New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Házat kocsit a 10+ W-re és a csoportgyőzelemre. 1 yardra voltatok White nélkül a liga egyik legjobb csapata ellen a győzelemtől. Ahogy McDaniels és Cam jobban összeszokik, qrva jó lesz a támadósor, a védelem meg ennél csak jobb lehet.

White-nak meg csak a legjobbakat, brutál lehet 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
ááá jó kis meccs volt ez, kár azért hogy kikaptunk. Wilson ihletett formában tolja idén eddig, fúú végén annyira SB feelingje volt ennek a meccsnek. JMD az utolsó play call nagyon olvasható volt, oké hogy előtte ez a játék 2x bejött, na de harmadjára is.....
Szerintem is lehet bizakodni azért hosszabb távon, meglátjuk mire lesz majd elég 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jó kis mérkőzés volt további sok sikert nektek
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
5 passzolt TD...
Nem láttam a meccset
Volt nyomás RW-n?
Gilmore és bandája kávéztak?
ThundersNFL
Amennyire tudtunk annyira volt.
Nem azon múlott.
RW elképesztő módban játszik.

2 meccs alatt 9 TD, 10 incomlplete passz ...
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 886 — !SuPeR6BoWL!
5 passzolt TD...
Nem láttam a meccset
Volt nyomás RW-n?
Gilmore és bandája kávéztak?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Nálam D oldalon Bentley volt nagyon homály már második meccsén, atletikus LB nélkül nagyon nehéz ezt a mai focit játszani... 😕
Cam viszont meglepően jól passzolt, nem néztem volna ki belőle ez biztató lehet a jövőre nézve...
(Az utolsó playhívásért kár volt, mindenki tudta mi jön de nem tudok haragudni senkire emiatt, jó meccs volt, Wilson nagyon nagyot játszott...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
A defense meg az offense se volt szar, de különösebben jó se..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 685 — balazs.t85@gmail.com
Én meg mérgelődtem hogy miért van fanatsyban outon 😕
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Amekkora dögvész pusztít a ligában, nulla elvárásom van a meccsel kapcsolatban. Valahogy ússzuk meg komoly sérülés nélkül.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
Én egyszer összeírtam a könyveket, majd megkeresem. Szépemlékű JJTiller barátunk rengeteg jó irodalommal szolgálhat, de az alap
az nagyjából a 20-as évek kosárlabdája, és valójában mindig a kosárlabda.
Helmut Zimmer
ha NCAA-ről van szó, akkor biztosan, viszont stratégia terén jóval rövidebb az olvasólista: Ne csak a labdát nézd!, az AFCA szentháromsága (The Football Coaching Bible + Offensive Football Strategies + Defensive Football Strategies) és Chris Brown két smartfootball könyve 😊 viszont a smartfootball blog archívumának feltárása alapozásként bőven elég lehet
 smartfootball.com/passing/the-patriots-comeback-play-and-belichick-on-passing#sthash.VtuBd158.rSdqKg6W.dpbs
r.baggio
A "Ne csak" + Smart football + Farrar: Genius of Desp... megvan.
Az SI: Blood, Sweat and Chalk-on gondolkodom még, csak nemtom mennyire érdemes.
Solymi
Na tessék, csak emlegetnem kellett a smartfootballt, legutóbbi két twitter bejegyzés:




r.baggio
Köszi, ezek tök jók 😊
Ránézek egy playre és némelyik beugrik jelentősebb játékok miatt, megyek és leellenőrzök egyet-kettőt.
Ráadásul okés, hogy itt HB-re és FB-re vannak felrajzolva a playek, de ugye ez módosítható bármilyen másik játékosra. Főleg akkor ha van egy Gronkod és egy Develined.

Fú, egy ilyen kézikönyv de jó lenne, már csak a leírások miatt.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én egyszer összeírtam a könyveket, majd megkeresem. Szépemlékű JJTiller barátunk rengeteg jó irodalommal szolgálhat, de az alap
az nagyjából a 20-as évek kosárlabdája, és valójában mindig a kosárlabda.
Helmut Zimmer
ha NCAA-ről van szó, akkor biztosan, viszont stratégia terén jóval rövidebb az olvasólista: Ne csak a labdát nézd!, az AFCA szentháromsága (The Football Coaching Bible + Offensive Football Strategies + Defensive Football Strategies) és Chris Brown két smartfootball könyve 😊 viszont a smartfootball blog archívumának feltárása alapozásként bőven elég lehet
 smartfootball.com/passing/the-patriots-comeback-play-and-belichick-on-passing#sthash.VtuBd158.rSdqKg6W.dpbs
r.baggio
A "Ne csak" + Smart football + Farrar: Genius of Desp... megvan.
Az SI: Blood, Sweat and Chalk-on gondolkodom még, csak nemtom mennyire érdemes.
Solymi
Na tessék, csak emlegetnem kellett a smartfootballt, legutóbbi két twitter bejegyzés:





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk, ha értelmesen teszi fel a kérdést, nem egy fél órás körmondatban, akkor lehet, hogy ennél értelmesebb választ is kap.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Újabb gyöngyszem Billtől 😂

 www.instagram.com/p/CFNM0agpTYL/?igshid=ctcgm5g7yx72
bogec7
Az a fej mindent visz. 😀
polonic
hát ilyen hülye kérdésre nem lehet más fejet vágni 😀

több mint 3 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Újabb gyöngyszem Billtől 😂

 www.instagram.com/p/CFNM0agpTYL/?igshid=ctcgm5g7yx72
bogec7
Az a fej mindent visz. 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 195
Újabb gyöngyszem Billtől 😂

 www.instagram.com/p/CFNM0agpTYL/?igshid=ctcgm5g7yx72

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything

Matthew99
Rock solid. Vasárnap is szívesen látnék egy hasonlót!

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 472
Én egyszer összeírtam a könyveket, majd megkeresem. Szépemlékű JJTiller barátunk rengeteg jó irodalommal szolgálhat, de az alap
az nagyjából a 20-as évek kosárlabdája, és valójában mindig a kosárlabda.
Helmut Zimmer
ha NCAA-ről van szó, akkor biztosan, viszont stratégia terén jóval rövidebb az olvasólista: Ne csak a labdát nézd!, az AFCA szentháromsága (The Football Coaching Bible + Offensive Football Strategies + Defensive Football Strategies) és Chris Brown két smartfootball könyve 😊 viszont a smartfootball blog archívumának feltárása alapozásként bőven elég lehet
 smartfootball.com/passing/the-patriots-comeback-play-and-belichick-on-passing#sthash.VtuBd158.rSdqKg6W.dpbs
r.baggio
A "Ne csak" + Smart football + Farrar: Genius of Desp... megvan.
Az SI: Blood, Sweat and Chalk-on gondolkodom még, csak nemtom mennyire érdemes.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elnézve a Titans meccset, Ghostnak azért rendesen lefőtt a kávé
kolok1972
Mint az öreg Vina, rúg mindenfelé, de ha a meccs múlik rajta, akkor bebassza. A legutóbb 13 meccsnyerő lehetőségéből 12 jó, a legutóbbi 10-ből pedig 10
Wyatt
Na ja.. Más kérdés ,ha az előtte lévő 3-at berúgja,akkor nem lett volna jelentősége az uccsónak.
kolok1972
Nem lehetne clutch a végén, ha simán nyernek 😕

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Elnézve a Titans meccset, Ghostnak azért rendesen lefőtt a kávé
kolok1972
Mint az öreg Vina, rúg mindenfelé, de ha a meccs múlik rajta, akkor bebassza. A legutóbb 13 meccsnyerő lehetőségéből 12 jó, a legutóbbi 10-ből pedig 10
Wyatt
Na ja.. Más kérdés ,ha az előtte lévő 3-at berúgja,akkor nem lett volna jelentősége az uccsónak.
kolok1972
igy adta ki a fogadása

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Helmut Zimmer
Mindig élmény, amikor bővebben írsz a játék mélységeiről. Én külön élvezettel olvasom, amikor a felprogramozott játékokról mesélsz.

Nagyon nagy köszi!
ervinator
Cheers, bármikor 😊
Helmut Zimmer
A lentebb emlitett komyvon kivul hol lehet meg errol bovebben olvasni, mert ahogy irtad, ez tananyag.

De amugy igy mar ertheto h mire gondoltal, mondjuk nem is voltam tisztaban vele h Arians milyen rendszert jatszat.

Azt viszont akkor jol lattam h Brady labdaja magas lehetett es a Corner szamitott erre jatekra.

Igy viszont azt nem ertem h Evans miert allt meg ha nem volt mas opcio ebben a jatekban? Gyakorlatilag nem futotta vegig az utvonalat fuggetlenul attol h neki ment volna-e a labda vagy sem.
Solymi
Fú Evans nagyon más madár, mint bárki más. Fent van a súlypontja. Ö technikailag másképpen fut, mint sokan, lóg a feje, és rogyaszt (azt hiszem így mondják). Valszeg így csinálja, mióta az első kosárlabda edzője lebaszta."Lassú" az 1 néhány lépése-TE sebessége van, olyan 8 yardnál éri el az utazót. Ő tényleg nem néz fel sokáig. Mindegy szerintem ez a fajta belső opciós lead szerintem nem az ő játéka. Neki 5-10 yardon belül agyon kell vernie a cornert (képes is rá), azt daylight.
Nem tudom mi történt, lehet ütemet vesztett, de mindegy mert itt ebben a sémában mindenki feszeng, és kellemetlenül érzi magát.

Én egyszer összeírtam a könyveket, majd megkeresem. Szépemlékű JJTiller barátunk rengeteg jó irodaloomal szolgálhat, de az alap
az nagyjából a 20-as évek kosárlabdája, és valójában mindig a kosárlabda.
Helmut Zimmer
Nem vétetlenül volt állítólag Brady első számú célpontja a Saints. Mike Thomas, a svájcióra és Kamara mint Brees Gronk-ja.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Elnézve a Titans meccset, Ghostnak azért rendesen lefőtt a kávé
kolok1972
Mint az öreg Vina, rúg mindenfelé, de ha a meccs múlik rajta, akkor bebassza. A legutóbb 13 meccsnyerő lehetőségéből 12 jó, a legutóbbi 10-ből pedig 10
Wyatt
Na ja.. Más kérdés ,ha az előtte lévő 3-at berúgja,akkor nem lett volna jelentősége az uccsónak.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én egyszer összeírtam a könyveket, majd megkeresem. Szépemlékű JJTiller barátunk rengeteg jó irodalommal szolgálhat, de az alap
az nagyjából a 20-as évek kosárlabdája, és valójában mindig a kosárlabda.
Helmut Zimmer
ha NCAA-ről van szó, akkor biztosan, de stratégia terén jóval rövidebb az olvasólista: Ne csak a labdát nézd!, az AFCA szentháromsága (The Football Coaching Bible + Offensive Football Strategies + Defensive Football Strategies) és Chris Brown két smartfootball könyve 😊 viszont a smartfootball blog archívumának feltárása alapozásként bőven elég lehet
 smartfootball.com/passing/the-patriots-comeback-play-and-belichick-on-passing#sthash.VtuBd158.rSdqKg6W.dpbs

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elnézve a Titans meccset, Ghostnak azért rendesen lefőtt a kávé
kolok1972
Mint az öreg Vina, rúg mindenfelé, de ha a meccs múlik rajta, akkor bebassza. A legutóbb 13 meccsnyerő lehetőségéből 12 jó, a legutóbbi 10-ből pedig 10