New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
igen Viito, de az egészet arra alapozod, hogy semmiképpen nem lesz szezon, márpedig szerintem erre van a legkevesebb esély

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
érdekes fejtegetés
http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d81efc85e/article/early-draft-picks-qb-demand-give-belichick-free-reign?module=HP_cp2


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sérülés veszély nekem is eszembe jutott, és azt sem szabad elfelejteni, hogy a továbbiakban a játékosoknak nem fizetik emlékeim szerint a spéci egészségbiztosításokat sem, szóval ha mondjuk valaki csak alap egészségbiztosítással rendelkezik, az valószínűleg nátha ellen továbbra is segít de egy szakadt keresztszalagnál gondjai akadhatnak, amikor elérakják az orvosi és rehab számlát.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy 1 évet nem lehet és nem is szabad otthon ülni.viito
Nyilván nem, de Mankins pl. tavaly végig egyedül edzett, készült az idényre, és nem látszódott meg rajta a kihagyás. A csapat kohézióját nyilván ez erősítheti, különösen a sok fiatal miatt, de kicsit 22-es csapdája is van a dolognak: akiknek igazán szüksége lenne az offseasonra a játékuk fejlődése szempontjából, azoknak a pozíciós edző nélkül ez olyan mint halottnak a csók.DoM
nem cáfolni akarlak, inkább csak hangosan gondolkodom, de szerintem vannak eltérések a posztok között ilyen téren. Egy OL vagy ILB talán könnyebben viseli a kihagyást, mint pl egy QB. Ez persze inkább megérzés, mint valami szakértőtől olvasott hivatalos vélemény, de szerintem azokon a posztokon, ahol folyamatos, és nagyon gyors döntéseket kell hozni, ott fáj a legjobban a meccshiány. Fizikálisan szerintem megoldható a kihagyás áthidalása egy jó edzésprogrammal, valószínűleg a playbook sem fog elemi változásokon átmenni, de azt is láttuk, hogy Brady kihagyása után sokkal nehezebben kapta össze magát, mint Mankins fiunk, pedig nem hiszem, hogy Tom hülyébb vagy kevésbé elhivatott játékos lenne.

Egyébként én valahol ezért nem értem azokat sem, akik idén kijönnek a draftra, pedig még maradhatnának az NCAA-ben. Van bennem egy félelem azt tekintve, hogy az idei class nagyobb része fogja a kukában végezni ezután az 1 éves kihagyás után, jönnek a nyakukra jövőre az igazi újoncok és _szerintem_ könnyen lehet, hogy egy berozsdásodott idei 2. körös játékost könnyedén fog kitúrni a csapatból egy lendületben lévő mondjuk 4. körös.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A sérülés veszély nekem is eszembe jutott, és azt sem szabad elfelejteni, hogy a továbbiakban a játékosoknak nem fizetik emlékeim szerint a spéci egészségbiztosításokat sem, szóval ha mondjuk valaki csak alap egészségbiztosítással rendelkezik, az valószínűleg nátha ellen továbbra is segít de egy szakadt keresztszalagnál gondjai akadhatnak, amikor elérakják az orvosi és rehab számlát.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy 1 évet nem lehet és nem is szabad otthon ülni.viito
Nyilván nem, de Mankins pl. tavaly végig egyedül edzett, készült az idényre, és nem látszódott meg rajta a kihagyás. A csapat kohézióját nyilván ez erősítheti, különösen a sok fiatal miatt, de kicsit 22-es csapdája is van a dolognak: akiknek igazán szüksége lenne az offseasonra a játékuk fejlődése szempontjából, azoknak a pozíciós edző nélkül ez olyan mint halottnak a csók.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SOURCE: Patriots captain Jerod Mayo has been leading a series of voluntary player workouts w/ his teammates. More coming on NESN.com.

Új látszik Mayo kicsit összekapta a bandát, helyes. 😊Danna
csak aztán nehogy kiderüljön, hogy
1) a csapat keze van a dologban
2) szabálytalan amit Mayo szervez (még akkor is, ha hivatalosan csak lemennek a srácok kicsit kocogni vagy dobálgatni)

Egyébként nagyon szimpatikus kezdeményezés, a saját érdekükben is mondom. Valamennyire formában maradni elemi érdeke minden játékosnak még akkor is, ha egy átmozgatás nyomába sem ér a meccs terhelésnek sem fizikálisan sem mentálisan. Az NFL játékosok szerintem még nagyobb bajban is vannak ezen a téren, mint az NHL vagy NBA sztárok, akik megtehették, hogy a pihenő alatt elmentek a világ más részére játszani, gyakran nem is a pénzért, hanem a formahanyatlás elkerülése végett.viito
Megvan ennek az árnyoldala is:

If a guy works out right now and suffers an injury, he's not covered by his NFL contract during this lockout. So if you get injured, the team doesn't have to pay your salary next year.

Given this potential for disaster, many agents are telling their clients not to participate in these activities — and they couldn't be more right. Why should players put their livelihood at stake for owners who have locked them out? In the big picture, they have little to gain by conducting player-only workouts, but they have a whole lot to lose. For guys on teams with new coaches or coordinators, they don't even have a playbook to consult when practicing. And if they go down, their employers are going to have nothing to offer them in terms of consolation.
Természetesen:

Sure, it's admirable that players are willing to put quite a bit on the line for the betterment of themselves and their organizations, but especially at this juncture, it just isn't worth it. Practicing with teammates without supervision — in March, mind you — is not smart, period. The odds of someone suffering an injury become much greater when guys are playing football, even casually, without a person in charge who knows what he is doing.

Teljes cikk: http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=Allc1gYkuyTx7BDZNFYLWl5DubYF?slug=pfw-20110329_player_organized_workouts_a_serious_gambleDoM
A sérülés veszély nekem is eszembe jutott, és azt sem szabad elfelejteni, hogy a továbbiakban a játékosoknak nem fizetik emlékeim szerint a spéci egészségbiztosításokat sem, szóval ha mondjuk valaki csak alap egészségbiztosítással rendelkezik, az valószínűleg nátha ellen továbbra is segít de egy szakadt keresztszalagnál gondjai akadhatnak, amikor elérakják az orvosi és rehab számlát.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy 1 évet nem lehet és nem is szabad otthon ülni.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
SOURCE: Patriots captain Jerod Mayo has been leading a series of voluntary player workouts w/ his teammates. More coming on NESN.com.

Új látszik Mayo kicsit összekapta a bandát, helyes. 😊Danna
csak aztán nehogy kiderüljön, hogy
1) a csapat keze van a dologban
2) szabálytalan amit Mayo szervez (még akkor is, ha hivatalosan csak lemennek a srácok kicsit kocogni vagy dobálgatni)

Egyébként nagyon szimpatikus kezdeményezés, a saját érdekükben is mondom. Valamennyire formában maradni elemi érdeke minden játékosnak még akkor is, ha egy átmozgatás nyomába sem ér a meccs terhelésnek sem fizikálisan sem mentálisan. Az NFL játékosok szerintem még nagyobb bajban is vannak ezen a téren, mint az NHL vagy NBA sztárok, akik megtehették, hogy a pihenő alatt elmentek a világ más részére játszani, gyakran nem is a pénzért, hanem a formahanyatlás elkerülése végett.viito
Megvan ennek az árnyoldala is:

If a guy works out right now and suffers an injury, he's not covered by his NFL contract during this lockout. So if you get injured, the team doesn't have to pay your salary next year.

Given this potential for disaster, many agents are telling their clients not to participate in these activities — and they couldn't be more right. Why should players put their livelihood at stake for owners who have locked them out? In the big picture, they have little to gain by conducting player-only workouts, but they have a whole lot to lose. For guys on teams with new coaches or coordinators, they don't even have a playbook to consult when practicing. And if they go down, their employers are going to have nothing to offer them in terms of consolation.
Természetesen:

Sure, it's admirable that players are willing to put quite a bit on the line for the betterment of themselves and their organizations, but especially at this juncture, it just isn't worth it. Practicing with teammates without supervision — in March, mind you — is not smart, period. The odds of someone suffering an injury become much greater when guys are playing football, even casually, without a person in charge who knows what he is doing.

Teljes cikk: http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=Allc1gYkuyTx7BDZNFYLWl5DubYF?slug=pfw-20110329_player_organized_workouts_a_serious_gamble
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SOURCE: Patriots captain Jerod Mayo has been leading a series of voluntary player workouts w/ his teammates. More coming on NESN.com.

Új látszik Mayo kicsit összekapta a bandát, helyes. 😊Danna
csak aztán nehogy kiderüljön, hogy
1) a csapat keze van a dologban
2) szabálytalan amit Mayo szervez (még akkor is, ha hivatalosan csak lemennek a srácok kicsit kocogni vagy dobálgatni)

Egyébként nagyon szimpatikus kezdeményezés, a saját érdekükben is mondom. Valamennyire formában maradni elemi érdeke minden játékosnak még akkor is, ha egy átmozgatás nyomába sem ér a meccs terhelésnek sem fizikálisan sem mentálisan. Az NFL játékosok szerintem még nagyobb bajban is vannak ezen a téren, mint az NHL vagy NBA sztárok, akik megtehették, hogy a pihenő alatt elmentek a világ más részére játszani, gyakran nem is a pénzért, hanem a formahanyatlás elkerülése végett.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én bízom abban, amit talán DoM írrt, hogy akik eljön ide próbajátékra, annak van a legkevesebb esélye idekerülni. 😀
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Colorado OT Nate Solder is scheduled to visit Patriots this week.GRAFI
OMFG, remélem ez valami vicc...

Do your job
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
SOURCE: Patriots captain Jerod Mayo has been leading a series of voluntary player workouts w/ his teammates. More coming on NESN.com.

Új látszik Mayo kicsit összekapta a bandát, helyes. 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
jóóóó
kell egy top10es cb a kezdő 1. számú cb-nk, és a tavalyi pickleaderünk után 😀Wyatt
Azokat zárom ki először a draftlehetőségek közül, akiket megnézünk külön.zinedine5
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2011/03/28/a-quick-glance-at-how-much-private-visits-and-workouts-actually-mean/

http://www.nationalfootballpost.com/The-games-of-draft-season.html
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nyilván nem árt megismerni a leendő ellenfeleket persze, csak viccesen jött ki 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 047 — Ajmo Vatreni
jóóóó
kell egy top10es cb a kezdő 1. számú cb-nk, és a tavalyi pickleaderünk után 😀Wyatt
Azokat zárom ki először a draftlehetőségek közül, akiket megnézünk külön.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jóóóó
kell egy top10es cb a kezdő 1. számú cb-nk, és a tavalyi pickleaderünk után 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bengals, Patriots will host Nebraska CB Amukamara this week


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
teljesen mindegy igazából, így is szép 😛
a Rodgers–Rivers/Vick döntő már biztos, ott meg Rodgers nyer, mindenki jól meglepődik majd, azt jövőre PO-ba se jutnak 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Woodhead bent van a Madden cover szavazó verseny 2. körében:
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Mekkora lenne, ha borítóra kerülne, kár, hogy szvsz Nicket már nem fogja verni
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Colorado OT Nate Solder is scheduled to visit Patriots this week.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bocsi 😊

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bodden rajta sincs a listán, pedig tavaly írt alá hosszú távút 😀 innentől elég érdekes ez az oldal 😊
amúgy a 2.9es alapfizuját vágtam, GM-ben is annyi, de pl Ty Warrennek meg 3.1 milla, és ő sincs rajta 😛Wyatt
Fura. Legfeljebb az IR-re kerüléssel lehetne magyarázni, de Kaczur viszont ott van. Pedig nagyon precíz és megbízható szokott lenni az oldal. Ezzel a játékunkat is tönkretette... 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bodden rajta sincs a listán, pedig tavaly írt alá hosszú távút 😀 innentől elég érdekes ez az oldal 😊
amúgy a 2.9es alapfizuját vágtam, GM-ben is annyi, de pl Ty Warrennek meg 3.1 milla, és ő sincs rajta 😛

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ne rontsuk el a többiek játékát. 😊

A megoldást mindenki megtekintheti a tippje után a http://patscap.com/ táblázatában.

Utána lehet név nélkül káromkodni egy sort.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha mankins aláírt, akkor ő 😀
ha nem, akkor mondjuk bodden talán
mayót kizárom, újoncszerződés, wilfork túl logikus lenne

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megnéztem, és hát róla nem hittem volna.
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Wilfork, Koppen, Light