New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Érdekes meccs volt. Nagyon nehezen lendült bele a D és az O is. Az elején mindkét oldalon elvesztettük a falak csatáját és ha nincs szerencsénk, - akár saját jogon, akár bírói bénázás miatt - nagyobb hátrányba kerültünk volna. Aztán elkezdett stabilizálódni az O-line, beindult a futás, fáradt a Raiders front 7 és támadásban elkezdtünk működni.
A D viszont,.... Egy jobb O-fal ellen nem lesz ekkora nyomás és látva, hogy így a szezon elején mit tud néha művelni a sec...Borzalom. Aztán amikor az ember már teljesen elássa őket, akkor látszik, hogy a sackjeink általában a jó coverage miatt jönnek. Nagyon kétarcúak. Csapatszinten és egyénileg is.

Az LB sorunk (?) nagyon harmatos. Nem is értem, mit terveztünk ide idénre. Ez HT-vel is, csak két komolyan vehető ember lenne. De így?

Összességében az első félidei TD driveon kívül viszont pontokban jól limitáltuk a Raiders O-t.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Gilmore miért ilyen hülye???
ZERO_L
Azt hittem, futás elleni védelmünk nincs, de legalább passz ellen van. Hát ezek szerint az sincs. Jacobs 9 futás alatt 6.0-át átlagol. (A leghosszabb 13 yard, szóval nem egy nagy futsá dobja fel az átlagot.)
Burkus

3 pontot tettek fel vele. Pont nem érdekel ez mert fumble-lel javított a D#.

De ez a 30mp alatt kapunk TD-t mert cb1 egy elkaphatatlan labdánál DPI-t követ el, az nagyon nem oké.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Gilmore miért ilyen hülye???
ZERO_L
mikor első héten fejeztem ki ezt, persze köcsög phins szurkoló voltam aki cinikus...

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gilmore miért ilyen hülye???
ZERO_L
Azt hittem, futás elleni védelmünk nincs, de legalább passz ellen van. Hát ezek szerint az sincs. Jacobs 9 futás alatt 6.0-át átlagol. (A leghosszabb 13 yard, szóval nem egy nagy futsá dobja fel az átlagot.)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Gilmore miért ilyen hülye???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
tudtok valami jo streamet a meccshez?
zavi27
 bfstrms.xyz/watch/nfl-4

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
tudtok valami jo streamet a meccshez?
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Andrews lehet megy (kis) IR-re, műtötték a kezét. Szerdai injury listen nem volt rajta Uche tegnapin megint rátették, James White-tal hárman out besorolást kaptak.

Másik oldalon tuti nem lesz Ruggs, Trent Brown és Kwiatkoski.
ZERO_L
Most már az a hír, hogy Andrews és Uche is IR. Ferentzet aktiválták a gyakorlócsapatból.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956


A videok beillesztesere mar nem maradt ido, igy allokepekkel megy a hadovalas.
több mint 3 éve
iceman96 1
Hello!
Egy kérdés: nem tudja valaki mikor lesz látható ez a film?
Cam Newton’s”86 nights”
Köszönöm
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Andrews lehet megy (kis) IR-re, műtötték a kezét. Szerdai injury listen nem volt rajta Uche tegnapin megint rátették, James White-tal hárman out besorolást kaptak.

Másik oldalon tuti nem lesz Ruggs, Trent Brown és Kwiatkoski.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀
briareos
Meg szoktunk feledkezni róla, mert végtelenül szerényen él, de ez az ember kb. 10 millió dollárt keres évente. És már a fiai is önfentartók 😀
Ha ilyen póló van rajta, az azért van, mert ilyet akart felvenni. Nem azért, mert megszakadt a munkában.

Lehet, hogy a szendvicsezősök fizettek érte 😊
Kollega
Először az igényt kell megteremteni valahogy a legjobb marketingesek szerint...

 breakingt.com/products/no-days-off-new-england?rfsn=123733.fe3e4

 www.patspulpit.com/2020/9/24/21453931/bill-belichick-hobo-look-hoodie-patriots
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀
briareos
Meg szoktunk feledkezni róla, mert végtelenül szerényen él, de ez az ember kb. 10 millió dollárt keres évente. És már a fiai is önfentartók 😀
Ha ilyen póló van rajta, az azért van, mert ilyet akart felvenni. Nem azért, mert megszakadt a munkában.

Lehet, hogy a szendvicsezősök fizettek érte 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Hanem engem még mindig mozgat a kérdés, hogy hogyan fog a Pats idén komoly ellenfeleket elejeteni? Tehát mi az az elem a Pats játékában, ami megkülönbözteti, és amit nem tud az ellenfél konstans módon kontrollálni.
Ezen 2 hete gondolkozom.
Helmut Zimmer
Szerintem idén még sehogyan sem. De komoly szakmai érvéket nem tudnék felsorakoztatni mellette. 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 3 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hanem engem még mindig mozgat a kérdés, hogy hogyan fog a Pats idén komoly ellenfeleket elejeteni? Tehát mi az az elem a Pats játékában, ami megkülönbözteti, és amit nem tud az ellenfél konstans módon kontrollálni.
Ezen 2 hete gondolkozom.
Helmut Zimmer
Nyugi, mi hónapok óta.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Hanem engem még mindig mozgat a kérdés, hogy hogyan fog a Pats idén komoly ellenfeleket elejeteni? Tehát mi az az elem a Pats játékában, ami megkülönbözteti, és amit nem tud az ellenfél konstans módon kontrollálni.
Ezen 2 hete gondolkozom.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀
polonic
Cam Newton még Bill Bácsi idegeit is próbára teszi 😊
több mint 3 éve
gedam 5 700
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀
polonic
cam és bb a jin-jang, az anyag és antianyag, így lesz a pats az nfl legharmonikusabb csapata.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀
briareos
Még mindig jobban fest mint pld. Andy Reid.
Burkus
vagy singletary aki letolta a gatyáját

több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀
briareos
Még mindig jobban fest mint pld. Andy Reid.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...
Castleai01
oké, de nem egy bányában dolgozik 😀

több mint 3 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Inkább lássam ezt mint az agyonfilterezett Insta-lúzereket... 😉
Ha valós munkát végzel hogy valódi eredményeket érj el az bizony néha így néz ki...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀
polonic
melléteszed a fiát és kb már tisztára olyan mintha készülne a

Dumpster Hunters: Belichicks

több mint 3 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
BB élőben FB-n.



Azért az a szakadt póló mi a fene már. És mint aki egy hete nem fürdött. 😀

Szerkesztette: polonic

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nekem Camtol a legjobb, amit latok, hogy mar nem csak hozzabassza legtobbszor a celpontjaihoz a labdat. Hanem megtanult odalobbolni parat, ha kell. Valamiert hagytak a Panthersben, hogy jatssza amit egyetemen, de itt BB vagy bik szolt neki, ez nem muszaj am allandoan. Nem a labda sebessege a megoldas mindig. Itt idozitesek vannak kerem szepen. De adom, amit vki irt, hogy meg van feljebb, de nekem ez tetszik.
ulpianus
Tèny, hogy a lèzerei a signature dobàsok, de a touch is megvolt mindig. Egy hìres (legalàbbis Panthersös körökben 😊 ) pèlda 13-bòl


Perception is reality.