New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
Kiveve, hogy o imitalta Lamar Jackot edzesen. Szoval az elso csapattal is edzenie kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
ligur
10-12 embert, akik mindenfére posztról jönnek össze lehetetlen szeparálni. Nem lehet 1-2 PS játékos miatt lekötni egy edzőt, ha meg nem rendes edző dolgozik velük, akkor semmit sem ér, hogy ott vannak.

Azt lehet megtenni, hogy nagyon odafigyelnek. A meetingek során jó szellőztetés, maszk, a játékosok távol ülnek egymástól, nem érintik egymás tárgyait, ilyesmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.
peterk2005
Remelem annyi eszuk volt, hogy nem igy csinaltak. EN tuti szeparaltam volna oket, legalabbis a PS-t a rendes csapattol.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abból a szempontból ZERO_L-nek igaza van, hogy mindegy melyik QB, mert a harmadik számú is látogatta ugyanazokat az edzéseket amiket az első számú, és bent ült a QB roomban videózáskor is valószínűleg, Mahomessel együtt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
NB2
Chiefs PS QB Jordan Ta'amu tesztje lett pozitív.
Beki
Gonoszabb vagy, mint Gonosz Tebow. Az ki, tehetné fel az embert az átlagember. Nos, nem más mint | Cam Newton | .
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
NB2
Chiefs PS QB Jordan Ta'amu tesztje lett pozitív.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött
ZERO_L
ezt honnan? még nem olvastam ilyet sehol
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hétfőn vagy kedden lehet a meccs, függően újabb tesztek eredményétől.
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Covid jó fej volt és kiegyenlítette az erőviszonyokat, Chiefs QB is megfertőződött



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/FieldYates/status/1312418378531954690
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Cam Newnyóka mosása ezek szerint nem volt alapos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
KI lehet egyáltalán deríteni ennyi idővel a meccs előtt, hogy hol kaphatta el? Ha nem, inkább jobb lenne elhalasztani ezt a meccset is.
peterk2005
Ha jól tudom naponta tesztelnek most már, de ha 2 nappal ezelőtti tesztje tegnap negatív lett és tegnapi, ami pozitív, akkor kb-ra tudják az időintervallumot és Newton tudja hol tartózkodott ezen időszak alatt... de ez csak okoskodás részemről.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stidham vagy Hoyer?
ThundersNFL
Matt Cassel.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
KI lehet egyáltalán deríteni ennyi idővel a meccs előtt, hogy hol kaphatta el? Ha nem, inkább jobb lenne elhalasztani ezt a meccset is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Stidham vagy Hoyer?
ThundersNFL
Lehet senki, mert perpill még nem tuti h utazik a csapatotok. Iránymutatást várnak az NFLtől és friss tesztek eredményét.
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Stidham vagy Hoyer?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1312408359774060544
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Newton tesztje pozitív lett, nem játszik a Chiefs ellen
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem teljesítményre értettem (ill. arra, hogy hány százalékon áll a korábbi önmagához képest fizikailag), hanem a rá hívott játékokra (sok RPO, sok read option, sok direkt futás, és vertikális passzjáték).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Hétvégi meccsben nekem is az volt a szívderítő, hogy pocsék (főleg) első negyed után, ahol szinte minden play hívásunkat levédekezett az ellenfél tudtunk váltani és a második félidőben már tényleg nem volt kérdés. Tényleg jó lenne, ha meglenne az a képessége az O#nek, hogy ha kell levegőben, ha kell földön tudjon haladni.


Newtonnak még én sem hiszem el 100%osan, néha vannak nagyon wtf dobásai. Nem csak az INT-re gondolok, hanem amikor Julesnak dobja be, bár rajta vannak ketten-hárman, meg valamiért nem látja meg az üresben szaladó elkapót inkább a hosszút dobja 10-15 yarddal mélyebben, de mindkettő full a látószögében van.

Aztán a mérleg másik serpenyőjében meg ott vannak ezek a játékok:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szó volt róla, hogy Newtont hogyan használja a Pats, és hogy az más, mint amit korábban játszott. Az a tippem, hogy vasárnap az "igazi" Newtont fogjuk látni, azt akit korábban megismertünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 647 — balazs.t85@gmail.com
Érdekes kis videó, Rams elleni döntő, és annak következményei. Nem csak az SB-t vesztették el, de a következő szezonuk mélyrepülése is Bill papának köszönhető.

 www.youtube.com/watch?v=BFkgtXvFtZ0
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egy kellemes, napos októberi vasárnapon Bill Belichick megnyerte első meccsét a Patriots vezetőedzőjeként. Az ellenfél a Denver volt, az időpont pedig pedig 2000. október 1-je.

Ma épp 20 éve.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a hétvégén bajnokverés akkor. Viszont a Ravens ellen látok esélyt arra, hogy ne legyen sima^^
Wyatt
Hát ha ez a front és LB sor pont a Ravens / Lamarr féle offense-t fogja tudni limitálni, akkor ... akkor vannak linebackereitek. 😀
peterk2005
Ugye 😊

Kár, hogy ellenünk lehet majd futni is, és nem tudjuk gyorsan büntetni az ellent 😊
Wyatt

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, a hétvégén bajnokverés akkor. Viszont a Ravens ellen látok esélyt arra, hogy ne legyen sima^^
Wyatt
Hát ha ez a front és LB sor pont a Ravens / Lamarr féle offense-t fogja tudni limitálni, akkor ... akkor vannak linebackereitek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)