New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Még ezt nem akartam leírni, mert még javában tartott Saints meccse. TB már akkor 0 TD, egy INT-tel állt, de benne volt, hogy lesz esetleg javulás. Szóval elég nehéz felmérni ilyen rövid felkészülésnél, hogy mire lesz alkalmas a támadó egység. Ebből a szempontból komoly hátránnyal indulnak azok a csapatok, ahol új a QB.
Kollega
TB eleve TD-vel indított, szóval nem lehetett előbb INT-je😊 Jó, futotta a TD-t, de akkor is előbb volt.
Egyébként jöttek a pikírt megjegyzések TB-re a követőben, de egy meccs alapján kár leírni őket. A szentek egy rutinos, jobban egyben lévő társaság akik kihasználták TB és a TB hibáit. Ha jól számoltam ebből 17 pontot csináltak a szentek.
(bocs, nem fogok itt nagyon TB-vel foglalkozni, csak ezt meg akartam írni)
NB2
Igazad van, de tévedsz. Ugyanis futott TD je volt, nem passzolt 😊

Én nem írom le és pikirt sem akartam lenni. Csak arra akartam rávilágítani, hogy mennyire nehéz felépíteni egy új offenset. Pláne úgy, hogy ennyire limitált a felkészítés.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Még ezt nem akartam leírni, mert még javában tartott Saints meccse. TB már akkor 0 TD, egy INT-tel állt, de benne volt, hogy lesz esetleg javulás. Szóval elég nehéz felmérni ilyen rövid felkészülésnél, hogy mire lesz alkalmas a támadó egység. Ebből a szempontból komoly hátránnyal indulnak azok a csapatok, ahol új a QB.
Kollega
TB eleve TD-vel indított, szóval nem lehetett előbb INT-je😊 Jó, futotta a TD-t, de akkor is előbb volt.
Egyébként jöttek a pikírt megjegyzések TB-re a követőben, de egy meccs alapján kár leírni őket. A szentek egy rutinos, jobban egyben lévő társaság akik kihasználták TB és a TB hibáit. Ha jól számoltam ebből 17 pontot csináltak a szentek.
(bocs, nem fogok itt nagyon TB-vel foglalkozni, csak ezt meg akartam írni)
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Az a punt 37-ről. Hülyét kapok az ilyen túlokoskodástól.
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Csak ezeket a fura handoffokat lesz nehéz megszoknom. Láttam, hogy kajolja rendesen a védelem, de nézni akkor is fura.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Cammel azt játszottátok amit kell.
Majd pár meccs és az önbizalma is visszatér passz ügyileg de okos volt, hogy nem lett erőltetve.

Amúgy 1,5 éve nem játszott (2 meccs volt sérülten) szóval nagy eséllyel csak jobb lesz. Neki még mindenképp szüksége lenne egy elkapó TE-re vagy egy nagyobb megbizható elkapóra.

Kíváncsi vagyok hogy menedzselitek tovább Camet.
TSzabi
Én úgy látom ahogy a többiek leírták meg amit korábban tapasztaltunk.
A rendszerben "kezdő" QB-tól nem fogják elvárni, hogy ő nyerje meg a meccset, menedzselje le hiba nélkül és ennyi. Ha futni kell akkor futni fogunk, ehhez megvan az emberanyag, plusz ott lehet variálni passzokkal is és ha nagyon muszáj, akkor Edelman megoldja rutinból vagy van egy nagyobb méretű WR Harry személyében és TE is.

Szituációs foci fog addig menni amíg nem lesz meg a megfelelő összhang és a begyakorolt játékok.
Jelenleg kicsi a használható playbook, de azért tudnak benne kavarni.

A védelemtől se lehet várni, hogy lehoz egy 100%-os meccset, főleg egy ilyen szezon elején, ilyen playekkel kell számolni, hiába volt DPOY Gilmore.

Látszik, hogy a védelem az karmol, van még mit csiszolni rajtuk, de ott jobb az alap, jobban össze vannak állva mint a támadók.
Ott is várható fejlődés, főleg a támadófalban, kíváncsi vagyok, hogy a futások mekkora része volt sikeres és milyen arányban mentek balra.

több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Cammel azt játszottátok amit kell.
Majd pár meccs és az önbizalma is visszatér passz ügyileg de okos volt, hogy nem lett erőltetve.

Amúgy 1,5 éve nem játszott (2 meccs volt sérülten) szóval nagy eséllyel csak jobb lesz. Neki még mindenképp szüksége lenne egy elkapó TE-re vagy egy nagyobb megbizható elkapóra.

Kíváncsi vagyok hogy menedzselitek tovább Camet.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A második félidő elején egészen jól ment a passzjáték, erre sikerült egycsapásra visszahozni az ellent egy buta hibával. A védelem lezárta (bár, ha ott az interceptionnél van egy holding a DB-nken, akkor sem szólhatunk talán, és akkor azért karcosabb lehetett volna).

Azt mondtam az idény előtt, hogy október közepe-vége tájára legyen egy olyan támadójáték, ami tud haladni, és játszani azt, amit szeretnénk, az idény végén meg jöhetnek majd a W-k. Azt egyelőre én sem látom, hogy hátrányból, passzokkal verünk egy erős csapatot, de ez is javulni fog majd idővel

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez után a felkészülés után szerintem ez több mint biztató. Ilyen körülmények között nehéz egy új irányítót beépíteni, és Newton teljes mértékben meghaladta a várakozásaimat. Aztán, ha valamikor novemberben még tudunk is egyet lapozni a playbookban, akkor ez egy szerethető csapat lesz.
Kollega
Még ezt nem akartam leírni, mert még javában tartott Saints meccse. TB már akkor 0 TD, egy INT-tel állt, de benne volt, hogy lesz esetleg javulás. Szóval elég nehéz felmérni ilyen rövid felkészülésnél, hogy mire lesz alkalmas a támadó egység. Ebből a szempontból komoly hátránnyal indulnak azok a csapatok, ahol új a QB.

JMD szemmel láthatóan azokra a játékokra építette az offenseünket, amiket a csapat atombiztosan meg tud csinálni. Úgyhogy én annyit tudtam ebből megmondani, hogy Cam nagyon akar bizonyítani és a képességeiből bőven megvan még annyi, hogy le tudjon menedzselni egy meccset. És ez bíztató, mert benne van, hogy innen még bőven lehet feljebb is.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Newton milyen volt? Lattam felig meddig, de nem az en velemenyem szamit.
ulpianus
Szerintem biztató. Látszik rajta, hogy még "rozsdás", de a vártnál jobban ment az offense vele. Az komoly kérdés, hogy mi lesz, ha futni kell az eredmény után és sokat kell passzolni, mert túl sok célpontunk nincs. Egyébként nagyon furcsa volt őt Pats mezben látni, sőt az első TD-nél szerintem a Dolphins játékosok sem akarták elhinni, hogy egy Pats QB futni fog 😊

Nagyon tetszett meccs közben, amikor az azonos felállásból történő playeket elemezte Romo: - Amikor Edelman a pályán van passz lesz, ha nincs akkor futás 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
csóri TB nem igazán úgy kezd ahogy szerette volna
szerintem nagyon rágörcsölt ő is és a csapata is
NB2
Az első játékos 2013 óta, aki három egymást követő meccsen dobott picksixet. Nem láttam az egész meccset, mert belealudtam, de ameddig néztem, addig a fala sem volt jó. (A futókon is komoly szereléseket mutattak be a backfielden.)
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
csóri TB nem igazán úgy kezd ahogy szerette volna
szerintem nagyon rágörcsölt ő is és a csapata is
NB2
Mindamellett az NFC egyik legjobb csapatat kaptak kezdesnek. Akiknek nem akkora hatrany, hogy nem volt pre meccs, meg elegendo edzes. O ezt jatszak evek ota, megy is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
csóri TB nem igazán úgy kezd ahogy szerette volna
szerintem nagyon rágörcsölt ő is és a csapata is
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Amíg tudunk majd előnyből játszani jó lesz a szezon de Isten ne adja hogy Newtonnak hátrányból kelljen passzolnia... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Harry egész jónak tűnt, azért a fumbliért kár. De az egy érdekes kérdés lesz, hogy mennyire tudjuk majd megtuningolni ezt a passzjátékot a szezon előrehaladtával.
manuszka86
Meg hogy kivel. Mert a tuti megint az volt, hogy passz Edelmannek. (Meg Harrynek a fumble-ig. De nem csoda, hogy ilyen fumble után inkonzisztensnek tartják.)
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Newton milyen volt? Lattam felig meddig, de nem az en velemenyem szamit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez után a felkészülés után szerintem ez több mint biztató. Ilyen körülmények között nehéz egy új irányítót beépíteni, és Newton teljes mértékben meghaladta a várakozásaimat. Aztán, ha valamikor novemberben még tudunk is egyet lapozni a playbookban, akkor ez egy szerethető csapat lesz.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Harry egész jónak tűnt, azért a fumbliért kár. De az egy érdekes kérdés lesz, hogy mennyire tudjuk majd megtuningolni ezt a passzjátékot a szezon előrehaladtával.

Szerkesztette: manuszka86

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szokni kell ezt még 🙃

 twitter.com/nflresearch/status/1305235359035396096



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Olyan előszezon meccs hangulata volt 😊
Igen mi is hibáztunk, de Fitz is megajándékozott bennünket 3 labdával 😊
Kell egy hónap ennek az O-nak, nekem a D tetszett az első negyedben, utána eltűntek egy picit, passrush sem igazán működött akkorra.
NB2
Látszik, hogy a kondíció még nem az igazi, elvégre elmaradt jópár edzés.
Amúgy fura volt, hogy rengeteg "újonc" nevet kellett megtanulnom, de amúgy tök jók voltak.
Igen, voltak hibáik, de ezeket ki lehet küszöbölni. Harrynek labdabiztosabbnak kell lennie és a többieknek meg előlépni.
Meglepődtem, hogy Izzo visszaverekedte magát a kezdőbe, remélem tud vele élni, bízok benne.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Olyan előszezon meccs hangulata volt 😊
Igen mi is hibáztunk, de Fitz is megajándékozott bennünket 3 labdával 😊
Kell egy hónap ennek az O-nak, nekem a D tetszett az első negyedben, utána eltűntek egy picit, passrush sem igazán működött akkorra.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Túl sok volt az egyéni hiba főleg a támadóknál. Első félidőben nagy nem tetszettek a támadásaink és nem azért mert szinte csak futottunk.

Passzjátéknak sokkal jobbnak kell lennie, Camnek jobban kéne olvasni a védelmet és 8 emberes boxnál áthívni passzra a játékot.

Elsőnek jó volt, ha a lassú felkészülés miatt volt ilyen döcögős, akkor meg főleg.
ZERO_L
Nekem a védelem tetszett, a LB-sor sokkal jobb volt mint vártam. Arra leszek kíváncsi, hogy egy potens offense ellen is tudják-e ezt.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Túl sok volt az egyéni hiba főleg a támadóknál. Első félidőben nagy nem tetszettek a támadásaink és nem azért mert szinte csak futottunk.

Passzjátéknak sokkal jobbnak kell lennie, Camnek jobban kéne olvasni a védelmet és 8 emberes boxnál áthívni passzra a játékot.

Elsőnek jó volt, ha a lassú felkészülés miatt volt ilyen döcögős, akkor meg főleg.
ZERO_L
kell ennek az offense-nek sztem 1 hónap h alakuljon ha addig el tudtok lavirozni evvel a playbookkal simán jó.

kukázni kell valahonnan egy épékézláb wr-t (v kettőt)

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Túl sok volt az egyéni hiba főleg a támadóknál. Első félidőben nagy nem tetszettek a támadásaink és nem azért mert szinte csak futottunk.

Passzjátéknak sokkal jobbnak kell lennie, Camnek jobban kéne olvasni a védelmet és 8 emberes boxnál áthívni passzra a játékot.

Elsőnek jó volt, ha a lassú felkészülés miatt volt ilyen döcögős, akkor meg főleg.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Hát gyerekek én nagyon kajálom, hogy sokan mennyire leírják a csapatot…

Komolyan vehető embertől is hallottam már, hogy ha most megnyeri a csoportot a Pats, akkor tényleg emeljük meg az összes kalapot Belichick előtt. Szóval, az utóbbi 20 év sehol nem látott dominanciája, ki tudja hány top védelem összerakás és neve nincs játékosok az egy dolog, de ha most meglesz a csoport na az a valami 😀
Egyébként én egyértelműen a támadókban látom a szezon sikerességének kulcsát és leginkább JMD szakértelmén. Ezért örülök nagyon Newton érkezésének, mert az ő jelenlétével tényleg maximálisan ki lehet nyitni a playbookot és még nem is kell hímes tojásként bánni vele, mehetünk full gázon. Ha a tavalyi hatalmas csalódással zárt szezon után ebből JMD nem tud egy top 10-s (közeli) offenset összerakni, akkor lehet új OC után kéne nézni és mint Bill örökösét meg azonnal el kell felejteni vele kapcsolatban.

Miért lehet Newton system fit, mondjuk nekem nem volt meg ez a "one of the smartest QB", de ha ez így van akkor csak a sérülékenysége szabhat neki határokat




A védelemtől lassú kezdést várok, lesznek hibák, hisz HT, Chung kiesése azért meg fogjuk érezni (főleg a védelem vezére lesz komoly mínusz), a passrushban reméljük a sémának és a fiatalok fejlődése miatt nem lesz komoly visszaesés. Összességében azért top5 közeli védelmet le kéne tudni tenni az asztalra, de ha összességében csak top10 lesz, de decemberre teljesen összeáll az sem lenne túl nagy probléma.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Newton 2011 óta a ligában van, és nem lesz már más, mint ami volt. A Pats offense sincs tele újonnan igazolt sztárokkal, akiknél vakarni kéne a fejet, hogy itt mit kérnek majd tőlük. És nincsenek top draftolt ismeretlen fiatalok sem, akiknél ki tudja nem fut-e rookie of the year év ki valamelyikből. Szóval én nem gondolom, hogy akkora sötét ló lenne ez az offense. Szerintem nagyon is jól meg lehet saccolni, hogy mi várható, hiszen ha nem Netwon erősségére játszanak, akkor csak rosszabb lesz az offense. Newton erősségeit meg tudjuk. Inkább az lesz a kérdés, hogy az a játék amire egyébként számítani lehet, mennyire fog működni. Alig, so-so vagy nagyon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)