék, de most, hogy tele vagyunk pickekkel szerintem luxus alapon meg lehet húzni Stanzi 3. körös pickjét. Anno O'Connell is harmadik körös volt és azért Stanziban nagyobb a potenciál.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Öttől lefelé esetleg...DoM
Ennyire visszaesett? (Nem mintha ragaszkodnék hozzá...)Gogo
Nem esett vissza, csak én a mai napig nem értem a hype-ot körülötte. Egyszerűen felesleges harmadik kört egy project irányítóra pazarolni. Pár év padozás után jó edzőkkel kis túlzással "bárkiből" lehet egy game manager irányítót faragni, de ilyen célre elszórni egy harmadik körös picket vicc.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Dehogy esett.

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Öttől lefelé esetleg...DoM
Ennyire visszaesett? Azt hittem, 3-4. körben simán kimegy. (Nem mintha ragaszkodnék hozzá...)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
3. körben egye fene, jöjjön... 😊Gogo
Öttől lefelé esetleg...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
3. körben egye fene, jöjjön... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Reiss twitteréről:
"Patriots take a closer look at Iowa QB Ricky Stanzi, working him out on campus"
Neki tudnék örülni 😀FViktor93
azonnal kezdőbe kell tenni, szóval vagy Brady trade, vagy ne draftoljátok

viccen kívül, örülnék ha ide jönne, legalább nem kell félnem, hogy edzőcsere miatt kibasszák hamar

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát még höri 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mike Reiss twitteréről:
"Patriots take a closer look at Iowa QB Ricky Stanzi, working him out on campus"
Neki tudnék örülni 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abban, hogy tovább ment mint mi. Igazából elkezdhetjük a meccs után elkezdett D vagy O hibája vitát, de az biztos, hogy azon a "remek" januári estén, amiről az aláírásomban is említést teszek, outcoacholta (nem tudom jobban leírni magyarul) BB-t.zinedine5
azon az 1 meccsen igen. de azért összességében még mindig BB van bőven előrébb. Nem ez volt az első eset h így állt hozzá, az MNF előtt is ugye hangoztatta h azért jön Foxboroba h s.ggbe rúgja BB-t, aztán visszanyalt a fagyi. 😊Danna
Igen, de az a meccs érte a legtöbbet. 😛 zinedine-nel értek egyet. Qrva jól sikerült Rex lelki felkészítése a PO-meccsre. És hogy szándékos volt, azt mi sem bizonyítja jobban, hogy a köv. meccsen a Steelers ellen már teljesen más hangnemben nyilatkozott mindenki, mint a colts és a Pats előtt.. Ez abszolút tudatos volt a Jets-től és Rextől is, amit műveltek nyilatkozatokban mindhárom meccsen.

Abban viszont briával és Dannával értek egyet, hogy ez egy meccs, ettől még BB a jobb edző (sőt szvsz a liga legjobbja vitathatatlanul, de persze ettől még egy-egy meccsen őt is "outcoacholhatják"), bár be kell vallanom, nálam TOP3 HC-ban van Rex is. Én nagyon bírom őt is és Jetsét is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
RR taktikájának része a szájkarate is. Ilyen ember. Az már legyen az ő becsületére mondva, hogy ahogy vége volt a csatának visszavett az arcából, és nem kérkedett vele. Mindezektől elvonatkoztatva, az hogy párszor ez bejött neki, nem jelenti azt, hogy jobb lenne - vagy valaha jobb lehetne - mint BB. Arról nem is beszélve, hogy lehet vajmi kevés köze volt az ő szájtépésének a sikerhez.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Abban, hogy tovább ment mint mi. Igazából elkezdhetjük a meccs után elkezdett D vagy O hibája vitát, de az biztos, hogy azon a "remek" januári estén, amiről az aláírásomban is említést teszek, outcoacholta (nem tudom jobban leírni magyarul) BB-t.zinedine5
azon az 1 meccsen igen. de azért összességében még mindig BB van bőven előrébb. Nem ez volt az első eset h így állt hozzá, az MNF előtt is ugye hangoztatta h azért jön Foxboroba h s.ggbe rúgja BB-t, aztán visszanyalt a fagyi. 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
én mindig.
elnézést ha szánalmasan kötekedtem

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
azért két edzőt ne egy vagy két év alapján hasonlítsunk már össze. szerintem.briareos
nem is azt csináltamzinedine5
igaz, egy meccs alapján mérted össze őket 😊

mindenesetre nem értek egyet azzal a kijelentéseddel h rex az ő megközelítéssel többre vitte volna mint bb.

csoportgyőzelmek, sb győzelmek terén sem.briareos
Nem vitte többre, nem is írtam, az utolsó rész meg egy szánalmas kötekedés.

De, hogy egyértelmű legyek arra a mecsre sokkal jobban felkészítette a játékosait mint BB, ennek része volt a lelki felkészítés is, amire szerintem több hangsúlyt fektett. Ennek persze része lehet az is, hogy milyen játékosokkal dolgozik ő illetve BB. És miután nyertek, egyből megváltoztatta a hangsúlyt, ami azt jelenti, hogy csak taktika volt.
Remélem ezek után majd nyugodtan alszol. 😉
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
azért két edzőt ne egy vagy két év alapján hasonlítsunk már össze. szerintem.briareos
nem is azt csináltamzinedine5
igaz, egy meccs alapján mérted össze őket 😊

mindenesetre nem értek egyet azzal a kijelentéseddel h rex az ő megközelítéssel többre vitte volna mint bb.

csoportgyőzelmek, sb győzelmek terén sem.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
azért két edzőt ne egy vagy két év alapján hasonlítsunk már össze. szerintem.briareos
nem is azt csináltam
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
azért két edzőt ne egy vagy két év alapján hasonlítsunk már össze. szerintem.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
Rex kifejezetten szimpatikusan nyilatkozott. Még a végén megkedvelem 😊.

LordTamas
Miután kikaptunk tőlük a conf elődöntőben, egyből a meccs után normálisra váltott. Jó edző, aki pontosan tudta, hogy mivel kell feltüzelni a játékosait. BB-vel ellentétben sokat fektett a lelki részére is a focinak és ez bejött neki eddig.zinedine5
miben jött be neki?briareos
Abban, hogy tovább ment mint mi. Igazából elkezdhetjük a meccs után elkezdett D vagy O hibája vitát, de az biztos, hogy azon a "remek" januári estén, amiről az aláírásomban is említést teszek, outcoacholta (nem tudom jobban leírni magyarul) BB-t.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Rex kifejezetten szimpatikusan nyilatkozott. Még a végén megkedvelem 😊.

LordTamas
Miután kikaptunk tőlük a conf elődöntőben, egyből a meccs után normálisra váltott. Jó edző, aki pontosan tudta, hogy mivel kell feltüzelni a játékosait. BB-vel ellentétben sokat fektett a lelki részére is a focinak és ez bejött neki eddig.zinedine5
miben jött be neki?briareos
nem kellett a lombardi trophyt emelgetnie a fifth avenue-n a győzelmi felvonulásuk alatt. biztos baromi fárasztó lett volna neki.