New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Főnixekkel ne kekeckedj....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.
Amadeus
Na csak vigyázz, mert lehet 2 év múlva meg (illetve most már csak 1, asszem) a Raidersnél lesz Brady 😉

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
Helmut Zimmer
nyugi, a Tampa topikban újjáélednek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Oooops kinyírtam a topicot, sorry!
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Most minket győzködsz, vagy magadat? Engem nem kell, én tudom hogy remek irányító Brady, de a meccset is láttam.

Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
Helmut Zimmer
Nézd, nem fogom azt mondani, hogy élete meccsét játszotta. De élete első félidejét kb, és bár volt 3 nagy hibája, ennyi azért kb mindenkinek volt az elmúlt meccseken (Godwin négydropos meccse, Evansnek a Packers ellenije), úgyhogy szimplán csak az előszeretettel hangoztatott gyenge volt résszel nem értek egyet. A PFF-nél amúgy 84.9-cel ő volt a Tampa legjobbra értékelt támadója, csak Rodgers (89.2) kapott jobban az offense-ek részéről, úgyhogy talán nem csak a homerkedés állhat a gondolatok mögött 😊
Wyatt
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
Helmut Zimmer
Nézd, nem fogom azt mondani, hogy élete meccsét játszotta. De élete első félidejét kb, és bár volt 3 nagy hibája, ennyi azért kb mindenkinek volt az elmúlt meccseken (Godwin négydropos meccse, Evansnek a Packers ellenije), úgyhogy szimplán csak az előszeretettel hangoztatott gyenge volt résszel nem értek egyet. A PFF-nél amúgy 84.9-cel ő volt a Tampa legjobbra értékelt támadója, csak Rodgers (89.2) kapott jobban az offense-ek részéről, úgyhogy talán nem csak a homerkedés állhat a gondolatok mögött 😊

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.
Wyatt
Így :"szerencsére ez is belefért" hangsúly levisz 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy pocsék gameplanes első drive-bol egyedül hozott td-t, a szünet előtt is csak rajta múlt, hogy nem punt volt. Volt hibája, igen, talán ha nincs 5 drop, kevésbé erőlteti mondjuk. Amikor kellett, vitt egy fg-drive-ot és megcsinaltak a first downt. Meg kell köszönni a védelemnek, nyilván, de azért ne tegyünk már úgy, mintha semmit sem csinált volna a győzelemért. Két interceptionje gyakorlatilag punt volt, szerencsére ez is belefert.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Bradynek nagyon nem volt jó meccse? Az első félidőt is nézte valaki? 😊

Az a három drive mondjuk valóban gyilkos volt, és majdnem sikerült beleállni a talajba, persze jobb lett volna, ha nincs ennyi drop és felesleges erőltetés, de azért na, hozott egy tökéletes első félidőt, a másodikban pedig végül megúszta a hibákat. Volt ennél sokkal rosszabb meccse neki is, ebben az idényben is
Wyatt
OFF:
Összességében rendkívül színvonaltalan, de izgalmas meccs volt.
A második félidőben a Green bay nagyjából 5 alkalommal adta el ugyanannak a játéknak a verzióit, és kapott 13 pontot a Tampa, mire reagáltak. A Tampa is 3 missmatchre épülő játékvariációt erőltetett az első félidőben. Ez nagyjából Todd Bowles és Mike Pettine közti mentális képességbeli különbségre rámutat A futott TD-t lehet óriási bravúrnak tekinteni, de sokkal inkább mutatja a GB védelem egyik legnagyobb problémáját a szerelést. Az egy burleszk jelenet volt.

Brady terület -ütem passzai valóban ültek az első félidőben, a másodikban nem. A terület ütem passzok pedig addig működtek, amíg nem sikerült megfejteni a belső zóna-védekezést a GB-nél. Miután ez megtörtént momentumai sem nagyon voltak Braynek. Nem sikerült a váltás, nem sikerült kitalálni semmit. 2 Interceptionnél tolt Goffot, amit igazán nem vártam volna tőle.

Hatalmas taps a Tampa védelmének
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bradynek nagyon nem volt jó meccse? Az első félidőt is nézte valaki? 😊

Az a három drive mondjuk valóban gyilkos volt, és majdnem sikerült beleállni a talajba, persze jobb lett volna, ha nincs ennyi drop és felesleges erőltetés, de azért na, hozott egy tökéletes első félidőt, a másodikban pedig végül megúszta a hibákat. Volt ennél sokkal rosszabb meccse neki is, ebben az idényben is
Wyatt
Köszönheti a Packers bénaságának - meg a D-nak - hogy megúszta. A három INT-ből a Packers csinált két 3&outot és 3 pontot. Kettő kvázi punttal ért fel a mezőnypozíciót illetően, de a labdabirtoklást átadta és az a bizonyos momentum is fordult (volna). Ő mindent megtett, hogy 18 pontos előnyről leolvadjanak. Ez a teljesítmény a Kansas ellen kevés lesz és a játékában már két éve benne vannak ezek az érthetetlen és értelmetlen interceptionök. (Mondjuk, minden teljesítmény kevés lesz sajnos. Ott túl sok a talent egy ennél jobb védelemnek is.)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bradynek nagyon nem volt jó meccse? Az első félidőt is nézte valaki? 😊

Az a három drive mondjuk valóban gyilkos volt, és majdnem sikerült beleállni a talajba, persze jobb lett volna, ha nincs ennyi drop és felesleges erőltetés, de azért na, hozott egy tökéletes első félidőt, a másodikban pedig végül megúszta a hibákat. Volt ennél sokkal rosszabb meccse neki is, ebben az idényben is

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem Bradynek most kéne átigazolni a Lakershez, és megdönteni Jordan összes rekordját.
Én a mai napig nem értem, hogy miért nem lehetett ezt az egészet 4 évvel ezelőtt lerendezni...
Kraft megmondhatta volna BB-nek, hogy írjanak alá egy 4 éves szerződést TB-vel aztán lesz ami lesz. Mégha elgyengül is, azért a rövideket még meg tudja dobni, max a futásra építettünk volna, ahogy egyébként is.

Így szimplán el lehetett volna kerülni azt a cap szituációt ami erre az évre keletkezett az elmúlt évek eseményei miatt. Meg lehetett volna hosszú távon tervezni játékosokkal, elkapókkal...

És most tök mindegy, hogy Bradynek megy-e vagy sem.

Igen, tudom mindenki azt mondja, hogy Kraft nem szól bele a döntésekbe, de több példa is volt rá, hogy mégis. Különben AB is még itt lett volna az előző szezonban.
Solymi
BB soha sem fog úgy csapatot építeni. Ezt a Tampát szépen összerakták Brady mögé. De ahogy a Broncos is pont 2 évig tartott Manning mögött, ugyanúgy elfelejtjük majd a Bucsot is.
Lehet persze, hogy BB se fog tudni még egy bajnokcsapatot összerakni, hiszen ő se lesz fiatalabb, de ő akkor se fog tudni így all in menni. Nem is tud így gondolkodni szerintem.
Kollega
Helmut Zimmer
Vagy tudod mit? Lehet, hogy totál félreértem Belichick gondolkodását. Most van neki egy egykori 1/1-es, MVP irányítója, van pénzügyi mozgástere. Lehet, hogy összerak egy ilyen verhetetlen all-in csapatot Newton mögé. Mi meg majd lesünk ki a fejünkből. Így okés?

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Staffordért tuti hogy menni fogunk, de ezt a Colts is tudja és ennek megfelelő draft ellenértéket fog kínálni a Lions-nak és ők most amúgy is "készebb" csapat mint mi most így Staffordnak is szimpatikusabb célállomás lenne...
Nem sok olyan másik QB needes csapat van akinek beférne a jövő évi csökkentett salary cap-je alá Stafford fizetése szóval a piaca is beszűkül így kicsit...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
PFF a legutóbbi, a valóságtól nem is annyira elrugaszkodott mockjában kihozta Smith-t a 15. helyre.

 www.pff.com/news/draft-2021-nfl-mock-draft-new-york-jets-qb-zach-wilson-cincinnati-bengals-wr-jamarr-chase

Jelenlegi tudásunk alapján ezt gondolkodás nélkül aláírnám csak egy 1+2+3-as értékért cserélnék le.

Még mindig lehetetlen scenarionak tartom, én arról se vagyok meggyőzve hogy Waddle lesz a második WR aki kimegy. Szerintem az MVP cím a döntőbeli első félidős űrszámok nagyon fel fogják hypeolni Smith-t, ha nem lenne már most is egekben az értéke, pro dayen még egy kis villantás és szerintem második lesz a boardokon.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szerintem Bradynek most kéne átigazolni a Lakershez, és megdönteni Jordan összes rekordját.
Én a mai napig nem értem, hogy miért nem lehetett ezt az egészet 4 évvel ezelőtt lerendezni...
Kraft megmondhatta volna BB-nek, hogy írjanak alá egy 4 éves szerződést TB-vel aztán lesz ami lesz. Mégha elgyengül is, azért a rövideket még meg tudja dobni, max a futásra építettünk volna, ahogy egyébként is.

Így szimplán el lehetett volna kerülni azt a cap szituációt ami erre az évre keletkezett az elmúlt évek eseményei miatt. Meg lehetett volna hosszú távon tervezni játékosokkal, elkapókkal...

És most tök mindegy, hogy Bradynek megy-e vagy sem.

Igen, tudom mindenki azt mondja, hogy Kraft nem szól bele a döntésekbe, de több példa is volt rá, hogy mégis. Különben AB is még itt lett volna az előző szezonban.
Solymi
BB soha sem fog úgy csapatot építeni. Ezt a Tampát szépen összerakták Brady mögé. De ahogy a Broncos is pont 2 évig tartott Manning mögött, ugyanúgy elfelejtjük majd a Bucsot is.
Lehet persze, hogy BB se fog tudni még egy bajnokcsapatot összerakni, hiszen ő se lesz fiatalabb, de ő akkor se fog tudni így all in menni. Nem is tud így gondolkodni szerintem.
Kollega
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
De most komolyan ilyen faszságok után meg vagyunk lepődve bármin?



(szar clickbaites hülyeségeket nem szabad komolyan venni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Imádom az ilyen cikkeket...egyszer BB-t, egyszer meg TB-t istenítik a másikat meg alázzák...

 heavy.com/sports/new-england-patriots/tom-brady-bill-belichick-internal-struggle/?fbclid=IwAR2bM-mFdefHPrcdd459KtI2gkHlluUtnTUHZjK6AJSa1DitYLK86iQksfY

Kicsit sikk lett már ez, mindenki akarja a maga kis 15 percét.
Azt meg elfelejtik, hogy valakinek meg kellett tanítania Bradyt védelmet olvasni, hogy le tudja reagálni a pályán látottakat és változtatásokat.

Az ilyen agyasoktól ez úgy hangzik mintha Brady építette volna fel a Patriots-t, BB meg ott szerencsétlenkedett volna az oldalvonal mellett...

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én a mai napig nem értem, hogy miért nem lehetett ezt az egészet 4 évvel ezelőtt lerendezni...
Kraft megmondhatta volna BB-nek, hogy írjanak alá egy 4 éves szerződést TB-vel aztán lesz ami lesz. Mégha elgyengül is, azért a rövideket még meg tudja dobni, max a futásra építettünk volna, ahogy egyébként is.

Így szimplán el lehetett volna kerülni azt a cap szituációt ami erre az évre keletkezett az elmúlt évek eseményei miatt. Meg lehetett volna hosszú távon tervezni játékosokkal, elkapókkal...

És most tök mindegy, hogy Bradynek megy-e vagy sem.

Igen, tudom mindenki azt mondja, hogy Kraft nem szól bele a döntésekbe, de több példa is volt rá, hogy mégis. Különben AB is még itt lett volna az előző szezonban.
Solymi
BB soha sem fog úgy csapatot építeni. Ezt a Tampát szépen összerakták Brady mögé. De ahogy a Broncos is pont 2 évig tartott Manning mögött, ugyanúgy elfelejtjük majd a Bucsot is.
Lehet persze, hogy BB se fog tudni még egy bajnokcsapatot összerakni, hiszen ő se lesz fiatalabb, de ő akkor se fog tudni így all in menni. Nem is tud így gondolkodni szerintem.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Én a mai napig nem értem, hogy miért nem lehetett ezt az egészet 4 évvel ezelőtt lerendezni...
Kraft megmondhatta volna BB-nek, hogy írjanak alá egy 4 éves szerződést TB-vel aztán lesz ami lesz. Mégha elgyengül is, azért a rövideket még meg tudja dobni, max a futásra építettünk volna, ahogy egyébként is.

Így szimplán el lehetett volna kerülni azt a cap szituációt ami erre az évre keletkezett az elmúlt évek eseményei miatt. Meg lehetett volna hosszú távon tervezni játékosokkal, elkapókkal...

És most tök mindegy, hogy Bradynek megy-e vagy sem.

Igen, tudom mindenki azt mondja, hogy Kraft nem szól bele a döntésekbe, de több példa is volt rá, hogy mégis. Különben AB is még itt lett volna az előző szezonban.

több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nagyon szeretném, tehát nem.
Boston
Nagyon nem szeretném, tehát kiteszi a Lions, nem talál csapatot nyárig és akkor idejön vetminért, hogy elszúrja a szezont. Bár annyira nem lehet kevéssé system-fit, mint Newton volt.
Burkus
Úgy legyen.

Do your job
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
De a KC ellen nem ők lesznek az esélyesek, gyakorlatilag megfoghatatlannak tűnik az O-juk.
több mint 3 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Szerintem meg jó meccse volt, az intekből egy volt az ő hibája. Droppoltak is eleget. Amikor meg kellett, megcsinálta. Ne felejtsük, hogy nàlunk a nagy SBknél (Sea, Atl) szinten hibázott nagyokat. Aztán, amikor kellett, megcsinálta ott is.
több mint 3 éve
realcamp 141
Brady csak meg akarta mutatni Billnek, jövőre visszatèr és még 3 SB ötven éves koráig..
LordTamas
Szerintem ma pont az ellenkezőjét mutatta meg. Szerencséje, volt hogy a GB egy balfasz csapat és a kihozott két 3&outot meg három pontot a három interceptionből. Ott fordult pedig a meccs.
Burkus
Tény hogy nem volt jó meccse, és ez még enyhe kifejezés. Ugyanakkor maga a játékhívás koncepciója időnként teljesen érthetetlen az egész szezonban, a teljes edzői brigád vakon van. Voltak homály meccsei, ugyanakkor kifejezetten szèp, jó meccsei is. És akárhogyan is, de ott lesz a SB-ban 43 évesen, egy új csapatban, új szisztémában, ráadásul rögtön az első évében. Szerintem összességében ez dícséretre méltó.
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 180
Brady csak meg akarta mutatni Billnek, jövőre visszatèr és még 3 SB ötven éves koráig..
LordTamas
Szerintem ma pont az ellenkezőjét mutatta meg. Szerencséje, volt hogy a GB egy balfasz csapat és a kihozott két 3&outot meg három pontot a három interceptionből. Ott fordult pedig a meccs.
Burkus
"Puntolt" 3rd downra..🤷‍♂️

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!