New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Senki nem akar tippelni az idényre?
Wyatt
Miami Dolphins W – fan reakció: | szar Miami ellen nem számít |
at Seattle SeahawksL – fan reakció: | látjátok, komoly csapattól leszopunk |
Las Vegas Raiders W – fan reakció: | szar Gruden csapat ellen nem számít |
at Kansas City Chiefs L – fan reakció: | látjátok, komoly csapattól leszopunk |
Denver Broncos W – fan reakció: | Mióta nincs Manning, nem számít |
San Francisco 49ers W – fan reakció: | Superbowl hangover csapat ellen nem számít |
at Buffalo Bills W – fan reakció: | Na! bár szar csapat ellen nem számít |
at New York Jets W – fan reakció: | Csak a Jets-et oda-vissza, a többi nem számít |
Baltimore Ravens L – fan reakció: | látjátok, komoly csapattól leszopunk |
at Houston Texans W – fan reakció: | BoB csapat ellen nem számít, de jó, hogy már nincs nálunk |
Arizona Cardinals W – fan reakció: | BB egy zseni, hogy Chandler Jones-tól megszabadult / BB tudta, hogy Chandler Jones a regular seasonben jó szokott lenni, de a play-offban már kuka lesz |
at Los Angeles Chargers W – fan reakció: | Rivers ellen mindig jól megy nem számít |
at Los Angeles Rams W – fan reakció: | végre bazdmeg PO is lehet ebből |
at Miami Dolphins L – fan reakció: | szokásos, kurvára nem értem bazdmeg BB |
Buffalo Bills W – fan reakció: | végre bazdmeg PO PO PO |
New York Jets W – fan reakció: | SB SB SB BB az isten |
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Miért a Texans ellen mondjuk miért kéne fosni? Oké ott van Watson, de elkapói neki is kérdésesek, és már nincs Hopkins, akire extrán kéne figyelni.

Ha 2,95 negyed alatt nem csak 3 pontot tudunk összekaparni akkor nem látom, miért lenne ilyen egyértelmű L.

Az meg hogy minden esélyesebbtől kikapjunk azt se látom magam előtt, már csak az NFL jellegéből sem és akkor az eddigi underdogként való pályára lépéseinket már nem is mondom.

Min. a 10 győzelem az elvárt. Pont.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az eleje elég hasonló, én a végjátékban nem látok vereséget, a Bills meg úgyis elszúrja 😊

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Senki nem akar tippelni az idényre?
Wyatt
Miami Dolphins W
at Seattle Seahawks L
Las Vegas Raiders W
at Kansas City Chiefs L
Denver Broncos W
San Francisco 49ers L
at Buffalo Bills L
at New York Jets W
Baltimore Ravens L
at Houston Texans L
Arizona Cardinals W
at Los Angeles Chargers W
at Los Angeles Rams L (W)
at Miami Dolphins L (W)
Buffalo Bills W
New York Jets W

8-8 esetleg 9-7

A többi szezon közben kiderül.

Idén ugye nagyot szívunk a csoportelsők miatt. Chiefs, Houston, Ravens. Nagyon egyik sem gyengült, hozzánk képest főleg nem.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Senki nem akar tippelni az idényre?
Wyatt
Miami Dolphins W
at Seattle Seahawks L
Las Vegas Raiders W
at Kansas City Chiefs L
Denver Broncos W
San Francisco 49ers L
at Buffalo Bills L
at New York Jets W
Baltimore Ravens L
at Houston Texans L
Arizona Cardinals W
at Los Angeles Chargers W
at Los Angeles Rams L
at Miami Dolphins L
Buffalo Bills W
New York Jets W
8-8
Csoporton belüli eredményekkel nyerjük az AFC EAST-et, talán még a Wild Card meccset is otthon, ha olyan az ellenfél, de utána vége az idénynek.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Senki nem akar tippelni az idényre?

Miami Dolphins
at Seattle Seahawks
Las Vegas Raiders
at Kansas City Chiefs
Denver Broncos
San Francisco 49ers
at Buffalo Bills
at New York Jets
Baltimore Ravens
at Houston Texans
Arizona Cardinals
at Los Angeles Chargers
at Los Angeles Rams
at Miami Dolphins
Buffalo Bills
New York Jets

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nekem akkor lenne reménytelen a szezon ,ha nem lenne miért leülnöm megnézni a meccset. Most van. Még annak ellenére is,hogy Newtont kell néznem 😜. | Még mielőtt mindenki nekem esne,tudom hogy megérte leigazolni. |

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Wyatt felvette a tempót a szezonra 😉

 m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vKkjaMHrUVw
topin
Na! Meghallgatjuk. Wyatt, az a jó, hogy Te még egy ilyen reménytelennek tűnő szezonban is meg tudod látni a pozitívumot.
Burkus
Szerintem ez egyáltalán nem egy reménytelennek tűnő szezon,csak a célkitűzéseinknek kell másoknak lenni. De ez nem olyan nagy baj egy korszak lezárulta után.
kolok1972
Nekem ez a "Nem a győzelem, a részvétel a fontos" habitus sosem ment. 😊 Aki versenyszerűen sportol, az a győzelemért megy, akkor is, ha amúgy az nem reális. Nem akarom majd Belichick fejét, ha ezzel a kerettel 8-8-ra végez, de nem leszek boldog és büszke.

Végighallgattam este a podcastet, egyet is értek. A WR-TE keret a leggyengébb pont az offense-ben, a mai állás szerint ligaalja. Edelmant mindenki szereti, de hogy két szalagja szakadt, 34 éves srác a legjobb elkapónk, az minősíti az egész szekciót. Newton pedig nem egy Brady, ami a passzolást illeti és ebből az állományból még Brady sem tudott kihozni semmit.

Én is azt gondolom, hogy Bentley kivételével a linebacker sor is a "futottak még" kategória.

A GamePass árán nagyot engedtek, 205 dollárról lement 143-ra, az már nincs messze a 109-től, amit csak a Patsért fizettem utoljára, amikor még lehetett ilyet csinálni.
Burkus
En mondjuk a tavalyi benazast nem a WR sor szamlajara irom, az egy sokosszetevos eset lett. Ha az elkapokon mult volna, akkor ment volna bele emberanyag, hogy javuljunk.

Ugy gondoltak a vezerek, hogy a tobbi ok volt az, ami ezt az okozatot kivaltotta. En el tudom ezt hinni. Mert magam is ezt lattam. Ahogy azt is, hogy Newtonnal sokoldalubb lehet a tamadosor, ami akkor jon a legjobban, ha megismetlodne egy hasonlo OLine betli, ami kinyirja a futast es ezzel bedonti a passzjatekot is.

Igy azert nagyobb a tarhaz, amihez nyulhat JMD. Es az hogy ujonc a ket TE engem nem zavar. Ha blokkolnak, mar bazi sokat hozzatettek. Ha el is kapnak, akkor ahogy Wyatt is mondta, mar boven kiralysag van.

En a vedelemnel sem aggodom annyira. BB valoszinuleg el tud szamolni kettoig ILB kerdesben. Nekunk fura es nem is tudjuk a valaszt, talalgatunk, ertetlemkedunk, foldhoz ragadtabb megoldasokat latunk jonak. BB meg egy koncepciot epit ki, amiben latja a megoldast. Nem gondolom, hogy D vonalon nem hihetnenk az elkepzelesnek.

En csalodott lennek egy 8-8 kapcsan.

Ami meg a reszvetel vs gyozelem dolgot illeti. Az NFL-ben evente kb 24-26 csapat ugy all hozza a szezonhoz, hogy nincs contenderkent emlitve SB kapcsan. Es ez evente valtozik. Szoval nekem kicsit furcsa elvaras az SB merce. Ez nem az a sport, ahol bebetonozod magad 100 evre az elitben mert penzed van.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Wyatt felvette a tempót a szezonra 😉

 m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vKkjaMHrUVw
topin
Na! Meghallgatjuk. Wyatt, az a jó, hogy Te még egy ilyen reménytelennek tűnő szezonban is meg tudod látni a pozitívumot.
Burkus
Szerintem ez egyáltalán nem egy reménytelennek tűnő szezon,csak a célkitűzéseinknek kell másoknak lenni. De ez nem olyan nagy baj egy korszak lezárulta után.
kolok1972
Nekem ez a "Nem a győzelem, a részvétel a fontos" habitus sosem ment. 😊 Aki versenyszerűen sportol, az a győzelemért megy, akkor is, ha amúgy az nem reális. Nem akarom majd Belichick fejét, ha ezzel a kerettel 8-8-ra végez, de nem leszek boldog és büszke.

Végighallgattam este a podcastet, egyet is értek. A WR-TE keret a leggyengébb pont az offense-ben, a mai állás szerint ligaalja. Edelmant mindenki szereti, de hogy két szalagja szakadt, 34 éves srác a legjobb elkapónk, az minősíti az egész szekciót. Newton pedig nem egy Brady, ami a passzolást illeti és ebből az állományból még Brady sem tudott kihozni semmit.

Én is azt gondolom, hogy Bentley kivételével a linebacker sor is a "futottak még" kategória.

A GamePass árán nagyot engedtek, 205 dollárról lement 143-ra, az már nincs messze a 109-től, amit csak a Patsért fizettem utoljára, amikor még lehetett ilyet csinálni.

Szerkesztette: Burkus
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Wyatt felvette a tempót a szezonra 😉

 m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vKkjaMHrUVw
topin
Na! Meghallgatjuk. Wyatt, az a jó, hogy Te még egy ilyen reménytelennek tűnő szezonban is meg tudod látni a pozitívumot.
Burkus
Szerintem ez egyáltalán nem egy reménytelennek tűnő szezon,csak a célkitűzéseinknek kell másoknak lenni. De ez nem olyan nagy baj egy korszak lezárulta után.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szurkoló már csak ilyen, sivalkodik, ha valami nem jó, de akkor is reménykedik, hogy majd jó lesz valahogyan 😊

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Wyatt felvette a tempót a szezonra 😉

 m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=vKkjaMHrUVw
topin
Na! Meghallgatjuk. Wyatt, az a jó, hogy Te még egy ilyen reménytelennek tűnő szezonban is meg tudod látni a pozitívumot.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legközelebb egy posztot sem nézek meg, hátha úgy fél órában le tudom korlátozni^^

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Wyatt felvette a tempót a szezonra 😉

https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha kicsit sietünk, Lanza pont jó lett volna

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fetfozső mádam and műszijő ki lesz a kezdő kicker a Patriotsban?

Folk
ExNazi
SuperCam
Tom Brady

Kérem savazzanak 😂😂😂
ThundersNFL
Hozzatok valakit a Honvédból. Ha már Patriots kicker kell.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Fetfozső mádam and műszijő ki lesz a kezdő kicker a Patriotsban?

Folk
ExNazi
SuperCam
Tom Brady

Kérem savazzanak 😂😂😂

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
NB2
A(z ex) neonáci srác Rohrwasser rúg majd, akit draftolt a Pats áprilisban.
iktriad
ő is fa, ha átmegy waiveren és leparkolják practice squadon majd egyből felhozzák rosterre akkor azért az még BBhez képest is tekervényes
briareos
Hozzák vissza Vinatierit! (Vagy igazolják le az UDFA unokaöccsét, Chaset) 😊
iktriad
dallas carter módba kapcsolnak, semmi punt, semmi fg mindig nekimennek
briareos
TD után meg Cam berepül az endzoneba 2 pontért! 46-0-nál meg már ő rúgja az extrát.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
NB2
A(z ex) neonáci srác Rohrwasser rúg majd, akit draftolt a Pats áprilisban.
iktriad
ő is fa, ha átmegy waiveren és leparkolják practice squadon majd egyből felhozzák rosterre akkor azért az még BBhez képest is tekervényes
briareos
Hozzák vissza Vinatierit! (Vagy igazolják le az UDFA unokaöccsét, Chaset) 😊
iktriad
dallas carter módba kapcsolnak, semmi punt, semmi fg mindig nekimennek

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
NB2
A(z ex) neonáci srác Rohrwasser rúg majd, akit draftolt a Pats áprilisban.
iktriad
ő is fa, ha átmegy waiveren és leparkolják practice squadon majd egyből felhozzák rosterre akkor azért az még BBhez képest is tekervényes
briareos
Hozzák vissza Vinatierit! (Vagy igazolják le az UDFA unokaöccsét, Chaset) 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
NB2
A(z ex) neonáci srác Rohrwasser rúg majd, akit draftolt a Pats áprilisban.
iktriad
ő is fa, ha átmegy waiveren és leparkolják practice squadon majd egyből felhozzák rosterre akkor azért az még BBhez képest is tekervényes

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
NB2
A(z ex) neonáci srác Rohrwasser rúg majd, akit draftolt a Pats áprilisban.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla
briareos
most nézem, épp, hogy a sok kirúgás között elveszett 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Akko ki lesz kicker?
ThundersNFL
Folk?
NB2
kibasztátok, külön tweet volt róla

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lamar Miller nagyon bevált.



Na Beli bá, tessék rámenni Rosenre de üstöllést
Wyatt
Csak azért akarod, mert akkor garantált a Pats Top 5 draft pick és a QB draft jövőre. 😊
iktriad
Nem, hanem mert itt kurva jó lenne Rosen. Itt amúgy sem a top 5-ös draft a célkitűzés, még akkor sem, ha a fél csapat/kezdő irányító kihal, az AFC Southban ezt biztos fura érzés látni
Wyatt
pats 11-szer draftolt top 5ben, 5ször 1/1ként.
nyilván nem brady alatt
briareos
Nyilván nem, de amikor ott volt az esély, hogy jó picket lehessen szerezni, akkor is inkább a PO-ra ment a csapat, nem Luckra^^

Persze, lesz szar év, jó eséllyel az idei is az lesz, de azért na