New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Brady csak meg akarta mutatni Billnek, jövőre visszatèr és még 3 SB ötven éves koráig..
LordTamas
Szerintem ma pont az ellenkezőjét mutatta meg. Szerencséje, volt hogy a GB egy balfasz csapat és a kihozott két 3&outot meg három pontot a három interceptionből. Ott fordult pedig a meccs.
több mint 3 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Brady csak meg akarta mutatni Billnek, jövőre visszatèr és még 3 SB ötven éves koráig..
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nagyon szeretném, tehát nem.
Boston
Nagyon nem szeretném, tehát kiteszi a Lions, nem talál csapatot nyárig és akkor idejön vetminért, hogy elszúrja a szezont. Bár annyira nem lehet kevéssé system-fit, mint Newton volt.
Burkus
Stafford fele QB nem sok futkoraszik az NFL-be, plane aki mozdithato is. Oriasi fogas lenne.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nagyon szeretném, tehát nem.
Boston
Nagyon nem szeretném, tehát kiteszi a Lions, nem talál csapatot nyárig és akkor idejön vetminért, hogy elszúrja a szezont. Bár annyira nem lehet kevéssé system-fit, mint Newton volt.
több mint 3 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nagyon szeretném, tehát nem.

Do your job
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nem hinnem.

Egyrészt a Lions és Stafford közös megegyezéssel válnak el, tehát biztos lesz beleszólása hova tradeljek. Na már most a mű támadó "arzenálunk", hát nem a legerősebb, sőt magasan a leggyengébb a lehetséges desztinációk között. (Niners, Bromcos, Colts.)

Másrészt mivel ilyen bivaly a keretünk kb. csak picket tudunk adni érte, mert JC Jacksonon és talán Gilmoreon kívül semmilyen komolyan vehető trade assetünk nincs.
zinedine5
Jó elkacérkodni a gondolattal, hogy Stafford idejön, és draftolunk mögé egy rookie qb-t, de sajnos nem valószínű. Staffordnak valszeg meg fogják kérni az árát, ami (hiába egy top qb) egy 32 éves csávóért nagyon necces. Plusz visszajött Patricia (persze, a védelembe), de lehet miatta sem szeretne idejönni Stafford. Szerintem Colts lesz.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
... Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.
...
peterk2005
Szerintem ne mossuk már össze ezt a három embert. Ez három különböző történet. Lehet, hogy rosszul tudom, de Bill O'Brient általában szerették a játékosai és amíg ki nem találta, hogy ő mindenhez IS ért, nem is fejlődött rosszul a csapata.

Én JMD-ről se hallottam, hogy terrorizálta volna a játékosokat. Azt igen, hogy egy kispályás sunyi büdös bunkó volt.

Belichick szerintem egyáltalán nem terrorizálja a csapatát. Számos esetben derült ki, hogy egyáltalán nincs temetői hangulat az edzéseken. Ami kő kemény, az a munka és a számonkérés, de egy kis viccelődésért nincs senki feje sem leharapva. Ez egy olyan beosztás, ahol sokszor kell embereket elküldeni, de én nem hallottam olyat, hogy valakivel embertelenül bánt volna.

Amikor a Hernandez ügyet feszegette a sajtó, akkor írták valahol, hogy több mint 7000 üzenetváltás volt közte és a HC között. Azért ez nem azt mutatja, hogy egy megközelíthetetlen, rideg ember lenne.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer? BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne. A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató. Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.Solymi
Szerintem abban, hogy már nem az első volt Pats edző aki "diktátorkodik" az új helyén komoly szerepe lehet annak is, hogy itt nőttek fel, az itt látott mintában hisznek. Keménynek, időnként érzéketlenül kőkeménynek, és az elképzelt útról eltéríthetetlennek lenni. Azt tanulták meg itt, hogy ez tart a helyes pályán, ez tart rendet, és a végén ez hozza meg a sikert. Csak hát, ha hiányzik az a tehetség, ami Belichickben megvan, akkor itt egy hiba, ott egy hiba, és máris nem ugyanolyan következetes lesz a dölog. És a visszaigazolás (siker) is hiányzik, így az öltöző is kevésbé vevő rá. És így könnyen lehet a cél érdekében alkalmazott szigorból vagdalkozás, diktátorkodás. Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.

Stafford: Erre kíváncsi leszek. Szerintem rá kevés esély van. Nem lesz olcsó, és ha BB megadná azt a minimum első kört plusz még valamit, akkor alig maradna pick, miközben most az irányító után a legnagyobb szükség pickekre van. Minél többre, hogy mihamarabb korrigálható legyen az elmúlt néhány év gyengébb draft sorozata.

Inkább arra látok jobb esélyt, hogy ha Stafford netán a Ninersben kötne ki, akkor Gerappa kézenfekvően jöhetne ide, méghozzá olcsón.
peterk2005
Teljesen egyetértek, ezt látták, és úgy gondolják hogy képesek egy olyan rendszert futtatni mint BB. Ami a modern PC világban nem éppen elfogadott. BB-n ek az a nagy szerencséje, hogy itt jöttek az eredmények, és ez igazolta a módszereket.
Nomac
Ennek semmi köze a PC világhoz.
BB kemény, szigorú, de igazságos és átlátja a dolgokat, plusz emellé következetes.
JMD, BoB, Patricia nem volt az, ők a saját személyes sértettségüket a játékosokon is megtorolták.

Most fel lehetne hozni BB és Butler vagy bármilyen más korábbi játékos esetét, de ott megvolt az ok és a következetesség, ami mindenkire érvényes volt.

Az meg, hogy ezt látták, ebben nőttek fel az akár még igazolható is lenne, mert rendet kell tartani, de ahogy peterk írta, ehhez a stílushoz nincs meg bennük a tehetség, nem úgy mint BB-ben.

Sztem lehettek volna sikeresebbek ha nem ezt a stílust erőltetik, bár a Pete Carroll stílus se műxik mindig.
Solymi
Ne PC-nek nevezzük, hanem egy másik kor felfogásának. A mostani fiatalok már sokkal nehezebben állnak be a sorba. Ha van egy olyan egyéniség aki mögé be lehet, akkor megteszik. Ha te a semmiből jössz, és keménykezűen akarsz irányítani, az nem fog menni. Le kell hogy tegyél valamit az asztalra, hogy higgyenek benned.
Ahogy írod is, nagyon kevesen képesek erre. BB egy olyan ikonikus INTJ személyiség, aki erre született.
Nomac
Na igen, a mostani szemlélet más, de nem hinném, hogy a játékosok nagy része ne tudná ezt az eredményközpontú gondolkodást magáévá tenni, elvégre ebben élnek gyerekkoruk óta.

Azért itt egyik edző se a semmiből jött, de a probléma szerintem inkább a stílussal van, hogy én a Patstől jöttem, mi vagyunk a faszagyerekek és én tudom a tutit, mert edzettem TB-t meg nyertem x gyűrűt.

BB is kemény mint a fene, de ilyen BoB, JMD, Patricia stílust még tőle se hallottál.
Egyszerűen összekeverik a szezont a fazonnal és erőltetik a saját víziójukat.

BB nyilatkozta egyszer, hogy az a legnehezebb, hogy olyan játékosokat találj, akik magukévá tudják tenni ezt a programot és mentalitást.
Ha ez nincs meg, nincsenek meg a csapatkapitányaid hozzá, akkor nyomorgathatod a játékosokat, csak lázadni fognak.

Vicces, mert már több helyen is olvastam az alábbi mondatot, más-más csapatnevekkel, ez ebből a cikkből jött, ami a volt Colts OC-hoz kapcsolódik:
"https://www.espn.com/college-football/story/_/id/23918366/how-mount-union-became-college-football-newest-cradle-coaches"

He cautioned those who coached elsewhere not to thrust the Mount Union way on others.

Ez az amit mindenhol hangsúlyoznak, hogy ne akard a volt csapatod kultúráját másokra erőltetni.
Ebben hibázott ez a 3 ember.

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer? BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne. A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató. Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.Solymi
Szerintem abban, hogy már nem az első volt Pats edző aki "diktátorkodik" az új helyén komoly szerepe lehet annak is, hogy itt nőttek fel, az itt látott mintában hisznek. Keménynek, időnként érzéketlenül kőkeménynek, és az elképzelt útról eltéríthetetlennek lenni. Azt tanulták meg itt, hogy ez tart a helyes pályán, ez tart rendet, és a végén ez hozza meg a sikert. Csak hát, ha hiányzik az a tehetség, ami Belichickben megvan, akkor itt egy hiba, ott egy hiba, és máris nem ugyanolyan következetes lesz a dölog. És a visszaigazolás (siker) is hiányzik, így az öltöző is kevésbé vevő rá. És így könnyen lehet a cél érdekében alkalmazott szigorból vagdalkozás, diktátorkodás. Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.

Stafford: Erre kíváncsi leszek. Szerintem rá kevés esély van. Nem lesz olcsó, és ha BB megadná azt a minimum első kört plusz még valamit, akkor alig maradna pick, miközben most az irányító után a legnagyobb szükség pickekre van. Minél többre, hogy mihamarabb korrigálható legyen az elmúlt néhány év gyengébb draft sorozata.

Inkább arra látok jobb esélyt, hogy ha Stafford netán a Ninersben kötne ki, akkor Gerappa kézenfekvően jöhetne ide, méghozzá olcsón.
peterk2005
Teljesen egyetértek, ezt látták, és úgy gondolják hogy képesek egy olyan rendszert futtatni mint BB. Ami a modern PC világban nem éppen elfogadott. BB-n ek az a nagy szerencséje, hogy itt jöttek az eredmények, és ez igazolta a módszereket.
Nomac
Ennek semmi köze a PC világhoz.
BB kemény, szigorú, de igazságos és átlátja a dolgokat, plusz emellé következetes.
JMD, BoB, Patricia nem volt az, ők a saját személyes sértettségüket a játékosokon is megtorolták.

Most fel lehetne hozni BB és Butler vagy bármilyen más korábbi játékos esetét, de ott megvolt az ok és a következetesség, ami mindenkire érvényes volt.

Az meg, hogy ezt látták, ebben nőttek fel az akár még igazolható is lenne, mert rendet kell tartani, de ahogy peterk írta, ehhez a stílushoz nincs meg bennük a tehetség, nem úgy mint BB-ben.

Sztem lehettek volna sikeresebbek ha nem ezt a stílust erőltetik, bár a Pete Carroll stílus se műxik mindig.
Solymi
Ne PC-nek nevezzük, hanem egy másik kor felfogásának. A mostani fiatalok már sokkal nehezebben állnak be a sorba. Ha van egy olyan egyéniség aki mögé be lehet, akkor megteszik. Ha te a semmiből jössz, és keménykezűen akarsz irányítani, az nem fog menni. Le kell hogy tegyél valamit az asztalra, hogy higgyenek benned.
Ahogy írod is, nagyon kevesen képesek erre. BB egy olyan ikonikus INTJ személyiség, aki erre született.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer? BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne. A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató. Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.Solymi
Szerintem abban, hogy már nem az első volt Pats edző aki "diktátorkodik" az új helyén komoly szerepe lehet annak is, hogy itt nőttek fel, az itt látott mintában hisznek. Keménynek, időnként érzéketlenül kőkeménynek, és az elképzelt útról eltéríthetetlennek lenni. Azt tanulták meg itt, hogy ez tart a helyes pályán, ez tart rendet, és a végén ez hozza meg a sikert. Csak hát, ha hiányzik az a tehetség, ami Belichickben megvan, akkor itt egy hiba, ott egy hiba, és máris nem ugyanolyan következetes lesz a dölog. És a visszaigazolás (siker) is hiányzik, így az öltöző is kevésbé vevő rá. És így könnyen lehet a cél érdekében alkalmazott szigorból vagdalkozás, diktátorkodás. Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.

Stafford: Erre kíváncsi leszek. Szerintem rá kevés esély van. Nem lesz olcsó, és ha BB megadná azt a minimum első kört plusz még valamit, akkor alig maradna pick, miközben most az irányító után a legnagyobb szükség pickekre van. Minél többre, hogy mihamarabb korrigálható legyen az elmúlt néhány év gyengébb draft sorozata.

Inkább arra látok jobb esélyt, hogy ha Stafford netán a Ninersben kötne ki, akkor Gerappa kézenfekvően jöhetne ide, méghozzá olcsón.
peterk2005
Teljesen egyetértek, ezt látták, és úgy gondolják hogy képesek egy olyan rendszert futtatni mint BB. Ami a modern PC világban nem éppen elfogadott. BB-n ek az a nagy szerencséje, hogy itt jöttek az eredmények, és ez igazolta a módszereket.
Nomac
Ennek semmi köze a PC világhoz.
BB kemény, szigorú, de igazságos és átlátja a dolgokat, plusz emellé következetes.
JMD, BoB, Patricia nem volt az, ők a saját személyes sértettségüket a játékosokon is megtorolták.

Most fel lehetne hozni BB és Butler vagy bármilyen más korábbi játékos esetét, de ott megvolt az ok és a következetesség, ami mindenkire érvényes volt.

Az meg, hogy ezt látták, ebben nőttek fel az akár még igazolható is lenne, mert rendet kell tartani, de ahogy peterk írta, ehhez a stílushoz nincs meg bennük a tehetség, nem úgy mint BB-ben.

Sztem lehettek volna sikeresebbek ha nem ezt a stílust erőltetik, bár a Pete Carroll stílus se műxik mindig.

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Staffordért nem sajnálnám a két első kört sem. BB úgysem tud jókat húzni az első körökben, itt meg tudjuk mit veszünk.

Pont annyi jó év lehet még benne amíg BB itt van, és számomra ennél jobb opció nem lesz a következő két évben.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
Nem hinnem.

Egyrészt a Lions és Stafford közös megegyezéssel válnak el, tehát biztos lesz beleszólása hova tradeljek. Na már most a mű támadó "arzenálunk", hát nem a legerősebb, sőt magasan a leggyengébb a lehetséges desztinációk között. (Niners, Bromcos, Colts.)

Másrészt mivel ilyen bivaly a keretünk kb. csak picket tudunk adni érte, mert JC Jacksonon és talán Gilmoreon kívül semmilyen komolyan vehető trade assetünk nincs.
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer? BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne. A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató. Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.Solymi
Szerintem abban, hogy már nem az első volt Pats edző aki "diktátorkodik" az új helyén komoly szerepe lehet annak is, hogy itt nőttek fel, az itt látott mintában hisznek. Keménynek, időnként érzéketlenül kőkeménynek, és az elképzelt útról eltéríthetetlennek lenni. Azt tanulták meg itt, hogy ez tart a helyes pályán, ez tart rendet, és a végén ez hozza meg a sikert. Csak hát, ha hiányzik az a tehetség, ami Belichickben megvan, akkor itt egy hiba, ott egy hiba, és máris nem ugyanolyan következetes lesz a dölog. És a visszaigazolás (siker) is hiányzik, így az öltöző is kevésbé vevő rá. És így könnyen lehet a cél érdekében alkalmazott szigorból vagdalkozás, diktátorkodás. Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.

Stafford: Erre kíváncsi leszek. Szerintem rá kevés esély van. Nem lesz olcsó, és ha BB megadná azt a minimum első kört plusz még valamit, akkor alig maradna pick, miközben most az irányító után a legnagyobb szükség pickekre van. Minél többre, hogy mihamarabb korrigálható legyen az elmúlt néhány év gyengébb draft sorozata.

Inkább arra látok jobb esélyt, hogy ha Stafford netán a Ninersben kötne ki, akkor Gerappa kézenfekvően jöhetne ide, méghozzá olcsón.
peterk2005
Teljesen egyetértek, ezt látták, és úgy gondolják hogy képesek egy olyan rendszert futtatni mint BB. Ami a modern PC világban nem éppen elfogadott. BB-n ek az a nagy szerencséje, hogy itt jöttek az eredmények, és ez igazolta a módszereket.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer? BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne. A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató. Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.Solymi
Szerintem abban, hogy már nem az első volt Pats edző aki "diktátorkodik" az új helyén komoly szerepe lehet annak is, hogy itt nőttek fel, az itt látott mintában hisznek. Keménynek, időnként érzéketlenül kőkeménynek, és az elképzelt útról eltéríthetetlennek lenni. Azt tanulták meg itt, hogy ez tart a helyes pályán, ez tart rendet, és a végén ez hozza meg a sikert. Csak hát, ha hiányzik az a tehetség, ami Belichickben megvan, akkor itt egy hiba, ott egy hiba, és máris nem ugyanolyan következetes lesz a dölog. És a visszaigazolás (siker) is hiányzik, így az öltöző is kevésbé vevő rá. És így könnyen lehet a cél érdekében alkalmazott szigorból vagdalkozás, diktátorkodás. Nem tudjuk - én se tudom nyilván -, hogy ez volt-e a gond, de azért az, hogy JMD is, Patricia is, BoB is küzdött ezzel a problémával, elég gyanús. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért sikerül ezeknek később gond nélkül visszailleszkedni itt.

Stafford: Erre kíváncsi leszek. Szerintem rá kevés esély van. Nem lesz olcsó, és ha BB megadná azt a minimum első kört plusz még valamit, akkor alig maradna pick, miközben most az irányító után a legnagyobb szükség pickekre van. Minél többre, hogy mihamarabb korrigálható legyen az elmúlt néhány év gyengébb draft sorozata.

Inkább arra látok jobb esélyt, hogy ha Stafford netán a Ninersben kötne ki, akkor Gerappa kézenfekvően jöhetne ide, méghozzá olcsón.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
2011-es 1/1es után jöhetne a 2009-es... Felkészül JaMarcus Russell (a 2007-es 1/1)? 😊 😊 😊
iktriad
Lófaszt!

Reaktiváljuk Peyton Manninget és backup lesz Drew Bledsoe 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon harcba szállunk Staffordért?
ThundersNFL
2011-es 1/1es után jöhetne a 2009-es... Felkészül JaMarcus Russell (a 2007-es 1/1)? 😊 😊 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Vajon harcba szállunk Staffordért?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Elvileg a rakéta mérnök visszatér
ThundersNFL
Ja, most lattam en is. Hoz meg valakit.
De valszeg nem DC lesz, hanem csak assistant.
Legalabbis remelem, mert nem lenne jo ha bomlasztana itt az oltozot.

De foleg nem akarom latni azt a vedelmet amit tolt 😀
Solymi

ZERO_L
A Lionsos játékosok se örültek a stílusának és nálunk is mennie kellett Collinsnak anno, mert nem értett egyet vele. Akkor persze ez máshogy nézett ki, de kérdés, hogy mennyire volt autoriter a stílusa.

Nem gondolom, hogy ha itt DC is lenne, akkor tudná folytatni, de legalábbis aggodalomra adna okot.
Habár JMD is visszavett mikor visszajött.
Solymi
És ha tényleg akkora locker room cancer lenne mint azt te mondod szerinted BB visszaengedné a stábba vagy te azt feltételezed az öregről, hogy pusztán felebaráti szeretetből alkalmazza, gondolva arra Mattyéknek is valamiből fizetni kell az úszómedencét takarító srácot.


Komolyan néha úgy álltok a dolgokhoz mintha egy Browns féle balfaszkodástól hemzsegő 20 évet kellett volna premier plánból végigkövetneket...


(Bájdövéj nem MP védelme volt amelyik a bajnoki évben az utolsó 7-8(?) meccs egyikén sem nem engedett TD az utolsó negyedben?)
ZERO_L
De amúgy honnan tudjuk, hogy nem locker room cancer?
BB alatt valószínű nem csinálhatta a dolgait úgy ahogy, de frusztráció biztos volt benne.
A Lionsnál megmutatta, hogy ő mit hogyan képzel el, ami azért nem épp megnyugtató.
Hozzáteszem valószínű, hogy BB visszafogja illetve mivel nem lesz közvetlen ráhatása a játékosokra, így ezzel a résszel nem valószínű, hogy lesz probléma és ő is felülvizsgálhatja magát és újraépítheti az imidzsét.

De amúgy nézd meg, hogy idehoztuk Bennettet elég súlyos pénzekért, aztán el is küldtük, mert valszeg nem jött ki Schianoval, ahogy korábban se. Valszeg hasonló volt Pennellel is, pedig neki is hogy örültünk, aztán ő se ragadt meg itt.
 www.cbssports.com/nfl/news/nfl-playoff-best-bets-for-championship-sunday-bank-on-patrick-mahomes-led-chiefs-to-cover-vs-bills/

Tőlem jöhet nyugodtan, sőt, ha szakmai szemmel nézem, örülök is neki, de azért van bennem egy kis félsz is.

A DEF-ről itt van egy jó kis összefoglaló a Lionsosoktól:
 www.prideofdetroit.com/2018/1/15/16890322/breaking-down-matt-patricia-career-defensive-coordinator-statistical-analysis

Azért az elején az a védelem vagy menet közben is ez a bend-but-not-break érthető és jó taktika, de amikor nézed és megéled, azért pár szívrohamot kihordasz meg anyázol rendesen.

Az utóbbi évek defense már jobb volt és nem tudni, hogy ezekben mekkora szerepe volt BB-nek, Patriciának vagy akár Floresnek.

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nate Jackson írja a könyvében, hogy mennyire gyökér módon bánt vele JMD, amikor kirúgta a Broncostól. Patriciárol is azok a hírek, hogy terror alatt tartotta a játékosokat.

Én egészen biztos vagyok abban, hogy az Öregtől nem ezt látták. Én nem tartok azokkal, akik nem bírják JMD munkáját. Szerintem nagyon is jó munkát végez OC-ként. De ma már annyira nem örülnék, ha ő lenne a HC. Legfeljebb akkor tudnám elfogadni, ha BB lenne egy GM mögötte.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Elvileg a rakéta mérnök visszatér
ThundersNFL
Ja, most lattam en is. Hoz meg valakit.
De valszeg nem DC lesz, hanem csak assistant.
Legalabbis remelem, mert nem lenne jo ha bomlasztana itt az oltozot.

De foleg nem akarom latni azt a vedelmet amit tolt 😀
Solymi

ZERO_L
A Lionsos játékosok se örültek a stílusának és nálunk is mennie kellett Collinsnak anno, mert nem értett egyet vele. Akkor persze ez máshogy nézett ki, de kérdés, hogy mennyire volt autoriter a stílusa.

Nem gondolom, hogy ha itt DC is lenne, akkor tudná folytatni, de legalábbis aggodalomra adna okot.
Habár JMD is visszavett mikor visszajött.
Solymi
És ha tényleg akkora locker room cancer lenne mint azt te mondod szerinted BB visszaengedné a stábba vagy te azt feltételezed az öregről, hogy pusztán felebaráti szeretetből alkalmazza, gondolva arra Mattyéknek is valamiből fizetni kell az úszómedencét takarító srácot.


Komolyan néha úgy álltok a dolgokhoz mintha egy Browns féle balfaszkodástól hemzsegő 20 évet kellett volna premier plánból végigkövetneket...


(Bájdövéj nem MP védelme volt amelyik a bajnoki évben az utolsó 7-8(?) meccs egyikén sem nem engedett TD az utolsó negyedben?)

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
A Lionsos játékosok se örültek a stílusának és nálunk is mennie kellett Collinsnak anno, mert nem értett egyet vele. Akkor persze ez máshogy nézett ki, de kérdés, hogy mennyire volt autoriter a stílusa.

Nem gondolom, hogy ha itt DC is lenne, akkor tudná folytatni, de legalábbis aggodalomra adna okot.
Habár JMD is visszavett mikor visszajött.
Solymi
És akkora ellentét és törés volt Collins és Patricia között, hogy aztán az egyik leigazolta a másik meg odaszerződött 😉
topin
Ja, meg előtte Collins visszajött a Brownstól
Valszeg tanult mindkettő az esetből, de ettől függetlenül sztem a játékosoknak kérdéses, hogy milyen szerepe lesz Patricianak az öltözőben.

Nem kellene elfelejteni, hogy anno JMD-nél is elég sok szurkoló köpködött mikor visszajött.
Most Patriciának lehetősége van javítani.
A tudását elismerem, de összehasonlítva az akkori meg a mostani védelmet, szívesebben nézem ezt, mert hiába engedjük itt is a haladást/nagyobb játékokat, sokat jobbnak tűnik ez DEF és nem az van, hogy majd a RZ-ben úgyis megállítjuk az előrehaladást.

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
A Lionsos játékosok se örültek a stílusának és nálunk is mennie kellett Collinsnak anno, mert nem értett egyet vele. Akkor persze ez máshogy nézett ki, de kérdés, hogy mennyire volt autoriter a stílusa.

Nem gondolom, hogy ha itt DC is lenne, akkor tudná folytatni, de legalábbis aggodalomra adna okot.
Habár JMD is visszavett mikor visszajött.
Solymi
És akkora ellentét és törés volt Collins és Patricia között, hogy aztán az egyik leigazolta a másik meg odaszerződött 😉
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Elvileg a rakéta mérnök visszatér
ThundersNFL
Ja, most lattam en is. Hoz meg valakit.
De valszeg nem DC lesz, hanem csak assistant.
Legalabbis remelem, mert nem lenne jo ha bomlasztana itt az oltozot.

De foleg nem akarom latni azt a vedelmet amit tolt 😀
Solymi

ZERO_L
A Lionsos játékosok se örültek a stílusának és nálunk is mennie kellett Collinsnak anno, mert nem értett egyet vele. Akkor persze ez máshogy nézett ki, de kérdés, hogy mennyire volt autoriter a stílusa.

Nem gondolom, hogy ha itt DC is lenne, akkor tudná folytatni, de legalábbis aggodalomra adna okot.
Habár JMD is visszavett mikor visszajött.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Elvileg a rakéta mérnök visszatér
ThundersNFL
Ja, most lattam en is. Hoz meg valakit.
De valszeg nem DC lesz, hanem csak assistant.
Legalabbis remelem, mert nem lenne jo ha bomlasztana itt az oltozot.

De foleg nem akarom latni azt a vedelmet amit tolt 😀
Solymi
Nagyon aggódni azért nem kell, hiszen ha így lesz, akkor három Belichick is a főnöke lesz.
Kollega
Biztos, hogy nem éppen ez az ok az aggodalomra? 😊
Féligmeddig komolyan is mondom. A zsenialitás azért ritkán öröklődik. Hirtelen Shanahanék jutnak csak eszembe, ahol a fiú elérte az apja tehetségét. Mindjárt jön az élő lexikon (Empty) és ír még párat 😊, de nekem jóval több olyan jut most eszembe, ahol nem működött a dolog, mint ahol igen.
peterk2005
Összesen 6 apa-fia kettős volt NFL HC, Shanahanék a legsikeresebbek.
1. Mike Shanahan Összesített mérleg: 178-144, 8 PO-szereplés, 2 SB győzelem
Kyle Shanahan Összesített mérleg: 31-36, 1 PO-szereplés, 1 vesztes SB
2. Don Shula Összesített mérleg: 347-173-6, 19 PO-szereplés, 2 SB győzelem, 4 vesztes SB
Dave Shula Összesített mérleg: 19-52, 0 PO-szereplés
3. Bum Phillips Összesített mérleg: 86-80, 3 PO-szereplés
Wade Phillips Összesített mérleg: 83-69, 5 PO-szereplés
4. Jim E. Mora Összesített mérleg: 125-112, 6 PO-szereplés
Jim L. Mora Összesített mérleg: 32-34, 1 PO szereplés
5. Buddy Ryan Összesített mérleg: 55-58-1, 3 PO-szereplés
Rex Ryan Összesített mérleg: 65-68, 2 PO-szereplés
6. Dick Nolan Összesített mérleg: 71-85-5, 3 PO-szereplés
Mike Nolan Összesített mérleg: 18-37, 0 PO-szereplés

OFF: konzisztensen rosszul írod, így szólok: a Texans GM Caserio, nem Cesario.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elvileg a rakéta mérnök visszatér
ThundersNFL
Ja, most lattam en is. Hoz meg valakit.
De valszeg nem DC lesz, hanem csak assistant.
Legalabbis remelem, mert nem lenne jo ha bomlasztana itt az oltozot.

De foleg nem akarom latni azt a vedelmet amit tolt 😀
Solymi
Nagyon aggódni azért nem kell, hiszen ha így lesz, akkor három Belichick is a főnöke lesz.
Kollega
Biztos, hogy nem éppen ez az ok az aggodalomra? 😊
Féligmeddig komolyan is mondom. A zsenialitás azért ritkán öröklődik. Hirtelen Shanahanék jutnak csak eszembe, ahol a fiú elérte az apja tehetségét. Mindjárt jön az élő lexikon (Empty) és ír még párat 😊, de nekem jóval több olyan jut most eszembe, ahol nem működött a dolog, mint ahol igen.
peterk2005
Nyilván ezt én egyáltalán nem gondoltam komolyan.

Nekem nagyon kaotikus a Patriots edzői stábja jelenleg. Hogy kívülről nem lehet követni a felelősségi köröket, az egy dolog, de nem vagyok teljesen biztos abban, hogy ők ezt belül teljesen jól játszották le.
Kollega
Addig amíg Belichick van, azért nagyon nem kell aggódni edzői szakmai szempontból. Helyesebben mondva semennyire. 😊

A GM feladatkör a kérdőjeles inkább. Cesario hiányozhat, főleg, hogy szerintem vele együtt se működött már úgy az utóbbi pár évben, ahogy előtte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)